Oldal: 65 / 117 ElsőElső ||| 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 115 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.601 - 1.625 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #1601
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom practice szerveren volt már olyan, hogy nyomtad neki keményen, és kimentél picit a fűre, és összetörted az autót. Pontosan ezért kell büntetni, mert versenyen veszélyes megmozdulás az ilyen, és ezzel a büntetéssel próbálják biztonságosabbá tenni a versenyeinket. De ha SR kell, már írtam, hogy a Class-odnak megfelelő autóval kell menni, ott kapsz bőven SR-t egy jó verseny után, még alsóbb kategóriákban a versenyek rövidsége miatt, szinte semmit, ráadásul 3-4 pont, és még minuszolod is magad. Ha meg már nagyon lent vagy, akkor sokkal több pontot kapsz egy jó verseny után, mintha 4.xx lenne, és még kevesebbet is von valamivel. Ha valaki így se tudja tartani, úgy gondolom lejjebb a helye.
    Ez igaz, csak sajnos a felsőbb kategóriákban ember hiány van. Oval "c" 64 induló , "b" csak 5. Road-on is hasonló a helyzet. Volt most egy kis időm, kedvem volt most jobbra is kanyarodni néha , de se lotus, se vette futamra nem volt(hivatalos futamra elég) ember. Jobb híján musztángal verseny közben gyakoroltam a nagyon defenziv vezetést, meg az imádkozást nehogy valakinek elguruljon a gyógyszere.

  2. #1602
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom practice szerveren volt már olyan, hogy nyomtad neki keményen, és kimentél picit a fűre, és összetörted az autót.
    Igen, de azért amúgy is megkapnám büntit a kocc miatt...

  3. #1603
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Itt is van egy, de a másik véglet. Szerintem(nem szeretnék megbántani senkit) az iR-es túlzás jobb.
    http://www.youtube.com/watch?v=yVoErrkiFXA
    Teljesen igazad van ebben, viszont ez nem mentség az iR számára, pláne ha azt nézzük, hogy 1 db autó kerül annyiba, mint egy komplett játék..

    Egyébként tettem egy próbát, szanaszét törtem a Mustangom, úgy hogy ketté állt a füle... a kocsi srégen közlekedett utána pályán, a kormány 90 fokban balra az egyeneshez.... a végsebessége és gyorsulása meg közben fikarcnyit se romlott... hogy is van ez?


    Amit én szeretnék:
    • tisztességes törésmodell (fizikai, nem grafikai)
    • szélárnyék
    • normális fű
    • ne legyen SR bünti off track miatt
    • ha vétlenül kerülök balesetbe, akkor ne engem húzzon már le a gép. Példák:
      - ha a másik versenyző hátulról belémrongyol, és én vétlen vagyok (nem fékezek túl korán)
      - ha a másik versenyző leszorít a pályáról
      - ha előttem vki önhibájából megpördül és én fékezés ellenére is nekiütközöm (ilyenkor épp elég bünti, hogy hazavágja a kocsim)
      (ezek egyébként mind leprogramozhatók)


    Jelenleg a futamaim nagy része abban a hangulatban zajlik, hogy: "jaaaj, csak nehogy történjen valami körülöttem" és őszintén szólva többször történik valami, mint nem (már ha menni is akarok, nem csak kullogni)... és olyankor a tököm tele van az egésszel, életemben először (és azóta töbször) az iR-rel fordult elő velem, hogy űvöltöttem gép előtt ülve és ez így nagyon nem jó.

    Persze vannak eszméletlen jó futamok is, de a bosszúság / élmény arány nem az igazi a jelenlegi rendszerben...
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 07. 21. 02:02.

  4. #1604
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz, csak sajnos a felsőbb kategóriákban ember hiány van. Oval "c" 64 induló , "b" csak 5. Road-on is hasonló a helyzet. Volt most egy kis időm, kedvem volt most jobbra is kanyarodni néha , de se lotus, se vette futamra nem volt(hivatalos futamra elég) ember. Jobb híján musztángal verseny közben gyakoroltam a nagyon defenziv vezetést, meg az imádkozást nehogy valakinek elguruljon a gyógyszere.
    Azért van hiány, mert Szecsi elmondásával ellentétben, felsőbb kategóriában ha mondjuk első körben belefutsz egy balesetbe, akkor egyből vége az autódnak mert ugye a sérülés modell az eltúlzott, és nem tudod befelyezni a verenyt. SR-ed ugrott, iRatinged mégjobban.
    Míg ha bemész egy Skippi futamra, ott nyomsz egy resetet és megúszod pozitívban.
    Nem csak én gondolom úgy, hogy a lassabb autókkal jobban lehet versenyezni. Lásd Mustang!
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 21. 03:17.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #1605
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Itt is van egy, de a másik véglet. Szerintem(nem szeretnék megbántani senkit) az iR-es túlzás jobb.
    http://www.youtube.com/watch?v=yVoErrkiFXA
    Köszönöm Péter! Szerintem ennél egyszerűbben és szemléletesebben nem is lehet megfogalmazni, hogy miért is tartom/tartjuk indokoltnak a szabályt a jelenlegi formájában. Senki sem mondja azt, hogy amit Til mond az baromság, csak van az éremnek egy másik oldala is, valamint nem az a rendszer fő törekvése, hogy téged büntessen meg, hanem hogy megvédjen a hasonló esetektől.

    Másrészt tegnap beleolvastam az iRacing fórum utolsó 5 oldalába és nem kevés hozzászólás érkezett, mely a jelenlegi rendszert támogatja. Illetve mintha azt is olvastam volna valahol, hogy még a beta teszt alatt csak 4 kerék off track-ért járt az 1x és utána szigorítottak ezen (nem tudom, hogy ez igaz-e). Valamint találtam ott egy videót a túl csúszós fűre vonatkozóan is. http://www.youtube.com/watch?v=6rVvGjq9Bvo Döntse el mindenki maga, hogy tényleg irreálisan túlzó-e a szimuláció.

    Egyébként szerintem az SR-rel kapcsolatban az alapvető tévedés, hogy ez egy büntető rendszer lenne. Ez nem más, mint egy osztályózó rendszer, mely csak azt határozza meg, hogy milyen licence-t kaphatsz és így milyen autókkal indulhatsz. Nem nehéz elképzelni, hogy aki mondjuk egy Mustang-gal nem tud végigmenni kipördülések és ütközések, valamint sorozatos pályaelhagyások miatt normálisan egy versenyen az mit csinálna mondjuk egy Ford V8-ban.
    Utoljára módosította: Góg Péter; 2010. 07. 21. 09:59.

  6. #1606
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Valamint találtam ott egy videót a túl csúszós fűre vonatkozóan is. http://www.youtube.com/watch?v=6rVvGjq9Bvo Döntse el mindenki maga, hogy tényleg irreálisan túlzó-e a szimuláció.
    A vizes fű, persze hogy olyan mint a koripálya
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  7. #1607
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    A vizes fű, persze hogy olyan mint a koripálya
    Itt is? http://www.youtube.com/watch?v=nm4CuWYarOE (szintén az iRacing fórumról lopiztam)
    Amúgy az első esetnél lehet, hogy tied a +1 pont
    Utoljára módosította: Góg Péter; 2010. 07. 21. 11:30.

  8. #1608
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Itt is? http://www.youtube.com/watch?v=nm4CuWYarOE (szintén az iRacing fórumról lopiztam)
    Amúgy az első esetnél lehet, hogy tied a +1 pont
    Picit azért más 200-al sérült autóval keresztülszáguldani sóderon meg füvön meg mindenen és más 2 kerékkel kigyorsításkor lecsúszni vagy leszélesedni a füre. Nem érzed a különbséget?
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #1609
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Picit azért más 200-al sérült autóval keresztülszáguldani sóderon meg füvön meg mindenen és más 2 kerékkel kigyorsításkor lecsúszni vagy leszélesedni a füre. Nem érzed a különbséget?
    Ahogy látom én nagyon félreértettem a fűvel kapcsolatos probléma felvetést és felületesen olvastam bele az iRacing fórumba. Sorry - Visszaszívva az egész - ennek semmi köze a felvetésedhez.

  10. #1610
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Azért van hiány, mert Szecsi elmondásával ellentétben, felsőbb kategóriában ha mondjuk első körben belefutsz egy balesetbe, akkor egyből vége az autódnak mert ugye a sérülés modell az eltúlzott, és nem tudod befelyezni a verenyt. SR-ed ugrott, iRatinged mégjobban.
    Míg ha bemész egy Skippi futamra, ott nyomsz egy resetet és megúszod pozitívban.
    Nem csak én gondolom úgy, hogy a lassabb autókkal jobban lehet versenyezni. Lásd Mustang!
    Ne haragudj félreértettél. Csalódtam a Mustang-ban. Ez már be van törve .Komolyra fordítva, nem sürün hozom ki a garázsból, nem szeretem. Amikor megláttam h. előrendelhető nyomtam a gombot ész nélkül, nem olvastam el az "apróbetűs részt". Azt hittem (én hülye )hogy ez egy kisebb Vette lesz,a GT2 kategoriát "amerikaizálják", hát ez nem az lett. Csak azért vettem elő, mert pályát kellene vennem a V8-hoz, de ebben a hónapban már nem szeretnék az iR-re költeni.

  11. #1611
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    ejha, megnéztem az e-heti Spec racer menüt, hát nagyon tetszik ez a pálya, első kvalimra sikerült egy 1:6,9-est menni, nemtom mire jó, mondjuk az hogy kvaliban az utolsó lettem azé sejteti hogy szar még, de igen élveztes a pálya
    gondolom valami jóféle settel meg gyakorlással még jobb is lehet...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2010. 07. 21. 17:25.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #1612
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    • ha vétlenül kerülök balesetbe, akkor ne engem húzzon már le a gép. Példák:
      - ha a másik versenyző hátulról belémrongyol, és én vétlen vagyok (nem fékezek túl korán)
      - ha a másik versenyző leszorít a pályáról
      - ha előttem vki önhibájából megpördül és én fékezés ellenére is nekiütközöm (ilyenkor épp elég bünti, hogy hazavágja a kocsim)
      (ezek egyébként mind leprogramozhatók)

    ....
    Ez egy tipikusan olyan probléma ahhol emberi szemmel kézenfekvő a megoldás, programozás szempontjából viszont kb annyira lenne hatékony mintha arra írnál programot hogy ki jóember és ki nemaz...

    Ha kilöksz 10 embert akkor 10 ebernek lessz miattad "büntetése". Te viszont 10x kaptál "büntetést". Annak a valószínűsége hogy pont téged lökki "véletlenül" 10 ember, elég halovány. Primitív megoldás, de legalább van!

  13. #1613
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ejha, megnéztem az e-heti Spec racer menüt, hát nagyon tetszik ez a pálya, első kvalimra sikerült egy 1:6,9-est menni, nemtom mire jó, mondjuk az hogy kvaliban az utolsó lettem azé sejteti hogy szar még, de igen élveztes a pálya
    gondolom valami jóféle settel meg gyakorlással még jobb is lehet...
    Még nem mentem vele ezen a pályán, de próbáld meg ezt a setet: tilus watkins cup 26.5.rar
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #1614
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy tipikusan olyan probléma ahhol emberi szemmel kézenfekvő a megoldás, programozás szempontjából viszont kb annyira lenne hatékony mintha arra írnál programot hogy ki jóember és ki nemaz...
    Nem olyan bonyolult ez mint látszik, elképzelésem is van a megoldásukra, elég jól paraméterezhetők a felvázolt esetek... Nekem mindenestre egyáltalán nem buli, hogy egész futamon a többiektől kell rettegnem, mind az SR miatt, mind pedig a futómű miatt, ami a legkisebb pöcre elállítódik, aztán körözgethetek fél órát ferde kormánnyal, ami szintén baromira idegesítő....

    Ha kilöksz 10 embert akkor 10 ebernek lessz miattad "büntetése". Te viszont 10x kaptál "büntetést". Annak a valószínűsége hogy pont téged lökki "véletlenül" 10 ember, elég halovány. Primitív megoldás, de legalább van!
    Ez így butaság. Elég ha 1 futamon kétszer neked jönnek, vagy megpördülnek előtted és nem tudsz megállni, vagy meg tudsz, de a mögötted jövő már nem és pár futam alatt összejön az a 10 kontakt, úgy hogy lényegében nem tettél semmi rosszat, csak roszkor voltál rossz helyen...
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 07. 21. 19:01.

  15. #1615
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem mindenestre egyáltalán nem buli, hogy egész futamon a többiektől kell rettegnem, mind az SR miatt, mind pedig a futómű miatt, ami a legkisebb pöcre elállítódik, aztán körözgethetek fél órát ferde kormánnyal, ami szintén baromira idegesítő...
    A gondolataid teszik tönkre a versenyeidet. Ha állandóan ez jár a fejedben verseny közben, akkor csak félig vagy ott, és mindig azt a bizonyos pillanatot várod, amitől rettegsz. Látszólag el is jön a pillanat. Minden embernek van rossz sorozata, de egy idő után, folyamatosan jönni fognak a jó eredmények.

  16. #1616
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem olyan bonyolult ez mint látszik, elképzelésem is van a megoldásukra, elég jól paraméterezhetők a felvázolt esetek...
    10éves koromban írtam meg az első basic programom. Azóta elég sokat fejlődtem így nyugodszívvel kijelenthetem hogy ezt sokkal bonyolultabb feladat leprogramozni mint látszik. De ennél konkrétabbat énsem tudhatok, találgatni meg nem szeretnék.
    A paraméterezés kb ilyenszintű eredményre alkalmasak.: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post107256 Pedig ez lényegesen egyszerűbb probléma mint eldönteni egy ütközésről hogy ki a szenvedő alany.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem mindenestre egyáltalán nem buli, hogy egész futamon a többiektől kell rettegnem, mind az SR miatt, mind pedig a futómű miatt, ami a legkisebb pöcre elállítódik, aztán körözgethetek fél órát ferde kormánnyal, ami szintén baromira idegesítő....
    Ezt a részét maximálisan áttudom érezni.

    Ez így butaság. Elég ha 1 futamon kétszer neked jönnek, vagy megpördülnek előtted és nem tudsz megállni, vagy meg tudsz, de a mögötted jövő már nem és pár futam alatt összejön az a 10 kontakt, úgy hogy lényegében nem tettél semmi rosszat, csak roszkor voltál rossz helyen...
    Ez sajna bennevan. De szerintem ez még mindíg jobb mint a roncsderbi és a taszigáló btcc rajongók. De nyilván ez már ízlés kérdése hogy kinek mifér bele.

  17. #1617
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    10éves koromban írtam meg az első basic programom. Azóta elég sokat fejlődtem így nyugodszívvel kijelenthetem hogy ezt sokkal bonyolultabb feladat leprogramozni mint látszik. De ennél konkrétabbat énsem tudhatok, találgatni meg nem szeretnék.
    A paraméterezés kb ilyenszintű eredményre alkalmasak.: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post107256 Pedig ez lényegesen egyszerűbb probléma mint eldönteni egy ütközésről hogy ki a szenvedő alany.
    Na jó, ebbe ne menjünk méllyebben bele, az általad belinkelt esetnek is elég logikus háttere van, és amiket írtam, azokat is azért mertem leírni, mert előtte végigondoltam a megvalósítását, de nem akarom szétoffolni a topikot programozási maszlaggal...

  18. #1618
    Jelenleg van valamilyen promotion code, illetve várható a közeljövőben?

  19. #1619
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg van valamilyen promotion code, illetve várható a közeljövőben?

    Nálam megmaradt amit egy cimbitől kaptam. Keress meg msnen: til@c2power.com
    Segitek az első lépésekben, és odaadom a kódot is.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #1620
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Csak úgy kíváncsiságból szeretném megkérdezni, hogy ki, milyen FOV értékkel megy. Nálam 65 ha jól emlékszem.

  21. #1621
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    85


  22. #1622
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    96
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  23. #1623
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Csak úgy kíváncsiságból szeretném megkérdezni, hogy ki, milyen FOV értékkel megy. Nálam 65 ha jól emlékszem.
    78

  24. #1624
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Csak úgy kíváncsiságból szeretném megkérdezni, hogy ki, milyen FOV értékkel megy. Nálam 65 ha jól emlékszem.
    53 és 60 között, nekem a feljebb veszem nagyon erősen csőlátás érzetem van, a közeli dolgok is elég messze vannak, 50 lenne reális ahoz képest ahogy most ülök és a tv van.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #1625
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Mazda esetén 80-85 körül látni az első kerekeket.
    Egyébként teljesen autófüggő nálam. V8-ban 90.

Oldal: 65 / 117 ElsőElső ||| 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 115 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •