Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (120 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Mar nem kerdes, gyere fel a szerverre, hogy tudjuk, mukodik-e.

    Kosz a gesztust, de nincs szukseg ra.
    Azzal nem is volt gondom, csak előjött egy tavaly többször előforduló gond. A visszaváltásokat alig-alig veszi az autó, és ezt mindig csak versenyen csinálta. Tavaly is előadott ilyet, de általában 1-2 kör után elmúlt, de ezúttal kitartott három körig. Most a próbaversenyen is nagyjából azt játszottam, hogy elengedtem mindenkit. Ez így balesetveszélyes éles futamon, amikor mindenki tolja ezerrel.
    Most lesztek elegen nélkülem is, a hiányom meg talán hoz sokaknak 1-2 FPS-t

  2. #52
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    bár nem volt 32 fő, de nálam semmi gond nem volt.
    leszámítva, hogy az első körben minden második kanyar után volt egy álló autó a pálya közepén


    Remeljuk minden rendben lesz!

  3. #53
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    bár nem volt 32 fő, de nálam semmi gond nem volt.
    leszámítva, hogy az első körben minden második kanyar után volt egy álló autó a pálya közepén
    Az biztos hogy hatványozódik az első körös/kanyaros balesetveszély.

  4. #54
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Mehet 1 szerverrel !

  5. #55
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal nem is volt gondom, csak előjött egy tavaly többször előforduló gond. A visszaváltásokat alig-alig veszi az autó, és ezt mindig csak versenyen csinálta. Tavaly is előadott ilyet, de általában 1-2 kör után elmúlt, de ezúttal kitartott három körig. Most a próbaversenyen is nagyjából azt játszottam, hogy elengedtem mindenkit. Ez így balesetveszélyes éles futamon, amikor mindenki tolja ezerrel.
    Most lesztek elegen nélkülem is, a hiányom meg talán hoz sokaknak 1-2 FPS-t

  6. #56
    Sajnos nem látom a szervert, így nem tudok fellépni!! Vajon mi lehet a probléma?? A gyakorló szerveren nem volt semmi probléma!???

  7. #57
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem látom a szervert, így nem tudok fellépni!! Vajon mi lehet a probléma?? A gyakorló szerveren nem volt semmi probléma!???
    Inditsd ujra assettot

  8. #58
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Inditsd ujra assettot
    Már háromszor vagy négyszer újra indítottam és semmi.

  9. #59
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem látom a szervert, így nem tudok fellépni!! Vajon mi lehet a probléma?? A gyakorló szerveren nem volt semmi probléma!???
    szerintem a szerver szűrők vannak rosszul beállítva nálad...most van booking is...azt hiszem a bal oldali szűrőt kell megnyomnod...vagy esetleg a másik szűrő lehet a gond, h ne mutassa a tele szervereket és azért nem látod...

  10. #60
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Belenéztem a rajtba, inkább ne tettem volna

  11. #61
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-20. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Szabo-Konyi--> Madarasz
    21-32. helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Teglasi--> Kokai

    Megy a szerver belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielobb jelezze!


    Köszönöm szépen a mesteri szervezést, és a szép rajtot, amit csináltak ott hátul, a szokás szerint.

  12. #62
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése

    Köszönöm szépen a mesteri szervezést, és a szép rajtot, amit csináltak ott hátul, a szokás szerint.
    Ja, hát nem tudom ki kezdte a dominót, mindenesetre köszönet neki.
    Szélvédő pókhálós, első ás hátsó szárny tropa. Körbe is alig bírtam menni. Majd mire kikalapálták, utolért az egész mezőny.
    Inkább elengedtem mindenkit, aztán kiléptem a p*csába.
    2 kör hátránnyal kezdeni egy versenyt, nem túl lelkesítő.

  13. #63
    Engem meg ledobott ez a trágya...

  14. #64
    Engem is ledobott, pedig ilyet még soha nem csinált. Kifagyott a kép a célegyenesben, aztán "acs.exe működése leállt" pff, köszi
    Pedig a balhékat megúsztam, már megvolt a kerékcsere, jó kis verseny volt.
    Annyira lesokkolt a dolog, hogy csak 5 perc fáziskéséssel lettem ideges.

  15. #65
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem a szerver szűrők vannak rosszul beállítva nálad...most van booking is...azt hiszem a bal oldali szűrőt kell megnyomnod...vagy esetleg a másik szűrő lehet a gond, h ne mutassa a tele szervereket és azért nem látod...
    Igen az volt a probléma! Köszi a segítséget!

  16. #66
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is ledobott, pedig ilyet még soha nem csinált. Kifagyott a kép a célegyenesben, aztán "acs.exe működése leállt" pff, köszi
    Pedig a balhékat megúsztam, már megvolt a kerékcsere, jó kis verseny volt.
    Annyira lesokkolt a dolog, hogy csak 5 perc fáziskéséssel lettem ideges.
    Miután a falba csapódtál az autóból a kerekek felszálltak az égbe...úgy látszik az a lelkük

  17. #67
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291

    No comment!

    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  18. #68
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, hát nem tudom ki kezdte a dominót, mindenesetre köszönet neki.

    Hát bocsánat érte, technikai malőr volt és nem elsősorban vezetéstechnikai. Rajtnál bementem 3-wide, mert bőven volt hely, majd amikor Kuczi mellett elmentem, a legvégével lekoccolt, felugrott a sérülésjelző tábla és gyakorlatilag elszállt minden fps, majd begyorsult, mintha megjelenítette volna az elmaradt képkockákat.
    Az eredmény egy nagysebességű kontakt Szabó Zoltánnal , akitől ezúton is elnézést kell, hogy kérjek.

    Maga a futam is hasonlóan gyenge lett, első 15kör volt élvezetes..aztán rájöttem hogy nem fog összejönni a Soft-Soft és lett belőle 20kör soft-30medium. És nagyon sok, kicsúszás, mindegyik a második szektorban...

  19. #69
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Miután a falba csapódtál az autóból a kerekek felszálltak az égbe...úgy látszik az a lelkük

    Majd szerzek egy replayt és megnézem.
    Reméltem hogy nem ütök ki senkit, de volt pár mp luft előre hátra.
    Sajnálom, mert jót mentünk.
    Utoljára módosította: latoo; 2017. 04. 23. 22:29.

  20. #70
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése

    Hát bocsánat érte, technikai malőr volt és nem elsősorban vezetéstechnikai. Rajtnál bementem 3-wide, mert bőven volt hely, majd amikor Kuczi mellett elmentem, a legvégével lekoccolt, felugrott a sérülésjelző tábla és gyakorlatilag elszállt minden fps, majd begyorsult, mintha megjelenítette volna az elmaradt képkockákat.
    Az eredmény egy nagysebességű kontakt Szabó Zoltánnal , akitől ezúton is elnézést kell, hogy kérjek.

    Maga a futam is hasonlóan gyenge lett, első 15kör volt élvezetes..aztán rájöttem hogy nem fog összejönni a Soft-Soft és lett belőle 20kör soft-30medium. És nagyon sok, kicsúszás, mindegyik a második szektorban...
    Öcsém, ehhez azért pofa kell. Hogy Balázs koccolt? te voltál aki ráhúzta. Ott a videó...
    Meg persze elszállt az FPS............................................... ........
    Azért vagy végig olyan gyönyörűen benne a replayben, mert beakadt a géped, és még a pozíciót se tudta küldeni. Aha. Benézted, nem kifogást kéne keresni.
    Nem csak tőlem kéne bocsánatot kérned, hanem Piski Tomitól, meg a másik 5 embertől akinek még neki mentél, meg kiütöttél ezzel.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  21. #71
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58
    Gratulálok mindenkinek! Részemről egy elég jó futam volt,első futamgyőzelmem GTR Mastersben

  22. #72
    Idézet Eredetileg Foton14 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok mindenkinek! Részemről egy elég jó futam volt,első futamgyőzelmem GTR Mastersben
    Grat Bence! Szép volt!

  23. #73
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Öcsém, ehhez azért pofa kell. Hogy Balázs koccolt? te voltál aki ráhúzta. Ott a videó...
    Meg persze elszállt az FPS............................................... ........
    Azért vagy végig olyan gyönyörűen benne a replayben, mert beakadt a géped, és még a pozíciót se tudta küldeni. Aha. Benézted, nem kifogást kéne keresni.
    Nem csak tőlem kéne bocsánatot kérned, hanem Piski Tomitól, meg a másik 5 embertől akinek még neki mentél, meg kiütöttél ezzel.
    Mondjuk a videon tényleg látszik, hogy Balázs megpöccinti a bal hátulját, amitől bevillan a sérülésjelző. Szerintem ráadásul ráhúzás sem volt. Az meg hogy ki mit lát a saját gépén, és mi van a replayen simán lehet eltérő. Szerintem higgadj le egy kicsit, nem hiszem hogy bárki közülünk bekamuzna ilyet. Nekem kifagyott a kép a célegyenesben aztán kidobott a játék, Tomi meg látta az égbe szállni a kocsim lelkét miután felkenődött a falra. Nem hiszem, hogy Szabolcs szándékosan beleszállt a tömegbe.

  24. #74

  25. #75
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Foton14 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok mindenkinek! Részemről egy elég jó futam volt,első futamgyőzelmem GTR Mastersben
    Erett mar egy ideje, gratulalok!

    Azt sajnalom, hogy nem voltam ott, hogy megszorongassalak, de majd legkozelebb.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •