Oldal: 9 / 117 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 109 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 201 - 225 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #201
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Sztem senkinek sem lesz drága, ha egyszer kipróbálja! A múltkor Dubaiban, még indultam, de most Hockenheimben már nem. Épp iRacing-el játszottam...

  2. #202

    Re: Iracing

    Ja tényleg GTL +7000 huf
    Nem lesz annyi mert 23000-ből annyi +creditet kapsz, h megvehetsz kocsikat pályákat is. De ne legyünk már gyerekesek tényleg. Nekem mindegy, h te megveszed-e vagy sem. Az tény, h én megfogom. Aki eddig ment vele az is hasonlóképp fog tenni. Ha nem is egy évre akkor félre vagy negyedre. Norbi hidd el nekem 8, h te megveszed e vagy sem csak próbálom elmagyarázni, h mi is ez. Na látod mondtam, h a kód a bűnös. Az kellene neked.

  3. #203
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Demo is biztos lesz valamikor.
    Nem ártana...

    De ha még csak LESZ a demo, akkor ti most fizettek a tesztelésért?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #204
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ártana...

    De ha még csak LESZ a demo, akkor ti most fizettek a tesztelésért?
    Ez már nem teszt. Csak nem akarnak rögtön sok embert beengedni. Legalábbis én így tudom.

  5. #205
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: Iracing

    Fizikáról írjatok már valami konkrétat, az addig oké, hogy nagyon jó, de mire gondoltok, mikor ezt írjátok? Gumik tényleg torzulnak, mint azon Photoshop gyanús képen, képes lesz-e a program négykerekes vagy elsőkerekes kocsik kezelésére, van-e többféle tapadású útfelület (pl. ideális ív, vagy rallycross jellegű pályák mint LFS-ben). A legnagyobb konkrét jó dolog, amit eddig a videókon láttam, az egy olyan eset volt, amikor megforgásnál egy Radicalnak alákapott a levegő, de ezt meg már az NR is tudta.
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  6. #206

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Ja tényleg GTL +7000 huf
    Nem lesz annyi mert 23000-ből annyi +creditet kapsz, h megvehetsz kocsikat pályákat is. De ne legyünk már gyerekesek tényleg. Nekem mindegy, h te megveszed-e vagy sem. Az tény, h én megfogom. Aki eddig ment vele az is hasonlóképp fog tenni. Ha nem is egy évre akkor félre vagy negyedre. Norbi hidd el nekem 8, h te megveszed e vagy sem csak próbálom elmagyarázni, h mi is ez. Na látod mondtam, h a kód a bűnös. Az kellene neked.

    Semmi jónak nem vagyok én elrontója, és kíváncsi is vagyok milyen a game, csak sóher vagyok.
    Egyébként is egy kontakt hibás fékpedállal nem tudom mire mennék a játékban.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  7. #207

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi jónak nem vagyok én elrontója, és kíváncsi is vagyok milyen a game, csak sóher vagyok.
    Egyébként is egy kontakt hibás fékpedállal nem tudom mire mennék a játékban.
    Én még egészséges pedállal is nehezen boldogulok. Meg mások is.

  8. #208
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Én még egészséges pedállal is nehezen boldogulok. Meg mások is.
    De azért az 5 órási futamon sikerült a 2. hely . Grat! Én is ott voltam... De most készüljünk, mert kezdődik a 7 órási!

  9. #209

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    De azért az 5 órási futamon sikerült a 2. hely . Grat! Én is ott voltam... De most készüljünk, mert kezdődik a 7 órási!
    Milyen néven vagy Barátom??? Nem láttam magyart a griden. Vagyis Szabó Tamásra emléxek
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2008. 07. 08. 19:42.

  10. #210
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen néven vagy Barátom??? Nem láttam magyart a griden.
    Szabó Tamás néven, mert nem én fizettem, és hát ez van. Egy állat az előttem lévőt elengedte, miután kicsúszott, aztán elém tolatott. Ketten távoztunk emiatt.
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg ST.JPG (440,9 KB, 72 megtekintés)
    Utoljára módosította: Szecsi; 2008. 07. 08. 19:49.

  11. #211

    Re: Iracing

    Én amúgy ma kezdtem az iracingel foglalkozni komolyabban eddig csak kóstolgattam. Nagyon tetszik

  12. #212
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Én amúgy ma kezdtem az iracingel foglalkozni komolyabban eddig csak kóstolgattam. Nagyon tetszik
    Vigyázz! A kóstoló feledtet veled mindent, amivel eddig játszottál! Mostantól csak ez kell majd!

  13. #213
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült megoldanom a kormány gondjaimat (thx to Emerico), és kipróbálni egy kis fék tuningot a piros momón!

    Betettem egy sárga dunlop squash labdát a rugó helyére (10 perc, és bármikor visszacsináható), ezzel érezhető nyomáspontja lett a pedálnak, és progresszíven keményedik ahogy egyre keményebben fékezek. 100%ot már rendesen kemény nyomni, és 20%-tól lehellet finoman tudom adagolni a féket!

    Bármilyen autót végsebességről le tudok így fékezni nullára úgy hogy nem blokkol a kerék, de végig tapadáshatáron marad, tökéletesen adagolható.

    Teljesen más szimulátor így, még sokkal jobban tetszik, első futamgyőzelmek is megjöttek, 2mpet javult a versenytempóm

    Mindenkinek ajánlom a fékpedál átalakitását rugórol vmi rugalmas gumiszerü anyagra, más programokban is jó hatása van, de itt elengedhetetlen!
    Szintén piros Momo van nekem, és én használtam squash labdát GPL-ben. Ott is nagyon jó volt, szóval csak igazolni tudom.

    Viszont más szimulátorokban - pl. GTR - sajnos sokkal rosszabb a hatása. A GTR-ben nagy sebességnél a nagy leszorító erő miatt a hátulja gyakorlatilag oda van préselve az aszfalthoz, ezért nyugodtan lehet padló féket nyomni és nem fog blokkolni. Viszont ahogy csökken a tempó, úgy fogy el a leszorító erő is hátul, ezért kell fokozatosan felengedni. Formula autóknál is ugyanez a fékezési mechanizmus, nehéz is megszokni, hogy amint közeledik a kanyar úgy kell felengedni a féket.

  14. #214
    Rácz Ádám Regisztrált Rácz Ádám logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    890

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Szintén piros Momo van nekem, és én használtam squash labdát GPL-ben. Ott is nagyon jó volt, szóval csak igazolni tudom.

    Viszont más szimulátorokban - pl. GTR - sajnos sokkal rosszabb a hatása. A GTR-ben nagy sebességnél a nagy leszorító erő miatt a hátulja gyakorlatilag oda van préselve az aszfalthoz, ezért nyugodtan lehet padló féket nyomni és nem fog blokkolni. Viszont ahogy csökken a tempó, úgy fogy el a leszorító erő is hátul, ezért kell fokozatosan felengedni. Formula autóknál is ugyanez a fékezési mechanizmus, nehéz is megszokni, hogy amint közeledik a kanyar úgy kell felengedni a féket.
    Na ez az a dolog amit nem értettem meg, de mindig csináltam a GTR2-ben. Kanyar előtt mindig padló féket nyomok, és az utolsó pár méteren kezdem felengedni.
    Ezt nem hiszem el Azt se tudtam hogy jól csinálom-e, csak ráéreztem és megszoktam.
    Persze más játékoknál más a helyzet

  15. #215
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Szabó Tamás néven, mert nem én fizettem, és hát ez van.
    Irjal a support-nak: support@iracing.com. Az en nevemet egy nap alatt atirtak.

  16. #216
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ártana...

    De ha még csak LESZ a demo, akkor ti most fizettek a tesztelésért?
    Ez nem teszt, elindult a szolgáltatás.
    Nem akartak első körben lehetséges tízezreket rászabadítani a szerverükre, így csak néhány ezer embernek küldték ki a meghívókat.
    Következő körben az is kap aki beregisztrált a www.iracing.com-on, végül pedig bárki előfizethet majd.
    Így szerették volna elérni, hogy ne ugrásszerü legyen a felhasználók növekedése, hanem folyamatos.

  17. #217
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Fizikáról írjatok már valami konkrétat, az addig oké, hogy nagyon jó, de mire gondoltok, mikor ezt írjátok? Gumik tényleg torzulnak, mint azon Photoshop gyanús képen, képes lesz-e a program négykerekes vagy elsőkerekes kocsik kezelésére, van-e többféle tapadású útfelület (pl. ideális ív, vagy rallycross jellegű pályák mint LFS-ben). A legnagyobb konkrét jó dolog, amit eddig a videókon láttam, az egy olyan eset volt, amikor megforgásnál egy Radicalnak alákapott a levegő, de ezt meg már az NR is tudta.
    Előrebocsájtom, hogy NAGYON kevés a feature, de ami van az 99-100%os. Ez az a precizitás, amit kiadó mellett nem engedhet meg magának semmilyen fejlesztő cég. Főleg nem ha egy ilyen pici bázist céloz meg mint az IRacing...emlékezzünk csal vissza a GPL anyagi bukására.

    Tehát:

    - gumi nem torzul grafikailag (elvileg fizikailag igen, és azt mondanám hogy érezhető is)
    - többféle tapadásu felület nincs, a pálya nagyjából azonos tapadással rendelkezik az íven és azon túl is, ellenben az útegyenetlenségek állandó mozgásban tartják a bódét, futómüvet. Nincs két egyforma kerékvető, istenem..2 méter egyforma magasságu kerékvető sincs

    Ezek hiányosságok. Nem mondanám, hogy negatívumok amennyiben a fejlesztők dolgoznak ezeken, és elvileg ezt teszik.

    Ami még feltünő hogy nincs:

    - sárga zászló, kék zászló
    - benzin
    - időjárást jelzi, de hatása nemigen van
    - telemetria
    - replay mentési lehetőség

    Ezekből adódóan jelen pillanatban sprint versenyekre alkalmas, és ezek is vannak. Mint Rookie max 20-25 perces versenyeken indulhatsz, 12 autó ellen.
    Amint felsőbb kategóriás licenszet szerzel ezek növekednek, egészen a 2 órás/40 résztvevős futamokig.

    A feature-k hiánya remélhetőleg visszavezethető a tökéletességre törekedésre, és idővel pótolva lesznek.

    Hogy mire alapozom, hogy jó a fizika?

    Vezettem már 170Le hátsókerékhajtásos autót pályán...és...eléggé lélegzetelállító a hasonlóság. Tapadáshatáron tudod tartani az autót, már sodródik, de még tapad, keresztbe tudod tenni az autót, megfogni 10x egymás után, anélkül, hogy attól kéne parázni, hogy ok nélkül lerepül az útról. Az egész teljesen természetes, és kiszámítható érzés, picit Netkar, LFS kombinációja, soksok GPL/NR2003 mellékízzel (és milyen jóóóó íz ez) , tökéletesen élethü pályákon, autókkal, ISI enginetől annyira távol áll amennyire csak lehet.

    Némi összegzés, ami van IRacingben, és ami van más progikban, de IRacingben nincs.

    IRacing:

    - Garantáltan élethű pályák
    - A kor szinvonalán legmagasabb szintü fizika (hatalmas ugrás előre)
    - Teljes mértékben organizáld WORLD WIDE liga rendszer, 2 óránként futamokkal minden bajnokságban.
    - Idióta biztos Safety Rating rendszer.
    - Fejlesztő álltal karbantartott szerverek, NAGYON fasza minőségben.
    - Piszkosul jó multiplayer kód, álltalában 100-160as pingünk van (nagyon stabilan), de 300-as pingel is rezzenéstelenül szépen fut az autó a pályán, versenyezhetsz ausztráliától, braziliáig bárkivel.
    - Állandó fejlesztés, hibajavítás, és újabb garantált minőségü tartalmak (pályák, autók, gokartok, motorok, vizisí vagy amit még az élet hoz).
    - 5.1 hang ( a négy kerék, a négy hangszóróbol csikorog, nagyszerü! )

    GTR2:

    - időjárás (van de minek? teljesen kiszámithatatlan és NAGYON bugos)
    - éjszakai versenyzés, feelinges (de annyira nem hiányzik..)
    - endurance versenyzés (na ez hiányzik egy picit)
    - telemetria (kellene, majd komolyabb autókba)
    - live track (van, de a fizikai modell hiányasságai picit megölik a dolgot)

    Race, Race 07

    - fejlesztett grafika (szebb mint IRacing)
    - elrontott onboard nézetek (sötétség, bukósisak nézet)

    Lehetne még ragozni..de részemről a lényeg, az hogy lehető legprofibb körülmények között tudok VERSENYEZNI, nem az hogy soksok jól hangzó feature legyen a doboz hátulján.
    Utoljára módosította: Tilus; 2008. 07. 09. 23:59.

  18. #218
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Szintén piros Momo van nekem, és én használtam squash labdát GPL-ben. Ott is nagyon jó volt, szóval csak igazolni tudom.

    Viszont más szimulátorokban - pl. GTR - sajnos sokkal rosszabb a hatása. A GTR-ben nagy sebességnél a nagy leszorító erő miatt a hátulja gyakorlatilag oda van préselve az aszfalthoz, ezért nyugodtan lehet padló féket nyomni és nem fog blokkolni. Viszont ahogy csökken a tempó, úgy fogy el a leszorító erő is hátul, ezért kell fokozatosan felengedni. Formula autóknál is ugyanez a fékezési mechanizmus, nehéz is megszokni, hogy amint közeledik a kanyar úgy kell felengedni a féket.

    A formula autókat még nem próbáltam -vagyis nem vettem meg - a Skippy érdekel majd egyelőre. Akkor ott már így van a fékezés mint a GTR2-ben? Mondjuk mostmár itt is egészen megszoktam.

  19. #219
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    A formula autókat még nem próbáltam -vagyis nem vettem meg - a Skippy érdekel majd egyelőre. Akkor ott már így van a fékezés mint a GTR2-ben? Mondjuk mostmár itt is egészen megszoktam.
    Félreérthető voltam, bocsánat. Általánosságban írtam - nem az iRacing-re gondolva -, hogy a formula autóknál is lehet padló féket nyomni nagy sebességnél a leszorítóerő miatt és fokozatosan felengedni.

    Sajnos az iRacing-ben bármilyen autót vezetsz, túl érzékenyen blokkol fékezéskor szerintem, legalábbis ezekkel a pedálokkal amiket mi használunk. Bár komolyabb autókon - pl. Radical - a setup-ban lehet ezen valamennyire segíteni a fékerőelosztással.

  20. #220
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Félreérthető voltam, bocsánat. Általánosságban írtam - nem az iRacing-re gondolva -, hogy a formula autóknál is lehet padló féket nyomni nagy sebességnél a leszorítóerő miatt és fokozatosan felengedni.

    Sajnos az iRacing-ben bármilyen autót vezetsz, túl érzékenyen blokkol fékezéskor szerintem, legalábbis ezekkel a pedálokkal amiket mi használunk. Bár komolyabb autókon - pl. Radical - a setup-ban lehet ezen valamennyire segíteni a fékerőelosztással.
    Ok köszi!

  21. #221

    Re: Iracing

    Alig két órája vettem meg, de nem bántam meg!
    Elképesztő játékélmény! Még mindig nagyon furcsa. Nem próbáltam csak a pontiacot, meg 3 pályát. Lime rock-on mentem vagy 30 kört, sikerült lemmennem 1:05.4-ig ami szerintem még nagyon rossz idő, de javul az majd tovább.
    Annyira tetszik, ahogy csúszik a kocsi de mégis az én irányításom alatt van(egy darabig, aztán úgy kitör, hogy már esélyem sincs)!
    A fék nekem is furcsa G25-el, el tudom képzelni egy olyan pedállal milyen lehet, ami ráadásul még nem is kemény!
    Ami nekem még nagyon realisnak tűnik a többi játékhoz képest, az a kuplunggal indulás, bár még rajtot nem próbáltam! Egyszóval csatalakoztam az iracing fan-ok táborához. A többi játék nem hinném, hogy nagyon érdekelni fog ezentúl!

  22. #222

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Előrebocsájtom, hogy NAGYON kevés a feature, de ami van az 99-100%os. Ez az a precizitás, amit kiadó mellett nem engedhet meg magának semmilyen fejlesztő cég. Főleg nem ha egy ilyen pici bázist céloz meg mint az IRacing...emlékezzünk csal vissza a GPL anyagi bukására....
    Nagyrészt egyetértek, viszont azért pár dolog szemet szúr, pl.

    szvsz a race 07 csúnyább kicsit (semmi dinamikus árnyék a cockpit nézetben (iRacingben pedig nagyon feelinges) Az aszfalt is elég ratyi az ISI motorban, főleg visszajátszáskor (iRacingnál megint csak szép) Általában szebb az iRacing, fákat leszámítva. ami szerintem hamarosan javítva kellene hogy legyen, ahogyan hamarosan jönnie kell az éjszakai pályáknak, (azért ovalon a feeeling miatt kel ez is. és milyen jó is lesz.
    kék zászlók meg telemetria szintén jöhetne, valamint rádiós kommunikáció a caspattal, ergo figyelj belső ív, belül, kinn, lassítst. stb. ez kell. mert az életben is van. nem is értem nr-hez képest mért hagyták még ki. Plusz ablak, szélvédő koszolódása is jöhetnme, ez is visszafejlődött. :/
    a fizikáról kár beszélni, szuper, a netkód nagyon jó, mondom ezt úgy hogy első olnline versenyeimet toltam iRacinggel, és bizony, semmi lag, ütközések is probléma nélkül, a távolság tényleg nem lehet gond, plusz a mérhetetlen statisztika, és böngészés, (utólag is) remek elemzések tárházát kínálja

    számomra a GTR Evolution és a többi lehúzás már nem alternatíva, van az iRacing és szeretem, és elleszek én ezzel. Külön öröm, hogy tényleg el lehet úgyis szórakozni, hogy nem értesz a setupoláshoz, etc, a kategóriákba való besoroláskor úgyis oda kerülsz ahova érdemes vagy, az izgalmas futamok garantálva vannak.

    ....

  23. #223

    Re: Iracing

    Már bocsánat, de akkor mindenki nagyívben lesz....arja a Gtr/Gpl/Gtl-t? Maradunk 10-en, oszt kész?
    Utoljára módosította: Ronny; 2008. 07. 10. 00:00.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  24. #224
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Már bocsánat, de akkor mindenki nagyívben lesz....arja a Gtr/Gpl/Gtl-t? Maradunk 10-en, oszt kész?
    GPL-n már rég nem nyomom...túl sokat nyomtam és ehez képest már öregecske.
    GTL-t szeretem még mindig, ma is nyomtam, szeretem azokat a kocsikat, de játék ehez képest.
    GTR hmmm, nem köszi

  25. #225
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyrészt egyetértek, viszont azért pár dolog szemet szúr, pl.

    szvsz a race 07 csúnyább kicsit (semmi dinamikus árnyék a cockpit nézetben (iRacingben pedig nagyon feelinges) Az aszfalt is elég ratyi az ISI motorban, főleg visszajátszáskor (iRacingnál megint csak szép) Általában szebb az iRacing, fákat leszámítva. ami szerintem hamarosan javítva kellene hogy legyen, ahogyan hamarosan jönnie kell az éjszakai pályáknak, (azért ovalon a feeeling miatt kel ez is. és milyen jó is lesz.
    kék zászlók meg telemetria szintén jöhetne, valamint rádiós kommunikáció a caspattal, ergo figyelj belső ív, belül, kinn, lassítst. stb. ez kell. mert az életben is van. nem is értem nr-hez képest mért hagyták még ki. Plusz ablak, szélvédő koszolódása is jöhetnme, ez is visszafejlődött. :/
    a fizikáról kár beszélni, szuper, a netkód nagyon jó, mondom ezt úgy hogy első olnline versenyeimet toltam iRacinggel, és bizony, semmi lag, ütközések is probléma nélkül, a távolság tényleg nem lehet gond, plusz a mérhetetlen statisztika, és böngészés, (utólag is) remek elemzések tárházát kínálja

    számomra a GTR Evolution és a többi lehúzás már nem alternatíva, van az iRacing és szeretem, és elleszek én ezzel. Külön öröm, hogy tényleg el lehet úgyis szórakozni, hogy nem értesz a setupoláshoz, etc, a kategóriákba való besoroláskor úgyis oda kerülsz ahova érdemes vagy, az izgalmas futamok garantálva vannak.

    ....
    Spottert én is hiányolom
    És nekem is jobban tetszik grafikailag, de lesz akinek hiányzik a sok csilivili..

Oldal: 9 / 117 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 109 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •