Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (91 összesen)
  1. #26
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Tisztelettel kérdezem, hogy ennek az elbaszott félsötétségnek van-e bármilyen hozzáadott értéke, mert ha még le is küzdeném a pálya iránti ellenszenvemet, ez az értelmetlen "látáskorlátozás" teljesen elveszi a kedvem attól hogy próbálkozzak...
    Persze ha ettől mindenkinek megbizsereg a kisagya, én meghajlok és továbbra is leszarom és nem jövök
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #27
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelettel kérdezem, hogy ennek az elbaszott félsötétségnek van-e bármilyen hozzáadott értéke, mert ha még le is küzdeném a pálya iránti ellenszenvemet, ez az értelmetlen "látáskorlátozás" teljesen elveszi a kedvem attól hogy próbálkozzak...
    Persze ha ettől mindenkinek megbizsereg a kisagya, én meghajlok és továbbra is leszarom és nem jövök
    átállítom...úgyhogy találkozunk a rajtrácson...

    egyébként a hozzáadott érték az az , hogy több fps van speciel nálam (gondolom másnál is) mint más időjárásnál...és reményeim szerint sokan leszünk és jól jöhetett volna a plusz
    de nem kardinális kérdés úgyhogy süthet a nap felőlem

  3. #28
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    átállítom...úgyhogy találkozunk a rajtrácson...

    egyébként a hozzáadott érték az az , hogy több fps van speciel nálam (gondolom másnál is) mint más időjárásnál...és reményeim szerint sokan leszünk és jól jöhetett volna a plusz
    de nem kardinális kérdés úgyhogy süthet a nap felőlem
    Hát, vedd lejjebb a grafikát, de őszintén szólva engem is zavart, csak elfelejtettem rákérdezni. Pedig nálam külön sim monitor van direkt arra beállítva magas fényerővel

  4. #29
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997

    setup

    Köszönjük Csaba a setupot és a videót!!!
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 04. 19. 11:47.

  5. #30
    Szép kör! Gratula! Ki is próbálom a setup-od, hátha találok még pár tizedet az időmben

  6. #31
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    H váltó ide vagy oda, nagyon szép kör.

    Ezzel kapcsolatban amúgy felmerült bennem, hogy H váltós kocsi esetén a nem H váltót használókat a játék bünteti vagy előnyben részesíti? Videó alapján maximum kikockázni lehetne, hogy gyorsabb vagy lassabb e a váltás, de nincs hozzá kedvem

  7. #32
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Szerintem tök mindegy. Jól érezd magad, azt' jól van.


  8. #33
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    H váltó ide vagy oda, nagyon szép kör.

    Ezzel kapcsolatban amúgy felmerült bennem, hogy H váltós kocsi esetén a nem H váltót használókat a játék bünteti vagy előnyben részesíti? Videó alapján maximum kikockázni lehetne, hogy gyorsabb vagy lassabb e a váltás, de nincs hozzá kedvem
    Mindenesetre én kíváncsi lennék egy háváltós űridőre is. Abból hátha el tudnék lesni valamit, mert ez így egy teljesen más történet.
    Utoljára módosította: croatianus; 2017. 04. 19. 12:15.

  9. #34
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenesetre én kíváncsi lennék egy háváltós űridőre is. Abból hátha el tudnék lesni valamit, mert ez így egy teljesen más történet.
    Nagy Laci-ról tudom, hogy váltóval tolja, de ő még talán nem az űridő kategória. Jó lenne azért tudni, mert jóval nehezebb H-val menni, igaz, jóval nagyobb élvezet is ami kárpótol az esetleges hátrányért. De persze egy rossz váltás és a motornak annyi
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 04. 19. 14:45.

  10. #35
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Én H-val mentem. Azt mondják hogy a megfelelő technikával gyorsabb mint a pillangó. Azt már én is észrevettem hogy egyenesben jobban gyorsulnak a kocsik.
    Most kipróbáltam pillangóval is, hátha, de már lassabb vagyok vele mint H-val.

  11. #36
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    megfelelő technikával
    Kár hogy azt nem lehet feltölteni, mint a setupot

    Gondoltam, hogy kompenzál a játék, de akkor jó irányba úgy érzem. Meg kell tanulnom gyorsabban váltani úgy, hogy nem teszem tönkre a gépet...
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 04. 19. 14:11.

  12. #37
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Ha jól tudom a címvédő is H-val megy és aki tavaly a Nordot nyerte az is H váltó +ocolus rift...És még jópáran.

    A videó pedig nagyon tanulságos volt számomra...El is lesem ezeket az íveket... Na meg a valtoattetel is sokkal jobbnak tűnik ,mint amit eddig használtam....

  13. #38
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelettel kérdezem, hogy ennek az elbaszott félsötétségnek van-e bármilyen hozzáadott értéke, mert ha még le is küzdeném a pálya iránti ellenszenvemet, ez az értelmetlen "látáskorlátozás" teljesen elveszi a kedvem attól hogy próbálkozzak...
    Persze ha ettől mindenkinek megbizsereg a kisagya, én meghajlok és továbbra is leszarom és nem jövök
    Aki ennyire negatív az miért nem örül legalább a szar időnek? Amúgy meg nem mindegy milyen a felhőzöttség?
    (de te már több minden miatt ígérted, hogy nem jössz sokszor, így komolytalan ez a hiszti, és felesleges hangulatkeltés)

    Amúgy meg grat az 51-es időhöz Csabának! Iszonyat stabilan mentek ezzel a vassal. Én nem bírom megzabolázni ezen a hullámvasúton.

  14. #39
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Aki ennyire negatív az miért nem örül legalább a szar időnek? Amúgy meg nem mindegy milyen a felhőzöttség?
    (de te már több minden miatt ígérted, hogy nem jössz sokszor, így komolytalan ez a hiszti, és felesleges hangulatkeltés)
    doktor vagy, csak rájössz magadtól is miért jó az ha normálisan lát az ember egy olyan helyzetben amikor a visszajelzések 80% a szemen keresztül érkezik...

    egyébként -1,8 mp...Csabi csodasetupja nélkül, első mért körre...szóval igen, lehet hogy szerinted komolytalan...de általában azért van értelme annak amikor "hisztizek" valamiért...ha már embereket sajnálunk mondjuk az ABS miatt elmenni akkor egyszer legalább had nyerjek én is

    köszönöm a "visszaállítást"...ettől persze még nem biztos hogy jövök...de nagyobb kedvem van fontolóra venni
    Utoljára módosította: Sziszka; 2017. 04. 19. 18:44.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #40
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    56os brake biassal nem tudom hogy lehet menni, már már csalás az efféle tudás
    Jó a setupod, de a nyomáson kívül kb ugyan az volt mint az enyém. Viszont két kanyarvételed ellopása miatt javultam összesen 1 másodpercet

  16. #41
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    56os brake biassal nem tudom hogy lehet menni, már már csalás az efféle tudás
    Jó a setupod, de a nyomáson kívül kb ugyan az volt mint az enyém. Viszont két kanyarvételed ellopása miatt javultam összesen 1 másodpercet
    Gazt kell adni fektavon is, folyamatosan egyensulyozni a ket pedalon. GP Legendses autokkal volt, hogy 50 ala is bementunk a fekeroelosztassal, ott ha gaz nelkul fekeztel, azonnal megpordultel.

    Csabi setje nagyon erdekes, kosz, hogy megosztottad. Elsore rettenetesen orrtolos volt a kanyarokban, aztan rajottem, hogy a diffi forditja be az autot kanyarbejaraton es kigyorsitason is. Ha az elso gumikra bizom es a kormanyra a kanyarodast, lehetetlenul lassan erek korbe. Csak radiroz es nem fordul. Bezzeg ha eltalalom a megfelelo gazallast

  17. #42
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    doktor vagy, csak rájössz magadtól is miért jó az ha normálisan lát az ember egy olyan helyzetben amikor a visszajelzések 80% a szemen keresztül érkezik...

    egyébként -1,8 mp...Csabi csodasetupja nélkül, első mért körre...szóval igen, lehet hogy szerinted komolytalan...de általában azért van értelme annak amikor "hisztizek" valamiért...ha már embereket sajnálunk mondjuk az ABS miatt elmenni akkor egyszer legalább had nyerjek én is

    köszönöm a "visszaállítást"...ettől persze még nem biztos hogy jövök...de nagyobb kedvem van fontolóra venni
    Ehhez azért nem kell doktori cím szerencsére. Mindenkinek ugyanolyanok a látási viszonyok, valami hardveres vagy szoftveres beállítási hibád lehet talán ami miatt ennyire nem láttál a pályán. (Vagy tudok javasolni jó "szemvitamint")
    igy inkább úgy értelmezem, hogy te azért "hisztiztél" h neked jobb legyen.
    Én sosem sajnáltam az ABS meglétét vagy nem, értem is a meglátásod lényegét. Sosem vitattam, hogy van értelme a mondandódnak, csak a hogyannal van sokszor. Azt nem tudom megszokni/megérteni miért van erre szükség. De nem vagyok kislány, ez van. Max magadat minősíted.
    Én örülök ha van időm menni 10 percet AC-val, csak legyen verseny. Majdhogynem akármilyen.

  18. #43
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Gazt kell adni fektavon is, folyamatosan egyensulyozni a ket pedalon. GP Legendses autokkal volt, hogy 50 ala is bementunk a fekeroelosztassal, ott ha gaz nelkul fekeztel, azonnal megpordultel.

    Csabi setje nagyon erdekes, kosz, hogy megosztottad. Elsore rettenetesen orrtolos volt a kanyarokban, aztan rajottem, hogy a diffi forditja be az autot kanyarbejaraton es kigyorsitason is. Ha az elso gumikra bizom es a kormanyra a kanyarodast, lehetetlenul lassan erek korbe. Csak radiroz es nem fordul. Bezzeg ha eltalalom a megfelelo gazallast
    A probléma az, hogy két lábam van és ha váltani is kell akkor ez nem megy H váltóval
    H&T-re meg nem a legjobb a CSL és én sem jelenleg

  19. #44
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A probléma az, hogy két lábam van és ha váltani is kell akkor ez nem megy H váltóval
    H&T-re meg nem a legjobb a CSL és én sem jelenleg
    h&t -vel sem lehet szerintem úgy kezelni a gázt fektavon mint 2 pedalizva...
    Fektavon nagy előny a pillangozas...De szerintem is visszajön gondolom egyenesben , mert nagyon hasonló időt tudok menni...

    Na kíváncsi vagyok h holnap javulok-e Mihi setjevel...

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Szerintem a valóságban is elfordul olykor, hogy szimplán szar az idő..
    Biztos a versenyzők is nekiállnak ilyenkor duzzgoni, hogy "jajj ilyen vacak időben nincs kedvem menni" és akkor a mezőny fele nem indul. Nyilván!

    Laci gondolt egyet, hogy mindig folyton csak ragyogó napsütésben megyünk, legyen már egyszer vmi más. Igen lehangoló, igen rosszabbul lehet látni, de hát ez van, az időjárás már csak ilyen... ki lehet nézni az ablakon

    Akinek ennyi elég, hogy elvegye a kedvét, annak legközelebb más fogja elvenni... sztem.

  21. #46
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a valóságban is elfordul olykor, hogy szimplán szar az idő..
    Biztos a versenyzők is nekiállnak ilyenkor duzzgoni, hogy "jajj ilyen vacak időben nincs kedvem menni" és akkor a mezőny fele nem indul. Nyilván!
    A probléma szerintem (sem) az, hogy szar az idő. Sokkal inkább az, hogy az AC-ben a csak a "mid clear" értékelhető. A többi időjárási körülmény egyszerűen zavaróan gagyi. -> Értelmetlen erőltetni is.

    szerintem.

  22. #47
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    A probléma szerintem (sem) az, hogy szar az idő. Sokkal inkább az, hogy az AC-ben a csak a "mid clear" értékelhető. A többi időjárási körülmény egyszerűen zavaróan gagyi. -> Értelmetlen erőltetni is.

    szerintem.
    Nincs is erőltetve...Nekem se célom , h a magyar AC rajongók depressziósan a sarokba ücsörögjenek , ahelyett h jönnének este versenyezni

    Kinek mi...Ez szimplán ízlés kérdése...Nekem speciel semmi bajom vele, vagy legalábbis nem tudnám kiemelni még a mid cleart se pozitív értelemben sem...

    de ezen már túl vagyunk...remélem én is javulok majd 2 sec-et a napos idő miatt

  23. #48
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    SkinPack letöltés: link (kötelező)

  24. #49
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Sikerült nekem is benézni 52 alá itt a setem hátha bejön valakinek a véghajrában:
    https://drive.google.com/open?id=0B4...2R3UGpZdWhxa2c

  25. #50
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült nekem is benézni 52 alá itt a setem hátha bejön valakinek a véghajrában:
    https://drive.google.com/open?id=0B4...2R3UGpZdWhxa2c
    Grat!

    Video esetleg?

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •