Oldal: 48 / 117 ElsőElső ||| 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.176 - 1.200 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #1176

    Re: Iracing

    Lassan megérkezik. Nem sok versenyt láttam ezekkel a vasakkal, de nem úgy tűnt hogy az apácáknál tanultak vezetni a srácok , van egy kis adok-kapok. Jót fog tenni az sr-nek.
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #1177
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Iracing Promo! http://www.iracing.com/5-dollar-promo/
    5$ a próba hónap. Mostmár senki sem sírhat hogy drága. 3 autó 7 pálya, futamok óránként. Hajrá!
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #1178
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Mostmár senki sem sírhat hogy drága."
    A Race07 pedig 990Ft. Örökre, nem csak 1 hónapra
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #1179
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    "Mostmár senki sem sírhat hogy drága."
    A Race07 pedig 990Ft. Örökre, nem csak 1 hónapra
    A kettő olyan távol áll egymástól, hogy azt el se kezdeném részletezni.
    Nem lehet összehasonlítani sem..race07-et akkor adták el másodszor/harmadszor, de a pályákon és a skineken kívül semmi dolguk nem volt a fejlesztőknek, azóta még háromszor megpróbálták eladni. Ha megjelenéskor megvetted az összes Race/GTR programot..akkor nem állsz sokkal jobban mintha iracingelnél. Iracinget viszont megállás nélkül fejlesztik minden szinten. Nem szabadszemmel rajzolgatják az autókat meg a pályákat..olyan szintü precizitás áll mögötte amiről a Simbin nem is álmodhat.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #1180
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Tisztában vagyok vele. Ezért volt ott a ""

    De hogyha lejár az 1 hónap, akkor vége? Offline ezzel nem lehet csinálni semmit? Legalább egy 1 pályás valami demó van belőle?
    Utoljára módosította: vlevi; 2010. 03. 28. 11:23.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #1181
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztában vagyok vele. Ezért volt ott a ""

    De hogyha lejár az 1 hónap, akkor vége? Offline ezzel nem lehet csinálni semmit? Legalább egy 1 pályás valami demó van belőle?
    Nincs demo, nincs offline. Akkor tudsz hozzáférni ha fizeted a havidíjat, vagy előre lecsengeted 1-2 évre. Kellemetlen? AZ. Ezen felül még az autókat, pályákat is be lehet szerezni amikor sorra kerülnek a ranglértrán/bajnokságban, vagy nem..ha nem szinpatikus vagy nincs kereted rá.
    Drága? AZ Nagyon drága? Nem
    Az egész dolodnak azért más a hangulata, mert óránként van hasonlóan kemény futam mint nálunk 2 hetente, és nagyon nagyon komolyak az ellenfelek.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #1182
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Tegyük hozzá, hogy nekünk drága. A magyar fizetésekhez képest. Mert ahol 1000€ a minimálbér, ott nem variálnak azon, hogy miből vegyék el a pénzt azért, hogy játszanak
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  8. #1183
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs demo, nincs offline. Akkor tudsz hozzáférni ha fizeted a havidíjat, vagy előre lecsengeted 1-2 évre. Kellemetlen? AZ. Ezen felül még az autókat, pályákat is be lehet szerezni amikor sorra kerülnek a ranglértrán/bajnokságban, vagy nem..ha nem szinpatikus vagy nincs kereted rá.
    Drága? AZ Nagyon drága? Nem
    Az egész dolodnak azért más a hangulata, mert óránként van hasonlóan kemény futam mint nálunk 2 hetente, és nagyon nagyon komolyak az ellenfelek.
    Van demo, vagy az a Radical-os egy hónapos lehetőség nem él már?

  9. #1184
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Van demo, vagy az a Radical-os egy hónapos lehetőség nem él már?
    Az is csak 1 hónap. Szerintem már nem él az az akció..de nem vagyok biztos.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  10. #1185
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Tegyük hozzá, hogy nekünk drága. A magyar fizetésekhez képest. Mert ahol 1000€ a minimálbér, ott nem variálnak azon, hogy miből vegyék el a pénzt azért, hogy játszanak

    Nagyon sok külföldinek alig van meg pár pálya, és autó az alapcsomagon felül. Szép lassan haladnak előre, és néha talán túlságosan is óvatosak, ha vásárlásra kerül sor. Van pár ember akik benne vannak a 100%-os klubban (megvan minden pálya, és autó), ami már annyi kedvezménnyel jár, hogy már egy ideje ingyen játszok vele, csak az előfizetést kell fizetnem, a többi megvan ingyen. A részvételért is fizetnek már, év elején a Daytona 500, és hasonló versenyekért is fizettek, amiért ott voltam, amiből még most is van. Nincs csúcs internet előfizetésem (8Mb T-com), de egy biztos, hogy annak az előfizetése drágább egy évre, mint az iRacing az előfizetéssel, és a vásárolt autókkal, pályákkal együtt. De, ha nem vagy benne a 100%-os klubban, akkor sincs baj, mert a kezdetekhez képest, ma már aprót kell fizetni mindenért, és még akkor is olcsóbban jönnék ki, mint az internet előfizetésem.

  11. #1186
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    ma már aprót kell fizetni mindenért, és még akkor is olcsóbban jönnék ki, mint az internet előfizetésem.
    Nem értem miért vonsz párhuzamot az iRacing és az Internet előfizetésed díja között.
    Nekem pl. a gáz számlám magas, illetve nyári hónapokban a vízdíj is sok (mert sokat locsolok). Tudnék ezeken is segíteni ha előfizetek az iRacing-re, illetve ha az iRacing-re előfizetek akkor nem kell Internet előfizetés?

    (természetesen csak viccelek, de értsétek meg: mindenkinek mást bír el a pénztárcája és aszerint ítélheti meg hogy megéri neki valami vagy nem)

  12. #1187
    Felesleges meggyőzni a másikat mi a drága és mi az olcsó. Ez hasonló téma mint valamelyik nap a G27-es eladó kormány

  13. #1188
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ahogy Feri is írta, mindenki eldönti, kinek mi mennyit ér. Én pl. sokkal többet elköltök a motoromba benzinre, mint egy 1 éves Iracing előfizetés, de nem gondolom azt, hogy ha kevesebbet motoroznék, akkor milyen jókat mehetnék az iracinggel.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #1189
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy Feri is írta, mindenki eldönti, kinek mi mennyit ér. Én pl. sokkal többet elköltök a motoromba benzinre, mint egy 1 éves Iracing előfizetés, de nem gondolom azt, hogy ha kevesebbet motoroznék, akkor milyen jókat mehetnék az iracinggel.

    Erre szoktam én azt mondani, hogy mindenkinek arra van pénze, amire akarja.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #1190
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése

    Erre szoktam én azt mondani, hogy mindenkinek arra van pénze, amire akarja.
    Haha, szerintem időt akartál írni. (sajnos)
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  16. #1191
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Haha, szerintem időt akartál írni. (sajnos)
    Időre is igaz. Bár azt én magam nehezebben osztom be.
    Jó a pénznél meg nyilván maradjunk reálisak: én is szeretnék egy 645-ös Bmw-t, meg egy tengerparti házat, de attól még nem lesz, akárhogy osztom be.
    Viszont el lehet dönteni, hogy egy évben két-három játékot veszek meg inkább, esetleg valami hardvert, vagy felteszem a ruletten pirosra az egészet.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #1192
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Jó a pénznél meg nyilván maradjunk reálisak: én is szeretnék egy 645-ös Bmw-t, meg egy tengerparti házat, de attól még nem lesz, akárhogy osztom be.

  18. #1193
    Jaj, megint kezdődik a vita melyik game a jobb?

  19. #1194
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Jaj, megint kezdődik a vita melyik game a jobb?
    Ezt miből szűrted le?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #1195
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    307
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Iracing Promo! http://www.iracing.com/5-dollar-promo/
    5$ a próba hónap. Mostmár senki sem sírhat hogy drága. 3 autó 7 pálya, futamok óránként. Hajrá!
    Nah kérem! Én tegnap este befizettem ez a kis összeget és csak annyit mondok, h az első 1-2 kanyar után, sőt szinte azonnal kiderült, h itt kőkeményen meg ke tanúni vezetni! Igazából össze se lehet hasonlítani mással, szerintem! Kapásból bejött! Nagyon yol lehet érezni, h mikor csúszik meg az auto, mikor vagy határon, mikor blokkol a kerék stb.! Itt aztán meg lehet tanúni a gáz+fék adagolást asszem! Eddig csak 1 "bajom" volt vele, h a kormány össze-vissza csörög-kattog a sok effektő! Nem lehet ezeket kikapcsolni valahol vagy esetleg a profilerben ke próbákozni?

  21. #1196
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg _Bishop_ írta Hozzászólás megtekintése
    Nah kérem! Én tegnap este befizettem ez a kis összeget és csak annyit mondok, h az első 1-2 kanyar után, sőt szinte azonnal kiderült, h itt kőkeményen meg ke tanúni vezetni! Igazából össze se lehet hasonlítani mással, szerintem! Kapásból bejött! Nagyon yol lehet érezni, h mikor csúszik meg az auto, mikor vagy határon, mikor blokkol a kerék stb.! Itt aztán meg lehet tanúni a gáz+fék adagolást asszem! Eddig csak 1 "bajom" volt vele, h a kormány össze-vissza csörög-kattog a sok effektő! Nem lehet ezeket kikapcsolni valahol vagy esetleg a profilerben ke próbákozni?
    Nem a sok effektől csattog, henem az útegyenetlenségektől
    Játékban vedd erősen vissza a FFB-t 10-15-20 a használható érték szerintem. A profik 10nél nem mennek feljebb. A profilerben 101-104nél ne tedd erősebbre akkor nem csattog.
    Továbbá Lime Rock eszméletlenül rossz minőségü aszfaltal rendelkezik a többi pálya nem ráz ennyire.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 03. 31. 11:08.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #1197
    Horváth Csaba Versenyző _Bishop_ logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    307
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a sok effektől csattog, henem az útegyenetlenségektől
    Játékban vedd erősen vissza a FFB-t 10-15-20 a használható érték szerintem. A profik 10nél nem mennek feljebb. A profilerben 101-104nél ne tedd erősebbre akkor nem csattog.
    Továbbá Lime Rock eszméletlenül rossz minőségü aszfaltal rendelkezik a többi pálya nem ráz ennyire.

    Alapból 12-re rakta a játék, de majd akkor megnézem! Laguna Seca-n próbáltam pár kört. Jah meg a setupok között azé van 1-2 olyan beállítás, amirő lövésem sincs mijaszaraz! Meg gondolom eleinte nagyon ne is próbálkozzak külön-kölön a kerekek beállításáva?! jah meg ugye a rugók nem Nm-ben vannak megadva, hanem rugóútban, h mekkorát mozogjon!? Csak a féreértések elkerülése végett, a rövidebb rugó a keményebb ugye?

  23. #1198
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg _Bishop_ írta Hozzászólás megtekintése
    Alapból 12-re rakta a játék, de majd akkor megnézem! Laguna Seca-n próbáltam pár kört. Jah meg a setupok között azé van 1-2 olyan beállítás, amirő lövésem sincs mijaszaraz! Meg gondolom eleinte nagyon ne is próbálkozzak külön-kölön a kerekek beállításáva?! jah meg ugye a rugók nem Nm-ben vannak megadva, hanem rugóútban, h mekkorát mozogjon!? Csak a féreértések elkerülése végett, a rövidebb rugó a keményebb ugye?
    Hát ahány autó annyi féle beállítás...nemtom milyen autót akarsz állitgatni :-D
    Hasmagasságot elsősorban a spring perch-el lehet állitani (mint élőben), ez a rugótányért jelenti..tehát tekergeted fel le mint egy igazi coiloveren.

    Szabályzatot meg a többi doksit olvasd alaposan végig!!!! Megéri...sok kérdésre választ kapsz.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  24. #1199
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Rövidebb rugó, mint a neve is elmondja rövidebb utat jelent...
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  25. #1200
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Én is előfizettem 1 hónapra, ha valaki meg tudna dobni privibe pár hasznos tippel annak nagyon örülnék

Oldal: 48 / 117 ElsőElső ||| 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 98 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •