Oldal: 4 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (180 összesen)
  1. #76
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Sparky írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok belépni ! Booking megvolt, mehet gombra kattintva nem megy tovbb

    " unable to contact server "
    R2 nálam is problémás, nem enged be.

  2. #77
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    R2 nálam is problémás, nem enged be.

    Mégsézd le aztán ujra bookng !!!

  3. #78
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Sparky írta Hozzászólás megtekintése
    Mégsézd le aztán ujra bookng !!!
    nem lehetett.
    De AC restart után mos újra megy a booking...

  4. #79
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    2-es szerver kifagyott, ujrainditottam, booking megy.

  5. #80
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    2-es szerver kifagyott, ujrainditottam, booking megy.
    N
    Nagyon kevesen vagyunk rajta, lehet másoknbak továbbra sem oké

  6. #81
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Aki nem bookingol is be tud lepni practice alatt. Nincs gond elvileg. Ha megis irjatok.

  7. #82
    Balázs bocsi a végéért, korán nyomtam a visszaváltást, és a szupi elektronika nem engedte visszatenni 2esbe, aztán beléd csúsztam. Amúgy nagy királyság volt a vége!

  8. #83
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Lehet kicsit túltoltam a grafikát most az új kártyával, CPU a rajtnál 93% volt. Csak viszonyításképpen, a prekval ~35%

    Nagyon élveztem futamot végre és igazából a BUÁ sem ronthatja a kedvemet..az az érzés mikor úgyérzed, hogy a Szabó féle Lamborghini feltartja a Porschéd..felbecsülhetetlen

    Apró, Szabó..csak most Zoli: szerintem kár volt visszaengedned, én úgy éreztem már nem tartozol semmivel
    Feritől meg bocsánatot kérek, nem volt nagy kontakt, de rossz helyen toltalak meg.

  9. #84
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58
    Azok közé a futamok közé tartozik,amit nagyon hamar el kell felejtsek,bár az eredmény nem ezt mutatja. A rajtot elszúrtam, 2-es kanyarban eltalálták az oldalam, egész verseny alatt küzdöttem a kocsival emiatt. Verseny felét Terhes Csaba mögött töltöttem, elegem lett ebből, és egy elég necces manőverekkel tűzdelt csatában elé kerültem. A futam lényegében eddig tartott, üzemanyag okozott problémát, mint a többi futamon. Grat Csabának, utolérhetetlen volt(legalábbis úgy tűnt)!

  10. #85
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Először sikerült futamot nyernem, igaz, hogy csak a kettes szerveren, de Én nagyon örülök neki

  11. #86
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Először sikerült futamot nyernem, igaz, hogy csak a kettes szerveren, de Én nagyon örülök neki
    Gratulálok!

  12. #87
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

  13. #88
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Apró, Szabó..csak most Zoli: szerintem kár volt visszaengedned, én úgy éreztem már nem tartozol semmivel
    Én nem így gondoltam. Amúgy Téglási úr érdekes fékútjai nagyon lehetetlenné tették azt, hogy ne érjünk össze ott. Nem tudom miért volt az, hogy ennyire más, és számomra full random fékezéseket csinált. Néha úgy éreztem mintha féktesztelné a mögötte jövőket.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  14. #89
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Balázs bocsi a végéért, korán nyomtam a visszaváltást, és a szupi elektronika nem engedte visszatenni 2esbe, aztán beléd csúsztam. Amúgy nagy királyság volt a vége!
    Szívtam a fogam rendesen, de úgy döntöttem, nem óvom meg, egyrészt mert visszaengedtél, másrészt mert tényleg nagyon nagy csata volt, és végig fairnek éreztem :-)

  15. #90
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Szívtam a fogam rendesen, de úgy döntöttem, nem óvom meg, egyrészt mert visszaengedtél, másrészt mert tényleg nagyon nagy csata volt, és végig fairnek éreztem :-)
    ha gondolod óvd meg nyugodtan, én nem sértődök meg, én szúrtam el egyértelműen. lényeg, hogy a csatát nagyon élveztem. a befutó is érdekesre sikerült az a fránya nyomaték mentett meg, de szép volt főleg mikor már hárman toltuk Szűcs Tomival.

  16. #91
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ha gondolod óvd meg nyugodtan, én nem sértődök meg, én szúrtam el egyértelműen. lényeg, hogy a csatát nagyon élveztem. a befutó is érdekesre sikerült az a fránya nyomaték mentett meg, de szép volt főleg mikor már hárman toltuk Szűcs Tomival.
    A célegyenes rágyorsítást egyszerűen minden körben elszúrtam, fogalmam sincs miért... 79 ezred lett a különbség, azt hittem pont meg fogsz előzni, meg úgy tűnt, sosem érem el a vonalat

  17. #92
    Nagyon feküdt a Mekinek ez a pálya, így éreztem, ha nem hibázok meglehet ez a győzelem. Szerencsére sikerült viszonylag hiba nélkül végigmenni, a vége felé azért vártam már a kockás zászlót.
    Nagyon fontos győztes meccs - győztes verseny - anyák napja; ez egy jó nap volt!

  18. #93
    Szűcs Gyula Versenyző morph0511 logója
    Csatlakozott
    2017. 04. 24.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Először sikerült futamot nyernem, igaz, hogy csak a kettes szerveren, de Én nagyon örülök neki
    Gratulálok!!!

  19. #94
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Faraszto de porgos futam volt ez, elveztem. 5. Helyet sikerult megszereznem a kvalin, jobbra nem is szamitottam, nagyon nem fekudt a BMW-nek ez a palya. Az elejen nagy volt a tomorules, de aztan lassan szetszakadtunk kicsit. A 7. korben kialtam a boxba es pont Kuczi Balazs ele jottem vissza a 9. helyre, centiken mult. Ezt kovetoen utolertem Pfenning es Vona urakat, akiket turelmesen levadasztam, nem volt egyszeru, az fix. Neha nagyon mas tempoval erkeztunk meg a kanyarokba, de nem lett baj. Az utolso 15 korben mar csak tet nelkul koroztem, Terhes Csabit nem volt idom beerni, mogottem is volt eleg gap igy maradt a 7. hely.

    Grat Csabanak a futamgyozelemhez, Davidnak, hogy tartotta a tempot a Mclaren hordaval es Dezso Tominak, aki annak ellenere, hogy korhatranyban volt, nagyon jo tempot ment, vegig elottem maradt.

  20. #95
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon feküdt a Mekinek ez a pálya, így éreztem, ha nem hibázok meglehet ez a győzelem. Szerencsére sikerült viszonylag hiba nélkül végigmenni, a vége felé azért vártam már a kockás zászlót.
    Nagyon fontos győztes meccs - győztes verseny - anyák napja; ez egy jó nap volt!
    Gratulálok!

  21. #96
    Szűcs Gyula Versenyző morph0511 logója
    Csatlakozott
    2017. 04. 24.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon feküdt a Mekinek ez a pálya, így éreztem, ha nem hibázok meglehet ez a győzelem. Szerencsére sikerült viszonylag hiba nélkül végigmenni, a vége felé azért vártam már a kockás zászlót.
    Nagyon fontos győztes meccs - győztes verseny - anyák napja; ez egy jó nap volt!
    Gtatulálok!!!

  22. #97
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Valaki megmondaná, hogy mi a neve ennek a kiegészítésnek, nagyon tetszik, és szeretném én is használni! És hol lehet letölteni?
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2017. 05. 08. 01:32.
    Fair Play és versenyszellem!

  23. #98
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki megmondaná, hogy mi a neve ennek a kiegészítésnek, nagyon tetszik, és szeretném én is használni! És hol lehet letölteni?
    http://www.racedepartment.com/downloads/helicorsa.5199/

  24. #99
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Először sikerült futamot nyernem, igaz, hogy csak a kettes szerveren, de Én nagyon örülök neki
    Gratulálok, szép volt ! Sajnálom, hogy volt egy BUÁ-m mert szerintem jóval izgalmasabb lett volna mindkettőnk részéről ( bár én így sem unatkoztam , fel kellett törni és közben reméltem, hogy hibázol )
    Azért az " utolsó " pillanatban futott Pole- os időmérő köröm gondolom meglepett

  25. #100
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Köszönet!!!
    Fair Play és versenyszellem!

Oldal: 4 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •