Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (32 összesen)

Téma: AC P911 - Shakedown - 04.14

  1. #1
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    AC P911 - Shakedown - 04.14

    Kedves Versenyzok!

    Kezdetét veszi a Porsche 911 RSR Bajnokság, melyben az Porsche Pack egyik legjobb gépét fogjuk közösen meghajtani!



    Bemelegítő futam: Zandvoort OSRW pálya kiegészítés
    Autók: Porsche 911 Carrera RSR 3.0
    (setup)
    Idopont: 2017.04.14. (péntek)
    Nevezés: Nem szükséges, a részvétel mindenki számára nyílt!
    Szabadedzés: 20:45-21:00 (15 perc)
    Qual1
    : 21:00 (15 perc)
    Race1: 21:15 (20 perc)
    Az elso futam elso 10 helyezettje fordul a rajtrácson
    Race2: kb. 21:40 (20 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelezo
    Pálya állapot: 99%-ról indul
    Gumi melegítok: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: factory
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    100%

    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - P911 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters



    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság fotopikjában: Porsche 911 RSR Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetoség: Masters TS


    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevotol maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek idoben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmirol, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 04. 19. 21:44. Indoklás: csüt volt, de péntek, sry

  2. #2
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    a szükséges OSRW kiegészítés a gyári pályához: (csomagold ki az assettocorsa mappádba )
    https://www.dropbox.com/s/2luppbbgu1...C1.12.rar?dl=0
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 04. 11. 22:53.

  3. #3
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Booking lesz vagy pick up?
    Lehet jönni csak a másodikra is? Lehet nem leszek szabad csak fél10-10 körül. Már ha lesz belőle valami, mert nagy a csönd.

  4. #4
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    ez mikor lett péntek? vagy a cím nem igaz?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #5
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ez mikor lett péntek? vagy a cím nem igaz?
    Hát, délután már az volt, mert néztem is hogy miért nem csütörtök (dátumot nem is néztem), mert akkor ráértem volna ha úgy tervezem a napomat.
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 04. 13. 21:26.

  6. #6
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Most értem haza, aszettiem lekéstem
    De akkkor mos nem is ma van? Hanem holnap lesz???
    Naptárban egyáltalán nem is szerepel.
    (BTW a naptárban a GT3 kezdési időpontok is rosszul vannak beírva.)
    Utoljára módosította: zrubi; 2017. 04. 13. 21:27.

  7. #7
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Mindenki nyugodjon meg... Nem késtetek le semmiről...Holnap (pénteken) lesz a shakedown... A címben a dátum el lett írva , de maradunk a pénteknél ahogy azt a bajnokság főtopicjában írtuk...
    ha valami kérdés ,óhaj , sóhaj , panasz van , akkor engem zaklassatok ezentúl Historic ügyben..
    a péntek rendhagyó, csupán annak szól , hogy hosszúhétvége illetve h rendezni kellett a sorainkat és pótolni az elmaradásokat...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 04. 13. 23:03.

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Kedves Versenyzők!

    A Shakdedown topikcímében a dátumot hibásantüntettük fel. Ezért elnézéseket kérjük. A futam a kiirásnak megfelelően holnap, 14-én pénteken este kerül megrendezésre.

    Ha bármilyen kérdésetek van forduljatok bizalommal elsősorban Nagy Lászlóhoz(barcalaci84), aki frissen csatlakozott a szervezői csapathoz vagy bármelyik másik szervezőhöz.

  9. #9
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    UP! a ma esti futamnak


    UI: vigyázzatok a közelemben , mert új kormánnyal megyek , amivel vagy 4 kört mentem eddig..
    de semmi pánik

  10. #10
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Booking lesz vagy pick up?
    Lehet jönni csak a másodikra is? Lehet nem leszek szabad csak fél10-10 körül. Már ha lesz belőle valami, mert nagy a csönd.
    a kérdés gondolom tegnapra vonatkozott, de azért válaszolok: pickup szerver lesz, viszont csak a practice és a q alatt illetve rajt előtt 20 mp-vel tudtok csatlakozni...
    versenyen már nem...
    (azért lesz most így , mert most a fordított rajtrácsot szeretném leellenőrizni és ha verseny közben is csatlakoznak , akkor összezavarja a rajtrácsot a második futamra

  11. #11
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    practice most indult

  12. #12
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    Ledobott ez a tetű, remélem nem törtem össze senkit...

  13. #13
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Kosz sracok!

    Az auto egy csoda, a versenynek meg volt egy public server-es hangulata...

  14. #14
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2017. 04. 14. 22:29.

  15. #15
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Nem vagyok AC-hoz szokva, így elfelejtettem a visszajövetelemkor újra betölteni a setupot. Az első körben nyilván éreztem, hogy baj van, de csak a végére jöttem rá, hogy miért akar kimenni alólam a kocsi, miért nem gyorsul, meg úgy egyébként miért olyan ótvar. Ezért inkább nem mentem tovább, kiléptem. Vissza viszont nem engedett, így továbbálltam.
    Ettől függetlenül a verda továbbra is jó, a gyakorláson jól éreztem magam.


  16. #16
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Az első versenyen hatalmas csatáztunk Sipos Danival. Nagyon szépen mentél! Kösz még1x. A 2. versenyen a fordított rajtrács miatt volt egy kis kavarodás, de szerintem abba is bele fogunk jönni, ha esetleg bevezetik a szervezők az éles versenyre is. Még mindig élvezem ezt az autót. Elég valószínű, hogy most is harcba szállok vele a bajnoki címért! Tavaly is nagyon élveztem!

  17. #17
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Az első versenyen hatalmas csatáztunk Sipos Danival. Nagyon szépen mentél! Kösz még1x. A 2. versenyen a fordított rajtrács miatt volt egy kis kavarodás, de szerintem abba is bele fogunk jönni, ha esetleg bevezetik a szervezők az éles versenyre is. Még mindig élvezem ezt az autót. Elég valószínű, hogy most is harcba szállok vele a bajnoki címért! Tavaly is nagyon élveztem!
    minden második futamon lesz fordított rajtrács viszont gondolom a mezőny is szorosabb lesz , na meg felkészültebb úgyhogy nem lesz probléma szerintem..(legtöbben alig mentünk még )
    izgalmas lesz ,én a második futamon úgy éreztem bolyozón vagyok és én tartom fel a vonatot..
    jókat csatáztam és fair volt a mezőny szerintem

  18. #18
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok AC-hoz szokva, így elfelejtettem a visszajövetelemkor újra betölteni a setupot. Az első körben nyilván éreztem, hogy baj van, de csak a végére jöttem rá, hogy miért akar kimenni alólam a kocsi, miért nem gyorsul, meg úgy egyébként miért olyan ótvar. Ezért inkább nem mentem tovább, kiléptem. Vissza viszont nem engedett, így továbbálltam.
    Ettől függetlenül a verda továbbra is jó, a gyakorláson jól éreztem magam.
    Mármint szerverre nem engedett vissza vagy ESC után nem engedett vissza a mezőnybe?


    Valakinek nincs egy Replay file-ja?

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  19. #19
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Mármint szerverre nem engedett vissza vagy ESC után nem engedett vissza a mezőnybe?
    A 2. kör elején félreálltam. Mivel a kormányközép megint elment egy picit, kiléptem, újrakalibrál (sajnos az AC-ban nálam megzakkan az FFB, ha nem lépek ki az újrakalibrálásnál), majd jöttem volna vissza, de már nem tudtam és közölte, hogy zárva. Szerintem ez így nem nyerő, mert aki a szerveren fent volt a startnál, azt nem kellene kizárni (netszakadás, program crash, akármi közbejöhet és mehet a sunyiba a kolléga, esélye sincs javítani). Nem tudom, hogy ez hogyan működik, megoldható-e, hogy a már bent lévők vissza tudjanak jönni, mint ahogy ez egyébként működik. Gondoltam megvárom, hogy a 2. futamon mi lesz, de még éppen elértem a 9:45-ös startot Nordon, így elcsábultam.

    Ez a szóköz szívatás itt a fórumon mást is érint?


  20. #20
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    A 2. kör elején félreálltam. Mivel a kormányközép megint elment egy picit, kiléptem, újrakalibrál (sajnos az AC-ban nálam megzakkan az FFB, ha nem lépek ki az újrakalibrálásnál), majd jöttem volna vissza, de már nem tudtam és közölte, hogy zárva. Szerintem ez így nem nyerő, mert aki a szerveren fent volt a startnál, azt nem kellene kizárni (netszakadás, program crash, akármi közbejöhet és mehet a sunyiba a kolléga, esélye sincs javítani). Nem tudom, hogy ez hogyan működik, megoldható-e, hogy a már bent lévők vissza tudjanak jönni, mint ahogy ez egyébként működik. Gondoltam megvárom, hogy a 2. futamon mi lesz, de még éppen elértem a 9:45-ös startot Nordon, így elcsábultam.

    Ez a szóköz szívatás itt a fórumon mást is érint?
    Teljesen igazad van, alltalaban bookinggal inditunk, aminek megvan az a hatranya, hogy nem lehet kesobb csatlakozni, azonban barmikor lehet ki-be lepkedni. Az eles futamokon es a tovabbi shakedownokon maradunk a bevalt rendszernel, nem lesz ilyen gond.

    RSR Zandvoort Replay

  21. #21
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kosz sracok!

    Az auto egy csoda, a versenynek meg volt egy public server-es hangulata...
    Eléggé. Mindkettőben úgy kilöktek egy szó nélkül, mint a huzat pont pont pont

  22. #22
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    A 2. kör elején félreálltam. Mivel a kormányközép megint elment egy picit, kiléptem, újrakalibrál (sajnos az AC-ban nálam megzakkan az FFB, ha nem lépek ki az újrakalibrálásnál), majd jöttem volna vissza, de már nem tudtam és közölte, hogy zárva. Szerintem ez így nem nyerő, mert aki a szerveren fent volt a startnál, azt nem kellene kizárni (netszakadás, program crash, akármi közbejöhet és mehet a sunyiba a kolléga, esélye sincs javítani). Nem tudom, hogy ez hogyan működik, megoldható-e, hogy a már bent lévők vissza tudjanak jönni, mint ahogy ez egyébként működik. Gondoltam megvárom, hogy a 2. futamon mi lesz, de még éppen elértem a 9:45-ös startot Nordon, így elcsábultam.

    Ez a szóköz szívatás itt a fórumon mást is érint?
    ez egy rendhagyó eset volt , ahogy írtam is fentebb... azért volt rá szükség h lecsekkoljam h minden rendben van-e a fordított rajtráccsal...
    fentebb írtam is h nem lehet majd versenyen csatlakozni most kivételesen...

    Viszont:
    NEM lesz booking a fun és shakedown futamokon ( legalábbis amikhez közöm lesz )
    bárki bármikor csatlakozhat majd , versenyen is és ki-be lehet lépkedni majd...

    a cél a minél nagyobb létszám az ilyen rendezvényeknél... bookinggal tegnap sokan nem értek volna ide addigra és kevesebb induló lett volna...


    Éles futamokon természetesen a megszokott menetrend lesz:Nevezés , booking stb

  23. #23
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a cél a minél nagyobb létszám az ilyen rendezvényeknél... bookinggal tegnap sokan nem értek volna ide addigra és kevesebb induló lett volna...
    Viszont booking nélkül meg lehet hogy nem mindenkinek jut olyan kocsi amilyet szeretne (jah, várj, ez nem GT3)

    Shakedown-on amúgy csak Porsche volt? Eddigi prequal alapján a másik két gép nem valami acélos, de gondolom csak nem lettek rendesen még meghajtva

  24. #24
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont booking nélkül meg lehet hogy nem mindenkinek jut olyan kocsi amilyet szeretne (jah, várj, ez nem GT3)

    Shakedown-on amúgy csak Porsche volt? Eddigi prequal alapján a másik két gép nem valami acélos, de gondolom csak nem lettek rendesen még meghajtva
    igen itt nincs akadálya a pickup szervernek , így nem szívatnám magunkat azért , mert a gt3 -ban ez nem jó megoldás...
    ű

    csak porschet váalsztottak igen...
    amúgy ez a rövid kanyargós pálya nem fekszik a másik 2 autónak...hisz azok egyenesekben erősebbek , kanyarokban , féktávon gyengébbek...
    de nem is lettek kihajtva még... nagyon nem... shelbyvel lenne keresnivaló még itt is, csak ugye nagyon nehéz v erda... f40 azért itt gyengécske szerintem...

  25. #25
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •