Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 73 (73 összesen)
  1. #51
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    És akkor még itt jóhiszeműen válaszolok is a jól megfogalmazott Üzenetére.
    Beszarok...hát... Ember nem küldött még így padlóra
    Kész...
    Kellett nekem bejönni futamra, csak egy jót akartam kanyarogni...

    Minden esetre Szarka Andrásnak köszi a jó meccset! Azt legalább élveztem

    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    "Adott futamra óvásokat mindig azon a héten vasárnap este éjfélig lehet benyújtani."
    Hát erre lehetne valami kiegészítés, hogy ne lehessen így hátba szúrni az embereket. Vasárnap este 23:49-kor leadott óvással, ami 3 embert is érint... Vagy tudod mit? mindegy leszarom.... Boldogok a lelki szegények, mert ővék a mennyeknek országa!
    Utoljára módosította: Kresp; 2017. 05. 22. 21:18.

  2. #52
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Ezúton kérem, hogy a BT engem is vizsgáljon ki. Állok elébe, ha R2-ben tényleg ennyi volt a szélesítésem. Sajátomat csak R1-et néztük vissza, és ott drasztikusan "jobban" használtátok a pályát.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  3. #53
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése


    Grat Laci! Szépen taktikázol! Pont vasárnap este 23:49-kor benyújtani az óvást, hogy még véletlenül se lehessen vissza óvni, miközben többet voltál pályán kívül mint én...Hát beszarok. Ez mekkora játék volt! Minden elismerésem!
    Miért kellene taktikáznom ellenetek, mikor a bajnokságban 100+ a hátrányotok hozzám képest? Nem értem. Az meg, hogy akkor adtam le az óvást leginkább azért volt, mert a csapat akkor tudta közösen átbeszélni, hogy mit is csináljunk, néztük meg R1-et. De magyarázkodni nem fogok, és gondolsz, amit akarsz.

    Szerintem senkivel szemben nem volt eddig se a pályán, se azon kívül inkorrekt lépésem. És sosem lesz.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  4. #54
    Én sem igazán értettem Laci óvását!!!
    Szerintem pont, hogy mindenki próbált odafigyelni a pálya szélére, biztos voltak pici lecsúszások, szélesítések, de folyamatos nyomás alatt versenyeztünk, arról nem beszélve, hogy ha csíptünk is, nem tudatos. Számos esetben, ha csak az előtted lévőt követed szorosan, akkor téged is magával visz, mert nem látsz ki mögüle. De a lényeg! Sem előnyt, sem hátrányt nem kapott ill. szenvedett tőle senki.
    Én nem néztem vissza ezért a repiket, nincs időm ilyenre. De ha igaz, amit a Csabi ír, akkor végképp nem értem a Lacit!
    Olyanért óvni, amit még magam sem tartok be, háááát, érdekes.

  5. #55
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Miért kellene taktikáznom ellenetek, mikor a bajnokságban 100+ a hátrányotok hozzám képest?
    Gratulálok a Bajnoki címedhez!

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Pont vasárnap este 23:49-kor benyújtani az óvást, hogy még véletlenül se lehessen vissza óvni, miközben többet voltál pályán kívül mint én...
    Bocs, srácok, de itt szerintem súlyos félreértések vannak...

    Nincs olyan, hogy visszaóvás. Vasárnap este 23:59-ig bárkinek ott volt a lehetősége, hogy óvjon, ha neki nem tetszik vmit. Aki nem óvott az így járt, az fogadja el a saját döntését, hogy neki ez így jó volt. Ha csak azért óvnál, mert a másik is megóvott, akkor ott szerintem vmi nincs rendben...

    A szabályokat pedig nem rugalmasan értelmezzük, bárki bármikor több mint 2 kerékkel elhagyta a fehér vonalat, az vágásnak minősül, függetlenül attól, hogy rajta kívül még 28-an csinálták, vagy senki más. Senkit nem ment fel szabályok betartása és a felelősség alól az, ha egy másik versenyző is szabálytalankodott!

    Szóval akit a VB 30 db pályaelhagyáson kap, az elsősorban azon kezdjen el gondolkodni, hogy tudja ezt számot 10 alá redukálni, ne azon, hogy a JóskaPista meg 42-őt vágott. Semmilyen szabály nem írja elő, hogy az óvást benyújtónak mintaversenyzőnek kell lennie, vagy bármilyen erkölcsi alappal rendelkeznie az óváshoz. Ha az óvást benyújtó többet vágott, mint akit megóvott és adott esetben kívül esik a vizsgálat köréből, akkor onnantól azt a saját becsületével és lelkiismeretével kell elrendeznie... illetve így is úgy is célkeresztbe kerül, hiszen legközelebb meg majd biztos lesz vki, aki veszi a fáradtságot egy bejelentésre..
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 23. 05:43.

  7. #57
    A további viták elkerülésének érdekében valamint, hogy mindenki egyenlő eséllyel folytathassa a bajnokságot a
    hungaroringi futamot a VB az egész mezőnyt átvizsgálja!

  8. #58
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Én sem igazán értettem Laci óvását!!!
    Szerintem pont, hogy mindenki próbált odafigyelni a pálya szélére, biztos voltak pici lecsúszások, szélesítések, de folyamatos nyomás alatt versenyeztünk, arról nem beszélve, hogy ha csíptünk is, nem tudatos. Számos esetben, ha csak az előtted lévőt követed szorosan, akkor téged is magával visz, mert nem látsz ki mögüle. De a lényeg! Sem előnyt, sem hátrányt nem kapott ill. szenvedett tőle senki.
    Én nem néztem vissza ezért a repiket, nincs időm ilyenre. De ha igaz, amit a Csabi ír, akkor végképp nem értem a Lacit!
    Olyanért óvni, amit még magam sem tartok be, háááát, érdekes.
    Az óvás az én döntésem, és R1-ben látott számok alapján teljesen jogosan adtam le, ahol minimum 1,5x, de inkább 2x-ese volt a szélesítésetek. Bajnoki címem pedig nincs, és mivel van egy Gerőcs Tamás a mezőnyben, szerintem nem is lesz.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  9. #59
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A további viták elkerülésének érdekében valamint, hogy mindenki egyenlő eséllyel folytathassa a bajnokságot a
    hungaroringi futamot a VB az egész mezőnyt átvizsgálja!


    Ez a legjobb döntés ami születhetett!

  10. #60
    Hú micsoda perpatvarok vannak itt,még jó hogy nem indultam mivel már rosszul vagyok a Hungaroringtől Meg különben is más dolgom volt.
    Milyen jó is lenne ha megcsinálnák a fejlesztők,hogy a játék számolja hogy ki hányszor szélesít,ha már be lehet kapcsolni hogy jelezze ha elhagyod a pálya határait.
    Egyébként mivel én már nem dobhatok el futamot sokkal kisebb esélyem van rá hogy én nyerjek megint.Főleg hogy páran olyan gyorsak lettetek hogy csak pislogok,de lehet csak én öregszek

  11. #61
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Hú micsoda perpatvarok vannak itt,még jó hogy nem indultam mivel már rosszul vagyok a Hungaroringtől Meg különben is más dolgom volt.
    Milyen jó is lenne ha megcsinálnák a fejlesztők,hogy a játék számolja hogy ki hányszor szélesít,ha már be lehet kapcsolni hogy jelezze ha elhagyod a pálya határait.
    Egyébként mivel én már nem dobhatok el futamot sokkal kisebb esélyem van rá hogy én nyerjek megint.Főleg hogy páran olyan gyorsak lettetek hogy csak pislogok,de lehet csak én öregszek
    Nekem a ringen lévő Raceroom verzió megoldása tetszett. Ha vágtam hozzáadta az időhöz. Kis vágás, pár tized, nagy vágás akár több másodperc.

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Menzás írta Hozzászólás megtekintése


    Ez a legjobb döntés ami születhetett!

    A gond ezzel az, hogy rengeteg időt és energiát emészt fel és futamról futamra természetesen nem tartható a VB részéről.
    Szóval az nem járható út, hogy akár hányszor vihar van a biliben, akkor a VB fogja magát és elcseszik ezzel 2 délutánt, kérlek ezt Ti is próbáljátok meg belátni...

    A legfontosabb az, hogy egyrészt teljesen felesleges a másik félről eleve rosszindulatot vagy áskálódást feltételezni, másrészről pedig még ha így is lenne, hosszútávon úgy is rájár majd a rúd, mert a következő futamokon már mindenki az Ő köreit fogja nagyítóval vizslatni, akinek a bögyébe került, szóval nem éri meg...


    Mindenki aki a fehér vonalon kívül autózik, az fogadja el, hogy tudatosan kockázatot vállal és egy esetleges bejelentés, vagy szúrópróbaszerű ellenőrzés kapcsán bármikor lebukhat és felelősségre vonható.... függetlenül attól, hogy más versenyző hányszor és hogyan vágott. Mindenki maga dönti el, hogy ennek fényében hogy használja a pályát és mennyi kockázatot vállal.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 23. 09:17.

  13. #63
    Nem egészen értem ezt az egészet... Mármint, hogy miért próbálják többen a VB farkával verni a csalánt és dolgoztatni őket nem keveset? Szerintem tök feleslegesen. Ezen a pályán az átlagosnál több helyen könnyű kisodródni, pláne egymás seggében autózás közben. Most komolyan gondolja bárki is, hogy ez érdemben befolyásolta a végeredményt? Ha nyert is ezzel 2-3 tizedet körönként, attól még biztosan nem tudott előzni. Prekvalon lehet, hogy ez számít, bár maximum az A-B szerver határán érdekes ott is, de jelen esetben tökéletesen értelmetlennek érzem ezt.
    Mint írtam a futam után, volt a környezetemben is jó pár szélesítés, beleértve magamat is, de eszembe nem jutott óvni, mert egyrészt nem voltak szándékosak, másrészt egészen biztosan nem befolyásolták a helyezéseket. Borítékolom, hogy a mezőny nagy része be fog gyűjteni 2-3 figyelmeztetést, aztán mehet a csoportos BUÁ-zás a Nord-on.

    A VB helyében meg felhívnám a versenyzők figyelmét, hogy megfelelő díjazás ellenében van lehetőség rá (legalábbis így kellene lennie az extra mutatványoknak), hogy tornásztassa az amúgy biztosan nagyon ráérő tagokat ilyen hülyeségekkel. Merthogy a kibicnek semmi sem drága ugye...

  14. #64
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    A gond ezzel az, hogy rengeteg időt és energiát emészt fel és futamról futamra természetesen nem tartható a VB részéről.
    Szóval az nem járható út, hogy akár hányszor vihar van a biliben, akkor a VB fogja magát és elcseszik ezzel 2 délutánt, kérlek ezt Ti is próbáljátok meg belátni...

    Valóban nem elvárható, viszont a kialakult beteg helyzetet, csak ezzel lehetett orvosolni. Csak bízhatunk abban, hogy mindenki tanulni fog a történtekből, bár véleményem szerint az oda-vissza óvások ideje fog következni, ami a Verseny Bíróságot arra fogja kényszeríteni, hogy akaratlanul is, de minden következő futamot pincétől a padlásig átvizsgálja....
    Ezt elkerülendő tényleg csak valami szoftveres vágást számláló és\vagy azonnal büntető dolgot tudnék elképzelni... Ami így vagy úgy, de rontani fog a játék élményen.
    Mert egy dolgot nem kellene elfelejteni, bármennyire is vesszük komolyan, ez akkor is csak egy játék és szórakozás.
    Legalábbis én így kezelem...

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ezen a pályán az átlagosnál több helyen könnyű kisodródni, pláne egymás seggében autózás közben. Most komolyan gondolja bárki is, hogy ez érdemben befolyásolta a végeredményt? Ha nyert is ezzel 2-3 tizedet körönként, attól még biztosan nem tudott előzni. ...
    Mint írtam a futam után, volt a környezetemben is jó pár szélesítés, beleértve magamat is, de eszembe nem jutott óvni, mert egyrészt nem voltak szándékosak, másrészt egészen biztosan nem befolyásolták a helyezéseket.
    Ha számít ha nem, attól az még szabálytalan, és mindenkinek a szíve joga eldönteni, hogy neki a másik "szélesítése" még belefér-e vagy sem.... ezért ne hordjuk már le a másikat!

    Nem az a cél, hogy kollektívan szentesítstük a vágásokat...

    Idézet Eredetileg Menzás írta Hozzászólás megtekintése
    Valóban nem elvárható, viszont a kialakult beteg helyzetet, csak ezzel lehetett orvosolni. Csak bízhatunk abban, hogy mindenki tanulni fog a történtekből, bár véleményem szerint az oda-vissza óvások ideje fog következni, ami a Verseny Bíróságot arra fogja kényszeríteni, hogy akaratlanul is, de minden következő futamot pincétől a padlásig átvizsgálja....
    Pár ember meghatározott köreit még mindig jelentősen kevesebb meló átnézni, ment a teljes mezőny összes körét átvizsgálni...

    Nekem ezzel csak emberileg az a bajom, hogy ha vkit vágáson kapnak, akkor miért mindig az az első reakció, hogy újjal kezdünk mutogatni a másikra, hogy de Ő is... ahelyett, hogy mélyen magába nézne, hogy valóban vágott-e vagy sem, és ha igen, akkor elfogadja az ezért járó büntetést és megpróbál tanulni a dologból és legközelebb jobban figyelni. Aztán ha legközelebb úgy érzi verseny alatt, hogy a másik fél nem korrekten jár el, és neki ez már nem fér bele, akkor neki is ott a lehetőség, hogy ezt szóvá tegye.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 23. 11:48.

  16. #66
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nyert is ezzel 2-3 tizedet körönként, attól még biztosan nem tudott előzni.
    Előzni lehet hogy nem, de felzárkózni igen, és így az előtte haladó hibáit sokkal nagyobb eséllyel tudja kihasználni.

    Egyébként nem gondoljuk hogy bárki is unfair eszközökhöz nyúlna csak hogy a végelszámolásnál előrébb végezzen. Úgy érzem és talán a VB nevében is kijelenthetem, hogy az elmúlt bajnokságok során, egy nagyon korrekt társaság verődött itt össze.
    Természetesen véleménykülönbségek lesznek, adott szituációkat másként láthatunk, másként értékelünk. VB a kivizsgált eseteket több szempontból is elemzi, átbeszéli, majd dönt, néha könnyen, máskor nehezen, de az esetek többségében hibát, meggondolatlanságot és nem szándékosságot büntetünk.
    Így a bajnokság vége felé természetes, hogy a top 10 és a dobogós helyek nagyobb figyelmet kapnak, főleg hogy pontok terén nagyon szoros befutó várható. Ezért arra kérünk benneteket, az elkövetkező 2 futamon mindenki tegye oda magát, és próbáljon meg még tisztábban versenyezni, ne a VB-nek kelljen bajnokot hirdetni, dőljön el az a versenypályán.

    Viszont egy valamiben biztosak lehettek, mi azon leszünk hogy a bajnokság végeztével mindenki a neki kijáró helyen végezzen.
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2017. 05. 23. 12:25.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  17. #67
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként nem gondoljuk hogy bárki is unfair eszközökhöz nyúlna csak hogy a végelszámolásnál előrébb végezzen. Úgy érzem és talán a VB nevében is kijelenthetem, hogy az elmúlt bajnokságok során, egy nagyon korrekt társaság verődött itt össze.
    Éppen ezért érzem ezt egy kissé feleslegesnek vagy inkább ágyúval verébre lövöldözésnek.

  18. #68
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ezzel csak emberileg az a bajom, hogy ha vkit vágáson kapnak, akkor miért mindig az az első reakció, hogy újjal kezdünk mutogatni a másikra, hogy de Ő is... ahelyett, hogy mélyen magába nézne, hogy valóban vágott-e vagy sem, és ha igen, akkor elfogadja az ezért járó büntetést és megpróbál tanulni a dologból és legközelebb jobban figyelni. Aztán ha legközelebb úgy érzi verseny alatt, hogy a másik fél nem korrekten jár el, és neki ez már nem fér bele, akkor neki is ott a lehetőség, hogy ezt szóvá tegye.
    Nem csodálkozom, hogy csak ennyit látsz a dologból.
    A lényeg: Többet, vagy közel ugyanannyit vágott, mint amennyit mi szélesítettünk. Előfordul. Nem érdekel... Aztán megóv engem is, aki a közelében sem volt. Leszarom legyen.. De hogy aztán Pm-ben szóváteszi nekem, hogy a 8-as kanyart többször vágtam.. És én marha meg végignézem a versenyem, hogy akkor hol és merre hibáztam, összeadom, aztán megnézem az ő versenyét, és amikor azt látom, hogy az R2-ben 8-as kanyarban talán háromszor tudott elfordulni szabályosan, az... nah ezért vagyok kiakadva. Nehogymár majd még én érezzem magam szardarab kis szabálytalan csalónak. És ez dühít a legjobban, hogy már bűntudatom volt, mert szabálytalanul közlekedtem. Aztán végig se nézte a versenyeket.... Áhh kész. Nem ér ennyit ez a szar. És igen ilyenkor felkapom a szart. Szóval nem próbáld lepitizni a dolgot, mert rohadtul nem azzal van gondom, mert valaki megóvott szabálytalan közlekedésért. Bemegyek Nürburgringre, aztán max letöltöm. Indulni sem akartam, mert már unom a pályákat és az autót is.
    Szóval itt nem én vagyok az akinek magába kell néznie!

  19. #69
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Azért ennyire ne túlozz Csaba.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    És én marha meg végignézem a versenyem, hogy akkor hol és merre hibáztam, összeadom, aztán megnézem az ő versenyét, és amikor azt látom, hogy az R2-ben 8-as kanyarban talán háromszor tudott elfordulni szabályosan, az... nah ezért vagyok kiakadva. Nehogymár majd még én érezzem magam szardarab kis szabálytalan csalónak. És ez dühít a legjobban, hogy már bűntudatom volt, mert szabálytalanul közlekedtem.
    Pedig sztem nyugodtan érzed magad annak (már ha ez volt az első gondolatod), az meg hogy más mit hogy csinál az már egy másik kérdés, ami tőled tök független... te nem leszel kevésbé szabálytan attól, hogy a másik is csinálta. Még egyszer mondom, nem másokhoz kell mérni magadat, hanem a szabályokhoz... és amennyiben valóban vágtál, akkor minden okod megvan rá, hogy bűntudatod legyen...

    Ez a Te dolgod, az meg hogy a másik fél mit érez, az meg az Ő dolga..

  21. #71
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig sztem nyugodtan érzed magad annak (már ha ez volt az első gondolatod), az meg hogy más mit hogy csinál az már egy másik kérdés, ami tőled tök független... te nem leszel kevésbé szabálytan attól, hogy a másik is csinálta. Még egyszer mondom, nem másokhoz kell mérni magadat, hanem a szabályokhoz... és amennyiben valóban vágtál, akkor minden okod megvan rá, hogy bűntudatod legyen...

    Ez a Te dolgod, az meg hogy a másik fél mit érez, az meg az Ő dolga..

    Figyu... Senki nem mondott itt még csak hasonlókat sem. Akadjál már le rólam légy szíves, és legfőképp ne akard megmondani, hogy mit érezzek.
    Áruld már el nekem kérlek... még meg se nézték a replayeket, még ki se értékelték a vágásokat... Áruld már el kérlek, miért kezelsz már most úgy, mintha bűnös lennék bármiben? De tudod mit, nem érdekel. Foglalkozz a saját dolgoddal.
    Óvások benyújtva, foglalkozzatok a kivizsgálással, meg a büntik kiosztásával, anyám már elvégezte a neveltetésem nagy részét, a többit megoldom magam. És nem.. nincs bűntudatom. Nincs miért.

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Nekem gőzöm sincs róla, te hogy vágtál-e vagy sem, azt te tudod, te nézted vissza magad... ha nem volt vágás, akkor az tök oké.
    Mint ahogy azt is te tudod (ha mégis volt), hogy ennek kapcsán milyen érzések merültek fel benned, én csak azokat írtam vissza, amiket te leírtál.

    (én még csak a nevet se néztem meg, hogy kinek reagáltam, számomra a személyed teljesen lényegtelen (nem sértés, csak hogy ne hidd azt hogy konkrétan rád szálltam), én csak az elvek miatt ragadtam billentyűzetet...)
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 23. 14:56.

  23. #73
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Nem csodálkozom, hogy csak ennyit látsz a dologból.
    A lényeg: Többet, vagy közel ugyanannyit vágott, mint amennyit mi szélesítettünk. Előfordul. Nem érdekel... Aztán megóv engem is, aki a közelében sem volt. Leszarom legyen.. De hogy aztán Pm-ben szóváteszi nekem, hogy a 8-as kanyart többször vágtam.. És én marha meg végignézem a versenyem, hogy akkor hol és merre hibáztam, összeadom, aztán megnézem az ő versenyét, és amikor azt látom, hogy az R2-ben 8-as kanyarban talán háromszor tudott elfordulni szabályosan, az... nah ezért vagyok kiakadva. Nehogymár majd még én érezzem magam szardarab kis szabálytalan csalónak. És ez dühít a legjobban, hogy már bűntudatom volt, mert szabálytalanul közlekedtem. Aztán végig se nézte a versenyeket.... Áhh kész. Nem ér ennyit ez a szar. És igen ilyenkor felkapom a szart. Szóval nem próbáld lepitizni a dolgot, mert rohadtul nem azzal van gondom, mert valaki megóvott szabálytalan közlekedésért. Bemegyek Nürburgringre, aztán max letöltöm. Indulni sem akartam, mert már unom a pályákat és az autót is.
    Szóval itt nem én vagyok az akinek magába kell néznie!
    Csak, hogy egy kicsit tisztábban láss:
    Igen írtam Neked pü-t, de abban egy szóval nem említettem a T8-at. Én a T9-ről beszéltem, a sikán kijáratról. Azt meg kérlek ne mondd, hogy R2-ben max 3x tudtam bevenni a sikánt rendesen, mert ez nem igaz. Abban igazat adok visszanézve a futamomat, hogy R2-ben sok volt a hibám, mivel totál elment a koncentrációm. Te legalább konstans voltál, mert ugyanannyit hibáztál kb.

    Én még a futamok előtt eldöntöttem, hogy a TOP 5 pilóta (kivéve csapattagok) futamát megnézem és óvok, ha úgy látom.

    Lehet Neked rengeteg szabadidőd van, de R1 megtekintése 4 ember szemszögéből nem kevés idő volt, és ugyanennyit feleslegesnek tartottam elpocsékolni, mikor számok alapján nálam mindhárman a maximumot értétek el, míg én a szabályos kategóriába tartoztam. Ezért nem néztem meg R2-t. Minek néztem volna? Egy superpole ideje alatt, hirtelen drasztikusan jobbra fordult volna a dolog. Nem hiszem. Viszont utánad megnéztem mindkettőnk második futamát, és ha már a számoknál tartunk az enyémet tényleg eltaláltad, és én el is szomorodtam, mert futam alatt nem éreztem ezt ilyen drasztikusnak. De nálad 35-öt számoltam, csakúgy, mint R1-ben. Ja, és ez az általam vélt szabálytalanságok. Lehet a BT szigorúbb lesz, vagy épp fordítva. Ez majd kiderül. Én vállalom a következményét, ha BUÁ-t kapok, akár mindkét futamra.
    Miután megnéztem saját R2-met, kértem is a BT-t, hogy engem is vizsgáljanak ki. Nem azért, hogy Ti megnyugodjatok, hanem azért, mert szabálytalan voltam.

    Részemről ez a történet itt le van zárva. A jövőben igyekszek pihentebben érkezni a futamokra, mert akkor nincs probléma. És sajnálom, hogy a BT-nek plusz munkát adtam.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •