Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (73 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igyekszem megoldani, hogy legyen aki intézi este a P911 szervert, holnap délután 5-ig megmondom, hogy elmarad-e a futam, vagy sem.
    Lesz futam holnap!

  2. #27
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Jó rég olvastam fórumot........hogy itt mik mennek.....
    Azért én is köszönöm szépen Lacinak az eddigi munkásságát és nagyon sajnálom, remélem még a pályán egy-két verseny alkalmával összefutunk....

    .......ja és helyesen döntöttél, a család a legfontosabb!!!

  3. #28
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Azért indít valaki egy Nordschleife szervert, vagy elsüllyedünk a morális posványban?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #29
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Azért indít valaki egy Nordschleife szervert, vagy elsüllyedünk a morális posványban?
    Hajrá. Az év visszatérése lenne a tied...

    Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

  5. #30
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    A bridgehamptoni pontokkal valami keveredés történt...pár versenyzőt duplaztatok...

  6. #31
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    A bridgehamptoni pontokkal valami keveredés történt...pár versenyzőt duplaztatok...
    Tényleg és nem csak ez. 2 futam volt fele pontszám szerezhető, esetemben két 4. hely az pont kiadja a 100 pontot de a többieknél nem stimmel

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    A bridgehamptoni pontokkal valami keveredés történt...pár versenyzőt duplaztatok...
    Csak a első verseny eredménye van feltöltve és az se félponttal.
    Javítva lesz, türelem..

  8. #33
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Bajnokság állása Riverside után:
    (a holnapon lévő eredménytábla jelenleg nem tudja még feldolgozni a dupla futamos LOG-okat.)
    A logfeldolgozó alapja hogy 1 file = 1 futam. Ez nem tudom milyen szempontok alapján lett figyelmen kívül hagyva egy éles bajnokság közepén, de igazából mindegy.
    Megnéztem forrást az egész rendszer e köré épül. Ahhoz hogy ezen változtassak, (szó szerint) az egészet újra kellene tervezni és programozni. Erre jelenleg nincs kapacitásom.

    2 lehetőség van:
    - a dupla futamokból csináltok 2 log filet
    - az eredményeket felviszitek kézzel

  9. #34
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A logfeldolgozó alapja hogy 1 file = 1 futam. Ez nem tudom milyen szempontok alapján lett figyelmen kívül hagyva egy éles bajnokság közepén, de igazából mindegy.
    Megnéztem forrást az egész rendszer e köré épül. Ahhoz hogy ezen változtassak, (szó szerint) az egészet újra kellene tervezni és programozni. Erre jelenleg nincs kapacitásom.

    2 lehetőség van:
    - a dupla futamokból csináltok 2 log filet
    - az eredményeket felviszitek kézzel
    A rendszer az 1.14-gyel változott.A bajnokság indulásakor Zandvoortnál még 2 logot hozott létre az AC a duplafutamos versenyeknél.
    Riverside-nál már nem sajna...
    Ott én csináltam 2 logot a duplafutamról...Teljesen felesleges időt pazarolnod a rendszer átdolgozására szerintem , mert kb 1-2 perc alatt megvan a log szerkesztése (2 logot csinálni az egyből)

    A Bridgehamptoni pontoknál viszont fura h pár embert úgy jelöl mintha rosszul lenne beállítva a profilja és új emberként is szerepelnek..

  10. #35
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    A rendszer az 1.14-gyel változott.A bajnokság indulásakor Zandvoortnál még 2 logot hozott létre az AC a duplafutamos versenyeknél.
    Riverside-nál már nem sajna...
    Ott én csináltam 2 logot a duplafutamról...Teljesen felesleges időt pazarolnod a rendszer átdolgozására szerintem , mert kb 1-2 perc alatt megvan a log szerkesztése (2 logot csinálni az egyből)

    A Bridgehamptoni pontoknál viszont fura h pár embert úgy jelöl mintha rosszul lenne beállítva a profilja és új emberként is szerepelnek..
    Ez nem világos a verzió hogy függ össze a logfálok számával.
    Ha újra indítod a szervert és megadsz egy új kimeneti file-t akkor 2 file lesz. Ha nem indíod újra, legyen bármilyen verzió, akkor 1 fileba megy minden.

    Igen a csillagozás alapján probléma van, a log-al.
    Belenéztem a Riverside eredménybe és nekem az is rossz nak tűnik. 3 futam van, ebből a második futam eredménye kétszer.

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Jött egy új AC funkció, a dupla futam fordított rajtráccsal, ami log kezelésben is hozott pár újdonságot, meg egy kis kavart nálunk az eredmények feltöltésével. Küldtem róla már Laci neked levelet erről régebben, de majd privátban megbeszéljük.

  12. #37
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem világos a verzió hogy függ össze a logfálok számával.
    Ha újra indítod a szervert és megadsz egy új kimeneti file-t akkor 2 file lesz. Ha nem indíod újra, legyen bármilyen verzió, akkor 1 fileba megy minden.

    Igen a csillagozás alapján probléma van, a log-al.
    Belenéztem a Riverside eredménybe és nekem az is rossz nak tűnik. 3 futam van, ebből a második futam eredménye kétszer.
    A riverside log azért rossz mert megcsináltam q-val és q nélkül is a szerkesztést (mert kb magammal beszélgettem a szervezőiben) a második futamról és azt mindkettőt feltöltötte Szabi

    Jobban belegondolva valószínüleg igazad van és már Zandvorrtban se lett volna jó , csak ugye ott 2 log volt , mert el se indult a második futam

    De egyébként csodálkoznék ha valaki tudott volna rajtad kívül arról h nem fog működni a logbeolvasás a Masters honlapon csak ha megmókoljuk...
    Nekem biztos h nem is jutott eszembe, simraceresults is simán megette a duplafutamos logokat és Wally féle Server log Parser is ,a Tiedet meg nem ismerem


    UI: DE egyébként nekem úgy rémlik h 1.13-ban a duplafutamos versenynél 2 logot csinált valahogy az AC
    vagy legalábbis 2 db results.json volt...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 06. 23. 21:05.

  13. #38
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    A riverside log azért rossz mert megcsináltam q-val és q nélkül is a szerkesztést (mert kb magammal beszélgettem a szervezőiben) a második futamról és azt mindkettőt feltöltötte Szabi

    Jobban belegondolva valószínüleg igazad van és már Zandvorrtban se lett volna jó , csak ugye ott 2 log volt , mert el se indult a második futam

    De egyébként csodálkoznék ha valaki tudott volna rajtad kívül arról h nem fog működni a logbeolvasás a Masters honlapon csak ha megmókoljuk...
    Nekem biztos h nem is jutott eszembe, simraceresults is simán megette a duplafutamos logokat és Wally féle Server log Parser is ,a Tiedet meg nem ismerem


    UI: DE egyébként nekem úgy rémlik h 1.13-ban a duplafutamos versenynél 2 logot csinált valahogy az AC
    vagy legalábbis 2 db results.json volt...
    Riverside-ot újra feldolgoztattam az utolsó log nélkül, formailag most jó. Az eredményt nem ismerem, szólj ha nem stimmel.

    A simraceresults dolgot megértem, de egy izgalmas és új funkció kipróbálására szerintem nem a bajnoki futamok valók. Erre ott vannak a teszt futamok, esetleg a nyári bajnokság.

  14. #39
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Riverside-ot újra feldolgoztattam az utolsó log nélkül, formailag most jó. Az eredményt nem ismerem, szólj ha nem stimmel.

    A simraceresults dolgot megértem, de egy izgalmas és új funkció kipróbálására szerintem nem a bajnoki futamok valók. Erre ott vannak a teszt futamok, esetleg a nyári bajnokság.
    Csináltatok tesztfutamot fordított rajtráccsal.
    Illetve ez tulajdonképpen egy nyári kupa lett ha a dátumra nézek és még 3 forduló hátravan


    Viszont van probléma a honlapon lévő eredményekkel...Pl Riverside első futam biztos nem stimmel
    17 kört mentünk csak (ezt is jeleztem anno)

    de mint mondtam 2 perc 2 logot csinálni az egy logból úgyhogy nem gond szerintem
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 06. 23. 22:45.

  15. #40
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Csináltatok tesztfutamot fordított rajtráccsal.
    Illetve ez tulajdonképpen egy nyári kupa lett ha a dátumra nézek és még 3 forduló hátravan


    Viszont van probléma a honlapon lévő eredményekkel...Pl Riverside első futam biztos nem stimmel
    17 kört mentünk csak (ezt is jeleztem anno)

    de mint mondtam 2 perc 2 logot csinálni az egy logból úgyhogy nem gond szerintem
    OK köszi.

  16. #41
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Csináltatok tesztfutamot fordított rajtráccsal.
    Illetve ez tulajdonképpen egy nyári kupa lett ha a dátumra nézek és még 3 forduló hátravan
    Ez jó csak mégis itt vagytok a bajnokság végén és nem tudtok feltölteni eredményt...

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont van probléma a honlapon lévő eredményekkel...Pl Riverside első futam biztos nem stimmel
    17 kört mentünk csak (ezt is jeleztem anno)

    de mint mondtam 2 perc 2 logot csinálni az egy logból úgyhogy nem gond szerintem
    Szabitól kaptam emailben egy log-ot, kettévágtam és feltöltöttem. Itt 17 kört futottál te is, így valószínű hogy rossz helyen vágtad szét a log-ot, még nem volt időm megnézni.
    Ha van egyéb eltérés akkor szóljatok.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 07. 02. 13:29.

  17. #42
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez jó csak mégis itt vagytok a bajnokság végén és nem tudtok feltölteni eredményt...

    Szabitól kaptam emailben egy log-ot, kettévágtam és feltöltöttem. Itt 17 kört futottál te is, így valószínű hogy rossz helyen vágtad szét a log-ot, még nem volt időm megnézni.
    Ha van egyéb eltérés akkor szóljatok.
    gondolom azért , mert a többiek nem tudják szétvágni a logot ezek szerint

    én jó helyen vágtam szét a logot és csak a második futamot töltöttem fel... az elsőhöz nincs közöm
    A gond az első futammal volt...Az gondolom úgy lett feltöltve h nem is lett szétvágva, hiszen nem tudtuk h ez a Masterses logfeldolgozónak gondot okozhat...

    Komoly gond egyébként h senki se tudja h hogy működik a logfeldolgozó...Továbbra sem értem h honnan kellett volna tudnunk h a Masterses logfeldolgozónak gondot okoz a fordított rajtrács?
    Más logfeldolgozóval teszteltük a Masterses -hez meg nincs hozzáférésünk...
    Illetve senkinek fogalma sincs h mi okozhat gondot és mi nem...( nekem se )
    Például ahogy látom kiderült utólag h a Masterses eredmények és pontversenyes résr nem működik pickup szervernél és csak az előre az entry listbe rakott pilóták eredményei lesznek normálisan kezelve (többieknek alterego )
    jelezve lett a duplázódás problémája is , és mégse lett tisztázva h mi okozza problémát...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 07. 02. 14:23.

  18. #43
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    gondolom azért , mert a többiek nem tudják szétvágni a logot ezek szerint

    ....

    ahogy látom kiderült utólag h a Masterses eredmények és pontversenyes résr nem működik pickup szervernél és csak az előre az entry listbe rakott pilóták eredményei lesznek normálisan kezelve (többieknek alterego )
    jelezve lett a duplázódás problémája is , és mégse lett tisztázva h mi okozza problémát...
    Nekem még nem volt affinitásom foglalkozni ezzel és kibogozni, hogy mi a gond... nyilván megoldható, csak neki kéne ülni egyszer.

    Komoly gond egyébként h senki se tudja h hogy működik a logfeldolgozó...Továbbra sem értem h honnan kellett volna tudnunk h a Masterses logfeldolgozónak gondot okoz a fordított rajtrács?
    Más logfeldolgozóval teszteltük a Masterses -hez meg nincs hozzáférésünk...
    Illetve senkinek fogalma sincs h mi okozhat gondot és mi nem...( nekem se )
    A többi log feldogozót se tudod hogy működik, csak kipróbálni tudod, hogy jó-e... illetve az azért sejthető volt, hogy amire a minek nincs előre felkészítve, azt nem is fogja tudni megfelelően kezelni. A lényeg az, hogy ettől függetlenül minden megoldható a jelenlegi rendszerrel is, csak a fájlokat manuálisan ráncba kell hozzá szedni... amire nem tudom mikor lesz kapacitásom.

  19. #44
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem még nem volt affinitásom foglalkozni ezzel és kibogozni, hogy mi a gond... nyilván megoldható, csak neki kéne ülni egyszer.



    A többi log feldogozót se tudod hogy működik, csak kipróbálni tudod, hogy jó-e... illetve az azért sejthető volt, hogy amire a minek nincs előre felkészítve, azt nem is fogja tudni. A lényeg az, hogy ettől függetlenül minden megoldható a jelenlegi rendszerrel is, csak a fájlokat kell manuálisan ráncba kell hozzá szedni... amire nem tudom mikor lesz kapacitásom.
    igen , te fogalmaztál jól:
    nem tudom h működik a másik logfeldolgozó viszont kipróbálni kitudjuk...
    A mastersesnél meg szezon közben van rá esély... akkor is csak bajnoki futam után hisz csak akkor kerül képbe...
    de Szabi !
    Ha előre sejthető volt h csak a külföldi logfeldolgozók boldogulnak a fordított rajtráccsal és a Masterses nem tudja , akkor miért nem jött ez szóba egyébként csak már Riverside után? szerintem hónapjaid voltak rá h közöld ezt , de nyilván azért nem szóltál mert te se gondoltad h probléma lehet szerintem...
    sőt szerintem a versenykiírás sem volt titkos így akár Laci is jelezhette volna h nem igen fog működni...

    ugyanez a kérdés a pickup serverrel kapcsolatban...ezt kellett volna mondani a szimpla Vétó helyett Isten bizony nem gondoltam h ezzel sem fog boldogulni (sorry)... de úgy látom Ti se ... Sőt még sikerült a Nordon is belelépni a folyóba másodjára..
    (amúgy javítsatok ki ha tévednék , de korábban volt olyan h akinek nem volt nevezése az nevezés nélkül csatlakozhatott R2-re)


    és igen megoldható minden úgyhogy remélem ez a hozzáállás fog diadalmaskodni a jövőben és nem a Tescos bajnokságok miszerünt érjük be gagyibbal , mert esetleg még munka is lehet vele...


    UI: egyébként én márcsak azért se gondoltam h nem műkszik a fordított rajtrácsos dolog , mert a simraceresult -on működött a feature megjelenésétől...(ott inkább az időfutamokkal volt galaiba ezért ezt meg is kérdeztem h nálatok működik-e és azt mondtátok h igen)
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 07. 02. 18:51.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    de Szabi !
    Ha előre sejthető volt h csak a külföldi logfeldolgozók boldogulnak a fordított rajtráccsal és a Masterses nem tudja , akkor miért nem jött ez szóba egyébként csak már Riverside után? szerintem hónapjaid voltak rá h közöld ezt , de nyilván azért nem szóltál mert te se gondoltad h probléma lehet szerintem...
    sőt szerintem a versenykiírás sem volt titkos így akár Laci is jelezhette volna h nem igen fog működni...
    Eldöntöttük, hogy be akarjuk vetni a gyári dupla futamos rendszert a Porsche bajokságban. Én biztos voltam benne, hogy a log feldolgozó nem fogja zokszó nélkül megenni, de ezt nem tartottam sem akkor, se most lényeges kérdésnek, gondoltam majd valahogy megoldjuk. Te meg is oldottad, nekem meg még nem volt seggem nekiülni és foglalkozni ezzel, hogy megnézzem hogy csináltad, meg hogy mi a gond a nevekkel.

    Lacinak is elküldtem anno mikor megjelent a patch fájlokat, hogy ha majd lesz ideje, akkor nézze meg. És ha lesz ideje, majd meg is nézi... addig meg marad a manuális buhera... márha nekem is lesz időm erre.

  21. #46
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Eldöntöttük, hogy be akarjuk vetni a gyári dupla futamos rendszert a Porsche bajokságban. Én biztos voltam benne, hogy a log feldolgozó nem fogja zokszó nélkül megenni, de ezt nem tartottam sem akkor, se most lényeges kérdésnek, gondoltam majd valahogy megoldjuk. Te meg is oldottad, nekem meg még nem volt seggem nekiülni és foglalkozni ezzel, hogy megnézzem hogy csináltad, meg hogy mi a gond a nevekkel.

    Lacinak is elküldtem anno mikor megjelent a patch fájlokat, hogy ha majd lesz ideje, akkor nézze meg. És ha lesz ideje, majd meg is nézi... addig meg marad a manuális buhera... márha nekem is lesz időm erre.
    mondjuk azért ezt az infot megemlíthetted volna az "újoncnak"...máskor felhozol mindig 5 érvet minimum h valami miért NEM lesz jó... sőt már akkor megemlíthetted volna amikor szóba se volt az én szervezőségem, de már elküldtem egy versenynaptár ötletet...
    persze akkor is a fordított rajtrács mellett lettem volna, csak pl engem kellemetlenül érintett h bajnokság közben derült ez ki számomra...
    mert ha tudom akkor előre utánajárok a dolgnak..mert nem nagy dolog tényleg

    a log szerkesztése:
    megnyitod a logot és rákeresel a NextSession kifejezésre (annyi lesz ahány session)...kijelölöd kivágod a nem szükséges részt (r1, q stb)
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 07. 02. 19:11.

  22. #47
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    gondolom azért , mert a többiek nem tudják szétvágni a logot ezek szerint

    én jó helyen vágtam szét a logot és csak a második futamot töltöttem fel... az elsőhöz nincs közöm
    A gond az első futammal volt...Az gondolom úgy lett feltöltve h nem is lett szétvágva, hiszen nem tudtuk h ez a Masterses logfeldolgozónak gondot okozhat...

    Komoly gond egyébként h senki se tudja h hogy működik a logfeldolgozó...Továbbra sem értem h honnan kellett volna tudnunk h a Masterses logfeldolgozónak gondot okoz a fordított rajtrács?
    Más logfeldolgozóval teszteltük a Masterses -hez meg nincs hozzáférésünk...
    Illetve senkinek fogalma sincs h mi okozhat gondot és mi nem...( nekem se )
    Például ahogy látom kiderült utólag h a Masterses eredmények és pontversenyes résr nem működik pickup szervernél és csak az előre az entry listbe rakott pilóták eredményei lesznek normálisan kezelve (többieknek alterego )
    jelezve lett a duplázódás problémája is , és mégse lett tisztázva h mi okozza problémát...
    Akkor ezt úgy veszem hogy a feltöltött eredménny jó és nagyon szívesen máskor is.
    Vettem az üzenetet, nagyon frappáns: Mindenki dilettáns, nekem meg kötelező olvasni a fórumot mert nekem kell tudni hogy te mit fogsz csinálni...
    Már bocs, de van jobb dolgom is. Úgy hogy sok sikert.

  23. #48
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezt úgy veszem hogy a feltöltött eredménny jó és nagyon szívesen máskor is.
    Vettem az üzenetet, nagyon frappáns: Mindenki dilettáns, nekem meg kötelező olvasni a fórumot mert nekem kell tudni hogy te mit fogsz csinálni...
    Már bocs, de van jobb dolgom is. Úgy hogy sok sikert.
    Nem ez volt az üzenet például te szerintem tudod mit csinálsz ,csak az a problema h te vagy az egyetlen és te meg nem érsz rá foglalkozni a dolgokkal...
    Így meg az van h sötétben tapogatózas van ...

  24. #49
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Bridgehampton büntetések mikor lesznek kihírdetve?

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    Bridgehampton büntetések mikor lesznek kihírdetve?
    Nem lesznek büntik, nem volt óvás.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 07. 09. 20:07.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •