Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)
  1. #26
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Vsr-ből már ismerős a döntéshozó képességed! Hogy te mit szeretnél látni és mit nem, azt inkább nem minősítem.
    Nos, most már készíteni fogok egy videós összevágást a korábbi esetekből, amiket ti és Te versenybalesetnek láttatok sokkal súlyosabb eseteket.
    Lehet nem a legjobb ütemben tértem vissza, de Balázs láthatta, hogy jövök vissza, és nem maradok még füvet nyírni, ennek ellenére maradt az ideális íven és az utolsó pillanatban kapta jobbra a kormányt, amivel nyilván elkerült egy kisebb kontaktot.
    A visszatérésemet lehet vitatni, de hogy még 2 figyelmeztetést is adtál volna rá, hát lehet sok volt az a pálesz estére nálad
    És ne csodálkozzatok, ha lassan tényleg kiürül a masters.

    Ezzel én is megköszönöm, hogy az elmúlt jó pár évet itt tölthettem, de elég volt, ebből így és ebben a formában!
    tekintve h életemben nem indultam 1 futamon sem a VSR-ben így eléggé csodálkozok a fent írtakon...pláne nem hoztam döntéseket... LOL

    bocsánatot kérek h nem szeretem ha kersztbe, lassítás, körülnézés nélkül jön vissza valaki...
    a tévedés jogát fenntartom természetesen...lehet nem ér 2-t vagy akár 1-t sem...
    nálam viszont 2-t ér , mert azt szeretném h ne kelljen ilyesmivel foglalkozni és nézzetek körül visszatérés előttt... ebben segítenék a súlyosabb büntivel

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Magyarázd csak továbbra is amit szeretnél. Elfogadom a véleményedet, de máskor megkérlek, hogy mielőtt bármit is reflektálsz, legalább szánd rá az időt, hogy megnézd az esetet.Ha hibás vagyok, beismerem, de lassan minden szir-sz*rért büntetés jár.
    Én a hozzászólásod hangvételére és a logikátlan érvelésre reagáltam, abszolút hideg hagy az eset.

    Amennyiben szabálytalanul tértél vissza (és ezt nem vitattad), akkor simán lehet adni érte szóbelit is, meg 1 figyut is, anélkül, hogy abba bele lehetne kötni... ennyi szórás benne van a büntetés mértékében az eset sajátosságai, a VB összetétele, a VB tagok aktuális hangulata, vagy épp a csillagok állása fényében.


    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Vsr-ből már ismerős a döntéshozó képességed!
    Na, ez az amire itt nem vagyunk kíváncsiak:
    rosszindulat, sértegetés, megbélyegzés, a másik tiszteletének a teljes hiánya, mindez tetőzve a totális tájékozatlansággal.

    Ez így nekünk is elég volt, köszi!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 09. 20:25.

  3. #28
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Magyarázd csak továbbra is amit szeretnél. Elfogadom a véleményedet, de máskor megkérlek, hogy mielőtt bármit is reflektálsz, legalább szánd rá az időt, hogy megnézd az esetet.
    Ha hibás vagyok, beismerem, de lassan minden szir-sz*rért büntetés jár.
    Csak én vagyok aki szerint sokszor még túl enyhék is a büntetések?

    1 figyu, egy esetleges veszélyes visszatérésért még pont a korrekt kategória szerintem.
    (Miközben LeMansban egy rajtbaleset ért 2-t, ami nálam lenne vagy 6.)
    Nem a te büntetésed mértékével van a baj (szerintem).

    De Krisztián írta le a lényeget jól a másik topikban, a súlytalan büntetésekről.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  4. #29
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Csak én vagyok aki szerint sokszor még túl enyhék is a büntetések?

    1 figyu, egy esetleges veszélyes visszatérésért még pont a korrekt kategória szerintem.
    (Miközben LeMansban egy rajtbaleset ért 2-t, ami nálam lenne vagy 6.)
    Nem a te büntetésed mértékével van a baj (szerintem).

    De Krisztián írta le a lényeget jól a másik topikban, a súlytalan büntetésekről.
    az a baj szerintem h ha túl enyhe egy bünti , akkor nem megy át az üzenet...ha meg 5-6 figyukat is osztunk akkor meg az is sulytalanná válik, hisz már úgy van vele a tettes h mindegy eggyel több BUÁ vagy eggyel kevesebb...
    szóval nem egyszerű eltalálni h mi is lenne az üdvözítő, de azért igyekszünk szerintem

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    (Miközben LeMansban egy rajtbaleset ért 2-t, ami nálam lenne vagy 6.)
    Azt sem láttam, de feltételezem (bízva a VB tagok ítélőképességében) a felelősség nem volt egyértelműen egy emberre hárítható, vagy csak egy nagyon kis apróságból lett szerencsétlen módon nagy galiba.

    Ez évek során sajnos elég sok rajtbalesetet kellett már elemeznem, az én tapasztalatom az, hogy a legtöbb esetben a kiváltó ok egy olyan kis apróság, amit adott szorult helyzetben a versenyzők 70-80%-a szintén rosszul oldott meg volna, aztán a nagy tömegben könnyen jön a dominó.

    Ezzel szemben, amikor a sóderből kihajtasz vki elé, vagy hátulról legyalulsz vkit egy standard féktávon, azok mind olyan esetek, ahol 100%-ban csak magadat okolhatod, mert semmilyen körülmény nem kergetett bele, hogy rosszul dönts.

    Számomra a tudatos rossz döntések, vagy a felelőtlen hozzáállás nagyobb vétség, mint egy nehéz vagy szerencsétlen helyzet rossz megoldása... az meg hogy utána mindenki megússza, vagy a fél mezőny a sóderben végzi, az jellemzően már csak szerencse dolga, nem az elkövetőn múlik.

    De ez is csak egy filozófia a sok közül... nyilván mindenkinek megvan a sajátja és az egyik helyesebb/igazabb, mint a másik!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 09. 21:35.

  6. #31
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Csak én vagyok aki szerint sokszor még túl enyhék is a büntetések?

    1 figyu, egy esetleges veszélyes visszatérésért még pont a korrekt kategória szerintem.
    (Miközben LeMansban egy rajtbaleset ért 2-t, ami nálam lenne vagy 6.)
    Nem a te büntetésed mértékével van a baj (szerintem).

    De Krisztián írta le a lényeget jól a másik topikban, a súlytalan büntetésekről.
    Igazán van, teljes mértékben! Kapjak 1 vagy 2 figyelmeztetést erre az esetre. A büntetéssel egyet szoktam érteni, ha jogos. De ahogy írtad is, amíg baleset okozásáért sokkal súlyosabb szankció nem jár, addig miért kapok majdnem ugyanakkora mértékű büntit, mint aki tönkre vágja más vagy mások versenyét?!
    De részemről ennyi, igyekszem lezárni! Majd más kategóriákban jobban figyelek még ennél is!
    Utoljára módosította: Szemir; 2017. 05. 09. 20:45.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  7. #32
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azt sem láttam, de feltételezem (bízva a VB tagok ítélőképességében) a felelősség nem volt egyértelműen egy emberre hárítható, vagy csak egy nagyon kis apróságból lett szerencsétlen módon nagy galiba.

    Ez évek során sajnos elég elég sok rajtbalesetet kellett már elemeznem, az én tapasztalatom az, hogy a legtöbb esetben a kiváltó ok egy olyan kis apróság, amit adott szorult helyzetben a versenyzők 70-80%-a szintén rosszul oldott meg volna, aztán a nagy tömegben könnyen jön a dominó.

    Ezzel szemben, amikor a sóderből kihajtasz vki elé, vagy hátulról legyalulsz féktávon vkit egy standard, azok mind olyan esetek, ahol 100%-ban csak magadat okolhatod, mert semmilyen körülmény nem kergetett bele, hogy rosszul dönts.

    Számomra a tudatos rossz döntések, vagy a felelőtlen hozzáállás nagyobb vétség, mint egy nehéz helyzet rossz megoldása... az meg hogy utána mindenki megússza, vagy a fél mezőny a sóderben végzi, az jellemzően már csak szerencse dolga, nem az elkövetőn múlik.

    De ez is csak egy filozófia a sok közül... nyilván mindenkinek megvan a sajátja és az egyig helyesebb/igazabb, mint a másik!
    ezt most majdnem megkönnyeztem

    annyiszor nem értettem már veled egyet, de itt most minden szavaddal

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ezt most majdnem megkönnyeztem

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •