Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 120 (120 összesen)
  1. #101
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Azért volt pár eset, amikor határeset volt a védekezésed, meg előfordult hogy többször váltottál irányt. Egyszer satut kellett nyomnom egy hirtelen irányváltásod miatt. Óvást nem érnek részemről, de könnyen baleset lehetett volna belőlük. És valóban sokat fejlődtél ezen a téren
    Ilyenkor is nyugodtam mehet az óvás és legfeljebb adunk egy szóbelit érte, ha a VB is úgy látja, hogy nem volt FAIR, de akkor legalább van visszajelzés, hogy ilyet nem szabad.
    Vagy írhattok egymásnak privátot is, ha úgy érzitek, hogy vki valahol nem volt teljesen korrekt és meg lehet udvariasan/barátságosan beszélni a dolgot építő jelleggel.


    De ha soha senkitől nem kap visszajelzést a problémás versenyező, akkor jóval kisebb az esélye annak, hogy magától észreveszi és megtanulja kezelni a hibáit!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 04. 24. 14:22.

  2. #102
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyenkor is nyugodtam mehet az óvás és legfeljebb adunk egy szóbelit érte, ha a VB is úgy látja, hogy nem volt FAIR, de akkor legalább van visszajelzés, hogy ilyet nem szabad.
    Vagy írhattok egymásnak privátot is, ha úgy érzitek, hogy vki valahol nem volt teljesen korrekt és meg lehet udvariasan/barátságosan beszélni a dolgot építő jelleggel.


    De ha soha senkitől nem kap visszajelzést a problémás versenyező, akkor jóval kisebb az esélye annak, hogy magától észreveszi és megtanulja kezelni a hibáit!
    Óvni nem akartam, mert az elég frusztráló már akkor is, ha nem is kap érte semmit az ember, és ezért nem jár semmi szerintem, és biztos vagyok benne, hogy nem unfair hozzáállás miatt történtek ezek. A kommentemet meg építő jellegűnek szántam, remélem úgy jött le :-)
    Utoljára módosította: emberallat; 2017. 04. 24. 14:54.

  3. #103
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    A tegnapi menet kicsit más szögből... https://youtu.be/Kin5bZTNAlo

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről

  4. #104
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi menet kicsit más szögből... https://youtu.be/Kin5bZTNAlo

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről
    Jó az a fokozatjelző. Azt honnan?

    Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

  5. #105
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó az a fokozatjelző. Azt honnan?

    Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
    Egy régi jó cimboramtol vettem. Nibi-töl

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről

  6. #106
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyenkor is nyugodtam mehet az óvás és legfeljebb adunk egy szóbelit érte, ha a VB is úgy látja, hogy nem volt FAIR, de akkor legalább van visszajelzés, hogy ilyet nem szabad.
    Vagy írhattok egymásnak privátot is, ha úgy érzitek, hogy vki valahol nem volt teljesen korrekt és meg lehet udvariasan/barátságosan beszélni a dolgot építő jelleggel.


    De ha soha senkitől nem kap visszajelzést a problémás versenyező, akkor jóval kisebb az esélye annak, hogy magától észreveszi és megtanulja kezelni a hibáit!
    Ezt a számból vetted ki. Balázs, szerintem óvd meg, ebből csak tanulhatunk. Szeretem mások véleményét meghallgatni egy - két megozdulásról (még ha azok elég szubjektívek és eltérőek), pláne hogy sokan vagyunk.

  7. #107
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Óvni nem akartam, mert az elég frusztráló már akkor is, ha nem is kap érte semmit az ember, és ezért nem jár semmi szerintem, és biztos vagyok benne, hogy nem unfair hozzáállás miatt történtek ezek.
    Két észrevétel ezzel kapcsolatban:
    • Nagy gond az, ha az óvás frusztrációt jelent, mivel aki nem képes szembenézni a saját hibáival, az alapvetően a kölcsönös minőségi szórakozást és fejlődni akarást tagadja meg.
    • Ha az adott manőverért nem jár(na) büntetés még jelzés szinten sem, az meg azt jelenti, hogy semmi szabálytalan nincs benne, azaz bátran lehet csinálni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 04. 25. 10:57.

  8. #108
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi menet kicsit más szögből... https://youtu.be/Kin5bZTNAlo

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről
    Szépen leszoritottak a 4esben. Ilyenkor muszáj egy kocsi helyet hagyni. Szoktam nézni neten iracinges versenyeket (matt malone), van még hova fejlődni mastersen (pl nekem is)

    Sent from my M351 using Tapatalk

  9. #109
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Szépen leszoritottak a 4esben. Ilyenkor muszáj egy kocsi helyet hagyni. Szoktam nézni neten iracinges versenyeket (matt malone), van még hova fejlődni mastersen (pl nekem is)

    Sent from my M351 using Tapatalk
    .
    Jah tudok róla, és már tisztáztuk is. Voltak attól nagyobb gondok is..

  10. #110
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Szépen leszoritottak a 4esben. Ilyenkor muszáj egy kocsi helyet hagyni.
    Sajnos én voltam, nem volt szándékos. Észre sem vettem hogy van ott valaki, csak mikor már koccantunk, de akkor egyből vissza is húztam. Valahogy pont a holtterembe került :-) Bocsi érte még egyszer!

  11. #111
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Két észrevétel ezzel kapcsolatban:
    • Nagy gond az, ha az óvás frusztrációt jelent, mivel aki nem képes szembenézni a saját hibáival, az alapvetően a kölcsönös minőségi szórakozást és fejlődni akarást tagadja meg.
    • Ha az adott manőverést nem jár(na) büntetés még jelzés szinten sem, az meg azt jelenti, hogy semmi szabálytalan nincs benne, azaz bátran lehet csinálni.
    Lehet óvok akkor kíváncsiságból, mert nem tudom biztosan eldönteni hogy ez szabálytalan-e. Azért írtam hogy határeset. Az biztos, hogy veszélyes volt, nehéz volt elkerülnöm az ütközést.

  12. #112
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085

  13. #113
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

  14. #114
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet óvok akkor kíváncsiságból, mert nem tudom biztosan eldönteni hogy ez szabálytalan-e. Azért írtam hogy határeset. Az biztos, hogy veszélyes volt, nehéz volt elkerülnöm az ütközést.
    Láttam az óvásod és megmondom őszintén, hogy ezt a szituációt nem vártam leginkább az összes közül Az én véleményem szerint sem veszélyes irányváltás, sem leszorítás nem volt. Fékeznem is még éppen időben sikerült a kanyar bevételéhez (te hamarabb is fékeztél). Igaz, hogy veszélyes szituáció volt, de mi jellemzi a versenyzés, ha nem ez ?!

  15. #115
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Sparky írta Hozzászólás megtekintése
    Láttam az óvásod és megmondom őszintén, hogy ezt a szituációt nem vártam leginkább az összes közül Az én véleményem szerint sem veszélyes irányváltás, sem leszorítás nem volt. Fékeznem is még éppen időben sikerült a kanyar bevételéhez (te hamarabb is fékeztél). Igaz, hogy veszélyes szituáció volt, de mi jellemzi a versenyzés, ha nem ez ?!
    Nagyon sok autó mögött mentem ezen a futamon, egyedül itt éreztem hogy necces volt a védekezés. És igen, korábban fékeztem, kb 40-50 méterrel mint szoktam. Mert visszahúztad jobbra, mikor már nem volt hová mennem. Nem tudom hogy szabálytalan-e, azért óvtam meg, mert kíváncsi vagyok rá. Mindenféle rosszindulat nélkül tettem, remélem nincs harag emiatt.

  16. #116
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Imola pár képben.
    Egy kicsit off - hogyan tudom így thumbnail formában a képeket posztba illeszteni? Nekem mindig beteszi nagyban, ráadásul duplázza is. Meg ahogy látom néha, más is hasonlóképpen bénázik

  17. #117
    Kicsit megkesve, de igy utolag elmondanam az en szemszogombol is a versenyt. Sikerult egy jo rajtot venni, majd kisebb ijedseg utan szerencsesen visszahoztam a furol az autot. Ugy ereztem, hogy az elottem levo versenyzo leszorit, de utolag nezve azert meg volt ott nemi hely. Utana tortent a baleset, amit elkerultem en is es Gabi is. Majd elkezdtem uldozni a Gabit. Mivel ugyan azzal a beallitassal megyunk ezert nagyon hasonlo tempora voltunk kepesek. Hagytam neki egy kis legteret, hogy ne basszunk ki egymassal, de amugy is gyorsabbnak ereztem ot. Gondoltam hatha utolerjuk az elottunk haladokat. Gabi megforgott, majd probaltam sokaig a hataron menni, de sikerult belehibazni es en is megforogtam. Volt par erdekes elengedes, amikor azt ereztem, hogy bizonyos emberek 1-2 tized miatt szinte elkezdtek velem kek zaszlonal versenyezni. Nem lett belole baj, szoval nem is akarok emiatt rinyalni, de gondoltam ezt megemlitem. A vegere a megforgas miatt sikerult odavagni a gumikat igy Csorosz Laci az utolso korokben el tudott menni mellettem. Gratula neki! Itt meg megemlitenem, hogy eloszor tapasztaltam 60as pingnel olyat, hogy a kozeleben levo auto elore hatra mozog es mar veszelyes szinten, emiatt el is vesztettem egy elozesi lehetoseget. Sikerult az 5. helyen behozni az autot. Ugy erzem, hogy egyre jobbak vagyunk a Mekivel. Nagyon sokat segit nekem Krissz es Gabi. Remelem meg a szezonban osszejon egy dobogos hely.

    A baleset meg vele jar, akarmennyire is fajdalmas. En is orditoznek, ha telibe elkaszalnanak, de volt mar ilyen. Tudni kell megnyugodni is.

  18. #118
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kicsit off - hogyan tudom így thumbnail formában a képeket posztba illeszteni? Nekem mindig beteszi nagyban, ráadásul duplázza is. Meg ahogy látom néha, más is hasonlóképpen bénázik
    .
    ne képet illeszbe, hanem csatolt fájlokat

  19. #119
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sok autó mögött mentem ezen a futamon, egyedül itt éreztem hogy necces volt a védekezés. És igen, korábban fékeztem, kb 40-50 méterrel mint szoktam. Mert visszahúztad jobbra, mikor már nem volt hová mennem. Nem tudom hogy szabálytalan-e, azért óvtam meg, mert kíváncsi vagyok rá. Mindenféle rosszindulat nélkül tettem, remélem nincs harag emiatt.
    Agresszív volt, az tény. Dehogy van ! Épp ellenkezőleg, korábban írtam, hogy inkább óvd meg, had tudjunk meg valami okosat.

  20. #120
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    ne képet illeszbe, hanem csatolt fájlokat
    Múltkor úgy próbáltam, kiindulva a file URL-jéből, de megint nagy lett. Majd próbálkozom legközelebb még. Köszi

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •