Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 44 (44 összesen)
  1. #26
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan hamar felejtem el ezt a futamot, ahogy csak lehet. Az első néhány kör izgalmas volt, Szarka Andris és Ősz Balázs közé keveredtem és pár körön keresztül kergettük egymást. Aztán kimentem BUÁ-ra és onnan kezdve szenvedés volt, semmi motivációm nem volt, az történt amire számítottam, esélyem nem volt egy jó versenyt futni, ezen a gyors, tempós, viszonylag stabil pályán, Monzában egy BUÁ után akkora a lemaradás, hogy tényleg csak becsületből mentem végig. Most duplán vesztettem, míg egy kétfutamos versenyen legalább az egyiken van esélyed pontokat szerezni, de ezt már leírtam a büntetések topikban is. Lehet érdemes lenne ezen gondolkodni és legalább a versenyző választási lehetőségét megadni egy 1 órás futam előtt. Most már lejártak, nincs több 1 órás futam, de a következő bajnokságban ez megérne egy átbeszélést.
    Nem ellened szól, de a valóságban sem lehet eltolni a büntetéseket.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  2. #27
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ellened szól, de a valóságban sem lehet eltolni a büntetéseket.
    Csak a valóságban nincsenek 1 órás futamok! Nekem nem a büntetéssel van bajom!

  3. #28
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a valóságban nincsenek 1 órás futamok! Nekem nem a büntetéssel van bajom!
    Értelek. Azt sajnos láttam, hogy meg is szívattad magad sajnos. Gyorsan haladtál a bejáraton?
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  4. #29
    Gólya Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    35
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Aki a B-n ment, tudnátok egy befutási sorrendet írni? Sajnos semmi nem maradt az eredményből
    Ha jól emlékszem ez volt, javítsatok ki ha elírtam:

    Farkas D.
    Fellenbeck Zs.
    Koczogh L.
    Gólya G.
    nem futottak be a crash előtt:
    Mészáros M.
    Ásványi F.
    Mammel E. (Disqualified)

    Többiek kiléptek.

  5. #30
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Értelek. Azt sajnos láttam, hogy meg is szívattad magad sajnos. Gyorsan haladtál a bejáraton?
    Na, még az is megszívatott, pedig nagyon figyeltem, hogy ne lépjem túl, kreáltam magamnak még egy BUÁ-t, hogy biztos legyen. Szóval nekem ez a futam kuka minden szempontból.

  6. #31
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula a WEBaffACTIVE Teamnek,szépet mentetek nagyon.
    Köszi. Én is gratulálok Neked.

    Kvali. Minden körömben hibáztam picit. Utolsó körben is 1 tized előnnyel fordultam az Askarira, de a kijáratot elrontottam. Így csak 3.
    Futam : Az elején csak az volt a cél, hogy tartsuk a tempót Tamással, ami sikerült is. A korai boxkiállással meglepett, és akkor már sejtettem, hogy csak konstansan kell mennünk. Meg is lett az eredménye, mert 3mp előnnyel jöttem vissza a pályára, majd következő körben Ádám is sikeresen abszolválta a tankolást és visszajött mögém. Aztán már csak arra figyeltünk, hogy ne hibázzunk. Vége P1.

    Graz mindenkinek aki végigment.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  7. #32
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg treki írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem ez volt, javítsatok ki ha elírtam:

    Farkas D.
    Fellenbeck Zs.
    Koczogh L.
    Gólya G.
    nem futottak be a crash előtt:
    Mészáros M.
    Ásványi F.
    Mammel E. (Disqualified)

    Többiek kiléptek.
    Köszi! Ezen adatok és Farkas Dávid onboard felvétele alapján meg tudom írni a futam logját, viszont ehhez idő kell, úgyhogy a végeredmény publikálása kicsit csúszni fog.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Most duplán vesztettem, míg egy kétfutamos versenyen legalább az egyiken van esélyed pontokat szerezni, de ezt már leírtam a büntetések topikban is. Lehet érdemes lenne ezen gondolkodni és legalább a versenyző választási lehetőségét megadni egy 1 órás futam előtt. Most már lejártak, nincs több 1 órás futam, de a következő bajnokságban ez megérne egy átbeszélést.
    A büntetésnek az a lényege, hogy fájjon, nem pedig az, hogy olcsón meg lehessen úszni, pláne nem az hogy azért jól érzed magad és jó versenyed legyen, elvégre ez egy elrettentés.
    Megfordítva a kérdést, tudván hogy a következő futam egy 1 órás Monza, ennek fényében te is jobban figyelhettél volna az előző futamon, nehogy összeszedj egy Boxutca áthajtásos büntetést.

    A motivációs, koncentrációs kérdést meg neked kell tudnod megoldanod, illetve ha jól olvasom a helyzetedhez az is hozzájárult, hogy te magad is pluszban hibáztál. Megfelelő felkészültséggel és koncentráltsággal azért be lehet hozni egy BUÁ-t egy 1 órás futamon, számtalan példát láttunk már erre. Csak hogy én is mondjak egyet, itt Huszár Norbi 2. lett BUÁ letöltéssel.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 04. 12:31.

  9. #34
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Monza

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

    A B futam eredménye összerakott eredmény, felhasználtuk Farkas Dávid onboard videóját. Aki hibát (sorrend, bármilyen adat eltérést) lát az szóljon. Aki kiesett és emlékszik, hogy kb hány kört tett meg, az írja meg és beírom.

  10. #35
    Mészáros Máté Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 09. 10.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    24
    B Szerver:

    1. Farkas Dávid
    2.
    3.
    4. Gólya Gergő
    5. Mészáros Máté
    6. Ásványi Ferenc
    7. Mammel Erik
    8.
    9.
    10.

  11. #36
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A büntetésnek az a lényege, hogy fájjon, nem pedig az, hogy olcsón meg lehessen úszni, pláne nem az hogy azért jól érzed magad és jó versenyed legyen, elvégre ez egy elrettentés.
    Megfordítva a kérdést, tudván hogy a következő futam egy 1 órás Monza, ennek fényében te is jobban figyelhettél volna az előző futamon, nehogy összeszedj egy Boxutca áthajtásos büntetést.

    A motivációs, koncentrációs kérdést meg neked kell tudnod megoldanod, illetve ha jól olvasom a helyzetedhez az is hozzájárult, hogy te magad is pluszban hibáztál. Megfelelő felkészültséggel és koncentráltsággal azért be lehet hozni egy BUÁ-t egy 1 órás futamon, számtalan példát láttunk már erre. Csak hogy én is mondjak egyet, itt Huszár Norbi 2. lett BUÁ letöltéssel.
    Most mit mondjak? Egyetértek a mondandóddal, 100%-ig igazad van neked is!
    Kivéve a pirossal kiemelt résszel, ezt úgy írtad, mintha direkt szedtem volna össze a büntit. Hidd el , ennél jobban nem tudok figyelni, hogy ne hibázzak , de mégis néha előfordul és ráadásul nem szándékos. Egy esetben nem hibázhat az ember, ha el sem rajtol. Ráadásul, még egyszer mondom: Nem a büntetéssel volt bajom!!! Ezt elfogadtam, ami járt azt megkaptam. De mintha nem akarnátok érteni mire céloztam, pedig értelmes fickók vagytok.
    Engem továbbra sem tudtatok meggyőzni, hogy az 1 órás és a kétfutamos büntetés ugyanaz.
    Én csak egy javaslatot vetettem fel, de aztán lehet, hogy a többség veletek ért egyet, nem tudom, vagy csak én látom így egyedül ezt a dolgot?
    Mindegy is, nem akartam itt ebből ekkora feneket keríteni, tőlem aztán így is maradhat. Csak megkérdeztem.

  12. #37
    Lassan annyi random faktor lesz ebben a játékban, hogy már szinte mindegy a büntetés

  13. #38
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29

    B szerver

    Az én futamomat szerintem lassan már mindenki látta

    Az indulásom ismét az utolsó pillanatban dőlt el, ezért se neveztem, igazából fel se készültem teljesen a versenyre, mentem előtte lévő nap pár kört megtankolva és kb. ennyi is volt, igazából így is 3 ezreden múlt, hogy én legyek a 15. a prekvalon.
    Igazából örültem a B szervernek, mert egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy stabilan tudok menni a pályán

    Időmérőn elsőnek úgy döntöttem, hogy kimegyek megtankolva és kicsit körözgettem, aztán sikerült belemerülnöm a körözgetésbe, aminek az lett a következménye, hogy már nem láttam értelmét levenni az üzemanyagot, így folytattam a körözgetést a kopott gumikon, szerencsére sikerült egy nem rossz kört futni, amivel meg lett a 2. hely, jó szoros volt az 1-3

    A futamon csak a rajtra kellett nagyon koncentrálni, mert nem egyszerű az első sikán. A rajtot jól kaptam el és László mellett voltam, ő kicsit elfékezte így tisztán az enyém lett az első kanyar, majd ő fordult utánam és így haladtunk a második sikánhoz, amit kicsit el óvatoskodtam, lehet ezzel kicsit meg is zavartam Lacit, mert a hurka közreműködésével ki is csúszott a pályáról, sajnálom, mert jót mehettünk volna.
    Innentől kezdve már csak arra figyeltem, hogy ne hibázzak és konstans köröket menjek. A boxig kb. 10 mp-es előnyt autóztam ki, majd 28 perccel a vége előtt kimentem tankolni és kereket cserélni, visszatértem a pályára és csak az időt figyeltem, hogy mennyire van előttem Erik, mert ő tovább kint maradt. Sajnos a boxolása során DQ-t kapott, nem tudni, hogy miért, pedig kíváncsi lettem volna, hogy mennyit hozott volna rajtam azzal, hogy tovább kint maradt.
    Innentől kezdve még simább lett a versenyem, mert 30 mp előnyöm volt, igazából már csak saját magamat hajtottam, hogy ne veszítsek a koncentrációból.

    Gratulálok mindenkinek, egész jó kis verseny volt a B szerveren, már amennyit hallottam belőle

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Kivéve a pirossal kiemelt résszel, ezt úgy írtad, mintha direkt szedtem volna össze a büntit. Hidd el , ennél jobban nem tudok figyelni, hogy ne hibázzak , de mégis néha előfordul és ráadásul nem szándékos. Egy esetben nem hibázhat az ember, ha el sem rajtol.
    Egy szóval sem írtam, hogy szándékos volt, és így van, onnatól fogva, hogy elrajtol az ember, onnantól fogva pillanatról pillanatra folyamatosan kockázatot vállal. Azt viszont mindig te döntöd el, hogy mekkorát... nyilván a minél jobb eredmény elérése egyben arányosan nagyobb kockázatvállalást is jelent. Ez meg csak rajtad áll, hogy egy adott szitációhoz hogy állsz hozzá, mennyi rizikót vállalsz be, mennyire nyomod neki keményen, mennyire centized ki, mekkora biztonsági rést hagysz, stb...

    Ha pedig tudod, hogy a következő futamon az eselteges büntetés mértéke arányosan nagyobb hátrány jelenthet a számodra (bár ez szerintem jelen esetben erősen vitatható), akkor ezt is bele kell kalkulálnod a fenti képletbe... azaz hogy mennyi kockázatot éri meg adott helyzetben neked bevállalni az esetleges haszon/büntetés fényében.

    Pl.: ha a futamon ~5%-kal visszavettél volna, akkor lehet pár hellyel hátrébb végeztél volna, de lehet nem lett volna baleset, így nem kapsz büntetést és összességében több pontot szerzel a két futamon, mint így.


    Lehet hogy furán hangzik mindaz, amit most így leírtam, de ha a fenti dolgokat nem tudatosan futtatod végig az agyadban, akár hányszor belemész egy necces szituációba a pályán, akkor annak sokkal könnyebben lehet rossz vége...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 05. 14:54.

  15. #40
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szóval sem írtam,...
    Teljesen egyetértek ezzel is!

  16. #41
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Először is gratulálok mindenkinek. Hát sajnos nem úgy jött össze a futam ahogy szerettem volna, sokkal több volt benne pedig nem tudtam rá készülni. En úgy érzem hogy a hetedik hely meglehetett volna, de sajnos a fáradtság és a viszonylag kevés gyakorlás meghozta az eredményét,de legalább most csak magamnak köszönhetem hogy nem sikerült úgy ahogy szerettem volna. Még egyszer gratulálok mindenkinek, sajnos a következő ket hétben sok egyéb elfoglaltságom lesz, de azért remélem sikerül felkészülni a következő futamra, úgyhogy remélem találkozunk a hungaroringen.

  17. #42
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Semmi különleges oka nem volt hogy elindultam, csupán a valós monzai wtcc kapcsán gondoltam egyet, hogy megnézzem mit fejlődött a RaceRoom sztem semmit)...
    1/3 euroért vettem Norbikocsit, aztán köröztem kicsit, de alapból természetellenes nekem az elöl kaparós autó, amúgy mikor kezdtem hozzászokni már elvoltam vele...azt láttam hogy a lesmokban vmiért sokat kapok, de nem különösebben izgatott, lehet valami setupot ha kerestem volna talán segít..de csak levettem a szárnyat és kész. megnéztem mifán terem a boxkiállás, itt újra eszembe kellett vésni a GTR2-es "pitlimiter" használatát (Hogy ezt még mindig képtelenek voltak a Corsában megcsinálni)

    Első meglepi, hogy nem fértünk el 24-en...bár a szerverlistában 30-at írt, nomindegy...gondoltam nem akarjuk beégetni az igazi WTCC-t hogy mi többen vagyunk...practicon volt valami szöszmötölés amit megint csak nem értettem, de hát ez a beugró sors...végülis körbekóricáltunk valami alakzatba, hogy miért nemtom.
    Időmérőt nem is erőltettem, rajtnál elmentem a fűre, így inkább elengedtem a sikánt, és a mezőny után eredtem, aztán páran elhullottak és a sikeresen végrehajtott kerékcsere és tankolás után reálisnak tűnt egy B dobogó, de hátulról erősen "Kocoghtak" utánam (bocs a béna szóviccért), ekkor kialakult egy jó kis verseny, de aztán nem akartam a parabolicában "elbennanizni" a dolgot és kicsit lecsúsztam, utána meg a célegyenes végén mentem le a fűre és nem tudtam megállni (bocs az ütközésért, kár hogy nincs instaESC), gondoltam itt a vége nem rontom tovább mások esélyeit.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #43
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Jó verseny volt de örülök hogy vége 😊 Régebben nagyon szerettem monzat, de minél többet megyek rajta , annál kevésbé szeretem. Számomra szenvedés volt az egy óra, mivel sajnos vacak a kormányom. Egy 10 éves Momoval nyomom, ami lóg, lötyög, nyekereg, a fék befog, így 5% deadzonet kell állítsak rá.... Egy szóval küzdelem vele az élet. Mégis sikerült A -ra kerülni, ami számomra már siker a maga nemében. És még utolsó sem lettem😀 bár a verseny vége felé annyira nem tudtam koncentrálni,hogy szinte minden körbe súlyosan bele hibáztam. Végeredményben elégedett vagyok mert a célt teljesítettem!
    Találkozunk a Ringen!😉

  19. #44
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Első meglepi, hogy nem fértünk el 24-en...bár a szerverlistában 30-at írt, nomindegy...gondoltam nem akarjuk beégetni az igazi WTCC-t hogy mi többen vagyunk...practicon volt valami szöszmötölés amit megint csak nem értettem, de hát ez a beugró sors...végülis körbekóricáltunk valami alakzatba, hogy miért nemtom.
    Mivel még nem stabil az online cucc a játékban, necces 15 fő feletti létszámot egy szerveren elengedni. Ezért jön ki nagyon bután például egy ilyen 15+9 fős szerver elosztás. Nyilván jobb lenne 24 fővel indítani, de akkor borítékolhatóan többen LAG-olnának. És éppen ennek kiszűrésére van az "alakzatban" körbeautózás, hogy ezt lecsekkoljuk. Egyvalaki rossz internet kapcsolata "megfertőzheti" az egész bandát.

    Érdemes feljönni TS-re, sokkal világosabbá válna minden.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •