Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (44 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    R3E FunRace - WTCC2016

    Kedves Versenyzők!

    Megjelent a RaceRoom 2016-os WTCC autó pakkja! Ez alkalomból úgy gondoltuk, hogy érdemes lenne összehasonlítani a 2015-ös és a 2016-os technikákat
    Csütörtökön több rövid Fun futamot tartunk a Nürburgring-en!

    Szimulátor: RaceRoom (INGYENES)
    Pálya: Nürburgring
    Autó: WTCC2015, WTCC2016

    Időpont: 2017.04.06.
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Futamtáv:
    10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%


    Szerver1: GTR-Masters.hu - WTCC2016
    Szerverjelszó: masters
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autó: WTCC2015, WTCC2016
    • Pálya: Nürburgring
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 04. 06. 16:11.

  2. #2
    Nem lehetne a szervert practice-ra állítani, most két futam megy egymás után, várhatunk 20 percet..

  3. #3
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Időeredmények: LINK

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehetne a szervert practice-ra állítani, most két futam megy egymás után, várhatunk 20 percet..
    Rosszul volt beállítva, újraindítottam.

  5. #5
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Hát ez durván élvezetes volt!

  6. #6
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Időeredmények: LINK
    Eléggé kiegyensúlyozottan ugyanúgy mentem minden kocsival

    Nem lenne rossz majd valami hasonló szerver, ahol ugyanígy mindkét évad autói mehetnek és lenne hozzá köridő mentés, hogy össze lehessen hasonlítani a két szezon autóinak a sebességét. Ahogy tegnap is éreztem, meg a mostani táblából is látszik, nincsenek távol egymástól, sőt. Viszont egészen másképp vezethetőek, és szerintem a gumikezelés is nagyban különbözni fog.

    A zászlózás bekapcsolása viszont nem győzött meg. Kaptam úgy BUÁ-t, hogy azt vette sárga zászló alatt előzésnek, amikor egy, a visszafordítóban a sóderben kikötő autót "előztem" meg. Ezt nagyon meg kellene csekkolni, mert, ha valóban így működik, akkor teljesen használhatatlan.

  7. #7
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez durván élvezetes volt!
    Pedig a futam még csak ma lesz UP az esti FUN futamnak
    Szervert 25/1-re állítottam.

  8. #8
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Nagy Laci, Pinczés Ádám, jó lenne, ha mennétek 2015-ös autóval is gyors kört, hogy legyen összehasonlítási alap, ha időtök engedi...

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Jött újabb frissítés, elvileg újra van jelszóhasználat, így azt újra bekapcsoltuk.
    Javítottak az új zászlókezelésen is.

  10. #10
    ( Azért az nem semmi, hogy a nyílt szervereken már közvetlenül a patch megjelenése után azzal trollkodott valaki, hogy direkt nem körözte le az LMP kocsival a GT-ket, hanem mögöttük vánszorgott, hogy leteljen a 20 mp kék zászló és büntetést kapjanak ... )

    Én nem tudtam, hogy már tegnap volt szerver, úgyhogy single-ben próbálkoztam Mantorp Parkban, a Volvo nekem nagyon bejön ezzel az instabil hátsó résszel, mondjuk setuppal biztos a hátulját is stabilabbá lehet tenni, a Citroent próbáltam még ki, szerintem sokkal élvezetesebb vezetni, mint a tavalyit, bár gyorsabb nem voltam vele az S60-nál.
    Utoljára módosította: balage06; 2017. 04. 06. 16:42.

  11. #11
    Tegnap kipróbáltam a Volvo kivételével a Nürburgringen a másik négy 2016-ost, illetve mentem egy versenyt a 2015-ös Chevy-vel is közben. A Volvo-t még a Sonoma-i prekval szerveren próbáltam ki, de nagyon villanymotor hangja volt az én ízlésemnek és azt biztosan setup-olni kellene, hogy gyors legyen.

    A többi:
    Lada Vesta - Hangban ismét remek, nem is tűnt gyengének és elég stabil már alapból. Kivéve némely féktávon, ahol sunyi módon önállósodott a hátsója időnként. Biztos megoldható ezt és akkor "megbízhatóvá" válik.
    Chevy - A "nyugodt öreg" kifejezés jutott eszembe róla. Semlegesnek tűnt a viselkedése már alap setup-al, a rázókövekre sem reagált olyan idegesen, mint a többi. Én ezzel fogok menni, de az már a Coronel-es tradíciók miatt is evidens volt
    Honda - Precíz. Mindenféle állítgatás nélkül azonnal otthon éreztem magam benne. Nem volt ideges, maximum a T1 előtti féktávon riszálta a seggét, de csak kontrollálhatóan. Cserébe a legrosszabb a kilátás belőle.
    Citroen - A 2014-est teszteltem utoljára, az meg ugye elég szeszélyes volt, mondjuk így. A 2016-os már nem tűnt annak, alap setup-al is rögtön lehetett vele normálisan autózni. A legrövidebb áttételűnek is tűnt így elsőre. A hangja még mindig hajszárítóra emlékeztet, de legalább már nem lassabb első nekifutásra 2 mp-el a többinél.

  12. #12
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    nevezés lezárult, preq listának annyi...

  13. #13
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    nevezés lezárult, preq listának annyi...
    A prequal lista nem vész el, csak átalakul
    Mögé kell írni, hogy /full és máris látszik minden: http://www.gtr-masters.hu/prequal/7255/full
    A lezárás meg automatikus, -1 órával a futam előtt lezárja, ezzel sajnos nem tudunk mit kezdeni. Egyébként ott van még a rank oldal is, ahol minden futott idő bármikor megtekinthető...

  14. #14
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Az újabb idők nem mentődnek, pedig jól jöhetne estére...

  15. #15
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szervert újraindítottam, 10 perc időmérő, 10 perc verseny. Jó szórakozást!

  16. #16
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Az újabb idők nem mentődnek, pedig jól jöhetne estére...
    Átírtam a futam időpontot 23 órára, így benne lesznek az idők.

  17. #17
    Kipróbáltam a Volvo-t is itt a Nürburgringen, sokkal jobbnak tűnt, mint Sonoma-ban. A fékerőt levettem 90%-ra, az egyenysúlyt meg 56-44%-ra tettem és máris vezethetőbb volt, illetve nem hisztizett féktávokon. Így mnetem vele 2:02,1xx-et a módosítás után első nekifutásra, szóval abban van bőven jobb idő még.

    Utána a Vesta-val mentem az első versenyt, de a seggét nem tudtam móresre tanítani 10 perc alatt, így váltottam a jól bevált Chevy-re és annak a finomítására koncentráltam. A végére sikerült behangolnom és egész jó időt is menni vele (2:01,039), bár az első szektoromban volt 4 tized plusz a korábbi legjobbhoz képest. Valószínűleg nálam gyorsabbak bemennének vele 2:00 alá is.
    Ha valakinek segítek vele, a setup ez:
    https://www.dropbox.com/s/1lmt9fq8oh...-RACE.svm?dl=0

  18. #18
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    A szerver majd vissza lesz állítva 25/5 percre hogy lehessen még körözgetni vagy másik pálya lesz berakva?

    Szerintem eléggé együtt vannak az autók (ez a rank oldalból is látszik) most reggel sikerült futnom a volvoval egy 2:00:277-es kört (amit nem mentett) (Iminek a tegnapi setupján állítottam egy kicsit). Mondjuk nagyon összejött kör volt mert a kövi már kb. 1 sec-el lassabb volt (mondjuk bele is hibáztam). Amit tegnap mondtam a hátsó kerékdőlés mínuszba rakásáról az nem biztos, hogy annyira jó, a pluszossal stabilabb picit, de ki kellett próbálni.

    Az eddig is így volt, hogy setup névben nem lehet ":'' mert akkor nem menti el a beállítást.

    A setet felpakolom ha kell valakinek (ugye nem gond Imi )

  19. #19
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Nem probléma, ráadásul ez csak megérzésre beállított setup volt, ami úgy tűnt működik, de az sem kizárt, hogy más jellegű setuppal még több kihozható ezekből az autókból
    Szerintem is jó lenne ha preq élne, vagy más pálya be lenne téve újabb teszt/fun futamhoz.
    Továbbra is nagyon élvezetesnek tűnik ezeket az autókat vezetni, alig várom, hogy ezzel legyen futam (inkább, mint a 2015-essel)...

  20. #20
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is jó lenne ha preq élne, vagy más pálya be lenne téve újabb teszt/fun futamhoz.
    Hockenheim FUN indítva (qual 25 - race 5)
    Időeredmények: LINK
    Fenn az időpont ne tévesszen meg senkit, a prequal zárás miatt lett eltolva.
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 04. 07. 08:57.

  21. #21
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Esetleg szombaton este 8tól egy kis fun racéhoz lenne vkinek kedve/ideje?
    (Ha az sem probléma, hogy igény esetén át legyen állítva a szerver...)
    Utoljára módosította: 1m1; 2017. 04. 07. 08:54.

  22. #22
    Kedves Versenyzők!

    Megjelent a RaceRoom 2016-os WTCC autó pakkja! Ma este (2017.04.07) folytatjuk a tesztelést és több rövid Fun futamot tartunk a Hockenheimring-en!

    Szimulátor: RaceRoom (INGYENES)
    Pálya: Hockenheimring
    Autó: WTCC2015, WTCC2016

    Időpont: 2017.04.07.
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Futamtáv:
    10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Szerver1: GTR-Masters.hu - WTCC2016
    Szerverjelszó: masters
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

  23. #23
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Akkor itt a VOLVO-s setup

    Esetleg ha Nagy Laci és Pinczés Ádám olvassa ezt akkor ha gondoljátok megoszthatjátok a setet, kíváncsi lennék mit hova állítottatok.

    A szombathoz lehet, hogy nekem is lenne kedvem, ha már a WTCC időmérőjét nem adja semmi

  24. #24
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    De jó, hogy ilyenkor hal meg a pedálom..

  25. #25
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    preq lista van?

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •