Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (120 összesen)
  1. #1
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    AC GT3 - Imola - 04.23

    Kedves Versenyzők!

    Dübörög a 2017-es Masters GT3 Bajnokság, az ötödik helyszínünk Imola!
    A futamokhoz még bárki csatlakozhat, hiszen a 9 versenyből csak a 7 legjobb eredmény számít bele a végértékelésbe, így nem késett le senki semmiről!



    5. Futam: Imola (Letöltés: GT3 Masters Track Pack 1.0)

    Figyelem! Prekvalifikáció és a verseny során a bővített rajtrácsú változatot használjuk. Link

    Autók: GT3 Class (setup: BMW Z4, BMW Z4 WR, Lamborghini Huracan, Mercedes AMG GT, Nissan GTR, McLaren 650, Ferrari 488, Porsche GT3 R)

    Időpont:
    2017.04.23. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Booking: 19:45-19:50 (5 perc)
    Szabadedzés: 19:50-20:00 (10 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Futam hossza: 51 kör (~90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%


    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #R1, #R2, #R3
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters


    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT3 Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS


    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Kettel; 2017. 04. 13. 10:44.

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Figyelem!

    A verseny során a bővített rajtrácsos változatot fogjuk használni. Letöltés

    Jelen pillanatban az 1-es számú Prekval szerver a normál változattal fut, a 2-es pedig a bővítettel. Kérlek mindenkit, hogy telepítse fel és próbálja ki ezt a változatot, mert hamarosan átállunk mindkét szerverrel.

  3. #3
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    "Belerázódó" futam lesz vasárnap?

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    "Belerázódó" futam lesz vasárnap?
    Igen, lesz! Most kivetelesen nem kell masnap dolgozni menni, szoval remeljuk tobben raernek.

  5. #5
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Remélem én is, hogy többen összejövünk!
    Fair Play és versenyszellem!

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    GT3 Autok gyorsulasa

    Csinaltam mereseket, mert kivancsi voltam, hogy a GT3-as autok kozul melyek a legerosebbek es melyek kevesbe azok. Az alabbi tablazat a mereseket tartalmazza:

    Gyorsulas-Lassulas

    A mereseket az Dragstipen vegeztem, 20 fokon, 100%-os tapadas mellett. A kiporgesgatlo nem mukodott. Az autokban 1 liter benzin volt, soft gumin futottak, 18 PSI nyomassal. A szarnyakat 0-ra vettem elol es hatul is. A valtoatteteleket 270-280-as vegsebessegre lottem be. Autonkent 10-15x mertem es a legjobb ertekeket rogzitettem.

    Az tisztan latszik, hogy a Porsche lenyegesen gyorsabb mint a tobbi auto, mar 100km/h-ig is 0.25mp-t ad a masodik leggyorsabb Ferrarinak es 0.61mp-t a Nissannak. 200km/h-nal mar 0.5 az elonye a Lamboval szemben, ami ilyen temponal mar a masodik leggyorsabb es ez 250 km/h-ig 0.7mp-re no. Persze ahhoz, hogy korbe lehessen menni, a Porschera nagyon sok szarny kell, ami miatt az elonye eltunik, ezert lesz valodi versenyben a Hurracan a leggyorsabb az egyenesekben. A masik veglet a Mclaren, amely minden meresben a leglassabb. 200 km/h-ig tobb mint 1.5mp-et kap a Porschetol, 250 km/h-ig ez mar 3.6mp-nel is tobb.

    Lassulas szempontjabol a ket veglet a Nissan es a BMW. A Nissan 100km/h-rol pont 2 mp alatt megall, mig a BMW-nek ehhez 0.4 mp-el tobbre van szuksege, ami rengeteg. 200km/h-rol fekezve a kulonbseg csak 3 tized a ket auto kozott, ami azt mutatja, hogy 200-100 Km/h-ra viszont a BMW lassul jobban.

    Nagyon osszetettek az autok es hihetetlen modon sokoldaluak, valtozatosak. Es megis versenykepesek egymassal. Nagy a fejlesztoknek!

  7. #7
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    a Porsche 100-0-ra 1,16 alatt áll meg??? gondolom elirás..

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    a Porsche 100-0-ra 1,16 alatt áll meg??? gondolom elirás..
    Javitottam, koszi.

  9. #9
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Csori, nekem a ProTyres app 50 FPS-t vesz el, mondjuk a gyár is 30-at!
    Tapasztalatok?

  10. #10
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Csori, nekem a ProTyres app 50 FPS-t vesz el, mondjuk a gyár is 30-at!
    Tapasztalatok?
    én is kipróbáltam és nálam is hasonlóan éhesek teli szerveren...úgyhogy én ki is kapcsoltam gyorsan futamon

  11. #11
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Csori, nekem a ProTyres app 50 FPS-t vesz el, mondjuk a gyár is 30-at!
    Tapasztalatok?
    .
    Nálam olyan 20 fps-t eszik a kicsike, de mivel hagytam tartalékot igy az benn maradt. szeretem tudni a gumik állapotát verseny alatt is

  12. #12
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Nálam olyan 20 fps-t eszik a kicsike, de mivel hagytam tartalékot igy az benn maradt. szeretem tudni a gumik állapotát verseny alatt is
    Érdekes, nekem egy 1080as-ból ránt le 50-et.
    Egyébként nagyon jó app

  13. #13
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Csinaltam mereseket, mert kivancsi voltam, hogy a GT3-as autok kozul melyek a legerosebbek es melyek kevesbe azok. Az alabbi tablazat a mereseket tartalmazza:

    Gyorsulas-Lassulas

    A mereseket az Dragstipen vegeztem, 20 fokon, 100%-os tapadas mellett. A kiporgesgatlo nem mukodott. Az autokban 1 liter benzin volt, soft gumin futottak, 18 PSI nyomassal. A szarnyakat 0-ra vettem elol es hatul is. A valtoatteteleket 270-280-as vegsebessegre lottem be. Autonkent 10-15x mertem es a legjobb ertekeket rogzitettem.

    Az tisztan latszik, hogy a Porsche lenyegesen gyorsabb mint a tobbi auto, mar 100km/h-ig is 0.25mp-t ad a masodik leggyorsabb Ferrarinak es 0.61mp-t a Nissannak. 200km/h-nal mar 0.5 az elonye a Lamboval szemben, ami ilyen temponal mar a masodik leggyorsabb es ez 250 km/h-ig 0.7mp-re no. Persze ahhoz, hogy korbe lehessen menni, a Porschera nagyon sok szarny kell, ami miatt az elonye eltunik, ezert lesz valodi versenyben a Hurracan a leggyorsabb az egyenesekben. A masik veglet a Mclaren, amely minden meresben a leglassabb. 200 km/h-ig tobb mint 1.5mp-et kap a Porschetol, 250 km/h-ig ez mar 3.6mp-nel is tobb.

    Lassulas szempontjabol a ket veglet a Nissan es a BMW. A Nissan 100km/h-rol pont 2 mp alatt megall, mig a BMW-nek ehhez 0.4 mp-el tobbre van szuksege, ami rengeteg. 200km/h-rol fekezve a kulonbseg csak 3 tized a ket auto kozott, ami azt mutatja, hogy 200-100 Km/h-ra viszont a BMW lassul jobban.

    Nagyon osszetettek az autok es hihetetlen modon sokoldaluak, valtozatosak. Es megis versenykepesek egymassal. Nagy a fejlesztoknek!
    Hát ennyit arról, hogy mennyit számít a gyorsulás, ha nincs hozzá tapadás a kanyarokban
    A táblázat alapján valószínűleg kevesen választanák a BMW-t és a 911 roppant népszerű lenne. Amikor én próbálgattam ezt a kettőt, elég hasonló időket mentem vele egyébként, de a magam dimenziójában.

  14. #14
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes, nekem egy 1080as-ból ránt le 50-et.
    Egyébként nagyon jó app
    Kétlem, hogy az a kis ui felület enne ennyit, valószínű valamiért sokat számolgat és lehúzza a procit

  15. #15
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ennyit arról, hogy mennyit számít a gyorsulás, ha nincs hozzá tapadás a kanyarokban
    A táblázat alapján valószínűleg kevesen választanák a BMW-t és a 911 roppant népszerű lenne. Amikor én próbálgattam ezt a kettőt, elég hasonló időket mentem vele egyébként, de a magam dimenziójában.
    Igen. De az latszik, hogy a Lambot erdemes valasztani, mert rendkivul eros. A Mclarennek pedig fantasztikus tapadasa kell, hogy legyen ahhoz, hogy ezt a temerdek hatranyt visszahozza a kanyarokban. A BMW pedig mindenben atlagos, nincsenek kirivo elonyei es hatranyai sem, nagyon kiegyensulyozott.

  16. #16
    Szép ez a gyorsulás lassulás táblázat, de valójában ebben a formában nem tudom mennyire értékelhető. Hiába szép benne a porsche, a kicsi diffuzor miatti magas szárnyállással teljesen más a valós kép, ahogy írtad is. A nissant például követtem már ferrarival és porscheval is, lassú kanyarból kigyorsítva, teljesen a seggében, hiába a tökéletes szélárnyék, mindkét autóval lemaradtam az egyenesben!!!
    Esetleg úgy lenne értelme, ha az átlagos szárnyállással próbálnánk. Pori mondjuk 18-19, a többi 5-6. Mindez igaz persze a lassulásra is.

  17. #17
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szép ez a gyorsulás lassulás táblázat, de valójában ebben a formában nem tudom mennyire értékelhető. Hiába szép benne a porsche, a kicsi diffuzor miatti magas szárnyállással teljesen más a valós kép, ahogy írtad is. A nissant például követtem már ferrarival és porscheval is, lassú kanyarból kigyorsítva, teljesen a seggében, hiába a tökéletes szélárnyék, mindkét autóval lemaradtam az egyenesben!!!
    Esetleg úgy lenne értelme, ha az átlagos szárnyállással próbálnánk. Pori mondjuk 18-19, a többi 5-6. Mindez igaz persze a lassulásra is.
    Ezt csak erdekessegkent csinaltam. Nyilvan nem teljesen osszehasonlithatoak az adatok, de sokat lehet belole tanulni. Az atlagos szarnyallasnak sincs sok ertelme. A Lambo es a BMW nagyon jol viseli az alacsony hatso szarnyallast, a Nissanon nincs is elso szarny, stb. De ha lesz egy kis idom megcsinalom ugy is, ahogy mondod.

  18. #18
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt csak erdekessegkent csinaltam. Nyilvan nem teljesen osszehasonlithatoak az adatok, de sokat lehet belole tanulni. Az atlagos szarnyallasnak sincs sok ertelme. A Lambo es a BMW nagyon jol viseli az alacsony hatso szarnyallast, a Nissanon nincs is elso szarny, stb. De ha lesz egy kis idom megcsinalom ugy is, ahogy mondod.
    Csak érdekesség képpen gondoltam, nincs jelentősége, a tuti úgyis látszik a prekvalon

  19. #19
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Lesz shakedown imolában? Nem látom sehol kiírva.

  20. #20
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Igen, ma 20:00-kor.

  21. #21
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ma 20:00-kor.
    Rendben, köszi

  22. #22
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Kedves Versenyzők!

    A ma esti shakedownra a booking 19:45-20:00-ig tart.

    A kvalifikáció 20 perces, a verseny pedig 26 körös lesz. Jó szórakozást!

    Update: Megy a szerver.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2017. 04. 16. 19:45.

  23. #23
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Nemtom elég lesz-e egy szerver

  24. #24
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Nemtom elég lesz-e egy szerver
    Mindenki félholtan fetreng már valamelyik árokban !

  25. #25
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Nemtom elég lesz-e egy szerver
    Hát attól elég messze voltunk

Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •