Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (73 összesen)
  1. #26
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hétfői shakedown alkalmával tapasztalt bárki is lagot amikor valaki fellépett a szerverre?
    Én nem tapasztaltam ilyesmit. De összesen csak négyen voltunk.

  2. #27
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Most fent voltunk Kis Tibivel, amikor fellépett egy pilóta, akkor volt minimális lagg, de amikor már 4-en voltunk fent és csatlakozott még Tullner Attila is, akkor egy drasztikus lagg volt. Viszont, ha a kvalira már mindenki fent lesz, akkor nem lesz para.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  3. #28
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Most fent voltunk Kis Tibivel, amikor fellépett egy pilóta, akkor volt minimális lagg, de amikor már 4-en voltunk fent és csatlakozott még Tullner Attila is, akkor egy drasztikus lagg volt. Viszont, ha a kvalira már mindenki fent lesz, akkor nem lesz para.
    Ugyan ez volt nálam is,fel jött Zelfel Tamás és megált a kép egy kicsit.

  4. #29
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerverbeosztás:

    01-20. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Mindenki a számára kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

    A belépésnél tapasztalható lag miatt lehetőleg az időmérő alatti ki-be lépéstől tartózkodjatok, a kilépéssel is várjátok meg a futam végét!
    A pálya szélét fehér vonal határolja, ezt kéretik betartani!
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 05. 17. 20:32.

  5. #30
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A belépésnél tapasztalható lag miatt lehetőleg az időmérő alatti ki-be lépéstől tartózkodjatok!
    Én ide a beírnám, hogy a versenyről való kilépéstől is.

  6. #31
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én ide a beírnám, hogy a versenyről való kilépéstől is.
    Jogos, beírtam. Mindenképp várjátok meg amíg a Continue/Exit felirat megjelenik és csak akkor lépjetek ki.

  7. #32
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Hungaroring

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

  8. #33
    Ma viszonylag nyugodt napom volt és ez meglátszott a teljesítményemen is.
    Már a első kvalin éreztem, hogy megvan a jó forma hiszen meglepetésre tudtam javítani a prekvalis időmön is, pedig akkor azt úgy éreztem, hogy több nincs benne.

    R1: Rajt: P2. Jól kaptam el a rajtot, de Szarka Andris jót rajtolt, ennek köszönhetően a T1-től a T4-ig ment az adok-kapok. Többször visszanéztem, "férfias csata" volt. A T4-ből kijövet már akartam visszahúzódni középre, de összeértünk, én voltam előrébb és kissé berántotta az autóm orrát Andris elé így kevés helyet hagytam neki, de szerencsére nem veszítettünk a lendületből. Bocs, ha kizökkentettelek, nem volt szándékos, mert láttam a tükörben, hogy a Mansellben kissé elcsúsztál.
    Majd igyekeztem tartani a lépést és felzárkózni Nagy Lacira, de nagyon stabilan ment végig, esélyt nem adva a támadásra. A utolsó két körben éreztem gyorsabbnak magam, gondolom elfogytak a gumijai és óvni akarta, de bőven tudott gazdálkodni az előnyével. Gratulálok a győzelemhez!

    R2: Rajt: P3. Szintén jól kaptam el a rajtot, Pinczés Ádám egy kissé beragadt így már a T1-ben előtte fordulhattam 2.-ként, sőt Nagy Lacin nagyon szorosan. Most tudtam tartani a lépést vele körökön keresztül és azt vettem észre, hogy a T7-et kissé kívülről fordulja velem ellentétben, és bizony rontott is 2x, én mindkétszer beszúrtam, élve a lehetőséggel, elsőre még ki tudta védekezni, 2. hibánál tisztán belül tudtam menni, sikerült megelőzni. Szerencsémre ezután kapta a nyomást hátulról is Szarka Andris, Sebestyén Csabi ott lógtak a nyakán, ennek köszönhetően ki tudtam préselni egy 1.5 mp.-es! előnyt, ezzel gazdálkodtam végig.
    Látszólag tisztán nyertem, de rettenetesen elfáradtam és csurom víz lett a pólóm, nagyon kellett koncentrálni, egy apró hiba nem fért bele, mert a mögöttem jövök is piszok gyorsak voltak.

    Nagyszerű futamok voltak! Gratulálok minden célba érkezőnek!
    Utoljára módosította: Ati; 2017. 05. 18. 14:53.

  9. #34
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Már teszteléseken éreztem, hogy nem lesz egy egyszerű verseny számomra, egyáltalán nem éreztem az autót és a pálya se feküdt. Próbálkoztam, de mindig csak erőltetett kör jött össze.
    És erre még rájött a nagyon erős fáradtság, ami csak tetézte a gondokat.
    Időmérőn pár kísérlet után úgy döntöttem, hogy nem erőltetem, mert nem tudok többet, így a 12. helyről indultam.
    R1
    A rajt egész jól sikerült, bár kicsit kiforogtak a kerekek, ami nem segített, de jól eljöttünk és le a kalappal a mezőny előtt, mert semmi ütközés nem volt az első kanyarban. Az első kanyarnál belülre kerültem így a feltorlódás nem segített vesztettem is 1 vagy 2 pozíciót,a mit aztán későbbiekben sikerült visszahoznom, jót csatáztunk és ezerrel ment a vonatozás, ami iszonyatosan merítette a nem túl sok energiámat és minden egyes körben a koncentrációért kellett küzdenem. Koczogh László gumi általi szenvedése kicsit be segített, hogy Zelfel Tamást meg tudjam támadni, amit élősszőr az első kanyarban próbáltam meg, össze is értünk, de gond nélkül mentünk tovább a kettes kanyarhoz, ahol sikerült egy határozott beejtéssel bemenni mellé, így szűkebben tartva az autót el tudtam menni mellette, kicsi összeérés itt is meg volt, de nagyon jó küzdelem volt kis test test elleni, ami nagyon tetszett. Később Laci elengedett, mert vágta a sikánt, így igazából egyedül körözgettem a futam utolsó két köréig. Próbáltam jobb tempót autózni és minimálisan, de közeledtem Szalai Tiborra. Utolsó előtti körben már 1 mp-en belülre is tudtam érni, de éreztem, hogy ez kevés lesz. Leéb Istvánt közbe beértük, valószínüleg gumi problémákkal küzdött, amit Tibi hamar meg tudott oldani én viszont csak a sikánban tudtam megoldani egy mélyebb féktávval, de nagyon szépen elfértünk (köszönöm a korrektséget! ). Kicsi idő benne maradt, de hamar ráestem Tibire, de támadásra már nem maradt idő, de nagyon minimális különbséggel értünk be a célba

    Superpole-ban vágás miatt elvettem a kört, így borítékolható is volt a sor vége.

    R2
    Erről sokat nem írnék, az első futam teljesen kimerített, amit nem éreztem, de futamon nagyon erősen kijött és nagyon bizonytalan voltam. A rajt maga jól sikerült és most kívülről próbálkoztam, ami elég jó ötlet volt, mert a 15. helyről feljöttem a 13. helyre, majd már a 9. hely körül is voltam, amikor elindult a lavina. Innentől kezdve teljesen dekoncentrált lettem és hibát hibára halmoztam, ami ütközésekhez vezetett, majd hátra esést.
    Elnézést mindenkitől, akinek a hibáimmal gondot okoztam, remélem nem tettem tönkre senki futamát.

    Összességében a második futam miatt abszolút mérges vagyok magamra, mert ahhoz képest, hogy mennyire nem éreztem az autót és a pályát se egész jó eredményekkel zárhattam volna, de ilyen ez a versenyzés Nem lehet mindig hibátlanul menni. Kifogtam egy gyenge napot.

    Gratulálok mindenkinek, nagyon jó versenyek voltak és korrektnek volt mindenki!
    Valamint még egyszer elnézést kérek azoktól, akiknek gondot okoztam a második versenyen!

  10. #35
    Én is elsősorban a korrektséget és higgadtságot emelném ki a versenyek kapcsán. Szinte hihetetlen, hogy érdemi gond nélkül kétszer elfordult a mezőny a rajt után, ez azért sokat elmond róla, hogy milyen mentalitású csapat állt össze ebben a bajnokságban.
    Lévén ez nem az a pálya, ahol csak úgy sittysutty megelőzzük az előttünk autózót, komoly vonatok alakultak ki. Már összemosódik, hogy mi volt az első és a második futamon, ráadásul többnyire ugyanazokkal küzdöttünk.
    Ahogy azt előre sejtettem is, érdemes volt inkább taktikusan autózni, mint a lehető leggyorsabban, meg amúgy is arra volt csak esély, hogy a lepattanókat gyűjtsem be. Mindkét futamon előrébb jöttem pár hellyel a rajtpozícióhoz képest, így ez sikerült is. Külön kiemelném a remek csatákat Dáviddal, Zelfivel és Koczogh Lacival, akikkel néha tényleg kilincs a kilincsen közlekedtünk, de nem volt belőle soha olyan gond, ami miatt a szemöldökömet feljebb vontam volna.

    Gondolom, a VB sem fog toporzékolva hisztizni, ha nem lesz sok óvás Vágásból azért volt néha (amit magam körül láttam), magam is néha szélesebbre sodródtam, de nem éreztem senkinél, hogy ez koncepciózus volna.

  11. #36
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én is elsősorban a korrektséget és higgadtságot emelném ki a versenyek kapcsán. Szinte hihetetlen, hogy érdemi gond nélkül kétszer elfordult a mezőny a rajt után, ez azért sokat elmond róla, hogy milyen mentalitású csapat állt össze ebben a bajnokságban.
    Lévén ez nem az a pálya, ahol csak úgy sittysutty megelőzzük az előttünk autózót, komoly vonatok alakultak ki. Már összemosódik, hogy mi volt az első és a második futamon, ráadásul többnyire ugyanazokkal küzdöttünk.
    Ahogy azt előre sejtettem is, érdemes volt inkább taktikusan autózni, mint a lehető leggyorsabban, meg amúgy is arra volt csak esély, hogy a lepattanókat gyűjtsem be. Mindkét futamon előrébb jöttem pár hellyel a rajtpozícióhoz képest, így ez sikerült is. Külön kiemelném a remek csatákat Dáviddal, Zelfivel és Koczogh Lacival, akikkel néha tényleg kilincs a kilincsen közlekedtünk, de nem volt belőle soha olyan gond, ami miatt a szemöldökömet feljebb vontam volna.

    Gondolom, a VB sem fog toporzékolva hisztizni, ha nem lesz sok óvás Vágásból azért volt néha (amit magam körül láttam), magam is néha szélesebbre sodródtam, de nem éreztem senkinél, hogy ez koncepciózus volna.
    Én is nagyon élveztem a csatákat, nagyon szoros volt és izgalmas, de nagyon korrekt! Én szerintem belefértek a kis szélesítések, nem volt sűrűn se és nagy mértékű se, a verseny hevében ez benne van

  12. #37
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40
    Jó futamok voltak,elveztem őkett.
    Rajtokat jól el kapom mindig,de a tempóm utána az már nem valami jó,esek visszafele.
    Remélem javulok majd tempóba is,futamok végén már nem sok gumi maradt elöl,defekt közelébe voltam
    Kicsit csuszkáltam is,Perger Bálintot kicsit meglöktem,remélem nem volt gond.

  13. #38
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg selby87 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó futamok voltak,elveztem őkett.
    Rajtokat jól el kapom mindig,de a tempóm utána az már nem valami jó,esek visszafele.
    Remélem javulok majd tempóba is,futamok végén már nem sok gumi maradt elöl,defekt közelébe voltam
    Kicsit csuszkáltam is,Perger Bálintot kicsit meglöktem,remélem nem volt gond.
    Konkrétan kilöktél amolyan bennanisan és egy bocsi sem volt , meg hogy utána még küzdenem kellett a pozícióért,mert nem engedtél el kicsit felhúzott, de aztán tultettem magam rajta 😀
    Óvni sem fogok mert a világvége pozíciótól kettővel visszább történt, nincs súlya a dolognak.
    Nincs harag amúgy csak legközelebb figyelj jobban légyszi ! 😀

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Menzás írta Hozzászólás megtekintése
    Óvni sem fogok mert a világvége pozíciótól kettővel visszább történt, nincs súlya a dolognak.
    Pedig jó lenne, nem azért kell óvni, mert esetleg komoly kárt okozott, hanem hogy megtörténjen a felelősségre vonás és a vétkes tanuljon belőle és ne csináljon többet ilyet se veled se mással...

  15. #40
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40
    Idézet Eredetileg Menzás írta Hozzászólás megtekintése
    Konkrétan kilöktél amolyan bennanisan és egy bocsi sem volt , meg hogy utána még küzdenem kellett a pozícióért,mert nem engedtél el kicsit felhúzott, de aztán tultettem magam rajta ��
    Óvni sem fogok mert a világvége pozíciótól kettővel visszább történt, nincs súlya a dolognak.
    Nincs harag amúgy csak legközelebb figyelj jobban légyszi ! ��
    Bocsi amugy
    Nyugodtan megóvhatsz!
    Eléggé elfogytak a gumik is,csuszkáltam is
    Figyelni szoktam pedig,párszor kimarad
    Utoljára módosította: selby87; 2017. 05. 18. 18:44.

  16. #41
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig jó lenne, nem azért kell óvni, mert esetleg komoly kárt okozott, hanem hogy megtörténjen a felelősségre vonás és a vétkes tanuljon belőle és ne csináljon többet ilyet se veled se mással...

    Rendben. Legalább kiderül tényleg nekem van-e igazam

  17. #42
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Q1: Sikerült javítanom a prequal időmön, így meglett a P1. De sajnos maradt benne kb 2 tized.
    R1: Rajt jól sikerült, és ahogy alakult a mögöttem lévő csata, kiautóztam kb 2 mp előnyt ami sokáig tartottam tartalékolva a futam végére. Sajnos a futam 3. harmadában sokszor bebambultam, így Szőcs Attila felért 6 tizedre a végére, de végig tudtam kontrollálni a futamot.

    Q2: Sajnos már a t1-ben elhibáztam, de szerencsémre így ís meglett a P1.
    R2: A rajtom közepesen sikerült és megtartottam az első helyet. Az első pár körben megvolt a koncentrációm a győzelemhez, aztán totál elfáradtam, kiestem a ritmusból. Jöttek a hibák sorra, így Szőcs Attila és Szarka András is megelőzött. Andrást sikerült visszaelőzni, de Attilára hiába értem fel az utolsó körre, sajnos a küzdelemben és a dekoncentrált versenyben annyira elkoptattam a gumikat, hogy hirtelen kaptam 2 mp-et. Így sajnos nem hoztam ki a maximumot ebből a futamból.

    Összességében, ha az egész szezont nézem és a pályákhoz való alkalmazkodásomat, akkor ez lett volna az a futam, amit legszívesebben eldobtam volna. Bármennyire is szeretném ezt a pályát, mert hazai, annyira nem fekszik ez nekem. Ha Oscherslebent nem hagytam volna ki más elfoglaltság miatt (amit egyébként rettentően szeretek), akkor nem is indultam volna itt.
    Hatalmas gratuláció a célba érkezőknek, és főképp Szőcs Attilának és Szarka Andrásnak a korrekt csatához. Remélem Andrással csak annyira voltam kemény a visszaelőzésnél, mint Ő velem, mikor minimálisan hibáztam.

    Sok sikert a Nordschliefe felkészüléshez mindenkinek! Imádom ezt a pályát a legendás múltja miatt, viszont még alig mentem rajta Remélem a Hondások nem járnak úgy, mint Monteiro tavaly
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  18. #43
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azért ez így elég általánosítós lett. Én pl tudtommal az T1-et max 1szer ha szélesítettem a két verseny alatt. T4-et is kb ugyanennyiszer. A többire nem emlékszem, mert természetesen én is hibázok, de nem vagyok szélesítős fajta. Vagy csináld meg rendesen az óvást, vagy akkor inkább ne csinálj semmit.
    Egyrészt igazad van Csabi, de olyan infót kaptam, hogy ezt így adjam le, mert őszinte leszek, ha hármótokat nézem, és külön-külön megadom a kör számot, plusz az adott kanyart, akkor sokkal nehezebb lett volna a bíráknak is kibogarászni, mit akarok. Nem is azt mondtam, hogy szélesítős fajta vagy. Ez sajnos most így sikerült, és az is lehet, hogy nekem nem lesz igazam.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  19. #44
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Egyrészt igazad van Csabi, de olyan infót kaptam, hogy ezt így adjam le, mert őszinte leszek, ha hármótokat nézem, és külön-külön megadom a kör számot, plusz az adott kanyart, akkor sokkal nehezebb lett volna a bíráknak is kibogarászni, mit akarok. Nem is azt mondtam, hogy szélesítős fajta vagy. Ez sajnos most így sikerült, és az is lehet, hogy nekem nem lesz igazam.
    Akkor Bocsi! Nem szóltam,(csak így érdekesen jön le). De ha a szervezők mondták akkor ez van...
    De ha már valaki nem szokványos óvást ad le, akkor kérem azt valamilyen módon jelezze, hogy admin engedéllyel tette ezt meg.
    Nem vitatom a jogosságot. Elképzelhető, hogy teljesen jogos.

    Hát sajna ez a pálya ilyen. Igyekeztem belül tartani, de sajna nem mindig sikerült. Gratula, ha neked ilyen tempó mellett is sikerült tartani az íveket.
    Élvezetes verseny volt. Nürburgringre beugrok letölteni a buát(ha lesz), ha már így jött össze. Aztán Bathurston mindenképp szeretnék indulni, mert az legalább még nem volt, és szeretem a pályát.

    Hozzátenném és nem kifogásként, én ha valakit megóvtam szélesítés miatt, akkor végignéztem a versenyét. Ha 3-at, akkor 3ember versenyét néztem végig. És ha emlékeim nem csalnak, olyan versenyzőt én nem óvtam, aki nincs a látóteremben. Nem tudom mennyi időd volt (pl az első versenyen) 5 másodperces előnnyel, az első helyről azt figyelgetni, hogy én milyen ívben veszem a kanyarokat. De a második versenyen se nagyon találkoztunk. Így nem igazán értem én hogy kerültem a képbe. Ennyi erővel az összes versenyzőt megóvhattad volna.
    Ez nem rinya, vagy sértődöttség, csak meglátás.
    Utoljára módosította: Kresp; 2017. 05. 22. 09:52.

  20. #45
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése

    Hozzátenném és nem kifogásként, én ha valakit megóvtam szélesítés miatt, akkor végignéztem a versenyét. Ha 3-at, akkor 3ember versenyét néztem végig. És ha emlékeim nem csalnak, olyan versenyzőt én nem óvtam, aki nincs a látóteremben. Nem tudom mennyi időd volt (pl az első versenyen) 5 másodperces előnnyel, az első helyről azt figyelgetni, hogy én milyen ívben veszem a kanyarokat. De a második versenyen se nagyon találkoztunk. Így nem igazán értem én hogy kerültem a képbe. Ennyi erővel az összes versenyzőt megóvhattad volna.
    Ez nem rinya, vagy sértődöttség, csak meglátás.
    Írtam PÜ-t
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  21. #46
    Én tavaly itt megtanultam a leckét a vágásokkal kapcsolatban úgyhogy próbáltam figyelni. Ennek ellenére, mivel mind a két futam szinte összes körében üldöző vagy üldözött voltam simán lehet hogy összejön a figyelmeztetés. Azt viszont nem értem, nézve a visszajátszást, hogy mi volt olyan kirívó és rendszeres ami megért egy külön óvást, tudva azt hogy úgy is ellenőrizve lesz mindenki.
    Amúgy meg ahogy a te futamodat is néztem, én nem fogadnék a helyedben arra hogy nem csúszik be neked is egy figyelmeztetés...
    Utoljára módosította: Szarka András; 2017. 05. 22. 19:10.

  22. #47
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Azt viszont nem értem, nézve a visszajátszást, hogy mi volt olyan kirívó és rendszeres ami megért egy külön óvást, tudva azt hogy úgy is ellenőrizve lesz mindenki.
    Nem ellenőrizünk mindenkit! Csak szúrópróba szerűen 4-6 embert futamonként

  23. #48
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ellenőrizünk mindenkit! Csak szúrópróba szerűen 4-6 embert futamonként
    na ezt nem tudtam. :P Mondjuk most hogy végigpörgettem egy replayt belátom hogy 20+ ember iszonyat idő lenne...

  24. #49
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Én ezt nem vágom.

    R2
    Magamnak 31 pályaelhagyást számoltam. Tudom, az sok. Sokat szélesítettem.
    Lacina 42 pályaelhagyás. Nagyon sokat vágott.

    Én ezt nem értem....

  25. #50
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Jah.. hát így már mindent értek...

    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    "Adott futamra óvásokat mindig azon a héten vasárnap este éjfélig lehet benyújtani."

    Grat Laci! Szépen taktikázol! Pont vasárnap este 23:49-kor benyújtani az óvást, hogy még véletlenül se lehessen vissza óvni, miközben többet voltál pályán kívül mint én...Hát beszarok. Ez mekkora játék volt! Minden elismerésem!

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •