Találatok: 1 - 9 (9 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    R3E MWTCC 2017 Tavasz - Büntetések Sonoma

    Kedves Versenyzők!

    A Versenybíróság megvizsgálta a beérkezett óvásokat. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "be"dünnyögés olvasható!

    Sonoma - 2017.04.19. - A szerver
    Replay: LINK

    Race1:
    L1, T4, Gólya Gergő (lökés): 3 figyelmeztetés
    L1, T9a, Gerőcs Tamás (lökés): 2 figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)

    Race2:
    L4, T9a, Szarka András (lökés): 2 figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)
    L16, T2, Szőcs Attila (leszorítás): 2 figyelmeztetés


    Vágások:

    Név Szerver Büntetések
    Nagy László A 0
    Ifj. Leéb István A 0
    Szalai Tibor A 0
    Kis Tibor A 0

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Összevont büntetések:

    Boxutca áthajtás: Hegyi Zsolt, Koltay Gábor, Piski Tamás, Vizner Gábor (2db), Szőcs Attila, Gólya Gergő
    2 Figyelmeztetés: Ásványi Ferenc, Fári Ádám Dániel, Fellenbeck Zsolt, Gömcsik Péter, Horváth László, ifj. Leéb István, Mészáros Máté, Nagy László, Pinczés Ádám, Piski Tamás, Szabó Péter, Szilágyi Dániel, Szili Attila, Gerőcs Tamás, Szarka András
    1 Figyelmeztetés: Ladányi Péter, Lovászi Nándor, Madarász Krisztián, Mammel Erik, Sebestyén Csaba, Schmidt Lajos, Szilágyi Ferenc

    Hegyi Zsolt, Koltay Gábor, Piski Tamás, Szőcs Attila, Gólya Gergő esetében összegyűlt a 3 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő verseny 3. és 7. köre között kell letöltenie, és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCC - BUÁ letöltése)

    Vizner Gábor esetében 6 db figyelmeztetés gyűlt össze, amit a VB a szabályok értelmében 2 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő versenyek (R1-R2) 3. és 7. köre között, 1 órás futam esetén a 2 db Boxutca áthajtást, az adott futam (R1) 3. és 11. köre között kell letöltenie és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCC - BUÁ letöltése)


    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.

  3. #3
    A Versenybíróságtól azt szeretném kérdezni, hogy a BUÁ-t nem-e lehetne átvinni a következő nem egy órás futamra, jelen esetben a Hungaroringre? A BUÁ-s verseny eleve dobott verseny, a monzai 1 órás futamon gyakorlatilag a BUÁ-val nincs jó futamod, míg, egy kétfordulós versenyben az egyik futamon legalább van esélyed pontokat szerezni, de ami a legfontosabb, hogy jót versenyezni. Szerintem nagyon nem mindegy, hogy melyik versenyen alkalmazzuk a büntetés letöltését.
    Mi a véleményetek?

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    A Versenybíróságtól azt szeretném kérdezni, hogy a BUÁ-t nem-e lehetne átvinni a következő nem egy órás futamra, jelen esetben a Hungaroringre? A BUÁ-s verseny eleve dobott verseny, a monzai 1 órás futamon gyakorlatilag a BUÁ-val nincs jó futamod, míg, egy kétfordulós versenyben az egyik futamon legalább van esélyed pontokat szerezni, de ami a legfontosabb, hogy jót versenyezni. Szerintem nagyon nem mindegy, hogy melyik versenyen alkalmazzuk a büntetés letöltését.
    Mi a véleményetek?
    Nem lehet atvinni. Az egy órás futamon szerintem jobb letölteni, több időd van felzárkózni. Zelfi erről tudna mesélni (3. lett spaban BUÁ-val)

  5. #5
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet atvinni. Az egy órás futamon szerintem jobb letölteni, több időd van felzárkózni. Zelfi erről tudna mesélni (3. lett spaban BUÁ-val)
    Egyelőre elég kevés a nevező és a versenyen ott lesz Bennani (két autóval is), szóval bármi lehet

  6. #6
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehet atvinni. Az egy órás futamon szerintem jobb letölteni, több időd van felzárkózni. Zelfi erről tudna mesélni (3. lett spaban BUÁ-val)
    Rendben! Csak megért egy kérdést.
    Viszont Zelfi példája nem irányadó, nem mindegy, hogy "A" vagy "B" szerveren BUÁ-zol.

  7. #7
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Egyelőre elég kevés a nevező és a versenyen ott lesz Bennani (két autóval is), szóval bármi lehet

  8. #8
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Rendben! Csak megért egy kérdést.
    Viszont Zelfi példája nem irányadó, nem mindegy, hogy "A" vagy "B" szerveren BUÁ-zol.
    Zelfi az A-n lett harmadik BUÁ-val Lásd ITT vagy ITT

  9. #9
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Zelfi az A-n lett harmadik BUÁ-val Lásd ITT vagy ITT
    Visszavonom amit írtam!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •