Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 91 (91 összesen)
  1. #76
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gyere bátran, ha nem készültél és nem vagy ön- és közveszélyes.
    Na szerencsére ebből minden teljesült, nem készültem, és nem voltam ön- és közveszélyes se.
    Volt egy-két necces szitu, de nagy baj nem lett belőlük, lényeg, hogy a falakat elkerültem, mindkétszer kitartóan végiggurultam és nem is totál sz*rul...

    Gratula a futamgyőzteseknek, titszelet a többi kollégának a korrekt közlekedésért körülöttem!

  2. #77
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997

  3. #78
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, 80 perc gyakorlásnak kiváló volt. Mindkét futamon narancssárgáig juttattam a váltót és a motort az elváltásaimmal, de sikerült párszor a fűre is kicsúszni. Első futamon kaptam egy áthajtásost, mert elindult az autó egyesben úgy hogy ki volt nyomva a kuplung...

    2. futam előtt 1 perccel vettem észre hogy minimálisan befog a fék, gyorsan kalibráltam is, gondolom az első futamon is befogott
    Az elsőn azért én is befogtam.
    Bocsi, de azt gondoltam, ha már ennyire egyedül maradtam a sebességkategóriámból, legalább ennyi móka jár nekem.

    Gratula minden végigmenőnek, de különösen is a dobisoknak!

  4. #79
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Az időmérő nem sikerült túl acélosra, és a váltóáttételem sem segített a rajtnál.
    Azért jó volt mindkét verseny, korrekt kerék-kerék elleni csatákkal.
    Az első versenyen több hibám is volt a sikánban ráadásul egy windowsablak is beugrott a képernyőre a hegynek felfele.A második verseny jobban sikerült bár a mezőny eleje nagyon elment.
    A jelenlegi pontrendszert merre találom?

  5. #80
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    A jelenlegi pontrendszert merre találom?
    Versenyszabalyzatban...

    Amúgy a pontokat , eredményeket feltöltötte már tegnap Szabi...
    Főoldalról elérhető a szokásos módon

  6. #81
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Versenyszabalyzatban...

    Amúgy a pontokat , eredményeket feltöltötte már tegnap Szabi...
    Főoldalról elérhető a szokásos módon
    én itt csak az őszit látom:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?6064

  7. #82
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    igazából szinte ugyanaz...csak aktualizálva lett a tavaszi szezonra (trackpack csere, linkek,boxutcába behajtás , fordított rajtrács stb)
    alján láthatod is s szerkesztés indokaként h tavasz

  8. #83
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Huh, hát ezek nagyon kemény kis meccsek voltak végig, nem sok időm volt unatkozni.

    Külön kiemelném Mihálszki Csaba kollégát, akinek a tempója számomra meglepetés volt... szerintem korábban nem találkoztunk még a pályán, pedig nem ma kezdte Ő sem az ipart...

  9. #84
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Huh, hát ezek nagyon kemény kis meccsek voltak végig, nem sok időm volt unatkozni.

    Külön kiemelném Mihálszki Csaba kollégát, akinek a tempója számomra meglepetés volt... szerintem korábban nem találkoztunk még a pályán, pedig nem ma kezdte Ő sem az ipart...
    Igen, elég régóta megyek kisebb-nagyobb megszakításokkal. Tegnap rendesen megtaláltuk egymást mindkét futamban, élvezetes csaták voltak. Köszi!


    A futamokról: Kvali jól sikerült, de ezen nem is lepődtem meg, mert elég könnyen jöttek az 1:52 körüli idők a prekvalon is.
    A rajt előtt viszont már éreztem, hogy valami van a levegőben(pedig ekkor még nem is izzadtam annyira ). Szinte biztos voltam benne, hogy Csori meg fog előzni az első kanyarig, nem is kellett csalódnom.
    Aztán próbáltam menni vele, nyomást gyakorolni rá hátha hibázik, de az első körökben nem nagyon tudtam támadni. Majd a futam fele környékén megcsúszott, balszerencsémre pont keresztbe elém és nem tudtam már kikerülni.
    Nincs meg a replay, de elképzelhető, hogy lehettem volna elővigyázatosabb. Mindenesetre én szívtam meg jobban és mire összeszedtem a verdát visszaestem a 10. hely környékére. A végére pedig a 4. helyig tudtam feljönni, jókat csatázva, nem kicsit megizzadva.


    A kényszerszünet utáni második futam megint jól indult, természetesen amint megláttam a szervert, már nyomtam is a bookingot.... nem kellett volna, utolsó rajthely.
    Így ez a futam is a kármentésről szólt és sikerült is felkapaszkodni a 4. helyig ismét. Volt itt minden ebben a futamban, pici pöckölések, sárga zászlós előzés és visszaengedés, centikre autózás, egyik legjobb verseny volt amin valaha részt vettem. Nagyon fair volt mindenki(nem sorolom fel név szerint, nehogy kihagyjak valakit), egyszer lehet, hogy én voltam túl kemény Sipos Danival, bocsi, ha igen.


    Mindenesetre az élmény összehasonlíthatatlan a GT3-al, jó lenne, ha ide is benézne néhány ufó(Toga hová tűnt?), még nagyobb lenne a motiváció. Persze a mezőny sűrűségére így sem lehet panasz, remek szezon lesz...

  10. #85
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Shakedownon fordított rajtrács volt? Sajnos nem tudtam jönni, de ott is érdemes lenne próbálgatni a dolgot. Tegnap lehet tudni amúgy a logból, hogy mi miatt állt le a szerver?

    H váltóval összehasonlíthatatlanul jobb menni, mint nélküle. SHH-t tudom ajánlani, nekem is az van, minőségi cucc, szállítással együtt 34 ezer forint

  11. #86
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Shakedownon fordított rajtrács volt? Sajnos nem tudtam jönni, de ott is érdemes lenne próbálgatni a dolgot. Tegnap lehet tudni amúgy a logból, hogy mi miatt állt le a szerver?

    H váltóval összehasonlíthatatlanul jobb menni, mint nélküle. SHH-t tudom ajánlani, nekem is az van, minőségi cucc, szállítással együtt 34 ezer forint
    igen fordított rajtrács volt...
    4 hét múlva lesz a következő sprintforduló, addigra utánajárunk a dolgoknak (már rajta vagyunk )

  12. #87
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Szösszenet:
    Prekin csak keresgéltem magamat. Egyik setet dobtam be egymás után, de egyik sem váltotta meg a világot. Rég nem kormányoztam, úgyhogy már kormány fogása, ülésmagasság is idegen volt zavart.
    Kvalin viszont egyből megéreztem, és megkönnyebbültem hogy igen. Ezt ismerem. A Hungaroring körüli patch váltás óta érzem, az autót. Megjelenéskor nem 7-es gumija volt az RSR-nek, és utána lett 10-es? Vagy esetleg tapadás,vagy hőmérsékletbeli különbség a preki, és éles beállítás között?
    R1-en végülis csak kipotyogtak előlem az emberek, egyedül Gombos Gergővel kellett megküzdenem. Hajtottuk egymást Az utolsó kör elején végre bebicskult az első kanyarban, bementem mellé, volt egykis piffpuff, akartam a dolgot. Remélem korrekt volt, vagyha erre kérdeztél hogy megpöcköltél-e, igen, de np. Viszont valahogy elbénáztam, elbizonytalankodtam az utolsó kör maradék részét, magamtól lesodródtam, így maradt a P3.
    Sipos Dani neked kifogyott a benzined első futamon, kb két körrel a vége elött?
    R2 csaksikerült elindulni, volt az elején egykét optimista előző, de sikerült ittis tisztán menni. Forgatókönyv elég hasonló volt. Potyogtak az emberek előlem. Hátulról meg nemnagyon jött stressz, úgyhogy még előnyt is tudtam kiautózni az élen.

    Grat aki végigment, R2-t is megcsinálta fals rajthellyel is

  13. #88
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Hungaroring előtt változott sokat az RSR...gyorsabb is azóta
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 04. 21. 15:25.

  14. #89
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Első versenyen tropára vágtam a váltót... párszor nem nyomtam ki eléggé a kuplungot, be is tett neki. Tapasztalatnak jó volt, jobban kell figyelni. Pedig jó lett volna az a 2. hely.
    R2 -n végül nem is volt gond, sikerült normálisan végigmenni. Jó kis csaták voltak, köszi mindenkinek!

  15. #90
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Összefoglaló a második futamról:

  16. #91
    Csak roviden annyit mondanek, hogy messze a legferfiasabb verseny volt, amin valaha reszt vettem a GTR-Mastersen. Volt drift, volt poci, volt kanyarokon keresztul egymas kilincsen autozas es volt kontakt is, de meg mind-mind a sportszeruseg hatarain belul. Orulok a 2 masodik helynek. Ugy erzem ez egy izgalmas bajnoksag lesz.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •