Oldal: 6 / 117 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 56 106 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #126

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    nademilyeeeeeeeeeeeen????? valamit, legalább pár szót?
    mennyire hasonlít a fizika a N2003-hoz?
    Én csak holnap fogom tudni kipróbálni, de azt mondják sokkal jobb!

  2. #127
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: Iracing

    Eltöltöttem az első pár órát egy SkipBarber-ben. Elsőre nem döbbentem le igazán. Idővel viszont egyre nagyobb lett a mosoly az arcomon. Megint van egy szimulator a GPL utan.

    A grafika teljesen renben van. Nem GT5, de majdnem olyan mint a GTR2 vagy a Race07. Szerintem számgép is olyan erős kell hozza mint azokhoz.

    A Forece Feedback brutal eros alapbeallitason (legalabbis a SkipBarber-ben), azt azonall vissza kell venni. Ezutan is eleg nagyokat ut a legkissebb bukkano is, ehhez kepest a tapadas vesztes erzekeltetese meglehtosen enyhe. Talan ez a getreal resze. (A G25 ennyire meg nem melegedett fel mint most.)

    A fizika ugy nez ki, hogy kanyarban relative lassan indul el a az auto hatulja. Eleg tag hatarig meg lehet fogni megfelelo merteku es megfeleloen gyors ellenkormanyzassal. Utana eselytelen. Sokkal konnyebb hibazni mint ISI-ben.
    SkipBarber nem eleg eros ahhoz, hogy kigyorsitaskor gazzal lehessen kormányozni. De a fekero elosztast kicsit hatra tolva fekkel nagyon elvezetesen bele lehet dobni keresztbe a kanyarba es az kitart a kigyorsitas vegeig. Lime Rock rovid gyors kanyarjaiban nagy buli.

    Meglehetosen sokszor eldobtam a vasata, es ilyenkor az offline teszt is kiirja, hogy ha ez eloben menne, az mennyit rontana az iRating-en. Nem is merek meg elesben menni.

    Ket oranket kezdodnek a versenyek, amire fel oraval a kezdes elott lehet kezdeni jelentkezni. Nehez elkepzelni a heti fix idopontokhoz szokva, hogy az add-hoc idopont valasztas hogy fog mukodni. Lesz-e mindig eleg sporttars. De most pl. mar 53-an jelentkeztek egy 21:00-kor kezdodo futamra.

  3. #128

    Re: Iracing

    Letöltöm én is a napokban. Remélem az államat keresnem kellessz

  4. #129

    Re: Iracing

    Áruljátok már el, hogy lehet hozzájutni a programhoz?
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  5. #130

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Áruljátok már el, hogy lehet hozzájutni a programhoz?
    A bétateszterek küldhettek 10 meghívót. Így.

  6. #131

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    A bétateszterek küldhettek 10 meghívót. Így.
    És kellett valamennyit fizetni a meghívottaknak?

  7. #132

    Re: Iracing

    Ha letöltöd persze. 20 dollár egy hónapra. Egy évre nem tudom pontosan valami 180 körül van asszem vagy még annyi sem. Külön pénz a kocsik és a pályák.

  8. #133

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Ha letöltöd persze. 20 dollár egy hónapra. Egy évre nem tudom pontosan valami 180 körül van asszem vagy még annyi sem. Külön pénz a kocsik és a pályák.
    A próbaverzió kerül ennyibe, vagy ezt frissítheted majd teljesre?
    Külön kocsik pályák?
    Ha ilyen havi 50 dollárt, vagy még többet kell rá költeni, akkor én tuti kihagyom, akármilyen jó. Ennyit nem ér meg nekem, akkor megyek abból a pénzből gokartozni, az az igazi real!

  9. #134

    Re: Iracing

    Sokaknak felkeltette a figyelmét az iRacing szimulátora, ám sokakban kétség merül fel a költségeket illetően.
    Most megérkezett a hivatalos árképzése a játéknak, amiben bár semmi meglepetés nincs sajnos nem mondhatjuk el róla, hogy túlságosan játékosbarát lenne. Azonban szeretnék mindenkit emlékeztetni rá, hogy az iRacing programját nem is igazán nevezhetjük játéknak.

    Nézzük hát az árakat USD-ban.

    Pályák:
    Atlanta Motor Speedway (Oval, Legends Oval, Infield Road Course) - $20
    Concord Motorsports Park (Oval) - $15
    Daytona Int’l Speedway (Oval, Road, Short Road, Bike Road) - $25
    Homestead Miami Speedway (Oval, Road A, Road B) - $20
    Infineon Raceway (Cup, IRL, Long) - $25
    Stafford Motor Speedway (Oval) - $15
    Lanier National Speedway (Oval) - INGYENES
    Lime Rock Park (Chicane, Full) - INGYENES
    Lowes Motor Speedway (Oval, Road, Infield Road, Legends Oval) - INGYENES
    Martinsville Speedway (Oval) - $15
    Laguna Seca (Road Course) - INGYENES
    Oxford Plains Speedway (Oval) - INGYENES
    Richmond Int'l Raceway (Oval)- $15
    Road America (Bend, Full) - $25
    Silverstone Circuit (Grand Prix, Southern, National, International, Historical Grand Prix) - $25
    South Boston Speedway (Oval) - INGYENES
    Summit Point Raceway (Summit Point, Jefferson, Short Config) - INGYENES
    Irwindale (Inner, Outer, Inner-Outer) - $15
    USA Int’l Speedway (Oval) - $15
    Virginia International Raceway (Patriot, Grand West, Full Course, North Course, Grand East, South Course) - $20

    Autók:
    Legends - INGYENES
    Pontiac Solstice - INGYENES
    Formula Mazda - $15
    Late Model - $15
    Radical SR8 - $15
    USAC Silver Crown - $15
    SK Modified - $15
    Skip Barber Formula RT2000 - $15

  10. #135

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Sokaknak felkeltette a figyelmét az iRacing szimulátora, ám sokakban kétség merül fel a költségeket illetően.
    Most megérkezett a hivatalos árképzése a játéknak, amiben bár semmi meglepetés nincs sajnos nem mondhatjuk el róla, hogy túlságosan játékosbarát lenne. Azonban szeretnék mindenkit emlékeztetni rá, hogy az iRacing programját nem is igazán nevezhetjük játéknak.

    Nézzük hát az árakat USD-ban.

    Pályák:
    Atlanta Motor Speedway (Oval, Legends Oval, Infield Road Course) - $20
    Concord Motorsports Park (Oval) - $15
    Daytona Int’l Speedway (Oval, Road, Short Road, Bike Road) - $25
    Homestead Miami Speedway (Oval, Road A, Road B) - $20
    Infineon Raceway (Cup, IRL, Long) - $25
    Stafford Motor Speedway (Oval) - $15
    Lanier National Speedway (Oval) - INGYENES
    Lime Rock Park (Chicane, Full) - INGYENES
    Lowes Motor Speedway (Oval, Road, Infield Road, Legends Oval) - INGYENES
    Martinsville Speedway (Oval) - $15
    Laguna Seca (Road Course) - INGYENES
    Oxford Plains Speedway (Oval) - INGYENES
    Richmond Int'l Raceway (Oval)- $15
    Road America (Bend, Full) - $25
    Silverstone Circuit (Grand Prix, Southern, National, International, Historical Grand Prix) - $25
    South Boston Speedway (Oval) - INGYENES
    Summit Point Raceway (Summit Point, Jefferson, Short Config) - INGYENES
    Irwindale (Inner, Outer, Inner-Outer) - $15
    USA Int’l Speedway (Oval) - $15
    Virginia International Raceway (Patriot, Grand West, Full Course, North Course, Grand East, South Course) - $20

    Autók:
    Legends - INGYENES
    Pontiac Solstice - INGYENES
    Formula Mazda - $15
    Late Model - $15
    Radical SR8 - $15
    USAC Silver Crown - $15
    SK Modified - $15
    Skip Barber Formula RT2000 - $15
    Hát ez első ránézésre borzasztó, másodikra még jobban az. Jelen pillanatban egy szerencsénk van: 150Ft egy dollár közép árfolyamon, bár ma este elkezdett gyengülni a forint.

  11. #136
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Áruljátok már el, hogy lehet hozzájutni a programhoz?
    Egyenlore csak meghivassal. Felnek a keszitok, hogyha tul sokan csatlakoznak egyszerre, akkor osszedol a rendszeruk.

    Pillanatnyilag ugy lehet meghivohoz jutni, hogyha registralsz a hirlevelre itt:
    http://www.iracing.com/contact/register.php?lc=3

    Allitolag nyar vegen csatlakozhat barki, addig tobb ezer meghivot kuldenek szet a hirlevelre regisztraltak kozott. Hogy mikor kinek kuldenek azt nem tudni.

    Arak itt:
    http://www.iracing.com/membership/su...tions.php?lc=2

    Minden csomagban van ket auto, nehany palya es valameny iRacing dollar. Az iRacing dollart es az USD-t egy az egyben valtjak, ebbol vagy sajat zsebbol lehet tovabbi autokat es palyakat venni. De hiaba veszed meg, nem tudsz csak azzal versenyezni amihez liszenszed van. Liszenszed akkor lesz, ha eleget vezettel baleset mentesen. Offline lehet tesztelni barmit.

    Meghivoval eloszor csak az egy honapos, 20 dollaros csomagot lehetett egvenni, ezert 3031 Ft-ot vontak a szamlamrol. (Ja, fizetni csak hitelkartyaval lehet.)
    A 15 dollaros Skip Barber arabol lejott a 2.50 iRacing dollar amit az egy honapos csomaghoz kaptam igy lett 12.5, forintban 1894.

  12. #137
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    A bétateszterek küldhettek 10 meghívót. Így.
    Hm.. Nem tudom az én címemet melyik teszter írta be Azt hittem elég nyilvánvaló a hozzáállásom a játékhoz

    Ronny, kéred a kódot amit kaptam?

  13. #138
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Iracing

    Ez röhely.
    Addig még talán rendben hogy eggyesével megveszem a pályát,és a kocsikat,liszensz van,és ha nem vagyok egy online wrecker,akkor lessz engedélyem másik kategoriára is.
    De hogy ezt havonta fizetgessem...
    Nevetséges!
    A rendszere jonak tünik,és arra törekszik hogy tényleg csak azok használják akik versenyezni akarnak komolyan,de hogy én lakbért fizessek...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  14. #139

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hm.. Nem tudom az én címemet melyik teszter írta be Azt hittem elég nyilvánvaló a hozzáállásom a játékhoz

    Ronny, kéred a kódot amit kaptam?
    Köszönöm, de ha ilyen módon kell fizetni, még a bétetesztekért is, akkor köszönöm szépen, de nem kérem...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  15. #140

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm, de ha ilyen módon kell fizetni, még a bétetesztekért is, akkor köszönöm szépen, de nem kérem...
    Ez már nem béta.

  16. #141

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Ez már nem béta.
    Pláne
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  17. #142
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Azonban szeretnék mindenkit emlékeztetni rá, hogy az iRacing programját nem is igazán nevezhetjük játéknak.
    Ez nagyon frappáns marketing mondat lett.
    Ezzel szemben én úgy gondolom, hogy az iRacing szoftver a készítőknek nem játék csupán, hiszen ők ebből bevételre tesznek szert, profitszerzési céllal fektettek fektettek pénzt az elkészítésbe. A felhasználó számára, aki fizet érte, mi más lehetne, mint játék, szórakozás. Hacsak nincsenek itt is fizetett profi pilóták, mint a valós versenypályákon.

  18. #143
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    20 dollár egy hónapra. Egy évre nem tudom pontosan valami 180 körül van asszem vagy még annyi sem. Külön pénz a kocsik és a pályák.
    Nem bántásként, de ennyi pénzért (akár évi 30-40e ft) már pénzdíjas versenyeket kellene szervezni. Ha már nem játék.

  19. #144

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Nem bántásként, de ennyi pénzért (akár évi 30-40e ft) már pénzdíjas versenyeket kellene szervezni. Ha már nem játék.
    Ja majdnem. Szorozd be vagy 50-el. Még az is "mezei" lenne.
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2008. 06. 26. 23:37.

  20. #145
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Iracing

    Ha plusz autót szeretnétek kipróbálni (főleg a Solstice után) akkor a Radical-t javaslom, az az egyik legbrutálisabb

  21. #146
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hm.. Nem tudom az én címemet melyik teszter írta be
    Én voltam. Elnézést, azt hittem örülni fogsz, bocs a kellemetlenségért.
    Ha lehet, add át légyszí' másnak akit érdekel.

  22. #147
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Tekintsünk el az anyagiaktól egy rövid időre.

    Skip Barber autót még nem próbáltam, és sajnos radicalt se, csak az alap Pontiac-t ami leginkább egy miatára emlékeztet súly/lóerő arányban és felépítésben. Ennek a viselkedése is rettentően példás. Az emberek rettentő respektel vezetnek, és az autók csúnyán eldobhatók, ugyanakkor csodaszépen irányítható sodródás közben is (ala GPL), de ezzel ennél az autónál csak időt vesztesz. Tényleg megtanit precízen menni, és a Safety Rating miatt mindenki rettentő ovatos.

    Személyszerint én még szimulátorban nem éreztem azt a fajta megkönnyebbülést/sikerélményt amit egy-egy szépen megfogott szitu után éreztem..TÉNYLEG érzed hogy van tétje a dolognak, EGYET se akarsz hibázni...de tolni kell

    Az első futamomon pl. ketten pördültek meg Lime Rock célegyenesére ráfordítóba, nem tudtam elkerülni őket, legalább 5x megpördültem, de pályán maradt, nem találtam el senkit, a megpürdülésért jelzem igy is bünti jár
    Majd a pörgésből adódóan pár kör múlva deffekt.

    That's Racing!

    Nem utolsó sorban jelzem, hogy pályák minősége példátlan, körbevesz, és minden útegyenetlenség, emelkedő, kerékvető érződik a kormányon.

    Én mindenkinek azt mondom, hogy ha rendelkezik angol tudással, JÓ minőségü kormánnyal, és MÉGJOBB minőségü pedállal (minimum G25, lehetőleg átalakított pedállal.) akkor 20$ egyszeri próbálkozást megér a dolog.

    Mindent ősszevetve havi költség hosszú távon kevesebb mint 20$/hó, ami kb 3000ft, ebben benne van a program, a szerverdíj, statisztikák, autók, pályák, és minden nap, naponta 1-2 óránként rettentő kemény, de tiszta versenyekben lehet részed.

    3000ft ma 2x7perc gokart ára, vagy 2 frame bowling a csajoddal, esetleg 2 óra tenisz.
    Utoljára módosította: Tilus; 2008. 06. 27. 09:47.

  23. #148
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam. Elnézést, azt hittem örülni fogsz, bocs a kellemetlenségért.
    Ha lehet, add át légyszí' másnak akit érdekel.
    Akkor a t-online-os címemet Te adtad le? Mert én oda kaptam meghívót, mert kértem egyet Toya-tól akinek a gmail-est adtam meg, de oda nem kaptam.

    Amúgy nekem nem gond nagyon köszönöm

  24. #149
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Az én meglátásom:

    A fizika nagyon jó lett, bár ez nem meglepetés. Mondjuk szerintem a Nascar2003-hoz képest olyan nagy változások nem lettek benne, szerintem amitől nagyon jónak érződik az az ffb feljavítása.

    A körítés nagyon jó élvezetes, bár én mennék hosszabb versenyeket is. Az iRating dolog is jó találmány, bár megjegyzem, hogy pl a rázókő végén ha rámegyek a fűre akkor is ad büntit, ezt mondjuk nem érzem jó dolognak.

    Minden autót és pályát tuti nem fogok megvenni, még el kell dönteni, hogy road vagy oval érdekel jobban Az az igazság, hogy a road autók közül egyelőre egyik sem hozz lázba igazán, a Radical biztos jó csak nem szeretem a jobb kormányos autókat. A Formula Mazda érdekelne még, csak félek a formula autóktól, mivel a Gp2 óta inkább csak Nascar meg túraatózás volt nálam terítéken, ja meg a GPL de ott nincs szárny Szóval "félek" a nagy tapadásától mert ezeket teljesen máshogy kell elvileg vezetni, és nem tudom át tudnék-e már szokni rá.


    Ovál autók közül a Late Model meg a SK Modified is érdekelne. Jó az ovál versenyzés de már elszoktam tőle, meg annak éppen a taktika és a jó pitkiállások lennének a lényege, ahhoz meg rövidek a futamok.


    Szóval ezt még ki kell találnom. A gépigény amúgy kisebb mint akár a GTR2-jé szerintem.

  25. #150
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor a t-online-os címemet Te adtad le?
    Igen.
    Szívesen

Oldal: 6 / 117 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 56 106 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •