Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (120 összesen)
  1. #76
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Foton14 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok mindenkinek! Részemről egy elég jó futam volt,első futamgyőzelmem GTR Mastersben
    Gratulálok hozzáNagyot mentél!

  2. #77
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Erett mar egy ideje, gratulalok!

    Azt sajnalom, hogy nem voltam ott, hogy megszorongassalak, de majd legkozelebb.
    Gyakorláson láttam hogy a versenytempónk nagyon egyforma volt,kicsit "féltem" is Tőled,de aztán történt az a sajnálatos baleset a rajtnál.

  3. #78
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Megjegyezném, hogy ebből a lekoccolásból én semmit nem éreztem, fel sem merült bennem amíg itt meg nem láttam hogy írtátok. Csak annyit láttam, hogy porsche elhúz mellettem jobbra, már akkor láttam hogy baj lesz...

  4. #79
    Olyan finom lennék és nőies de nem megy...Pipább vagyok ha egy szervező miatt baszódik el a futamom nem ,hogy B szerveres rutintalan versenyző miatt lásd Tóth Ádám akinek köze a versenyzéshez olyan mint ha tamagocsival elégítene ki kecskét a szomszédba....egyébként meg nagyokat csatáztam mindenkivel. Élmény volt a felzárkózás gratu mindenkinek. Ádám kérlek változtass a versenyzési stílusodon.

    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Öcsém, ehhez azért pofa kell. Hogy Balázs koccolt? te voltál aki ráhúzta. Ott a videó...
    Meg persze elszállt az FPS............................................... ........
    Azért vagy végig olyan gyönyörűen benne a replayben, mert beakadt a géped, és még a pozíciót se tudta küldeni. Aha. Benézted, nem kifogást kéne keresni.
    Nem csak tőlem kéne bocsánatot kérned, hanem Piski Tomitól, meg a másik 5 embertől akinek még neki mentél, meg kiütöttél ezzel.

  5. #80
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Foton14 írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorláson láttam hogy a versenytempónk nagyon egyforma volt,kicsit "féltem" is Tőled,de aztán történt az a sajnálatos baleset a rajtnál.
    Meg volt ket BUA-m

  6. #81
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Foton14 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok mindenkinek! Részemről egy elég jó futam volt,első futamgyőzelmem GTR Mastersben
    Grat Benő! Végre nem talált meg senki

  7. #82
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Öcsém, ehhez azért pofa kell. Hogy Balázs koccolt? te voltál aki ráhúzta. Ott a videó...
    Meg persze elszállt az FPS............................................... ........
    Azért vagy végig olyan gyönyörűen benne a replayben, mert beakadt a géped, és még a pozíciót se tudta küldeni. Aha. Benézted, nem kifogást kéne keresni.
    Nem csak tőlem kéne bocsánatot kérned, hanem Piski Tomitól, meg a másik 5 embertől akinek még neki mentél, meg kiütöttél ezzel.
    Az hogy nálam mit jelenít meg a gép es h a szerver oldalról mi látszik két külön dolog. Ettől függetlenül sajnálom az esetet.

  8. #83
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Holnap majd én is írok részletesebben, de egy biztos, elég acélos gépem van, a net is elég jó, de ilyet még nem tapasztaltam, hogy a verseny során nagyjából 8-10-szer akkorát szaggatott a játék, hogy kb annyiszor voltam pályán kívül "saját" hibából, mint átlag egy szezon során. Egyszerűen nem lehetett kiszámolni lagnál, hogy merre áll meg az autó vagy épp merre lesz a lag után. Nem tudom, hogy ez mennyire van összefüggésben a 32 fős szerverrel, de ez így utólag nem lett túl jó ötlet az ekkora létszámnak. Kár nagyon a versenyért, mert elég jó helyen sikerült haladnom és végre a rajt után is csak kisebb pöciket kaptam. De a részletek holnap.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  9. #84
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Holnap majd én is írok részletesebben, de egy biztos, elég acélos gépem van, a net is elég jó, de ilyet még nem tapasztaltam, hogy a verseny során nagyjából 8-10-szer akkorát szaggatott a játék, hogy kb annyiszor voltam pályán kívül "saját" hibából, mint átlag egy szezon során. Egyszerűen nem lehetett kiszámolni lagnál, hogy merre áll meg az autó vagy épp merre lesz a lag után. Nem tudom, hogy ez mennyire van összefüggésben a 32 fős szerverrel, de ez így utólag nem lett túl jó ötlet az ekkora létszámnak. Kár nagyon a versenyért, mert elég jó helyen sikerült haladnom és végre a rajt után is csak kisebb pöciket kaptam. De a részletek holnap.
    Kosz a visszajelzest. Mindenki mastol is varjuk, hogy megossza velunk, hogy sikerult a kibovitett mezonyos futam.

    Nalam nem volt semmi gond, de jobban jartam volna, ha letoltom a BUA-t Le Mans-ban, 30. helyrol kellett feljonnom, de nagyon korrekt volt mindenki. Toth Adam szoritott le csak, latszott a mozgasan, hogy fogalma sincs, hogy hol vagyok.

  10. #85
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenki mastol is varjuk, hogy megossza velunk, hogy sikerult a kibovitett mezonyos futam.
    Nekem jól futott a játék, nem volt lényegesen kevesebb az FPS a szokásosnál. Nem is akadt meg egyszer sem.

  11. #86
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    A játék elején a rajtnál volt CPU használat 99% terhelésen, akkor egy picit laggoltam, de nem zavaróan, simán tudtam menni, de így is ütköztem és bocsánatot kérek az érintettektől. A rajt után nem volt semmilyen problémám. Csak kétszer zavart meg a kutyám, de szerencsére akkor egyedül autóztam és így csak, ha jól emlékszem a 2-3szor mértem el az első kanyar féktávját és csúsztam le.

  12. #87
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése

    Hát bocsánat érte, technikai malőr volt
    Mindenesetre én nem emiatt estem ki, hátrébb is volt egy kis móka, aminek eredményeképp ketten feladni kényszerültünk a versenyt.

  13. #88
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    A játék elején a rajtnál volt CPU használat 99% terhelésen, akkor egy picit laggoltam, de nem zavaróan, simán tudtam menni, de így is ütköztem és bocsánatot kérek az érintettektől. A rajt után nem volt semmilyen problémám. Csak kétszer zavart meg a kutyám, de szerencsére akkor egyedül autóztam és így csak, ha jól emlékszem a 2-3szor mértem el az első kanyar féktávját és csúsztam le.
    Hanem emiatt

  14. #89
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg Ted írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan finom lennék és nőies de nem megy...Pipább vagyok ha egy szervező miatt baszódik el a futamom nem ,hogy B szerveres rutintalan versenyző miatt lásd Tóth Ádám akinek köze a versenyzéshez olyan mint ha tamagocsival elégítene ki kecskét a szomszédba....egyébként meg nagyokat csatáztam mindenkivel. Élmény volt a felzárkózás gratu mindenkinek. Ádám kérlek változtass a versenyzési stílusodon.
    Köszönöm a szívhez szóló üzenetet Zoli ! Szerintem a versenyedet inkább Tóth Szabolcs rontotta el, mint inkább én. Egész verseny alatt egyszer futottunk össze, akkor is kontakt nélkül előztél meg !! Nem igaazán értem hogy jövök én a képbe.....

  15. #90
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Toth Adam szoritott le csak, latszott a mozgasan, hogy fogalma sincs, hogy hol vagyok.
    Nem vagyok benne biztos,hogy nem írtad-e el Te is a nevem, mint az előző kolléga. Ha még is rólam volna szó, azért had mondjam el az én nézőpontomból ugyanis a 15.- körben volt egy általad leírt hasonló eset, ahol valóban volt kontakt, de te jöttél nekem hátulról. Pontosan tudtam, hogy hol vagy, azért húzodtam bal szélre, szinte kormányfordítás nélkül. Valóban nem fért volna el épp egy autó mellettem, de te nem is voltál ott. Szó ami szó, nem lett neked sem ebből hátrányod, 3-4 kanyarral később a célegyenesen le is nyomtál

    A szezon legélvezetesebb és eseménydúsabb futamát teljesíthettem, elég jó pálya ez, sajnos a kevés gyakorlás miatt nem úgy ment az első fele ahogy kelett volna. Félidő után, ahogy teltek a körök egyre jobban ráéreztem, és nagyon élveztem. Sok jó csatám volt, különösen Pfennig Kristóffal ( vele a bolyozón is jó volt menni egyszer). Dezső Tamástól elnézést kérek, túl jó kigyorsítást akartam.
    Utoljára módosította: Sparky; 2017. 04. 24. 00:14.

  16. #91
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Tisztelt főszervező úr!(Piski Tamás)
    A BUÁ-t hanyadik körben kell letölteni a szabályzat szerint?
    Tudtommal a 4-8 körig!Ne csodálkozzál azon hogy rád szállnak az emberek itt szépen sorba.Versenyző létedre ezt tudnod kéne szerintem!
    Javaslom hogy gondolkozzál el egy picit a hozzáállásodon és ne csodálkozzál azon ha valaki csalónak fog nevezni,mert amit te csinálsz az nem tiszta versenyzés!
    De tudom mi fordítva ülünk a lovon!
    Javaslom hogy váltsanak le addig amíg nem fog elkopni ebből a bajnokságból még 8-10 ember miattad.
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 04. 24. 01:30.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #92
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt főszervező úr!(Piski Tamás)
    A BUÁ-t hanyadik körben kell letölteni a szabályzat szerint?
    Tudtommal a 4-8 körig!Ne csodálkozzál azon hogy rád szállnak az emberek itt szépen sorba.Versenyző létedre ezt tudnod kéne szerintem!
    Javaslom hogy gondolkozzál el egy picit a hozzáállásodon és ne csodálkozzál azon ha valaki csalónak fog nevezni,mert amit te csinálsz az nem tiszta versenyzés!
    De tudom mi fordítva ülünk a lovon!
    Javaslom hogy váltsanak le addig amíg nem fog elkopni ebből a bajnokságból még 8-10 ember miattad.
    Nyílván meglesz Tamás "jutalma"...

    De azt áruljátok már el , h mit vártok attól ha nem csinálná a szervezés kulimunkáját...
    legalább így bűnhődik kicsit vagy legalábbis szerintem mindenképpen pozitív dolog h csinálja rendületlenül...

    vagy akkor beköszönt valami új aranykor?

  18. #93
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Sparky írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok benne biztos,hogy nem írtad-e el Te is a nevem, mint az előző kolléga. Ha még is rólam volna szó, azért had mondjam el az én nézőpontomból ugyanis a 15.- körben volt egy általad leírt hasonló eset, ahol valóban volt kontakt, de te jöttél nekem hátulról. Pontosan tudtam, hogy hol vagy, azért húzodtam bal szélre, szinte kormányfordítás nélkül. Valóban nem fért volna el épp egy autó mellettem, de te nem is voltál ott. Szó ami szó, nem lett neked sem ebből hátrányod, 3-4 kanyarral később a célegyenesen le is nyomtál
    Megneztem a replayt es revidialom az allaspontom, tenyleg nem volt semmi, csak a versenyzes heveben tunt ugy. Bocsanat Adam!

  19. #94
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt főszervező úr!(Piski Tamás)
    A BUÁ-t hanyadik körben kell letölteni a szabályzat szerint?
    Tudtommal a 4-8 körig!Ne csodálkozzál azon hogy rád szállnak az emberek itt szépen sorba.Versenyző létedre ezt tudnod kéne szerintem!
    Javaslom hogy gondolkozzál el egy picit a hozzáállásodon és ne csodálkozzál azon ha valaki csalónak fog nevezni,mert amit te csinálsz az nem tiszta versenyzés!
    De tudom mi fordítva ülünk a lovon!
    Javaslom hogy váltsanak le addig amíg nem fog elkopni ebből a bajnokságból még 8-10 ember miattad.
    Hibaztam, mert elizgultam a baleset miatt, a verseny utan vettem csak eszre, es jeleztem is.

    Mar reg nem szerveznek, de ez ram maradt. Nekem sem hianyzik, hogy egy csomo idot, energiat befektetve a szorakozasotokba mindig csak ekezzetek. Ez szanalmas, mert paran tenyleg csak a lehetoseget keresitek a kotekedesre.

  20. #95
    Amilyen keveset készültem, olyan jól sikerült a futam. A tegnap estét megelőzően kb. 1 órát edzettem, annak is a felét ráadásul med gumin.


    Az időmérő előtt aztán rájöttem, hogy itt valszeg a soft gumi lesz a menő. A kvalin nem sikerült összerakni egy jó kört, de a balesetet látva, lehet jobban is jártam, hogy nem indultam egy-két sorral előrébbről.
    A versenytempóm aztán nem volt rossz, 1:44-es körök szinte végig, igaz nem kellett harcolnom senkivel. A futam első felében Márk ment előttem a 3. helyen, néha tudtam közelíteni rá, aztán ő nyúlt el, de 1 mp-en belül nem nagyon kerültem.
    Aztán gondolkodtam, hogy valahogy a boxkiállás segítségével meg lehetne előzni, így előrébb hoztam a kerékcserét. Láttam, hogy forgalom is lesz előtte a pályán, így a 24. kör végén kijöttem. Ha jól emlékszem Márk 3 körrel később ment ki és kb. 5 mp-el mögém jött vissza, a taktika működött.


    Innentől már nem nagyon történt semmi, próbáltam jó köröket menni, hogy ne csökkenjen a koncentráció. Danira tudtam közelíteni, de biztos spórolt már ő is a futam vége felé. Meglett a dobogó végre.


    Grat Bencének az első győzelméhez!

  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt főszervező úr!(Piski Tamás)
    A BUÁ-t hanyadik körben kell letölteni a szabályzat szerint? Tudtommal a 4-8 körig!Ne csodálkozzál azon hogy rád szállnak az emberek itt szépen sorba.Versenyző létedre ezt tudnod kéne szerintem! Javaslom hogy gondolkozzál el egy picit a hozzáállásodon és ne csodálkozzál azon ha valaki csalónak fog nevezni,mert amit te csinálsz az nem tiszta versenyzés!
    Javaslom hogy váltsanak le addig amíg nem fog elkopni ebből a bajnokságból még 8-10 ember miattad.
    Jelenleg Tamás viszi a hátán a verseny szervezésének 90%-t.... gondolom fel sem merül benned, hogy ha nem lenne Tamás, akkor talán most nem lennének GT3 futamok. Én az elején elmondtam neki, hogy borzasztó hálátlan dolog ezt a posztot betölteni (de gondolon nem hitt nekem), és én nagyon becsülöm benne, hogy annak ellénére amit itt rendszeresen kap tőletek köszönet képpen még mindig itt van és csinálja.

    Ennek fényében javaslom gondold át, hogy kinek lenne rosszabb, ha abbahagyná.... neki hogy esténként nyugodtan bámulhatja a meccset egy sörrel a kezében, vagy nektek, mert nem lenne aki megszervezi a futamokat.

    A szabályok természetesen mindenkire vonatkoznak, de ne haragudj Tomi, ezt a fajta rosszindulatot nem tudom megérteni. Tamás már a beírásod előtt jelezte az óvás topikban, hogy elcseszte a BUÁ letöltést... amúgy se sok lenne értelme, ilyesmivel direkt csalni.


    Ennek fényében ezen a hozzáállás dolgon szerintem Te is igazán elgondolkozhatnál kicsit...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 04. 24. 11:59.

  22. #97
    Idézet Eredetileg Sparky írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a szívhez szóló üzenetet Zoli ! Szerintem a versenyedet inkább Tóth Szabolcs rontotta el, mint inkább én. Egész verseny alatt egyszer futottunk össze, akkor is kontakt nélkül előztél meg !! Nem igaazán értem hogy jövök én a képbe.....
    Lehet én tévedtem és oktalanul sértettelek meg. Elnézésedet kérem. Az más napra tartozik mi miatt lettem ingerült és hajtottam a szekeret mint az állat. A neved amiatt maradt meg bennem szerintem mert sajnos sokszor látok problémát körülötted.

  23. #98
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg Ted írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet én tévedtem és oktalanul sértettelek meg. Elnézésedet kérem. Az más napra tartozik mi miatt lettem ingerült és hajtottam a szekeret mint az állat. A neved amiatt maradt meg bennem szerintem mert sajnos sokszor látok problémát körülötted.
    Eleinte valóban voltak problémák, azóta, az elmúlt 3 versenyen viszont tiszta volt részemről. Sokkal többször veszem el, ha úgy van, így pozíció veszítve.
    Nem haragszom, inkább örülök hogy csak félreértés volt.

  24. #99
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Sparky írta Hozzászólás megtekintése
    Eleinte valóban voltak problémák, azóta, az elmúlt 3 versenyen viszont tiszta volt részemről. Sokkal többször veszem el, ha úgy van, így pozíció veszítve.
    Nem haragszom, inkább örülök hogy csak félreértés volt.
    Azért volt pár eset, amikor határeset volt a védekezésed, meg előfordult hogy többször váltottál irányt. Egyszer satut kellett nyomnom egy hirtelen irányváltásod miatt. Óvást nem érnek részemről, de könnyen baleset lehetett volna belőlük. És valóban sokat fejlődtél ezen a téren

  25. #100
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Az ilyen előfordul. Talán Le Mansban fordult elő, hogy az elején hátra estem utolsónak (szokásom) és az utolsó előtti 3-4 másodperccel lassabb volt körönként mint én. Annyira korai (30-40 méterrel korábbi) féktávokat vett sokszor, hogy muszáj volt elrántanom nem is egyszer a kormányt, nehogy belemenjek. Mondanám, hogy bele kell kalkulálni, hogy korábban fékez, de a 40 méter ehhez már sok

    Szóval vannak előnyei is, ha nagyobb a szerverlétszám, de vannak hátrányai is. Bár az is hozzá tartozik, hogy Le Mansban éppen hogy bekerültem az első szerverre az új pedál miatt és a folyamatos hozzászokás miatt lettem sokkal gyorsabb a végére.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •