Oldal: 85 / 117 ElsőElső ||| 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 2.101 - 2.125 (2904 összesen)

Téma: iRacing

Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Jó sikerült látom az profilomat,egyszer sikerült updételni a játékot.Most viszont azt mondja hogy az iRacing Service.exe nem fut és hogy töltsem le a szoftvert. És tényleg nem fut ilyen exe pedig megvan játék. A vírusirtó kikapcsolva tűzfal kikapcsolva(ettől viszont libabőrös vagyok) Eddig minden játékot életre tudtam kelteni de ez felhúz most már.

Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Jó sikerült látom az profilomat,egyszer sikerült updételni a játékot.Most viszont azt mondja hogy az iRacing Service.exe nem fut és hogy töltsem le a szoftvert. És tényleg nem fut ilyen exe pedig megvan játék. A vírusirtó kikapcsolva tűzfal kikapcsolva(ettől viszont libabőrös vagyok) Eddig minden játékot életre tudtam kelteni de ez felhúz most már.
    Valószinüleg még midníg a vírusirtó szivat, nekem a nodot uninstallálnom kellett hogy átengedje a iracing service-t, utána tettem egy avirát, ami igyenes és kiválóan möködik együtt a kettő.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Valószinüleg még midníg a vírusirtó szivat, nekem a nodot uninstallálnom kellett hogy átengedje a iracing service-t, utána tettem egy avirát, ami igyenes és kiválóan möködik együtt a kettő.
    Nekem Nod32 van, tűzfal bekapcsolva,böngésző Firefox, op.rendszer Win XP Pro SP3. Gond nélkül fut, még a beállitásokba sem kellet belepiszkálni. Valami más lehet(lehetet) a gond.
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2011. 02. 19. 14:49.

Nagy Ákos Regisztrált
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509
    Nod32, Firefox, Win7 és szintén simán megy, nem kellett állítani semmit. Nekem még soha nem volt gondom a Nod-al.

Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    A franc se érti de most meg jó.

A franc se érti de most meg jó.
    Ez a lényeg.

Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    De hogyan tovább bent vagyok szépen updételt egyszer viszont azóta állandóan azt szeretné ha updételnék bal felül kiírja hogy frissítés elérhető de azt már az előbb letöltötte. A service status is azt írja hogy kéne a frissítés de mit amikor már egyszer frissítette.Bocsánat hogy ennyire értetlen vagyok de keresem a zöld gombot de még nincs

De hogyan tovább bent vagyok szépen updételt egyszer viszont azóta állandóan azt szeretné ha updételnék bal felül kiírja hogy frissítés elérhető de azt már az előbb letöltötte. A service status is azt írja hogy kéne a frissítés de mit amikor már egyszer frissítette.Bocsánat hogy ennyire értetlen vagyok de keresem a zöld gombot de még nincs
    Telepítette is?

Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Első indítás után szépen letöltötte a frissítéseket le is kellett donezni. de akármit akarok jön a frissítésekkel ráklikkelek,ott egy csomó minden hogy ezeket lehetne letölteni rányomok de nem történik semmi.

Első indítás után szépen letöltötte a frissítéseket le is kellett donezni. de akármit akarok jön a frissítésekkel ráklikkelek,ott egy csomó minden hogy ezeket lehetne letölteni rányomok de nem történik semmi.
    Próbáld meg "kézzel" indítani az ...iRacing/updater/iRacingUpdater.exe-t.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

Addig piszkáltad amíg a központi szerver is lefagyott 23.10-kor.

Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Megoldottam a böngésző verziója nem tetszett neki. Pont tölteném le a frissítést ere a felénél meghal az oldal
    Szeretném megkérdezni hogyha lejár az ingyen hónap ,akkor a havidíjat a következő hónapra automatikusan le tudják vonni vagy csak az én engedélyemmel lehet levenni a számlámról az összeget?
    Köszönöm !
    Közben elindult a szeró
    Utoljára módosította: Lali; 2011. 02. 19. 23:28.

Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Igen, erre mindenki figyeljen oda.
    30 nap lejárta előtt, nyomni kell egy CANCEL RENEW opciót az account menü alatt, különben autómatikusan számláz!

Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Igen, erre mindenki figyeljen oda.
    30 nap lejárta előtt, nyomni kell egy CANCEL RENEW opciót az account menü alatt, különben autómatikusan számláz!
    Pff ez egy kicsit azé pofátlan. Mindenesetre kipróbáltam és eléggé bejövős .HA a netkarhoz hasonlítom nekem könnyebb az ir rel boldogulni. Sajna az én költségvetésem nem engedi meg ezt a luxust úgyhogy marad a netkar.

Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Csak nem hagy nyugodni a kisördög! Elkövettem egy láma dolgot a nevemet jó magyar ékezetekkel láttam el. Ebből egy csinos kis csúfság lett. Sajna nem tok angolul írni meg beszélni sem. Kéne egy angolul írott szöveg a suportnak, amiben leírom hogy szeretném megváltoztatni a bejelentkező nevemet mert az nem az angolszász helyesírás szerint adtam meg. Így kéne: Lajos Gorombei nem pedig így Görömbei Lajos. Ha valaki lekottázná ezt nekem angolul azt megköszönném.

Kovács András László Versenyző
    Üzenetek
    188
    Csak nem hagy nyugodni a kisördög! Elkövettem egy láma dolgot a nevemet jó magyar ékezetekkel láttam el. Ebből egy csinos kis csúfság lett. Sajna nem tok angolul írni meg beszélni sem. Kéne egy angolul írott szöveg a suportnak, amiben leírom hogy szeretném megváltoztatni a bejelentkező nevemet mert az nem az angolszász helyesírás szerint adtam meg. Így kéne: Lajos Gorombei nem pedig így Görömbei Lajos. Ha valaki lekottázná ezt nekem angolul azt megköszönném.
    Dear iRacing support,

I was registering a few days ago to your service. Unfortunatelly I gave my name fully in Hungarian - means in accentuated letters. Could you please change it from Görömbei Lajos to Lajos Gorombei?

Thank you in advance!

Tisztelt iRacing support,

néhány nappal ezelőtt regisztráltam a szolgáltatásukra. Sajnos a nevemteljesen magyarul adtam meg - vagyis ékezetes betűkkel. Megváltoztatnák Görömbei Lajosról Lajos Gorombeire?

Előre is köszönöm!

Mondjuk angolul én sem - annyira - tudok, úgyhogy majd jönnek és még javítanak vagy adnak jobb verziót. Persze még lehetne cifrázni, de ennyinek jónak kell lennie. Ha jön válasz, akkor átdobhatod privátban is; amit tudok, segítek.

Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Dear iRacing support,

I was registering a few days ago to your service. Unfortunatelly I gave my name fully in Hungarian - means in accentuated letters. Could you please change it from Görömbei Lajos to Lajos Gorombei?

Thank you in advance!

Tisztelt iRacing support,

néhány nappal ezelőtt regisztráltam a szolgáltatásukra. Sajnos a nevemteljesen magyarul adtam meg - vagyis ékezetes betűkkel. Megváltoztatnák Görömbei Lajosról Lajos Gorombeire?

Előre is köszönöm!

Mondjuk angolul én sem - annyira - tudok, úgyhogy majd jönnek és még javítanak vagy adnak jobb verziót. Persze még lehetne cifrázni, de ennyinek jónak kell lennie. Ha jön válasz, akkor átdobhatod privátban is; amit tudok, segítek.
    Köszönöm !Jó lesz ez így csak megértik ők sem angolok amcsik ugye

Nagy Ákos Regisztrált
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509
    Hát én simán Nagy Ákosként regisztráltam, mert hogy így hívnak.

Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    És az "Á" betűt ki is írja neked rendesen, vagy ott egy jel van helyette? Nekem ugyanis egy csúcsára állított rombusz van az "Á" betűim helyett

Nagy Ákos Regisztrált
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    És az "Á" betűt ki is írja neked rendesen, vagy ott egy jel van helyette? Nekem ugyanis egy csúcsára állított rombusz van az "Á" betűim helyett
    Nekem kiírja.

Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Nekem a Mátyás helyett -> M?ty?s van.

Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a Mátyás helyett -> M?ty?s van.
    Hát az első győzelmes "okleveleken" jól írták a nevem, magyar helyesirással, ékezetekkel. A számlákon "Dear Petr" vagyok. A Tradingpaintsnál meg Petr%C3%B3 P%C3%A9ter .

Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hát az első győzelmes "okleveleken" jól írták a nevem, magyar helyesirással, ékezetekkel. A számlákon "Dear Petr" vagyok. A Tradingpaintsnál meg Petr%C3%B3 P%C3%A9ter .
    Ebből is látszik h nem érdemes ékezettel regelni, de support pár órán belül megoldja.

Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Hétvégi MX5 futamról itt egy kis izelítő.
    A bajnokság a www.iracers.hu rendezésében folyik, várunk mindenkit szeretettel, mitőbb a ligában indulóknak 50% kedvezményt sikerült kiharcolni az éves előfizetés árából. Jelenlegi menü: MX5, Formula Mazda (Star mazda), és Skippy!

Utoljára módosította: Tilus; 2011. 02. 22. 04:59.

Ebből is látszik h nem érdemes ékezettel regelni, de support pár órán belül megoldja.
    Most már így marad, része az imázsomnak.

Oldal: 85 / 117 ElsőElső ||| 35 75 81 82 83 84 85 86 87 88 89 95 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 3 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 3 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •