Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8
Találatok: 176 - 180 (180 összesen)
  1. #176
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    És ez egészen addig elvárható, amíg nem vált huszadszor is félre, vagy megy át a szembesávba...
    Míg a példád esetén elég egyértelmű, hogy mi az elváltás és a szembesáv, addig itt bármilyen megoldandó problémával találkozunk, állandóan csak csupa rossz megoldással találjuk szembe magunkat (vágások, büntetések, pályák, prekval, szabályok, gumihasználat, hőfokok, stb...), hiszen minden lehetséges döntésnek megvan a maga árnyoldala is, ami statisztikailag szinte garantál módon a mezőny ~30%-nak nem fog tetszeni, aztán jön a méltatlankodás, hogy ugyan már mért nem a máshogy döntöttünk. Igen ám, csak a másik is legalább olyan rossz és akkor a mezőny másik 30%-a fog vinnyogni valamiért, mert Ő is jobban tudja és persze nem rest az arcunkba dörgölni, hogy de hülyék vagyunk...

    Aztán idővel azon kapjunk magunkat, hogy semmi se jó és folyton csak a legkisebb rosszat keressük... én legalábbis már így jó ideje így érzem magam.

    Aztán amikor már azt hiszed nem lehet mibe belekötni, jönnek az örök fanyalgók, hogy nem tetszik az ég színe, vagy hogy milyen szögben áll már az a nap, és neki így nincs kedve. Hát akkor menj anyádba - gondolom ilyenkor magamban!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 10. 10:12.

  2. #177
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ha gondolod óvd meg nyugodtan, én nem sértődök meg, én szúrtam el egyértelműen. lényeg, hogy a csatát nagyon élveztem. a befutó is érdekesre sikerült az a fránya nyomaték mentett meg, de szép volt főleg mikor már hárman toltuk Szűcs Tomival.
    Gondolom ez lehet az

  3. #178
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszer akarnék több emberről szóló összefoglalót csinálni...

    Tegnap este felvettem ~40 percnyi nyersanyagot, az nVidia driverével, ~90FPS körül.
    Ami csatát sikerült észrevennem, több szemszögből, többször visszatekerve beleraktam.

    Erre mikor beimportálom After Effectsbe, lefossa a bokáját, mert 59,993 FPS a videó, és nem kerek 60... -.-
    Elvileg csak úgy lehet vághatóvá tenni, ha belövök neki kézzel egy kerek FPS számot, de így lát 7 percet az egészből, és össze-vissza csúszik a hang is.
    Én a Freemake videó konvertert használom és szintén Nvidia Shadowplay-el "veszek fel". Freemak-el vágok mindent és utána olyan méretűre és formátumra konvertálok, amire akarok. Tök egyszerű a használata, nekem ez vált be legjobban eddig. Megvettem a fizetős verzióját, az sem vészes ár (csak előszörre hajlamos bemondani valami nagyobb összeget, aztán, ha kilépünk, akkor ajánl egy sokkal barátibbat a kis cseles ).

  4. #179
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom ez lehet az
    Igen
    nagy király volt! jó volt veled harcolni, figyeltünk egymásra. majdnem visszaadtad az előzést a mansellben
    az utolsó T1-nél elég sűrűn voltunk
    remélem összefutunk még a pályán!

  5. #180
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ....

    Aztán amikor már azt hiszed nem lehet mibe belekötni, jönnek az örök fanyalgók, hogy nem tetszik az ég színe, vagy hogy milyen szögben áll már az a nap, és neki így nincs kedve. Hát akkor menj anyádba - gondolom ilyenkor magamban!
    Magamra ismertem....😝
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •