Találatok: 1 - 14 (14 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCC 2017 Tavasz - Büntetések Indianapolis

    Kedves Versenyzők!

    A Versenybíróság megvizsgálta a beérkezett óvásokat. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "be"dünnyögés olvasható!

    Indianapolis - 2017.03.22. - A szerver
    Replay: LINK

    Race1:
    nem érkezett óvás

    Race2:
    L11, T4, Szilágyi Ferenc - Schubert Dávid (kiforgatás) Schubert Dávid 3 figyelmeztetés

    Indianapolis - 2017.03.22. - B szerver
    Replay: LINK

    Race1:
    nem érkezett óvás

    Race2:
    nem érkezett óvás

    Vágások: Link

    Név Szerver Büntetések
    Gerőcs Tamás A 0
    Pinczés Ádám A 0
    Szarka András A 0
    Ásványi Ferenc B 0
    Schmidt Lajos B 0
    Szilágyi Ferenc A 1

    Boxutca áthajtás:

    A boxutca áthajtás szabályának megsértése: Szőcs Attila 1 figyelmeztetés
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 04. 03. 20:46.

  2. #2
    Összevont büntetések:

    Boxutca áthajtás: Hegyi Zsolt, Koltay Gábor, Piski Tamás, Schubert Dávid, Vizner Gábor (2db)
    2 Figyelmeztetés: Ásványi Ferenc, Fári Ádám Dániel, Fellenbeck Zsolt, Gömcsik Péter, Horváth László, ifj. Leéb István, Mészáros Máté, Nagy László, Pinczés Ádám, Piski Tamás, Szabó Péter, Szilágyi Dániel, Szili Attila
    1 Figyelmeztetés: Ladányi Péter, Lovászi Nándor, Madarász Krisztián, Mammel Erik, Sebestyén Csaba, Schmidt Lajos, Szőcs Attila, Szilágyi Ferenc

    Hegyi Zsolt, Koltay Gábor, Piski Tamás, Schubert Dávid esetében összegyűlt a 3 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő verseny 3. és 7. köre között kell letöltenie, és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCC - BUÁ letöltése)

    Vizner Gábor esetében 6 db figyelmeztetés gyűlt össze, amit a VB a szabályok értelmében 2 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő versenyek (R1-R2) 3. és 7. köre között, 1 órás futam esetén a 2 db Boxutca áthajtást, az adott futam (R1) 3. és 11. köre között kell letöltenie és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCC - BUÁ letöltése)


    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Boxutca áthajtás:

    A boxutca áthajtás szabályának megsértése: Szőcs Attila 1 figyelmeztetés
    Ezt miért is?

  4. #4
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt miért is?
    Mert a boxutca áthajtás letöltése az adott futam 3. és 7. köre között kötelező, Te viszont a 8. körben mentél ki sajnos.
    Versenyszabályzat 6. pontjában található.

  5. #5
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Mert a boxutca áthajtás letöltése az adott futam 3. és 7. köre között kötelező, Te viszont a 8. körben mentél ki sajnos.
    Versenyszabályzat 6. pontjában található.
    Azért ember legyen a talpán, aki verseny közben pontosan tudja, hogy éppen hanyadik körben van. Semmi nem mutatja, 1 körrel valóban elszámoltam magam, szerintem egy szóbeli elég lett volna. De ha így döntöttetek, természetesen elfogadom, csak fura.

  6. #6
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ember legyen a talpán, aki verseny közben pontosan tudja, hogy éppen hanyadik körben van. Semmi nem mutatja, 1 körrel valóban elszámoltam magam, szerintem egy szóbeli elég lett volna. De ha így döntöttetek, természetesen elfogadom, csak fura.
    Mivel ez egy büntetés ezért ennek a szabálynak a megszegése miatt nem adhatunk szóbeli figyelmeztetést. Azért találtuk ki a meghatározott körökben történő büntetés letöltését, hogy az esetleges taktikázást is a minimálisra csökkentsük.
    Igen,a játék"defektje"miatt nem mutatja hányadik körben vagy erre a problémára csak néhány dash program használata ad megoldást egyelőre.

  7. #7
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ember legyen a talpán, aki verseny közben pontosan tudja, hogy éppen hanyadik körben van. Semmi nem mutatja, 1 körrel valóban elszámoltam magam, szerintem egy szóbeli elég lett volna. De ha így döntöttetek, természetesen elfogadom, csak fura.
    Ebben van némi igazság, de mivel tudtad, hogy lesz BUÁ-d ezért figyelned kellett volna. Az megint más, hogy ha közben osztanánk ki és akkor hú, hányadik körben is vagyok?
    Ráadásul az összefoglalódban magad is leírod, hogy a 8. körben mentél ki letölteni a BUÁ-t (igen tudom, ez lehet utólag kiszámolt is)

  8. #8
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    (igen tudom, ez lehet utólag kiszámolt is)
    A repit nézve ikszelgettem egy papíron, hogy éppen hanyadik körben mentem ki.

    Továbbra is azt mondom, egy ejnye-bejnye elég lett volna, már csak a következetesség(?) miatt is.
    De tudomásul vettem!

  9. #9
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    A repit nézve ikszelgettem egy papíron, hogy éppen hanyadik körben mentem ki.

    Továbbra is azt mondom, egy ejnye-bejnye elég lett volna, már csak a következetesség(?) miatt is.
    De tudomásul vettem!
    Nem kotekedesbol, de ha nem tudom pontosan szamolni a koroket - marpedig versenyzes kozben nem tudom - kimegyek a 4-5 korben. Nem hagyom a vegere, mert veszithetek vele, nyerni meg nem nyerek vele szinte semmit.

  10. #10
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel ez egy büntetés ezért ennek a szabálynak a megszegése miatt nem adhatunk szóbeli figyelmeztetést. Azért találtuk ki a meghatározott körökben történő büntetés letöltését, hogy az esetleges taktikázást is a minimálisra csökkentsük.
    Igen,a játék"defektje"miatt nem mutatja hányadik körben vagy erre a problémára csak néhány dash program használata ad megoldást egyelőre.


    Mutatja a játék. A HUD-on fel van tüntetve. Legalábbis a Hondáén biztosan
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  11. #11
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Mutatja a játék. A HUD-on fel van tüntetve. Legalábbis a Hondáén biztosan
    Igazad van, az új HUD-on már van

  12. #12
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, az új HUD-on már van
    Tegnap én is megtaláltam, amikor gyakorló versenyt futottam. A felső position bar nem volt látható valamiért, így kicsit figyelmesebben körülnéztem, hogy máshonnan tudom-e, hol is tartok?
    Amúgy elég miniatűr így, nem igazán szúr szemet.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kotekedesbol, de ha nem tudom pontosan szamolni a koroket - marpedig versenyzes kozben nem tudom - kimegyek a 4-5 korben. Nem hagyom a vegere, mert veszithetek vele, nyerni meg nem nyerek vele szinte semmit.
    Teljesen igazad van! Ezzel egyetértek!

  14. #14
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Mutatja a játék. A HUD-on fel van tüntetve. Legalábbis a Hondáén biztosan
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, az új HUD-on már van
    A jövőben legalább kapunk egy kis segítséget! Éppen ideje volt.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •