Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (230 összesen)
  1. #101
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Mai futam az én szemszögemből: https://www.twitch.tv/zelfelt
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #102
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Awareness írta Hozzászólás megtekintése
    Főleg, hogy a prekvali is a bővített pályán ment...

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
    te a 34.vagy
    azaz 2-es szerveren leszel

  3. #103
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Megy a booking!

  4. #104
    Oksi. Hirtelen nem vágtam, hogy nem mindenki nevezett, aki prekvalifikált. Köszi.

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  5. #105
    Bocsi, de mi a jelszó a versenyhez? :O
    A "masters"-el nem enged be...

  6. #106
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Awareness írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, de mi a jelszó a versenyhez? :O
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése

    Figyelem,
    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    előre félek mit fogtál fel vajon a szabályzatból....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #107
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Awareness írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, de mi a jelszó a versenyhez? :O
    A "masters"-el nem enged be...
    A szerverbeosztás mellett megtalálod a linket is a bajnoki futamok jelszavához.

    A szabályzatot is olvasd át!

  8. #108
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    előre félek mit fogtál fel vajon a szabályzatból....
    Köszi

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  9. #109
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Hogy maradtam ki a prekval listából mestró?

    Nem jó az admin PW sem, jó futamot
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2017. 05. 21. 20:30.

  10. #110
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Awareness írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
    Kösz, hogy jöttél.

  11. #111
    Kovács László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 01. 28.
    Város
    Live For Speed
    Üzenetek
    21
    Vona Zoli, nagy sorry, azt a féktávot benéztem..

  12. #112
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Nemtom mi történt, a 2. kör végén ugyanott fékeztem ahol szoktam, eszembe se volt előzni, a kocsi mégse állt meg ahogy szokott, pedig előtte és utána is ugyanott fékeztem, és szerintem egyszer nem volt egyforma a fékút...nem értem...sajnálom Krisztián az ütközést..ez el is vette a kedvem...aztán még megpördültem ott és úgy ahogy soha a felkészülés során ez be is tette a kaput.
    (mondjuk sose fordultam meg ezen a pályaverziójú szerveren, de ezek elvileg egyformák nem?)
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #113
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935

    Angry

    Hát basszus.

    Lányi Tamás: Ha már kisodródsz a pályáról, akkor utána basszus nehogy letoljál már a pályáról. Örülj hogy volt helyed visszajönni. Már az is necces volt, hogy az egyenesben jó kicentiztél, majd a utána sikánban meg is pörgettél. Köszi. - Szerk: Itt kellett volna felállnom, és befejeznem a versenyt.

    Szloboda Gusztáv: Bocs, hogy durván bevágtam eléd, pöttyet felb*szott hogy Tamás igy kipörgetett a pályáról. Azt amikor elindultam még volt hely De k lassan sikerült visszafordulnom ( Sajnálom.
    Mondjuk aztán a köv. körben jól vissza is adtad...

    Az utánad jövő Baan Szabolcs meg a pályára épp belógó, az ideális ívtől k messze a forgalommal szemben ÁLLÓ kocsimnak totál nekimegy??? Aztán nem képes kikerülni inkább letol a kibaszott pályáról??? Mi a f*szom volt ez?

    Pár kanyarral később az idegtől felb*szott pulzussal, meg a törött járgánnyal nem is sikerült bevenni az egyik kanyart, és jól felkenődtem a palánkra. De mondom nem adom fel, ferde kormányközéppel, piros kasznival körbevánszorogtam, hogy majd egy extra box kiállással de végigmegyek. Hát nem mellé mentem a boxutcának? :O
    Utoljára módosította: zrubi; 2017. 05. 21. 21:25.

  14. #114
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Nemtom mi történt, a 2. kör végén ugyanott fékeztem ahol szoktam, eszembe se volt előzni, a kocsi mégse állt meg ahogy szokott, pedig előtte és utána is ugyanott fékeztem, és szerintem egyszer nem volt egyforma a fékút...nem értem...sajnálom Krisztián az ütközést..ez el is vette a kedvem...aztán még megpördültem ott és úgy ahogy soha a felkészülés során ez be is tette a kaput.
    (mondjuk sose fordultam meg ezen a pályaverziójú szerveren, de ezek elvileg egyformák nem?)
    talán ez volt h egy klasszikust idézzek : " elveszett a tapadás mer a plútó együttált a jupiterrel és egy kobold meg rátüsszentett az aszcendensemre..."

    viccet félretéve gyanítom , gyors volt a leváltogatás és az elektronika letiltott (downshift protection) , legalábbis nekem ilyen fordult elő párszor GT3-ban...

    másik lehetőség szerintem h a fékek nem voltak még üzemmelegek (ha jól gondolom ferrarit használsz)

  15. #115
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Vízner úr ! Jövök egy tálca sörrel meg mégegyel ! Fejemet fogtam mikor teljesen elmértem a helyzetet és épp megpöcköltelek a sikán előtt, így elbaszva a versenyed. Bocsánat !

  16. #116
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Majd kíváncsi lennék más porsche-val futó tag véleményére is, de a patch-el a pori soft gumin idegesebb és picit lassabb lett és pl az eau-rouge patch előtti settel full gázzal bevehetetlen volt számomra. A med viszont jól működött, kb. mint a patch előtt.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  17. #117
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy maradtam ki a prekval listából mestró?

    Nem jó az admin PW sem, jó futamot
    Sajnalom

    Van egy olyan gyanum, hogy mostantol ujra kell toltenem az entry listet a tesztfutam es az eles kozott. Mondjuk ha bookingnal ott lettel volna az segit.

    No meg ha Szucs Gyula nem bookingol a helyedre...

  18. #118

  19. #119
    Hát ez semmiképp sem úgy sikerült, ahogy terveztem. Dobogóért akartam menni, de ez már az első pár körben kiderült, hogy a versenytempóm nem lesz meg... Horváth Márkot szépen letereltem, bár nem tudom, hogy meg tudott volna-e állni a féktávon, viszont vissza is tudott jönni elém, majd valamiért elengedett.. Ha gondolod, óvd meg és akkor kiderül, hogy mi volt. Én magamat ezért nem fogom büntetni, mert előttem tudtál visszajönni és meg is volt a lehetőséged előttem maradni. Szabó-Kónyi Bence!!!!! Te egy állat vagy! Hatalmas gratuláció! Én már rég összecsuklottam volna, ha 40-45 percig valaki ennyire jön a seggembe. Az utolsó kanyar nem volt tiszta, de egye fele, én is megpöcköltelek párszor, ahol csak imádkozni tudtam, hogy ne forogj be! Összességében egy igen kemény futam volt, annak ellenére is, hogy alul múltam az elvárásaimat. Nem is kicsit.

  20. #120
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez semmiképp sem úgy sikerült, ahogy terveztem. Dobogóért akartam menni, de ez már az első pár körben kiderült, hogy a versenytempóm nem lesz meg... Horváth Márkot szépen letereltem, bár nem tudom, hogy meg tudott volna-e állni a féktávon, viszont vissza is tudott jönni elém, majd valamiért elengedett.. Ha gondolod, óvd meg és akkor kiderül, hogy mi volt. Én magamat ezért nem fogom büntetni, mert előttem tudtál visszajönni és meg is volt a lehetőséged előttem maradni. Szabó-Kónyi Bence!!!!! Te egy állat vagy! Hatalmas gratuláció! Én már rég összecsuklottam volna, ha 40-45 percig valaki ennyire jön a seggembe. Az utolsó kanyar nem volt tiszta, de egye fele, én is megpöcköltelek párszor, ahol csak imádkozni tudtam, hogy ne forogj be! Összességében egy igen kemény futam volt, annak ellenére is, hogy alul múltam az elvárásaimat. Nem is kicsit.
    Grat Neked is! Utolsó kanyarban tényleg le akartalak terelni de nem ennyire,kicsit eltúloztam.

  21. #121
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Sparky írta Hozzászólás megtekintése
    Vízner úr ! Jövök egy tálca sörrel meg mégegyel ! Fejemet fogtam mikor teljesen elmértem a helyzetet és épp megpöcköltelek a sikán előtt, így elbaszva a versenyed. Bocsánat !
    Hát jössz ,eggyel biztos.Már túl tettem magam rajta,de akkor szétvágott az ideg,hogy ez hogyan sikerült.

  22. #122
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Hát basszus.

    Lányi Tamás: Ha már kisodródsz a pályáról, akkor utána basszus nehogy letoljál már a pályáról. Örülj hogy volt helyed visszajönni. Már az is necces volt, hogy az egyenesben jó kicentiztél, majd a utána sikánban meg is pörgettél. Köszi. - Szerk: Itt kellett volna felállnom, és befejeznem a versenyt.
    Kicsit agresszívnak érzem a hozzászólásod, de majd biztos megnyugszol idővel.

    Az esettel kapcsolatban annyit tennék hozzá, hogy ha nem csak a motorháztetődig néznél, hanem figyelnél arra, hogy mi történik elötted a pályán, akkor biztos láttad volna, hogy elöttem (már nem emlékszem ki) valaki a második gyors balost belső íven (számomra meglepőn lassan) normál tempótól lassabban veszi, ezért kénytelen voltam szélesíteni amiért igen lesodródtam a pályáról. A visszajövetelemmel egyáltalán nem veszélyeztettelek, nem vágódtam vissza a pályára, és tudnod is kellett hogy vissza fogok jönni. A féktávot egymás mellet kezdtük meg, de mivel belül voltam és pont nem akartalak kitenni én óvatosabb voltam, de azért ott voltam. Te viszont már a gyors balosban eldönthetted, hogy bármi lesz te itt előzni fogsz, és szerintem rámhúztad a kocsid a kanyarban, ott meg elég egy apró pöcc (nem is volt nagy kocc) és pörögsz. Pár körrel késöbb tán Jónás Bertalannal voltam hasonló szituban, érdekes mi el tudtunk fordulni probléma nélkül.

    Amúgy sokszor látom, hogy morogsz a fórumon, hogy így kitettek úgy meglöktek. Nem kellene elgondolkozni, miért mindig te kapsz ennyi pofont? Hibást mindig lehet találni, de kettőn áll a vásár.

  23. #123
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    A futamom: B szerver. P1 (hagyne linkeljem ide a prekvalötletelő topikomat)

    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy maradtam ki a prekval listából mestró?
    Stuttgártiak elleni összeesküvés!


    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    talán ez volt h egy klasszikust idézzek : " elveszett a tapadás mer a plútó együttált a jupiterrel és egy kobold meg rátüsszentett az aszcendensemre..."
    Uh mesteri visszavágás

    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Hát basszus... idegtől felb*szott pulzussal
    Innenis jobbulást

  24. #124
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Valakit Qualyn nagyon letereltem, amit nagyon sajnálok, az app rosszul írta a távolságot és a VRban tükrökben kb nem látok semmit.

  25. #125
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Az utánad jövő Baan Szabolcs meg a pályára épp belógó, az ideális ívtől k messze a forgalommal szemben ÁLLÓ kocsimnak totál nekimegy??? Aztán nem képes kikerülni inkább letol a kibaszott pályáról??? Mi a f*szom volt ez?
    Nagyon sajnálom. Nem igazán tudom megindokolni, hogy miért nem álltam meg tolatgatni a versenypályán, hacsak nem azzal, hogy nem akartam, hogy még többen kicsússzanak miattunk. Ez a megmozdulásom betudható a versenydrukk és a rutintalanság kombinációjaként. Mindenesetre okultam belőle és legközelebb ha hasonlóval találkozom, akkor megvárom, míg mindenki elmegy mellettünk és csak akkor állok neki tolatni a pályán. Tudom, hogy ez rajtad nem segít, de sajna többet nem tudok tenni érte.

Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •