Oldal: 46 / 117 ElsőElső ||| 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 96 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.126 - 1.150 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #1126

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Az arak tenyleg sokkal jobbak, viszont most mar nem jar kredit az elofizeteshez.

    Jar viszont a reszvetelert. Ha eleg sok futamon vesz reszt valaki akkor egy ev alatt max 40$-t ossze lehet szedni. Ez azert jo mert versenyzesre osztonoz.
    Lépniük kellett valamit gondolom, mert a sok újonnan bevezetett széria elaprózta az amúgy sem túlságosan népes tagságot. Az x óránkénti futam, meg pont a lényegét vette el a rendszernek, mert mégsem tudtál már bármikor versenyezni. Az meg külön bosszantó amikor kivárod az időt, és a regisztrált 8 főből 5 meg sem jelenik a rajtrácson (pár délelőtti lotus futam volt ilyen).
    Jó irányba mozdulnak, de ha iracing-kezdőként nézzük a dolgokat, (nekünk) az olcsótól még így is messze van.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  2. #1127

    Re: Iracing

    Örülök az árcsökkentésnek, bár kicsit idegesítő, hogy tegnapelőtt vettem meg mindent a late modell bajnoksaghoz (kocsi, és pályák)

  3. #1128
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg kzol írta Hozzászólás megtekintése
    Örülök az árcsökkentésnek, bár kicsit idegesítő, hogy tegnapelőtt vettem meg mindent a late modell bajnoksaghoz (kocsi, és pályák)
    Kapni fogsz krediteket, kompenzálják a veszteséged.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #1129

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Az arak tenyleg sokkal jobbak, viszont most mar nem jar kredit az elofizeteshez.

    Jar viszont a reszvetelert. Ha eleg sok futamon vesz reszt valaki akkor egy ev alatt max 40$-t ossze lehet szedni. Ez azert jo mert versenyzesre osztonoz.
    Valamenyi eddig is járt a részvételért, vagy a tiszta versenyekért nem tudom. Én havi "bérlettel" nyomom, sokat versenyeztem,az első ötben voltam szinte mindig, átlag 1 incidens/verseny.Az elmult 2-3 hónapban 13-14 dolcsit fizettem.Elméletileg nekem 2.50 $ kedvezmény járt volna, tehát 17.50$ kellet volna fizetnem.

  5. #1130

    Re: Iracing

    The iRacing calls me back:heyjoe67_

  6. #1131

    Re: Iracing

    Na kipróbáltam a csodát
    Öööö, vegyes érzelmek.
    1: ezek a pályák és autók....eh
    2: ff, jó jó, kanyarokban megcsúszásokat kb annyira lehet érezni mint race07-ben, csak jól kell belőni az FF-et ISI engine-ben
    3: grafika, hát isten tudja, de szerintem nincs különbség ISI-hez képest (1680x1050 maxon mindkettőben)

    4: jó lenne ez, ha nem USA-ba csinálták volna, mondom pályák és autók...egyiket sem komálom, ilyen fiktív autó feelingem van
    5: jó, tudom be lett scannelve meg minden, de attól jó egy szim, hogy szétveri a kezed LimeRock-on a barber (15-ös FF-el), mert úgy pattog az úton, mint kecskeszar a deszkán? Hát, jah, végülis leszimulálja az utat, mint állat, de ettől még annyival szerintem nem jobb.
    6: meg lehet kövezni, de 6 kör után mentem egy 59.2-őt LimeRock-on Barberrel, a feeling kb ugyanaz. Ok, nem egy űridő, láttam youtube-on 57.8-et, de 6 kör után..ennyire futotta.

  7. #1132

    Smile Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Na kipróbáltam a csodát
    Öööö, vegyes érzelmek.
    1: ezek a pályák és autók....eh
    2: ff, jó jó, kanyarokban megcsúszásokat kb annyira lehet érezni mint race07-ben, csak jól kell belőni az FF-et ISI engine-ben
    3: grafika, hát isten tudja, de szerintem nincs különbség ISI-hez képest (1680x1050 maxon mindkettőben)

    4: jó lenne ez, ha nem USA-ba csinálták volna, mondom pályák és autók...egyiket sem komálom, ilyen fiktív autó feelingem van
    5: jó, tudom be lett scannelve meg minden, de attól jó egy szim, hogy szétveri a kezed LimeRock-on a barber (15-ös FF-el), mert úgy pattog az úton, mint kecskeszar a deszkán? Hát, jah, végülis leszimulálja az utat, mint állat, de ettől még annyival szerintem nem jobb.
    6: meg lehet kövezni, de 6 kör után mentem egy 59.2-őt LimeRock-on Barberrel, a feeling kb ugyanaz. Ok, nem egy űridő, láttam youtube-on 57.8-et, de 6 kör után..ennyire futotta.
    Hát szerintem egy pár futamot szánj még rá.Valahogy mások a versenyek, talán nincs az a "gyözelem vagy halál" mentalitás egy előzésnél. Vagy ha van is, hamar leszokik az ember róla.Egy hülye kis hiba és vége a versenynek.Nekem ez tetszik benne, ez az "egy dobásod van" hozzáállás.Talán sokkal jobban kell figyelni az ellenfelekre, na meg arra hogy mit kockáztatok, valahogy nagyobb kihívás egy verseny. De ez nem azon múlik milyen engine hajtja a játékot.Ezt az rFactor is tudja veteran szinten. Csak az a szerencsétlen játék agyon lett moddingolva, és ezer modból jó ha 3 ami tényleg nem olyan mint mondjuk a NFS Undercover. Más játék meg jelenleg nincs a piacon ami ennyire elborultan maximalista akarna lenni.

  8. #1133

    Re: Iracing

    Érkezik.
    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #1134
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Érkezik.
    na végre, az első "autó"....
    Utoljára módosította: neilszab; 2009. 10. 22. 11:38.

  10. #1135

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hát szerintem egy pár futamot szánj még rá.Valahogy mások a versenyek, talán nincs az a "gyözelem vagy halál" mentalitás egy előzésnél. Vagy ha van is, hamar leszokik az ember róla.Egy hülye kis hiba és vége a versenynek.Nekem ez tetszik benne, ez az "egy dobásod van" hozzáállás.Talán sokkal jobban kell figyelni az ellenfelekre, na meg arra hogy mit kockáztatok, valahogy nagyobb kihívás egy verseny. De ez nem azon múlik milyen engine hajtja a játékot.Ezt az rFactor is tudja veteran szinten. Csak az a szerencsétlen játék agyon lett moddingolva, és ezer modból jó ha 3 ami tényleg nem olyan mint mondjuk a NFS Undercover. Más játék meg jelenleg nincs a piacon ami ennyire elborultan maximalista akarna lenni.
    Nincs az a pénz, hogy én erre költsek, most is olyan csaták voltam HTCM-be, amit az iRacing sohasem fog adni nekem, itt mehet a kicsi kocc, a kicsi lökdösés, ez a feeling....és itt is győzelem vagy halál van....

    Félre értettem, mindegy, győzelem és halál az van, de nem ez a lényeg?
    Utoljára módosította: Kovács Balázs; 2009. 10. 21. 23:31.

  11. #1136

    Re: Iracing

    Én valszeg előfizetek újra. Szerettem anno nagyon,

  12. #1137

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs az a pénz, hogy én erre költsek, most is olyan csaták voltam HTCM-be, amit az iRacing sohasem fog adni nekem, itt mehet a kicsi kocc, a kicsi lökdösés, ez a feeling....és itt is győzelem vagy halál van....

    Félre értettem, mindegy, győzelem és halál az van, de nem ez a lényeg?
    Nincs ezzel semmi gond, kinek a pap, kinek a papné, kinek a paplan.
    Itt is van kicsi kocc, csak kissebb....

  13. #1138

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    na végre, az elő "autó"....
    Gondolom ez is nagyon "kezesre" sikerül majd...

  14. #1139

    Re: Iracing

    iRacingben, h vettétek a motorhangot hangosra? Nekem nagyon halk.

  15. #1140
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs az a pénz, hogy én erre költsek, most is olyan csaták voltam HTCM-be, amit az iRacing sohasem fog adni nekem, itt mehet a kicsi kocc, a kicsi lökdösés, ez a feeling....
    A Mastersen sokkal nagyobb versenyek vannak, és SOKKAL többen vagyunk a pályán!
    Ráadásul hazai bajnokság!
    Én is sokkal jobban élvezem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #1141
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    iRacingben, h vettétek a motorhangot hangosra? Nekem nagyon halk.
    ugyan régen volt hogy iR-eltem, de asszem...feltekertem a hangerőt a hangszórón
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #1142
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    iRacingben, h vettétek a motorhangot hangosra? Nekem nagyon halk.
    Sehogy, sajnos csak 5.1 esetén állítható külön a motor hangja.
    Tekerd fel a hangerőt...de sajnos fülesen ez se mindig elég.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  18. #1143
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Iracing

    Sokat olvasgatom a forumot,desajnos még nem 3.000 forint havonta a program...
    Nekem annyi a plafon mostanában.
    Ugylátom jön azért 1-2 dolog ami érdekes lessz majd.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  19. #1144

    Re: Iracing

    Most küldték szét a kérdőivet ki milyen pályát,szeriát látna szívesen.Na meg érdekelne minket éjszakai futam, meg esetleg "dirt". Úgy emlékszem valaki azt igérte megeszi a kalapját ha az iRacing-ben WRC autók lesznek.Hát megint van rá az esély.

  20. #1145
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Sokat olvasgatom a forumot,desajnos még nem 3.000 forint havonta a program...
    Nekem annyi a plafon mostanában.
    Ugylátom jön azért 1-2 dolog ami érdekes lessz majd.
    Valoban nem 3000 forint havonta:

    1 honap 14 $ = 2482 Ft
    2 ev 179$ / 24 honap = 1322 Ft

    Persze ehhez meg hozzajonnek az autok es palyak arai, viszont lejon belole az evi max 40$ amit a reszvetelert lehet kapni.

    (Arfolyam Google szerint.)

  21. #1146
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Most küldték szét a kérdőivet ki milyen pályát,szeriát látna szívesen.Na meg érdekelne minket éjszakai futam, meg esetleg "dirt". Úgy emlékszem valaki azt igérte megeszi a kalapját ha az iRacing-ben WRC autók lesznek.Hát megint van rá az esély.
    En is kitoltottem, de nem lattam olyan kerdest, hogy akarok-e "dirt" szakosztalyt.
    Olyan kerdes volt, hogy ki mivel jatszik, es itt volt egy lehetseges valasz, hogy a Dirt cimu jatek valameyik verziojaval.

  22. #1147

    Re: Iracing

    Hát szerintem meg az iRacing a jobbés ha a szimulátort kellene osztályozni valóban vannak hiányosságai, ám az erényei vitathatatlanok, arról nem beszélve, hogy egy-két év még és a többi szim "sehol" nem lesz ehhez képest.

    oké, rFactor 2 az még jónak néz ki, Simbin semmi komolyat nem tud még felmutatni, ami működik is vagy legalább a koncepció érne valamit.., de nem.

    Ráadásúl eléggé "olcsó" lett az iracing (számoljuk úgy hogy harmadára csökkent kábé minden), a kérések is folyamatosan teljesülnek...
    És képzeljétek itt is van közösség, akkor is ha csak tesztelgetsz néha, mert gyakran találkozni ugyanazokkal a pályán ott is.

    Nekem meg oly mindegy, hogy magyarokkal versenyzek jót vagy külföldivel...


  23. #1148

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    En is kitoltottem, de nem lattam olyan kerdest, hogy akarok-e "dirt" szakosztalyt.
    Olyan kerdes volt, hogy ki mivel jatszik, es itt volt egy lehetseges valasz, hogy a Dirt cimu jatek valameyik verziojaval.
    Bocs , igazad van,én kavarodtam meg, úgy emlékeztem abban a menüpontban lehetett választani.Megnéztem újra,sajnos úgy látszik már kezdődik az elhülyülés nálam.

  24. #1149
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Iracing

    Nah, már perkálható is a lóvé a Corvette-ért, a Dallara Indy cart kocsiért és Mosport-ért, csak tudnám mi a frász értelme van az előrendelésnek??

    "Be sure to get first crack at one, two or all three of them by placing your pre-order now."

    Eeez?
    Utoljára módosította: neilszab; 2009. 10. 23. 19:55.

  25. #1150

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, már perkálható is a lóvé a Corvette-ért, a Dallara Indy cart kocsiért és Mosport-ért, csak tudnám mi a frász értelme van az előrendelésnek??

    "Be sure to get first crack at one, two or all three of them by placing your pre-order now."

    Eeez?
    Ha valaki esetleg szeretne másik pályát/autót vásárolni (amit azonnal használhat), akkor ezeket is hozzácsaphatja és így több kedvezményre jogosult.

Oldal: 46 / 117 ElsőElső ||| 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 96 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •