Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: ATI driverek

  1. #26
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Napok óta szenvedek az új Catalyst driver miatt (12.3). A 11.9-es verzió volt fent, amivel szépen futott is a GTR2, de úgy döntöttem, hogy azért csak kipróbálom az újabbat (állítólag programonként lehet profilt beállítani, hogy milyen AA és egyéb beállításokkal fusson a program). Sajnos valami nem működik jól, mert most a megszokott 150+ fps helyett 50 alatt vagyok. Tapasztalt más is ilyet, vagy csak én vagyok kiváltságos helyzetben? Még annyi hozzá tartozik a dologhoz, hogy nem indul el a Control Center sem.
    (A francia fórumban is hasonló beírásokat olvastam.)
    Utoljára módosította: White; 2012. 04. 25. 11:25.

  2. #27
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Sziasztok! Segítsetek légyszi. Május óta van ATI kártyám és frissíteni szeretném a drivert. Viszont a telepítés után az írja ki, hogy az illesztő program nem települt rendesen. Ráaádsul két monitort használok, az egyiket az alaplapi hajtja, a másikat egy HD 5830-as. Ha fel teszem fel ezt a Catalyst Control Center nevű faszságot, akkor nem megy csak az egyik monitor, uninstall-al megoldodik a orobléma, viszont szükségem lenne az újabb driverre.

    Lehet frissíteni egyáltalán anélkül, hogy a CCC-t feltenném?


    Köszi!

  3. #28
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Nekem meg az a bajom, hogy pár hónapja, mikor települt az utolsó verziójú driver (12.6 ha jól rémlik), azóta azt csinálja a gépem, hogy random időpontokban, de nem gyakrabban mint heti 1 alkalom, kék halállal megáll.
    Ez megesik úgy, ha épp játszok, vagy kvázi semmit nem csinál a gép, és a windows hátteret bámulom.
    De ilyenkor újraindítom, és utána megint elmegy hiba nélkül akármeddig.

    A kékhalál képernyőn amiket látok, valami ati_xyz.sys fájl, meg ugye ez volt az egyetlen hardver-szoftver változás. Viszont azóta nincs új driver.

    Nem tapasztalt senki hasonlót?

    Radeon HD 4850-em van.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #29
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861
    Közben arra is rá kellett eszmélnem, hogy a legújabb Adobe csomag (CS6) egyes alkotó elemei, mint pl: a Premiere és a Photoshop egyáltalán nincs jó viszonyban az ATI driverrel, folyamatosan lefagynak. Ha pedig leszedem az más proginak nem jó. F@sz se érti ezt. Régóta (május) mondom, hogy az AMD kártyák szoftver támogatása egy fos. Tavasz óta van ATI kártyám, az előtt nVidiák voltak. Anno egy MX440-essel kezdtem, aztán lett Ti4200-es, majd, GS7800-as, sose volt gond a driverekel.

  5. #30
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem meg az a bajom, hogy pár hónapja, mikor települt az utolsó verziójú driver (12.6 ha jól rémlik), azóta azt csinálja a gépem, hogy random időpontokban, de nem gyakrabban mint heti 1 alkalom, kék halállal megáll.
    Ez megesik úgy, ha épp játszok, vagy kvázi semmit nem csinál a gép, és a windows hátteret bámulom.
    De ilyenkor újraindítom, és utána megint elmegy hiba nélkül akármeddig.

    A kékhalál képernyőn amiket látok, valami ati_xyz.sys fájl, meg ugye ez volt az egyetlen hardver-szoftver változás. Viszont azóta nincs új driver.

    Nem tapasztalt senki hasonlót?
    Radeon HD 4850-em van.
    Nekem is ilyen kártyám van. Tegnap kifagyott a gép, kékhalál ati dvag hibaüzenettel, azóta max öt percig megy a gép, és kifagy. Próbáltam újratenni a drivert, de az sem segített. Attól félek hogy itt a vége a kártyának.
    .

  6. #31
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A kékhalál képernyőn amiket látok, valami ati_xyz.sys fájl, meg ugye ez volt az egyetlen hardver-szoftver változás. Viszont azóta nincs új driver.

    Nem tapasztalt senki hasonlót?

    Radeon HD 4850-em van.
    Keress rá, írd be google-ba, vagy tedd vissza a régebbi drivert

  7. #32
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Keress rá, írd be google-ba, vagy tedd vissza a régebbi drivert
    Az a baj, nem emlékszem pontosan .sys fájl nevére. Ha legközelebb előjön felírom majd, de anélkül hiába gugliztam, semmi érdekeset nem találtam.

    Addig is annyi érdekelt volna, hogy mennyire egyedi az esetem.

    Mindenesetre afelé terel az egész, hogy a következő kártyám ismét nVidia lesz...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #33
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Közben bebizonyosodott hogy a videókártyám meghalt.
    .

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •