Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (150 összesen)
  1. #26
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    szóval a mai menü:

    Nyílt bemelegítő futam
    :
    2017.04.27. (csütörtök)

    Töltsétek le az alábbi pályakiegészítést: (csomagoljátok ki az assettocorsa mappába)
    letöltés

    Nevezés nem szükséges, a részvétel nyílt mindenki számára!

    Szabadedzés:
    20:45-21:00 (15 perc)
    Qual1:
    21:00 (15 perc)
    Race1:
    21:15 (20 perc)
    Race2:
    ~21:40 (20 perc)- Az első futam első 10 helyezettje fordul a rajtrácson

    Jelszó: masters


    Krónikus későknek is van remény, egész este lehet szabadon csatlakozni !

    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS


    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 04. 27. 18:33.

  2. #27
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    2. versenyre be lehet majd ugorni?

  3. #28
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    2. versenyre be lehet majd ugorni?
    igen...

  4. #29
    Pontosan melyik szerveren lesz a bemelegítő futam?

  5. #30
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Awareness írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan melyik szerveren lesz a bemelegítő futam?
    GTR-Masters.hu - #R1 911 Shakedown

  6. #31
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    A boxkijárat fehér vonalát nem jó követni a rajtnál....🤔
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #32
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997

  8. #33
    Sajna csak a replay végét mentette le, akire az elején ráhúztam a második futam elején, attól elnézést kérek. Nem akartam a bal oldalt a falról lepattanó autóktól kapni egyet. Elég nagy derbi volt az elején.

  9. #34
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna csak a replay végét mentette le, akire az elején ráhúztam a második futam elején, attól elnézést kérek. Nem akartam a bal oldalt a falról lepattanó autóktól kapni egyet. Elég nagy derbi volt az elején.
    Lehet, hogy én voltam. Igyekeztem én is jobbra húzódni, mert ketten pörögtek bal oldalon a füvön, aztán összeérhettünk.
    Az első verseny 10. helyének köszönhetően az élről rajtoltam, illetve a kuplungom hibája miatt először bemozdultam, aztán beragadtam. Végül volt ez az incidens, de addigra kaptam egy BUÁ-t is a bemoccanásért. Ez még rendben lett volna, de aztán az első sikán után még valaki felkent a falra, ez már betett teljesen
    Ettől eltekintve élveztem és bár hónapok óta nem mentem az RSR-el, egész jól megbarátkoztam vele. Az első futamon kár, hogy Nagy Lacival összeakadtunk, bár sokat nem vesztettem vele. Úgy éreztem, hagyok elég helyet, ha véletlenül ott vagy. Nem néztem vissza a replay-t, csak érzésre mondom.

  10. #35
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy én voltam. Igyekeztem én is jobbra húzódni, mert ketten pörögtek bal oldalon a füvön, aztán összeérhettünk.
    Az első verseny 10. helyének köszönhetően az élről rajtoltam, illetve a kuplungom hibája miatt először bemozdultam, aztán beragadtam. Végül volt ez az incidens, de addigra kaptam egy BUÁ-t is a bemoccanásért. Ez még rendben lett volna, de aztán az első sikán után még valaki felkent a falra, ez már betett teljesen
    Ettől eltekintve élveztem és bár hónapok óta nem mentem az RSR-el, egész jól megbarátkoztam vele. Az első futamon kár, hogy Nagy Lacival összeakadtunk, bár sokat nem vesztettem vele. Úgy éreztem, hagyok elég helyet, ha véletlenül ott vagy. Nem néztem vissza a replay-t, csak érzésre mondom.
    Biztos volt hely szerintem is..Bocsi... probalgattam h hol érdemes előzni ezen a pályán...Ott kicsit veszélyes ,de jó lesz az is
    Bocsi mégegyszer...

  11. #36
    Most őszintén kérdezem, hogy ebben a szituációban rá kellett volna húznom a kormányt a Nagy Lacira, annak érdekében, hogy ne lépjem át a boxutca kijáratot? Egyáltalán van erre bármilyen szabály is a rajtnál, mert én nem találtam? Azzal tisztában vagyok, hogy a fehér vonalat elméletileg semmilyen körülmény miatt nem lehet átlépni, de hogy ez itt konkrétan szabálytalan-e az kifejezetten érdekelne, mert akkor mindenképp benntartom legközelebb az autót.... Egy szervező, vagy egy VB tag véleményének nagyon örülnék, mert legközelebb ezt akkor gond nélkül megcsinálom egy tömeg-balesettel kísérve Szabó Szilárd és Lányi Tamás szépen össze is akadtak emiatt. Hogy ott ki a hibás vagy ki nem, abba nem akarok belemenni, mert nem vagyok szakértő, pontosan ezért teszem fel a kérdést, mert itt mindkét szituáció jól látható egy rajtolás során.

    A versenyekről pedig röviden csak ennyi: Az első futam nagyon bivaly volt! Sokáig védtem az első helyet, majd Szilágyi Bence a célegyenes utáni visszafordítóban betette mellém az autót, próbáltam nála jobban kigyorsítani a külső ívről, ezért egy kicsit elengedtem az autó fenekét, hogy a kigyorsításnál már csak állni kelljen a gázon, de későn szedtem vissza a kelleténél ezért telibe nekivertem az autót a falnak Bence bevárt, mert nem értette a szitut... A második versenyen pedig Nagy Laci iszonyatos tempójával nem bírtam. Mindenesetre jó lecke volt mindkét futam



  12. #37
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos volt hely szerintem is..Bocsi... probalgattam h hol érdemes előzni ezen a pályán...Ott kicsit veszélyes ,de jó lesz az is
    Bocsi mégegyszer...
    Semmi baj, akkor jól működik a beépített crewchief bioappom

  13. #38
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Most őszintén kérdezem, hogy ebben a szituációban rá kellett volna húznom a kormányt a Nagy Lacira, annak érdekében, hogy ne lépjem át a boxutca kijáratot? Egyáltalán van erre bármilyen szabály is a rajtnál, mert én nem találtam? Azzal tisztában vagyok, hogy a fehér vonalat elméletileg semmilyen körülmény miatt nem lehet átlépni, de hogy ez itt konkrétan szabálytalan-e az kifejezetten érdekelne, mert akkor mindenképp benntartom legközelebb az autót.... Egy szervező, vagy egy VB tag véleményének nagyon örülnék, mert legközelebb ezt akkor gond nélkül megcsinálom egy tömeg-balesettel kísérve Szabó Szilárd és Lányi Tamás szépen össze is akadtak emiatt. Hogy ott ki a hibás vagy ki nem, abba nem akarok belemenni, mert nem vagyok szakértő, pontosan ezért teszem fel a kérdést, mert itt mindkét szituáció jól látható egy rajtolás során.
    Versenyszabályzat ide vonatkozó része:

    Pálya levágás: minden esetben kötelező 2 kerék teljes terjedelmével a pálya szélét jelző fehér vonalon belül haladni.

    Kihajtáskor a boxutca kijáratát jelző meghosszabbított fehér/sárga vonal érintése, keresztezése tilos!

    Szóval teljesen szabályosan jártál el természetesen...
    Nyilván akkor lehet esetleg büntetni érte , ha mondjuk valaki jön ki a boxból és akkor átvágva a fehér vonalat neki mész a szabályosan kihajtó versenyzőbe de akkor baleset okozásért leszel büntetve
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 04. 28. 09:28.

  14. #39
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Versenyszabályzat ide vonatkozó része:

    Pálya levágás: minden esetben kötelező 2 kerék teljes terjedelmével a pálya szélét jelző fehér vonalon belül haladni.

    Kihajtáskor a boxutca kijáratát jelző meghosszabbított fehér/sárga vonal érintése, keresztezése tilos!

    Szóval teljesen szabályosan jártál el természetesen...
    Nyilván akkor lehet esetleg büntetni érte , ha mondjuk valaki jön ki a boxból és akkor átvágva a fehér vonalat neki mész a szabályosan kihajtó versenyzőbe
    Köszönöm szépen a teljes értékű gyors választ! Nyilván, ha biztonságosnak érzem, akkor benntartom az autót. Gratula a tempódhoz! Tényleg veszélyes volt

  15. #40
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Példaként ott a Forma 1, ott is el ez a szabály de rajtnál nem nézik mert inkább ártana csak

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Versenyszabályzat ide vonatkozó része:

    Pálya levágás: minden esetben kötelező 2 kerék teljes terjedelmével a pálya szélét jelző fehér vonalon belül haladni.

    Kihajtáskor a boxutca kijáratát jelző meghosszabbított fehér/sárga vonal érintése, keresztezése tilos!

    Szóval teljesen szabályosan jártál el természetesen...
    Nyilván akkor lehet esetleg büntetni érte , ha mondjuk valaki jön ki a boxból és akkor átvágva a fehér vonalat neki mész a szabályosan kihajtó versenyzőbe
    A boxkijáratot jelző fehér vonalat a boxutcábólból éppen kihajtónak tilos átlépnie, nem a pályán érkező versenyzőnek.

  17. #42
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A boxkijáratot jelző fehér vonalat a boxutcábólból éppen kihajtónak tilos átlépnie, nem a pályán érkező versenyzőnek.
    szerintem ezt írtam én is ezért emeltem ki pirossal az idevágó részt

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem ezt írtam én is ezért emeltem ki pirossal az idevágó részt
    Nem megcáfolni akartalak, hanem megerősíteni..

  19. #44
    A box utca kivezető fehér vonala nem a pálya szélét jelző fehér vonal, tehát a pályán közlekedő versenyzők áthajthatnak rajta. A boxból kihajtókra vonatkozik természetesen, de az nem világos, hogy ha mondjuk ketten érkeznek a célegyenesben, csatáznak, az egyik átlépi a kivezető fehér vonalat, a boxból kihajtó is érkezik. Neki kék zászló van ugye, ilyenkor gondolom neki kell ovatosan kijönni, de ha összemennek akkor mi van?
    Van véleményem, de kiváncsi vagyok nálunk mi a hivatalos álláspont.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A box utca kivezető fehér vonala nem a pálya szélét jelző fehér vonal, tehát a pályán közlekedő versenyzők áthajthatnak rajta. A boxból kihajtókra vonatkozik természetesen, de az nem világos, hogy ha mondjuk ketten érkeznek a célegyenesben, csatáznak, az egyik átlépi a kivezető fehér vonalat, a boxból kihajtó is érkezik. Neki kék zászló van ugye, ilyenkor gondolom neki kell ovatosan kijönni, de ha összemennek akkor mi van?
    Van véleményem, de kiváncsi vagyok nálunk mi a hivatalos álláspont.
    A boxból kihajtónak nincs kékzászló, minden joga megvan visszajönni a pályára és besorolni az érkező mezőnybe.

    A pályán érkezőnek nyilván "illik" ilyenkor tiszteleben tartani a boxutca kihajtási szakaszát, de bevallom illyen jellegű incidensre/problémára még sem a valóságban, sem szimulátoron nem láttam precedenst.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 04. 28. 09:36.

  21. #46
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A boxból kihajtónak nincs kékzászló, minden joga megvan visszajönni a pályára és besorolni az érkező mezőnybe.
    Értem. Akkor a villogo kék a boxkijáraton csak jelzi hogy érkeznek a célegyenesben és óvatosan, de nincs elsőbbségadási kötelezettség. Igen valóban nem nagyon fordul elő. Köszi.

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Értem. Akkor a villogo kék a boxkijáraton csak jelzi hogy érkeznek a célegyenesben és óvatosan, de nincs elsőbbségadási kötelezettség. Igen valóban nem nagyon fordul elő. Köszi.
    Igen, az csak figyelmeztetés... én még soha életemben nem láttam olyat, hogy vki ne jött volna ki, vagy lassítva jött volna ki a boxból...

  23. #48
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ...de ha összemennek akkor mi van?
    Van véleményem, de kiváncsi vagyok nálunk mi a hivatalos álláspont.
    Erről Carlos Sainz-ot kell kérdezni.


  24. #49
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Erről Carlos Sainz-ot kell kérdezni.
    Azt nem is értettem, hogyan gondolhatták vétkesnek Stroll-t. Már annyival előbbre volt...

  25. #50
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Erről Carlos Sainz-ot kell kérdezni.
    Ott inkább már a kanyarral volt gond, nem a kihajtással, de közel áll a példa

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •