Oldal: 15 / 117 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 115 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 351 - 375 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #351
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Hehe, van még egy kevés.

  2. #352
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Előbb egy kicsit megkoccoltak HÁTULRÓL az első kanyarban a rajtnál. Persze rögtön Car Contact 0->4X
    Na sebaj próbálok tovább menni de csúszik kifelé az ívről, úgyhogy vissza a boxba, ennek a versenynek annyi! Nem is tudtam már koncentrálni.
    Szerintetek nincs egy "kicsit" túlzásba véve a törés? Éppen hogy éreztem az ütést hátulról és szana szét tört a kocsi, ráadásul teljesen használhatatlan lett!
    Picit tényleg el van túlozva az autó/autó contact a Pontiacban, viszont a bünti pontokkal szerintem semmi baj sincs. Elég sok off trackem, és váratlan balesetem volt, párszor még eröltettem is ott ahol nem kéne, de így is SR4.5 felett vagyok.
    Viszont D-C-B licenszek igy kemények lesznek, egyre nehezebb lesz 4 felett tartani
    Utoljára módosította: Tilus; 2008. 07. 19. 09:16.

  3. #353
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Újabb bejelentés, jön Sebring, és Barber Motorsport park, nomeg egy grand-am daytona prototipus (daytona már megvan). Ezeken felül kapunk egy updatet 1-2 héten belül. És itt a 13. fun week naptára, quali nincs, a futamok sehova se számítanak, safety ratingbe se:



    Solstice vs Legends, Battle of the Titans

    Max field size of 20

    Mazda Raceway Laguna Seca – 18 Laps - Sunday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    Summit Point – 22 Laps - Monday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    Mazda Raceway Laguna Seca – 18 Laps - Tuesday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    Summit Point – 22 Laps - Wednesday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    Mazda Raceway Laguna Seca – 18 Laps - Thursday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    Summit Point – 22 Laps - Friday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    Mazda Raceway Laguna Seca – 18 Laps - Saturday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes


    Late Model Madness at Lowes Motor Speedway

    Max field size of 40

    Lowe's Motor Speedway – 50 Laps – All seven days
    Race every half hour starting at :15 the hour
    Practice every 5 minutes


    SK Modified North and South Shootout

    Max field size of 20

    Jack Arute's Stafford Motor Speedway – 50 Laps - Sunday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    USA International Speedway – 50 Laps - Monday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    Jack Arute's Stafford Motor Speedway – 50 Laps - Tuesday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    USA International Speedway – 50 Laps - Wednesday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    Jack Arute's Stafford Motor Speedway – 50 Laps - Thursday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    USA International Speedway – 50 Laps - Friday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes

    Jack Arute's Stafford Motor Speedway – 50 Laps - Saturday
    Race session every half hour on the hour
    Practice every 5 minutes


    Sabbatical in the Radical

    Max field size of 30

    Silverstone Circuit – 25 Laps - Sunday
    Race session every half hour starting at :15 past the hour
    Practice every 5 minutes

    Daytona International Speedway – 25 Laps - Monday
    Race session every half hour starting at :15 past the hour
    Practice every 5 minutes

    Silverstone Circuit – 25 Laps - Tuesday
    Race session every half hour starting at :15 past the hour
    Practice every 5 minutes

    Daytona International Speedway – 25 Laps - Wednesday
    Race session every half hour starting at :15 past the hour
    Practice every 5 minutes

    Silverstone Circuit – 25 Laps - Thursday
    Race session every half hour starting at :15 past the hour
    Practice every 5 minutes

    Daytona International Speedway – 25 Laps - Friday
    Race session every half hour starting at :15 past the hour
    Practice every 5 minutes

    Silverstone Circuit – 25 Laps - Saturday
    Race session every half hour starting at :15 past the hour
    Practice every 5 minutes
    Utoljára módosította: Tilus; 2008. 07. 19. 15:23.

  4. #354

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Bajka Tomi remélem nem dobtad ki mérgedben a kormányod az ablakon . Most nem jött össze másodjára sem, de lesz még futam bőven. Sztem csináld azt amit én. Soha ne akarj nyerni, mindig légy óvatos, és akkor többször is összejön az első hely, akár 2000 feletti fielden is. Ez most 2200-as field volt. Itt a mastersen is a Corvettel indultam mindig, amit szerintem mindenki megmosolygott, mégis gyűjtögettem a pontokat, és ez itt is beválik.
    Áááá, dehogy !
    Szerencsére nem tudom magam annyira felhúzni, hogy törjek zúzzak! Főleg a g25 túl drága ahhoz, hogy kidobjam.
    Csak utána beláttam, hogy kár volt nekiállni, az az idegesítő kilökés után!
    Tilus: Valóban korrekt lenne a pontozás akkor, ha arra nem kapnék büntit, amikor hátulról telibe nyomnak az első kanyarban! Ráadásul azzal vége is az autónak, amit szintén nem értek!

  5. #355
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg aTom_DJ írta Hozzászólás megtekintése
    Áááá, dehogy !
    Szerencsére nem tudom magam annyira felhúzni, hogy törjek zúzzak! Főleg a g25 túl drága ahhoz, hogy kidobjam.
    Csak utána beláttam, hogy kár volt nekiállni, az az idegesítő kilökés után!
    Tilus: Valóban korrekt lenne a pontozás akkor, ha arra nem kapnék büntit, amikor hátulról telibe nyomnak az első kanyarban! Ráadásul azzal vége is az autónak, amit szintén nem értek!
    Pont ez a lényege..élőben is összetörik az autód, ha hátulról összetörnek.
    Rookiek vagyunk és mindenki hibázhat, ha majd nemsokára kinőjük a Rookie osztályt akkor minden ilyen incidest meg lehet óvni (most is meg lehet, de ilyennel miért vennénk el annak a kedvét aki még tanul), neked leveszik az incidens pontokat, ő pedig sárga lapot kap. Pár sárga után visszasorolják, majd kiteszik a rendszerből.

    Igyekezni kell ezt is elkerülni, nem kell minden felesleges pozicióharcba belemenni, ha tényleg gyorsabb valaki, akkor az eredményed szempontjából is érdemes elengedni. Ha lesz rá lehetőséged akkor majd visszaelőzöd, de addig se megy el körönként 2-3 másodperc védekezéssel, nem koptatod szét a gumit, és nem érnek újabb ellenfelek utól.

    Elég régen szajkózom ezt itt már, most itt egy rendszer ami meg is tanít tisztán menni...mondom én akinek csillió incidense volt, de már beletanultam, az utóbbi futamok jobban is sikerültek.

    A Rookie szezon arra való hogy megismerjük a simet, a rendszert, az ellenfeleket. Elég ha tisztán mész az már fél siker, és tuti promóció a D osztályba ahol már lehet jókat versenyezni a skip barberrel.

    Én már CSAK az Advanced Solticeal megyek ott jóval kevesebb a baleset, Rookieban csak a büntiket gyüjtöttem.

  6. #356

    Re: Iracing

    Az eddigi legjobb rendszer az biztos!
    A rajtnál nem nagyon tudod kivédeni az ilyen hátulról száguldókat! Azért gyors hozzátenném, hogy 20 futamomból eddig egy volt ilyen! Az előbbin pl két nagyon gyors ember volt mögöttem. Két körig tartottam őket, de amikor láttam, hogy kiborult a bili inkább elengedtem.
    A törés az ok, hogy összetörik az autó amikor belémjönnek hátulról élőben. Na de egy olyan kocc, ami még annyira se lök meg, hogy lecsússzak az ívről lassítson 3!!! másodpercet körönként az autón, azért soknak tartom! Biztos vagyok benne, hogy javítani fogják majd!

  7. #357
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Ti milyen időt tudtok Lime Rock Parkban a Solstice-al? Most csináltam egy setupot, amivel 1:03:387-et tudok menni. Valakinek van jobb setupja? http://www.youtube.com/watch?v=jqW6_jLUP74
    Utoljára módosította: Szecsi; 2008. 07. 20. 02:47.

  8. #358

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ti milyen időt tudtok Lime Rock Parkban a Solstice-al? Most csináltam egy setupot, amivel 1:03:387-et tudok menni. Valakinek van jobb setupja? http://www.youtube.com/watch?v=jqW6_jLUP74
    durva. én 1.03.4-et tudok menni, sajnos azt kell mondjam max még 2 tized van benne. a setupot készítő srác is csak 1.03.2xx-et tudott vele menni.
    jobb/mmás setupot én sem találtam az 1.02 így sajnos elképzelhetetlen, pedig még az sem lenne nagy idő a táblázat szerint.

    ha valaki nem sajnálná, és megszánna minket, nagyon megköszönném.

    ui: más kérdés, hogy ez a járgány egyébként sem annyira "menő", sokan mennek pár futamot megvan az SR aztán irány Skip. arra rengeteg setup van már.

  9. #359

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    durva. én 1.03.4-et tudok menni, sajnos azt kell mondjam max még 2 tized van benne. a setupot készítő srác is csak 1.03.2xx-et tudott vele menni.
    jobb/mmás setupot én sem találtam az 1.02 így sajnos elképzelhetetlen, pedig még az sem lenne nagy idő a táblázat szerint.

    ha valaki nem sajnálná, és megszánna minket, nagyon megköszönném.

    ui: más kérdés, hogy ez a járgány egyébként sem annyira "menő", sokan mennek pár futamot megvan az SR aztán irány Skip. arra rengeteg setup van már.
    és mielőtt valaki leszólna, mértnem setupolok (hát időhiány). és biztos nem tudom felvenni azokkal a versenyzőkkel a versenyt ilyen téren akik idejük nagyrészét ezzel is töltik és értenek is hozzá.
    majd a szabi alatt kicsit elményedek a setupolásban, csak hogy ragadjon rám valami folyamatosan, de nah.

  10. #360
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése

    ui: más kérdés, hogy ez a járgány egyébként sem annyira "menő", sokan mennek pár futamot megvan az SR aztán irány Skip. arra rengeteg setup van már.
    Én imádom a solsticet, de mikor megláttam, hogy Earnhardt jobbat megy a Rookieval, mint az Advanceddel, akkor rosszul lettem. 1:02:421 pffff! Mi lenne ha állítana az autón?

  11. #361
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ti milyen időt tudtok Lime Rock Parkban a Solstice-al? Most csináltam egy setupot, amivel 1:03:387-et tudok menni. Valakinek van jobb setupja? http://www.youtube.com/watch?v=jqW6_jLUP74
    Mindig lesz valaki aki gyorsabb
    Szerintem nem volt rossz kör! Én se tudok gyorsabbat, de látok még benne T1-ből kifelé és utolsó kanyarból lefelé jövet, illetve utolsó elöttiben azt hiszem ici pici bal láb fékkel padlógázon picit jobban kiengedve jobbat lehetne menni, de ez nincs 1mp

  12. #362

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Én imádom a solsticet, de mikor megláttam, hogy Earnhardt jobbat megy a Rookieval, mint az Advanceddel, akkor rosszul lettem. 1:02:421 pffff! Mi lenne ha állítana az autón?
    amúgy rookie-val érdekeset mentem nemrég énis. 1.03.4xx, ami kb a setup-os időm. Oo lehet ennyire jó lenne az "alapsetup" (amit mi nem is látunk?)

  13. #363
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Na itt megállt az ütő. http://www.youtube.com/watch?v=r5n3J21G4co

  14. #364

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    hát ez gecinagy

  15. #365
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen. Sárga zászlóval mindez nem jöhetett volna létre

    Ilyenkor, ha belerongyolsz az előtted karambolozó felekbe, akkor változik a rating?

  16. #366
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen. Sárga zászlóval mindez nem jöhetett volna létre

    Ilyenkor, ha belerongyolsz az előtted karambolozó felekbe, akkor változik a rating?
    Igen változik. De ahogy a programot ismerem Ő is kapott volna még 4 pontot plusszba. De, ha mondjuk telibekapom, azt aki a pálya közepén állt, és mondjuk az ő autója nekivág a másiknak, aki a palánknál állt, akkor szépen megszedhettem volna magam büntikkel. Általában maxon van a ratingom, és volt már olyan, hogy egy versenyen 4x lecsúsztam egy picit az aszfaltról, és nem mozdult negatív irányba. Ezek egypontos hibáknak számítanak. De egy erősebb kocc 4-nek.
    Utoljára módosította: Szecsi; 2008. 07. 20. 12:16.

  17. #367
    Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    284

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    irjunk mán nekik, hogy replayben is működjön a tükör....

    Én egyébként rookie solstice-al 1:03:1, de a Huttu 1:01-es idejét nem értem. Rookie-val. Olyat egyszerűen nem lehet! A nem rookiet még nem is próbáltam, majd Tilustól kérek setupot
    Utoljára módosította: Selmeci Krisztián; 2008. 07. 20. 12:38.

  18. #368
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Selmeci Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    irjunk mán nekik, hogy replayben is működjön a tükör....
    Én a virtuális tükröt használom. Még nem figyeltem, hogy replaynél működik vagy nem.
    Utoljára módosította: Szecsi; 2008. 07. 20. 12:46.

  19. #369

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Én a virtuális tükröt használom.
    tükör gáz, hátra látni a középsővel, de a kinti szart nem ér. volt hogy boxbol jövök ki, nem látok senkit, erre bumm, mégis oldalt elment mellettem valaki, és én meg menekülhettem a fűre.oldalra nézés sem mindig segít. zászló és valamennyire dinamikus pilótafülke kellene...

  20. #370

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Selmeci Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    irjunk mán nekik, hogy replayben is működjön a tükör....

    Én egyébként rookie solstice-al 1:03:1, de a Huttu 1:01-es idejét nem értem. Rookie-val. Olyat egyszerűen nem lehet! A nem rookiet még nem is próbáltam, majd Tilustól kérek setupot
    1.01??? azta. ha nem mostanában futotta, akkor az valszeg a pálya egy régebbi verziója lehetett, frissítés előtti cucc.
    mert szvsz az tényleg képtelenség.
    vagy be van programozva az iRacing hogy x nevezők alatt 1,2x gyorsabb legyen minden

  21. #371
    Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    284

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    1.01??? azta. ha nem mostanában futotta, akkor az valszeg a pálya egy régebbi verziója lehetett, frissítés előtti cucc.
    mert szvsz az tényleg képtelenség.
    vagy be van programozva az iRacing hogy x nevezők alatt 1,2x gyorsabb legyen minden
    Én is a virtuálisat (is) használom.

    Ja hogy ennek volt korábbi verziója.... Igy már mindent értek. Nincs nagy szimulátoros tapasztalatom, de azért általában meg tudom saccolni, hogy mennyi van még egy körben, és egy egy perces pályán két másodperc az félelmetesen sok. Skip Barberrel már alulról nyalogatom néha Huttu úr idejét, igen furcsállottam, hogy egy másik kocsival 2 mp a differencia.

  22. #372
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Sztem itt nem lesz soha olyan, hogy pályaupdate. Kimennek megcsinálják, és kész. A Huttu meg, lehet, hogy megpróbálta csak gázelvétellel megoldani a feladatot . Renátó, Te megpróbálhatnád, mert régebben asszem oválon mentél mindig, és ott csak gázelvét van . A Lime Rock Park első kanyart gyakorold sokat! Legközelebb el kell vernünk a mezőnyt!

  23. #373

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem itt nem lesz soha olyan, hogy pályaupdate. Kimennek megcsinálják, és kész. A Huttu meg, lehet, hogy megpróbálta csak gázelvétellel megoldani a feladatot . Renátó, Te megpróbálhatnád, mert régebben asszem oválon mentél mindig, és ott csak gázelvét van . A Lime Rock Park első kanyart gyakorold sokat! Legközelebb el kell vernünk a mezőnyt!
    jaja, viszont a pályaupdate van asszem, volt hogy valami ovalon régen ment valaki 17.1-et, most meg az időmérőn csak 17.3-at tudott. mástól hallottam már nemtudom hol. lehet ez egy história de fene tudja.

    jaja, jó futam lehetett volna. teszten kostans köröket tudok menni, viszonylag jó tempóban, sajnos keveset (ezelőtt semmit) nem nyomtam online, kicsit izzadok is alatta, el ne b*sszam

    majd próbálom megszokni gyakorolni az első kanyar általában oké, egyet előztem is addig, a másik is meg lett volna, mert a köv. kanyar nekem feküdt volna, ha be tudom venni. ha.

    nah sok sikert

    este 5 vagy 7 és 9 kor is indulok jó lenne 4-es felé menni itt is
    ovalt is kipróbálom majd, bár a monstani pálya, hát elég nehéz. teszten eddig 17.355 a legjobb. de hibátlanul ezen végigmenni

  24. #374
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    jaja, viszont a pályaupdate van asszem, volt hogy valami ovalon régen ment valaki 17.1-et, most meg az időmérőn csak 17.3-at tudott. mástól hallottam már nemtudom hol. lehet ez egy história de fene tudja.

    jaja, jó futam lehetett volna. teszten kostans köröket tudok menni, viszonylag jó tempóban, sajnos keveset (ezelőtt semmit) nem nyomtam online, kicsit izzadok is alatta, el ne b*sszam

    majd próbálom megszokni gyakorolni az első kanyar általában oké, egyet előztem is addig, a másik is meg lett volna, mert a köv. kanyar nekem feküdt volna, ha be tudom venni. ha.

    nah sok sikert



    este 5 vagy 7 és 9 kor is indulok jó lenne 4-es felé menni itt is
    ovalt is kipróbálom majd, bár a monstani pálya, hát elég nehéz. teszten eddig 17.355 a legjobb. de hibátlanul ezen végigmenni
    Nekem ez az oval jobban bejön, mert van hely bőven és kicsi az esélye a balesetnek, ha meg van is, azt elég könnyű elkerülni. Remélem találkozunk még ma futamon, legyen az ovál vagy road. A három órási futamot lazán nyertem. Szokásosan nagyon jól rajtoltam, és az 5. helyről az első kanyarban már a második voltam a köv körben meg már első voltam. 16:305
    Utoljára módosította: Szecsi; 2008. 07. 20. 16:45.

  25. #375
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Selmeci Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Én is a virtuálisat (is) használom.

    Ja hogy ennek volt korábbi verziója.... Igy már mindent értek. Nincs nagy szimulátoros tapasztalatom, de azért általában meg tudom saccolni, hogy mennyi van még egy körben, és egy egy perces pályán két másodperc az félelmetesen sok. Skip Barberrel már alulról nyalogatom néha Huttu úr idejét, igen furcsállottam, hogy egy másik kocsival 2 mp a differencia.
    Nem pályaupdate volt hanem autó ÉS pálya update!
    Soltice is változott, és LRP is, a betonozott részek tapadását valaki rosszul állította be, ezen csökkentettek valamelyest.

Oldal: 15 / 117 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 115 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •