Találatok: 1 - 24 (24 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    rF2 Flat6 Cup - Sebring 04.26

    Következő futamok: Masters futamnaptár
    -----------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik teszt kupánk az rFactor 2-vel melyben a Flat6 Series-t hajtjuk meg. A negyedik forduló helyszíne Sebring, ahol ismét, egy hosszabb, éjszakába nyúló futamot rendezünk a legendás amerikai pályán.



    4. Futam: 04.26. - Szerda
    Autó: Flat6 Series 2.00
    Pálya: Sebring
    Kezdés: 21:00
    Qual1: 10 perc
    Race1: 28 kör ~60 perc

    Shakedown időpont: 04.24. - Hétfő
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)


    Segítségek: Off
    Sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Időjárás: Száraz, 29 fok
    Pályagumizódás:
    normál

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Szerver: GTR-Masters.hu - PreQual
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 04. 25. 18:35.

  2. #2
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Érdekes, hogy 8 kör alatt összedobtam ezt a 2:05 elejét és még van is rajta mit javítani. A 2. körben már 2:07et mentem. Ez most sim függő vagy hogy van ez? AC esetén első körökben ilyen hosszú pályán 5-6 másodperc hátrányom is van... Nem igazán értem, hogy mi okozza

  3. #3
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes, hogy 8 kör alatt összedobtam ezt a 2:05 elejét és még van is rajta mit javítani. A 2. körben már 2:07et mentem. Ez most sim függő vagy hogy van ez? AC esetén első körökben ilyen hosszú pályán 5-6 másodperc hátrányom is van... Nem igazán értem, hogy mi okozza
    Jobban érzed ezt a szimulátort, lehet több élettel van dúsítva Nálam standard, hogyha pálya megvan akkor szépen lassan tudom leépíteni a másodperceket, főleg az elsők után mikor még lehetetlenek érződik az a sok mp.

    Amúgy ha már idők ez mitől függ, hogy nem mindent ment el a rendszer...vmelyik este fent voltam Fedorral, kiléptem a session közepén, majd ránéztem a livetiming-ra ott fent volt az én időm meg Fedoré is(meg akkor még a resultok között is meg volt mert a szektoridőkre rátekintettem, de most már az sincs meg), majd másnap nézem és eltűnt mindkettő vagyis régebbiek voltak fent (mondjuk Fedor azóta javított ahogy nézem). Csak kérdem, mert ilyet már nem először tapasztalok.
    Nem is az idő miatt kérdezem, teljesen mindegy, hogy ez vagy az van benne..olyan tökéletes kört úgyis csak ritkán sikerül
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Jobban érzed ezt a szimulátort, lehet több élettel van dúsítva Nálam standard, hogyha pálya megvan akkor szépen lassan tudom leépíteni a másodperceket, főleg az elsők után mikor még lehetetlenek érződik az a sok mp.

    Amúgy ha már idők ez mitől függ, hogy nem mindent ment el a rendszer...vmelyik este fent voltam Fedorral, kiléptem a session közepén, majd ránéztem a livetiming-ra ott fent volt az én időm meg Fedoré is(meg akkor még a resultok között is meg volt mert a szektoridőkre rátekintettem, de most már az sincs meg), majd másnap nézem és eltűnt mindkettő vagyis régebbiek voltak fent (mondjuk Fedor azóta javított ahogy nézem). Csak kérdem, mert ilyet már nem először tapasztalok.
    Nem is az idő miatt kérdezem, teljesen mindegy, hogy ez vagy az van benne..olyan tökéletes kört úgyis csak ritkán sikerül
    A LiveResultos oldalra sok ráhatásunk nincs. Bekötöttük oda a szerverünket és ennyi. A második futam végeredménye is elég kaotikusra sikerült ott, szóval lehet benne valami hiba.

  5. #5
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Gondolom ma lesz shakedown, tessék jönni! Én leszek

    Sent from my M351 using Tapatalk

  6. #6
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom ma lesz shakedown, tessék jönni! Én leszek

    Sent from my M351 using Tapatalk
    Shakedownnak mi a kezdete? 8? 9?

  7. #7
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Shakedownnak mi a kezdete? 8? 9?
    Az első hozzászólás szerint 20:00.

  8. #8
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az első hozzászólás szerint 20:00.
    Köszi, már látom. Előrször a naptárban néztem, ott nekem 18 órát írt. Gondoltam rákattintok, hátha de arra meg behozta a fő topicot

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Megy a szerver, jó szórakozást!

  10. #10
    Bocs, hogy kiestem a quartettből, de az Nvidia Share működése leállt, kivágott. Konkrétan bele a palánkba, amikor megkerült a kép. Majd az igazi versenyen nem adja ezt elő, remélem.

  11. #11
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Ez egy ilyen nap... nekem a kormány ffb kapcsolgatott megint le. Már nem csinált ilyet egy ideje... "Majd az igazi versenyen nem adja ezt elő, remélem."
    (hogy egy klasszikust idézzek )
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  12. #12
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy ilyen nap... nekem a kormány ffb kapcsolgatott megint le. Már nem csinált ilyet egy ideje... "Majd az igazi versenyen nem adja ezt elő, remélem."
    (hogy egy klasszikust idézzek )
    A kormány FFB-re van egy reset lehetőség amit gombra kell rakni,én minden boxból való kiguruláskor rá nyomok mert nekem is el szokott néha menni.De menet közben is lehet resetelni és utána jó lesz sztem.Ha ez sem segít akkor ott valami kormány beállítási hiba lehet.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #13
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A kormány FFB-re van egy reset lehetőség amit gombra kell rakni,én minden boxból való kiguruláskor rá nyomok mert nekem is el szokott néha menni.De menet közben is lehet resetelni és utána jó lesz sztem.Ha ez sem segít akkor ott valami kormány beállítási hiba lehet.
    Nekem tegnap kétszer is mikor kijöttem a boxból olyan volt, mintha beállt volna a kormány, nagyon erős volt az FFB mindenhol. Esc után újra indulva jó volt. Megnézem ezt a reset gombot én is, hátha jön még majd máskor is a probléma

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Holnapi futam 28 körös lesz!

  15. #15
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A kormány FFB-re van egy reset lehetőség amit gombra kell rakni,én minden boxból való kiguruláskor rá nyomok mert nekem is el szokott néha menni.De menet közben is lehet resetelni és utána jó lesz sztem.Ha ez sem segít akkor ott valami kormány beállítási hiba lehet.
    Na, ezt még nem próbáltam. Köszi a tippet, meg is nézem. Azt figyeltem egyébként, hogy ha a windows profilerben a springet minél nagyobbra állítom, annál gyakrabban csinálja (nekem is thrustmaster van csak tx). Jelenleg 15-ön van, eddig az rf2-nél nem volt probléma -Tóbiás Krisztián most ne olvasd tovább - inkább racerommnál jött elő gyakrabban. De év eleje óta ezen az erősségen egyszer se csinálta eddig, most viszont megint mind a kettőben elengedte. Nem lehet valami Windows frissítési gubanc esetleg. A driverre azt írja hogy a legújabb van fent.... Még egyszer köszi. Ha ez segít, nyomkodom én veszettül játék közben is majd a resetet.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  16. #16
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Szerver fut, lehet csatlakozni!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  17. #17
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Lehet becsatlakoznék......

    ...becsatlakoztam, na ez érdeklődés hiányába elmaradt, vagyis közös megegyezéssel abbahagytuk egy idő után, ennyi kört négyen menni hát nem sok értelme.
    Így a végeredmény döntetlen, az első négy pontszámait kéretik összegezni, majd négy egyenlő részben odaadni a szerveren felbukkanó és versenyt megpróbáló embernek
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 04. 26. 22:07.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #18
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Bocs, de most értem haza. Majdani mentoráltammal kellett találkoznom csapat sörözésen, szóval nem nagyon értem rá. Nem tudom mi okozhatja ezt az anti rfactor2 szellemet, de nem a legjobb dolog. Toga is ahogy néztem most inkább rfactor 2vel nyomul mint AC-val, az csak jelent valamit

    Remélem ez május 1től változik, ha a képek fele igaz csak akkor egész jó grafikája lesz a játéknak, a többi meg így is első osztályú. Nekem a BL miatt sajnos a következő szerda is kimarad, mert Atletico Real lesz, de Le Mans-on mindenképpen ott leszek.
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 04. 27. 10:04.

  19. #19
    Őszintén szólva ennek így nincs sok értelme. Ha így lecsökkent a résztvevői létszám, ami már a prekval listából is látszott, akkor kár erőltetni itt. Vannak más ligák, ahol futnak rfactor2-es bajnokságok, tökéletesen felesleges itt konkurenciát indítani nekik.

  20. #20
    Vagy esetleg legközelebb lehetne a többi bajnokságtól jelentős mértékben eltérő kategória, gondolok itt például az együléses versenyautókra, vagy akár:


  21. #21
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy esetleg legközelebb lehetne a többi bajnokságtól jelentős mértékben eltérő kategória, gondolok itt például az együléses versenyautókra, vagy akár:

    Ez nagyon beteg, de egy funra kipróbálnám

  22. #22
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Őszintén szólva ennek így nincs sok értelme. Ha így lecsökkent a résztvevői létszám, ami már a prekval listából is látszott, akkor kár erőltetni itt. Vannak más ligák, ahol futnak rfactor2-es bajnokságok, tökéletesen felesleges itt konkurenciát indítani nekik.
    Ez a kupa így már mindenképp lefut, főleg, hogy pár nap és jön a déiksztizenegy. A jövő még kétséges.

  23. #23
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy esetleg legközelebb lehetne a többi bajnokságtól jelentős mértékben eltérő kategória, gondolok itt például az együléses versenyautókra, vagy akár:

    Felraktam a gyerkőceimnek, azóta csak ezzel játszanak! Lassan már nem tudok oda ülni a cockpit-emhez, mert mindig ott vannak!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  24. #24
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Hat én nagyon sajnálom, hogy erre a pályára már nem volt mezőny mert szerintem ez volt a legjobb kombó ebben a sorozatba vagyis szerintem ide passzolt a legjobban ez a kocsi. Reméljük hogy ez a május 1.-i DX11 frissítés sokat fog dobni a játékon.

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Őszintén szólva ennek így nincs sok értelme. Ha így lecsökkent a résztvevői létszám, ami már a prekval listából is látszott, akkor kár erőltetni itt. Vannak más ligák, ahol futnak rfactor2-es bajnokságok, tökéletesen felesleges itt konkurenciát indítani nekik.
    Evvel így félig meddig egyet is értek meg nem is. Ennek így sok értelme nincs, szerintem nem a DX11-en fog múlni, hogy többen leszünk e Doningtonba, továbbra is ennyi emberrel menni, nincs értelme...Le Mans-ba meg hatványozottan. Lehet jobb lenne ezt itt lezárni és elengedni, nem szégyen ez nem jött össze (az okokat meg nektek kell megtalálni...szar a játék? rossz autó lett választva? rossz időpontba volt? nagy a konkurencia? stb stb). És inkább elkezdeni tesztelni, főleg most hogy jön a DX11 meg még ki tudja mi.....aztán nyárra akár egy 3-4 fordulós fun kupát kiírni (mondjuk egy Super 4...4 hétvége, 4 pályán, 4 különböző autóval, szerintem lehet benne fantázia, főleg evvel a platformmal, amivel látszott a tesztek alatt, hogy open wheel, túraautó kicsi/nagy, stb minden okés tud lenni...így mindenkinek lehet vmi kedvenc, illetve kiderül ki mennyire univerzális a különböző kocsikkal, anno egyszer mentem egy ilyen bajnokságba pár fordulót érdekes volt....illetve anno mondtam az ötletet Szabiéknak is race07 alatt, de nem voltak kaphatóak rá, bár ott tény, hogy a túraautós vonal volt kidolgozva, na mindegy csak egy ötlet), folytatva a gondolatmenetet, aztán szeptembertől jöhetne egy összerakott/bereklámozott komoly bajnokság! És itt nem értek egyet Erikkel, igen is legyen rF2 bajnokság a Mastersen is, azért nincs olyan sok alternatíva ebből a platformból, pedig egy nagyon jó kis platform és hát a Masters az egyik legnagyobb liga magyarföldön és elég sok jó kezű gyerek gyűlik itt össze napról-napra, igen is legyen egy lehetőség itt is megmérkőzni.

    Evvel a Miniville-el viszont nyomhatnánk tényleg egy fun-t (amúgy is AC-s funok mostanság elmaradnak)
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 04. 27. 23:55.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •