Oldal: 44 / 117 ElsőElső ||| 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 94 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.076 - 1.100 (2904 összesen)

Téma: iRacing

Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Re: Iracing

Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Mostanában lesz valamikor a licence osztás is nem? Mert akkor lehet előfizetek újra, végül is "B" leszek Már "A"-ban kellene mennem, de nem kaptam meg a múltkor Most viszont 266-os euro árfolyam mellett hát még megér talán 1 + hónapot.
    Konkretan mara, magyar idoszerint ejfeltol van meghirdetve egy 2 oras leallas a licensz leptetes miatt.

Nem ertem, hogy ez most csak a rookie-kra (ok negy hetente lephetnek elo) vagy mindenkire vonatkozik. Hiszen eddig a 13. fun week (az aktualis 13. het holnap kezdodik (iRacing-ben keddtol hetfoig tart egy het.)) vegen volt az eloleptetes, hogy akinek nincs meg a Safety Rating meg dolgozhasson rajta.
    Utoljára módosította: ZTyukodi; 2009. 07. 27. 09:20.

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Hatha valaki nem hallott meg rola, van most egy szulinapi akcio (1 evas az iRacing):
    aki jelenleg is elofizeto, es egy evre hosszabit 2009.07.31-ig, az kap ajandek 25 iRacing dollart az egy eves elofizeteshez jaro 60 melle. Ezen tovabbi elofizetest, vagy autot, palyat lehet vasarolni.
    Utoljára módosította: ZTyukodi; 2009. 07. 27. 09:22.

Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Konkretan mara, magyar idoszerint ejfeltol van meghirdetve egy 2 oras leallas a licensz leptetes miatt.

Nem ertem, hogy ez most csak a rookie-kra (ok negy hetente lephetnek elo) vagy mindenkire vonatkozik. Hiszen eddig a 13. fun week (az aktualis 13. het holnap kezdodik (iRacing-ben keddtol hetfoig tart egy het.)) vegen volt az eloleptetes, hogy akinek nincs meg a Safety Rating meg dolgozhasson rajta.
    Nézd majd meg a naptárat, ott benne van. A rookie licensz lesz ma, a rendes meg jövőhét hétfőn.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

Mostanában lesz valamikor a licence osztás is nem? Mert akkor lehet előfizetek újra, végül is "B" leszek Már "A"-ban kellene mennem, de nem kaptam meg a múltkor Most viszont 266-os euro árfolyam mellett hát még megér talán 1 + hónapot.
    Az MPR felteteleit teljesitetted? Nem hobbibol leptetnek elo, csak akkor, ha mentel legalabb 4 time trialt vagy versenyt a megfelelo osztalyu autoval. Nem mintha ezt nehez lenne teljesiteni...Amugy meg USD-vel szamolj. Persze az sem veszes most, bar anno a 150-es jobb volt.

Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    Az MPR felteteleit teljesitetted? Nem hobbibol leptetnek elo, csak akkor, ha mentel legalabb 4 time trialt vagy versenyt a megfelelo osztalyu autoval. Nem mintha ezt nehez lenne teljesiteni...Amugy meg USD-vel szamolj. Persze az sem veszes most, bar anno a 150-es jobb volt.
    Némileg úgy tűnt, hogy teljesítettem. kb. 50 versenyt mentem a különböző kategóriákba. ELő is léptettek és 5 nappal később lefokoztak azóta sem derült ki miért.

Némileg úgy tűnt, hogy teljesítettem. kb. 50 versenyt mentem a különböző kategóriákba. ELő is léptettek és 5 nappal később lefokoztak azóta sem derült ki miért.
    Csak 3 ervenyes TT-d volt a skip barberrel a 2008-as utolso szezonban. A 4.-ben amit legeloszor futottal nem volt meg a szukseges 4 tiszta korod.

http://members.iracing.com/membersit...5&custid=20696

Ezert nem promotoltak C-be az ev vegen. Hiaba volt meg 3 versenyed is, az MPR-ben nem es/vagy modszerrel mukodik a 4 verseny/TT, hanem vagy/vagy. Kombinalni nem lehet. Ebben a szezonban mar meg lesz a B licenced.

Azt nem ertem, hogy egyaltalan miert kerultel eggyel feljebb, lehet csak utolag vettek eszre, hogy nem volt ervenyes a TT-d.

Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

Csak 3 ervenyes TT-d volt a skip barberrel a 2008-as utolso szezonban. A 4.-ben amit legeloszor futottal nem volt meg a szukseges 4 tiszta korod.

http://members.iracing.com/membersit...5&custid=20696

Ezert nem promotoltak C-be az ev vegen. Hiaba volt meg 3 versenyed is, az MPR-ben nem es/vagy modszerrel mukodik a 4 verseny/TT, hanem vagy/vagy. Kombinalni nem lehet. Ebben a szezonban mar meg lesz a B licenced.

Azt nem ertem, hogy egyaltalan miert kerultel eggyel feljebb, lehet csak utolag vettek eszre, hogy nem volt ervenyes a TT-d.
    Nem tudom mi lehetett az oka csak felpakoltak aztán meg 5 nap múlva vissza

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

November elejen erkezik:

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

November elejen erkezik:
    A víz kiver ezektől az iRacinges festésektől. Nem találtak valami rendesebb pirosat meg kéket?

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A víz kiver ezektől az iRacinges festésektől. Nem találtak valami rendesebb pirosat meg kéket?

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Egy kis szamisztika:

1967 Ebben az evben zajlo F1 szezont dolgozza fel a GPL.
    1978 Ebben az evben van csucson a Lotus 79, Andretti a bajnok.
    1998 Megjelenik a GPL.
    2009 Megjelenik a Lotus 79 az iRacingben.

1978 - 1967 = 2009 - 1998

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

Á, nem is tudom... Valami más szín esetleg? Fekete-arany?

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

Egy kis szamisztika:

1967 Ebben az evben zajlo F1 szezont dolgozza fel a GPL.
    1978 Ebben az evben van csucson a Lotus 79, Andretti a bajnok.
    1998 Megjelenik a GPL.
    2009 Megjelenik a Lotus 79 az iRacingben.

1978 - 1967 = 2009 - 1998

A különbség pedig 11 -- éppen ahány vb-futam volt 1967-ben!!

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Á, nem is tudom... Valami más szín esetleg? Fekete-arany?

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.560

Sokkal jobb

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

(A teljesseg kedveert)

Tagnap megjelent a VW Jetta TDI

(A teljesseg kedveert)

Tagnap megjelent a VW Jetta TDI

Kipróbálta már valaki?

Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbálta már valaki?
    En nem, de ahogy a videokat neztem rola, elegge sinauto, a kerekvetok mintha ott sem lennenek. Annyi az extra csak, hogy pattog, mint egy gumimaci.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.151

En nem, de ahogy a videokat neztem rola, elegge sinauto, a kerekvetok mintha ott sem lennenek. Annyi az extra csak, hogy pattog, mint egy gumimaci.
    Én próbáltam, a vezetési élményt a nagyi 1,4-es dízel Skoda Fabiájához tundám hasonlítani, amikor kicsit harapósabban megy vele az ember a piacra ...amenyiben ez volt a cél, akkor sikerült eltalálniuk.

A dolog izgalmát az adja meg, hogy rettentő kevés tapadása van a kocsinak, a gumik folyamatosan visítanak és csúszkálnak, szóval egyáltalán nem sínautó. Ökörködni jó vele, érdekességnek megteszi, de 15 dolcsit (egy fél Simbin játék ára) nem ér, ez nem versenyautó.. (nem mintha bármi más is megérné az iR-ben...pfff)

Ami baromi idegesítő, hogy csak akkor hajlandó leváltani, hogy ha picit rálépsz a fékre (tehát nem gázelvéttel, hanem fék kell hozzá), ezt fogalmam sincs, hogy bírták kitalálni... Így jóval nehezebb kanyarba drifttel szórakozni vele... Amúgy a videókon látszódó pattogást én nem érzékeltem belülről...

Ellenben a Lotus nagyon bejön!!!, nagyon ideges, nagyon erős, mégis meglepően kezes, én meg is lepődtem, hogy így tudok vele menni elsőre...
    Utoljára módosította: neilszab; 2009. 08. 13. 15:30.

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...hanem fék kell hozzá...
    En sem vettem meg, csak azt tudom tolmacsolni amit olvastam:

Sokan panaszkodnak ezugyben a forumon. Allitolag a valodi autoban az elektronika nem enged tul koran viszavaltani, hogy ne porogjon tul a motor. Vagyis fek csak annyiban kell hozza, hogy lassuljon az auto, es ezzel megfeleloen alacsonyra essen a fordulat.

Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én próbáltam, a vezetési élményt a nagyi 1,4-es dízel Skoda Fabiájához tundám hasonlítani, amikor kicsit harapósabban megy vele az ember a piacra ...amenyiben ez volt a cél, akkor sikerült eltalálniuk.

A dolog izgalmát az adja meg, hogy rettentő kevés tapadása van a kocsinak, a gumik folyamatosan visítanak és csúszkálnak, szóval egyáltalán nem sínautó. Ökörködni jó vele, érdekességnek megteszi, de 15 dolcsit (egy fél Simbin játék ára) nem ér, ez nem versenyautó.. (nem mintha bármi más is megérné az iR-ben...pfff)

Ami baromi idegesítő, hogy csak akkor hajlandó leváltani, hogy ha picit rálépsz a fékre (tehát nem gázelvéttel, hanem fék kell hozzá), ezt fogalmam sincs, hogy bírták kitalálni... Így jóval nehezebb kanyarba drifttel szórakozni vele... Amúgy a videókon látszódó pattogást én nem érzékeltem belülről...

Ellenben a Lotus nagyon bejön!!!, nagyon ideges, nagyon erős, mégis meglepően kezes, én meg is lepődtem, hogy így tudok vele menni elsőre...
    A Lotus tényleg király! Ezért kezdtem megint road versenyeken indulni,mert fel akarom küzdeni magam a megfelelő licencig...Még csak a Mazdával indulhatnék az meg nem izgat fel.De a Lotus... odavagyok érte.

Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

A Lotus tényleg király! Ezért kezdtem megint road versenyeken indulni,mert fel akarom küzdeni magam a megfelelő licencig...Még csak a Mazdával indulhatnék az meg nem izgat fel.De a Lotus... odavagyok érte.
    Ott van meg esetleg a Spec Racer, az ingyenes es nagyon nagy elmeny.
    Igaz C licensszel rookie sorozatban menni nem a leghatekonyabb modja az SR novelesnek.

A Lotus valóban óriási! Végre valami amivel lehet repeszteni!!!
    Nekem is visszaadta a kedvemet iRacingeléshez!

Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank

Racing is in my blood. . .it's part of my life

You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .

www.orionraceteam.com

Ott van meg esetleg a Spec Racer, az ingyenes es nagyon nagy elmeny.
    Igaz C licensszel rookie sorozatban menni nem a leghatekonyabb modja az SR novelesnek.
    Hát nem, de legalább megszokom újra, hogy jobbra is lehet kanyarodni.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.151

Hát ez kurva jó!!!! Zuhanjon csak az az SR!!!

Oldal: 44 / 117 ElsőElső ||| 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 94 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •