Oldal: 45 / 117 ElsőElső ||| 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 95 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.101 - 1.125 (2904 összesen)

Téma: iRacing

Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Re: Iracing

Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez kurva jó!!!! Zuhanjon csak az az SR!!!
    Ez egy fun race volt, itt nem zuhant az SR.

Sajnlatos teny azonban, hogy a tet nelkuli futamokon tenyleg public server hangulat van.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.156

Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy fun race volt, itt nem zuhant az SR.

Sajnlatos teny azonban, hogy a tet nelkuli futamokon tenyleg public server hangulat van.
    0,27-0,28 nál "érdekes" a sárga Jetta betonkorlátpuszija....

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    0,27-0,28 nál "érdekes" a sárga Jetta betonkorlátpuszija....
    Hat igen, vagy netcode vagy a lag. A villogo autokat is a magas ping okozza.

Egy kérdés, hátha tud valaki válaszolni.
    Miért van az hogy a sisakon a csik citromsárga ("C" licensz), amikor a road licencem "D"(narancs) 4.30-4.70 között szokott mozogni.Attól függ hogy sikerül a napom. A kocsikon a licensz jelző csíkok is citromsárgák. De én csak ovalon vagyok "C". Ez bug, vagy már teljesitettem a az elörelépéshez szükséges dolgokat?
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2009. 08. 18. 00:19.

Ott van meg esetleg a Spec Racer, az ingyenes es nagyon nagy elmeny.
    Igaz C licensszel rookie sorozatban menni nem a leghatekonyabb modja az SR novelesnek.
    Azért jó az de nem csak SR növelésre, ha jó qual időt mész, akkor erős mezőnybe rak, és jó helyezés esetén sok pontot oszt és sok iR-t is. Este 9-től hajnalig vannak Solstice versenyekből kemények, akkor még jelen vannak az angolok közül a jobbak, de már jönnek az amerikai és kanadai gyors srácok is, meglepően sok van belőlük.

Idézet Eredetileg Petesilver írta Hozzászólás megtekintése
    Azért jó az de nem csak SR növelésre, ha jó qual időt mész, akkor erős mezőnybe rak, és jó helyezés esetén sok pontot oszt és sok iR-t is. Este 9-től hajnalig vannak Solstice versenyekből kemények, akkor még jelen vannak az angolok közül a jobbak, de már jönnek az amerikai és kanadai gyors srácok is, meglepően sok van belőlük.
    Nem a kval-tol fugg, hogy melyik szerverre oszt be a gep, hanem az iRatingedtol.

Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a kval-tol fugg, hogy melyik szerverre oszt be a gep, hanem az iRatingedtol.
    Hát a fene tudja, valamikor olyan palikkal tolom,akik egy kör alatt 2 vernek rám, valamikor meg én tolom a mezönyt le a pályáról(ez a ritkább), néha meg majdnem egy kupacban érkezünk be. Volt oval versenyem csupa feketével, 2 kék volt, és egyedül voltam citromsárga(nagyon lealáztak, addig mertem remélni hogy tudok vezetni) de volt olyan verseny ahol én voltam a "rutinos vén róka".

Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    aláírom, hogy ezt kommunikálják, akkor viszont egy két Rookienak bivalyerős iratingje lehet, mert jó qual eredményel ott vannak olyan mezőnyben, hogy ihaj! Persze ezek nagy része régi motoros új ingyenes rookie reggel DE Class c-vel és jó idővel én is kezdtem anno hozzád hasonló alienekkel egy mezőnyben

Jó volt ide bekukkantani több okból is. Ennek az egész oldalnak meg bajnokságnak a megalakulása óta nem jártam erre, csak hébe-hóba. Anno még egy két próbafutamon még indultam is a kezdeteknél. Amiért jó volt ide benézni:
    1: végre értem honnan kerültek elő hazánk iszonyatgyors fiai az iRacing tabbelláira

2: jó látni ennyi év után, hogy sikerült ránézésre megvalósítani a kezdeti terveket, és tényleg magas színvonalú ligába tömörülni. Ehhez csak gratulálni tudok minden itt induló versenyzőnek!

Idézet Eredetileg Petesilver írta Hozzászólás megtekintése
    ... akkor viszont egy két Rookienak bivalyerős iratingje lehet...
    A versenyzok rajtszamabol tudsz kovetkeztetni az iratingukre. Felteve, ha a nala alacsonyabb ill magasabb rajtszamu nem rookie es latszik az IR-je.

A legtobb rookienak hamar leesik az IR, mert vagy benak, vagy kilokik oket, akik meg elol mennek, hamar elerik a 2000-2500-at es utana mar jo esellyel a magasabb splitbe kerulnek. Nagyon sokszor van, hogy a jelentkezok 90%-a 2000 alatt van, ilyenkor kerulhetsz konnyen az erosebb splitbe, amit Peter is irt.

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Bejelentettek valami IRL micsodat:

Azt mondjak meg az osszel megjelenik, gondolom a november elejen esedekes frissitessel jon.
    Igerik meg a sorozat osszes palyajat.

Nahát Kedves Versenyzőtársak!

Íme egy Orion Race Team pilóták közös tesztelésének replayeiből készített videó! Igazán hangulatos, látványos anyag megéri megnézni! Én 0:59 - nél ill. 2:30 - nál vagyok látható egy-egy kanyar erejéig

GPLRank
    Monster Of GPLRank

Racing is in my blood. . .it's part of my life

You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .

www.orionraceteam.com

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

INGYENES EGY HONAPOS DEMO!!!

Promotion Code-hoz be kell irni hogy:
    PR-GPL a road dolgokhoz es PR-NR2003 ha az oval erdekel.

Itt:
    https://members.iracing.com/membersi...tionChoices.do

Bovebben:
    http://www.facebook.com/note.php?note_id=128241125479

Hitelkartya vagy PayPal account szukseges!
    Utoljára módosította: ZTyukodi; 2009. 09. 03. 21:38.

Nem tudja valaki a Jetta mióta lett manual váltós? Letöltöttem kinomban, és baromira meglepődtem hogy váltani kell! Igy egész jó!Nekem az utolsó infóm az volt hogy hagyományos automata.
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2009. 09. 22. 10:16.

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja valaki a Jetta mióta lett manual váltós? Letöltöttem kinomban, és baromira meglepődtem hogy váltani kell! Igy egész jó!Nekem az utolsó infóm az volt hogy hagyományos automata.
    Itt azt irjak, hogy DSG valtoja van:
    http://members.iracing.com/membersit...il.do?carid=27

Nekem nincs meg a Jetta, de a forumban panaszkodtak, hogy nem hagy tul koran visszavaltani, igy ovja a motort a tulporgetestol. Gondolom akkor kezzel kapcsolgatjak a duplakuplungost.

Itt azt irjak, hogy DSG valtoja van:
    http://members.iracing.com/membersit...il.do?carid=27

Nekem nincs meg a Jetta, de a forumban panaszkodtak, hogy nem hagy tul koran visszavaltani, igy ovja a motort a tulporgetestol. Gondolom akkor kezzel kapcsolgatjak a duplakuplungost.
    Ja,DSG.Akkor valamit félreforditottak azon az oldalon ahol olvastam róla,az eredetit meg sem néztem. Szép is lenne ezt a TD motort visszadobni,hagy forogjon vagy 7500-at. Rövid verseny lenne.Mondjuk megcsinálhatnák 2000-es FSI motorral is....(vagy ahogy most VW-ék hivják, már nem birom követni)
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2009. 09. 22. 23:12.

Tóvári György Regisztrált
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

Kipróbáltam a Lotus-t. A Mazda után nem veszélyes, de a beállítási lehetőségek annyira részletesek, hogy az könnyen zsákutcába viheti az embert. Főleg, hogy nincs Motec telemetria, amivel legalább a hasmagasságot be lehetne lőni.
    Viszont van amit nem tudok, hogy pontosan mi akar lenni:
    Wing wicker
    Bumpstop gap (itt azt nem értem, hogy pozitív és negatív értéket is lehet neki adni.)

Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam a Lotus-t. A Mazda után nem veszélyes, de a beállítási lehetőségek annyira részletesek, hogy az könnyen zsákutcába viheti az embert. Főleg, hogy nincs Motec telemetria, amivel legalább a hasmagasságot be lehetne lőni.
    Wing wicker
    Bumpstop gap (itt azt nem értem, hogy pozitív és negatív értéket is lehet neki adni.)
    Van telemetria az Iracing-hez elvileg Sőt még szektor idők is vannak

Wing wicker
    A Wing Wicker abban segít, hogy kevesebb szárnyat használhass (nem tudom most így a pontos definícióját a Wing Wickernek)! Ha nagyobb Wing Wickert használsz, akkor kevesebb szárnnyal is elérheted a megfelelő tapadást az adott pályán!

A Bumbstop Gap pedig olyan mint a Bump Rubber volt a GPL - ben, azaz a rugóhatároló gumibak!
    GPLRank
    Monster Of GPLRank

You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .

www.orionraceteam.com

Tóvári György Regisztrált
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    A Bumbstop Gap pedig olyan mint a Bump Rubber volt a GPL - ben, azaz a rugóhatároló gumibak!
    Azt értettem, ahogy a korábbi játékokban szerepelt. Ott a határolók vastagságát lehetett állítani. Itt úgy értelmezem, hogy a határolóig tartó elmozdulás hosszát adja. Csak a negatív értékeket nem tudom értelmezni.

Azt értettem, ahogy a korábbi játékokban szerepelt. Ott a határolók vastagságát lehetett állítani. Itt úgy értelmezem, hogy a határolóig tartó elmozdulás hosszát adja. Csak a negatív értékeket nem tudom értelmezni.
    Igen ez felettébb érdekes különben! Amióta Én Lotusszal nyomom azóta egyetlen egy pályán használtunk ilyet ha emlékeim nem csalnak!
    GPLRank
    Monster Of GPLRank

www.orionraceteam.com

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Csokkentek az elofizetes es a palyak, autok arai, atlagban kb. 30%-kal!

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Csokkentek az elofizetes es a palyak, autok arai, atlagban kb. 30%-kal!
    De meg ne oruljunk nagyon, mert kavarnak valamit a kredittel ami az elofizeteshez jar, es autot palyat vagy ujabb elofizetest lehet venni belole.
    Erdekes modon az eves elofizetes pont annyival csokkent mint amennyi kredit jart hozza.

Meg nincs hivatalos bejelentes, csak a forumban szivarog az info.

Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

De meg ne oruljunk nagyon, mert kavarnak valamit a kredittel ami az elofizeteshez jar, es autot palyat vagy ujabb elofizetest lehet venni belole.
    Erdekes modon az eves elofizetes pont annyival csokkent mint amennyi kredit jart hozza.

Meg nincs hivatalos bejelentes, csak a forumban szivarog az info.
    Az oldalon már ki vannak téve a csökkentett árak.
    Hát lényegesen jobb, mint volt!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Az arak tenyleg sokkal jobbak, viszont most mar nem jar kredit az elofizeteshez.

Jar viszont a reszvetelert. Ha eleg sok futamon vesz reszt valaki akkor egy ev alatt max 40$-t ossze lehet szedni. Ez azert jo mert versenyzesre osztonoz.

Oldal: 45 / 117 ElsőElső ||| 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 95 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •