Oldal: 62 / 117 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 112 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.526 - 1.550 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #1526
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    A szélárnyékra mondtam, hogy jóval keményebb autóval kell versenyezni, nem az ócskavasakkal. Menj Rileyval, ott majd lesz bőven. A fűre továbbra se menjen ki senki, mert az életben is a fejedhez kapsz, ha a kedvenced úgy 250-nél lecsúszik a pályáról, akár picit, akár nagyon. Szerintem veszélyesebb lenne a versenyzés, ha lehetne a füvet használni. Komolyan csatázni lehet contact nélkül is. A papírautókkal meg majd foglalkoznak, ha végre jó lesz a bumpdraft a NASCAR vonalon, addig ne, vagy irgum-burgum lesz. Ha valóban óriási versenyeket akarsz átélni, akkor a legrosszabb vonalon versenyzel, mert a road mindig is unalmas volt, pár pillanatnyi fellángolás után erős visszaesés, még oválon körülötted rengeteg autó, 3 widenál középen lenni meg akkora dózis, hogy majdnem elájulsz. Egyszer volt eddig részem 4 wideban, na akkor még verseny után is majd szét robbantam.
    Ne bántsd a road versenyeket. nagyon jókat lehet küzdeni ott is. A V8 elég nyers hogy izgalmas legyen . Megüti az oval versenyek szintjét.Az ovalon viszont tényleg utolérhetetlen amikor 4-5-en kínozzák egymást 30 körön keresztül egymástól max 1 méterre, és az dönt ki gyilkolja jobban a gumikat. Nincs annál szebb látvány, amikor az elöted levő a kanyarok kijáratánál kezd csúszkálni... Ja, és van szélárnyék, nincs off track( csak totálkár). A félelem ellen is hatásos orvosság, és nagyon megtanít a többiekre figyelni. Viszont a verseny után muszáj zuhanyozni.

  2. #1527
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Kis félősek. Mitől féltek? Miért féltek? SR? Kit érdekel, hogy mennyi? Ha PRO akar lenni valaki, csak akkor figyeljen rá. Rá lehet fogni erre is, hogy valaki lassú a pályán... Egy kis statisztikázás után, hamar kiderül, hogy a legtöbb magyar legfeljebb C Class autóval versenyez. Te jó ég! Ha már ott nem tudja valaki tartani az SR-t, akkor... Értsd úgy, hogy ha A-ról leesel C-re még az se baj. Valamivel érthetőbb lenne ez a nagy SR mizéria, ha majdnem mindenki Class A autóval menne, de nem így van. Ha így fognám fel, akkor nekem már rég fel kellett volna akasztanom magam. Kell a rendszer, így ahogy van. Vagy bent tudsz maradni a pályán, és még gyors is vagy, vagy akkor ne erőltesd azt a tempót, amit nem tudsz. Ezt kell betartani, és elfogadni azt, hogy nem Te vagy a legjobb a világon, és nem lesz baj.
    Ennél nagyobb badarságot még sehol sem olvastam, hallottam.....A tempód és a gyorsaságod a pálya kihasználásáról szól és ha úgy futod a pályarekordot, hogy porfelhő felszáll a hátsó kereked mögött a pálya szélén, akkor az a leggyorsabb...<-ezt az életben sokszor lehet látni.(persze a leggyorsabbnál is lesz gyorsabb, de akkor és ott az a leggyorsabb) +Honnan tudod hol a határ, ha azt nem léped át, vagy meg sem közelíted?(természetesen ez alatt a saját határt értem)
    Egyébként Tilus hajrá ha összejön amit szeretnél, lehet még érdekes is lehet ez a játék.
    Utoljára módosította: tdawe; 2010. 07. 18. 16:42.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  3. #1528
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ennél nagyobb badarságot még sehol sem olvastam, hallottam.....A tempód és a gyorsaságod a pálya kihasználásáról szól és ha úgy futod a pályarekordot, hogy porfelhő felszáll a hátsó kereked mögött a pálya szélén, akkor az a leggyorsabb...<-ezt az életben sokszor lehet látni.(persze a leggyorsabbnál is lesz gyorsabb, de akkor és ott az a leggyorsabb) +Honnan tudod hol a határ, ha azt nem léped át, vagy meg sem közelíted?(természetesen ez alatt a saját határt értem)
    Egyébként Tilus hajrá ha összejön amit szeretnél, lehet még érdekes is lehet ez a játék.
    Egy jó setup kell, nem porfelhő! Gyorsan megyek pár kört úgy, hogy poroljak minden kanyarban kicsit, és gyorsabb leszek. Haha! Hidd el, sokszor felszállt már, én meg el párszor emiatt. Persze, ha ócskavassal megyek, akkor kisebb az esélye. A határ a pálya széle, azután már a szerencse következik, ezért is kell az 1x inc. Persze, a leggyorsabbtól is lesz leggyorsabb, és a végén 1 sec alatt körbemegyünk Lime Rock Parkban a Solstice-al. Ha a határt átléped, akkor valszeg már nem Te irányítod az autót, csak próbálod.

    http://www.inracingnews.com/iracing-...-heads-jettas/
    http://www.inracingnews.com/iracing-...ly-jetta-pace/

    Majd szólj, ha leszel olyan gyors, hogy rólad is cikkeznek, mint rólam, addig maradj csendben, és ne akard elmagyarázni nekem, hogy mitől lesz valaki gyors a pályán! iRacing-ben Szabó Tamás néven vagyok.

  4. #1529
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Majd szólj, ha leszel olyan gyors, hogy rólad is cikkeznek, mint rólam, addig maradj csendben, és ne akard elmagyarázni nekem, hogy mitől lesz valaki gyors a pályán! iRacing-ben Szabó Tamás néven vagyok.
    Abetyárját ez már valami... (amúgy ügyes vagy, grat)
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  5. #1530
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    iRacing-ben Szabó Tamás néven vagyok.
    Már kerestelek a pilóták között, nem tudtam hogy(milyen) művésznevet használsz. A statisztikád elég meggyőző. Gratulálok.
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2010. 07. 18. 19:54.

  6. #1531
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Már kerestelek a pilóták között, nem tudtam hogy(milyen) művésznevet használsz. A statisztikád elég meggyőző. Gratulálok.
    Köszönöm!

  7. #1532
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a határt átléped, akkor valszeg már nem Te irányítod az autót, csak próbálod.

    Majd szólj, ha leszel olyan gyors, hogy rólad is cikkeznek, mint rólam, addig maradj csendben, és ne akard elmagyarázni nekem, hogy mitől lesz valaki gyors a pályán! iRacing-ben Szabó Tamás néven vagyok.
    1. Arról szól az autóversenyzés, hogy a határt rendszeresen átléped és közben irányítod az autót.
    2. Az nem nagy dicsőség, sem a sebességének ismérve, ha valakiről azt irják, hogy sohase nyer versenyt a leglassabb kategóriában sem.
    3. A top 5-ből majd szépen kiesel a 12. hét végén, és olyanok fognak kiejteni akiknek nincs meg minden pálya ezért csak 8-9 héten indultak, de nyertek is. Opsz..most nézem, hogy ez régi hír és ki is estél top10-ből..

    Ezt mindössze azért írtam ilyen genyő stílusban, mert nem attól fog többet érni a szavad mert nagyon ráérsz nyomni éjjel nappal, attól csak megszállott leszel, akinek a szava fele annyit sem ér mert beszükölt a látóköre.

    Most mondjam azt, hogy minden statisztikában jobb vagyok akkor nekem van igazam? Ugyanis pontosan így van..azt is látom, hogy mióta PRO vagy nem indulsz futamokon, csak nem az SR-edet félted?
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 18. 20:33.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #1533
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    1. Arról szól az autóversenyzés, hogy a határt rendszeresen átléped és közben irányítod az autót.
    2. Az nem nagy dicsőség, sem a sebességének ismérve, ha valakiről azt irják, hogy sohase nyer versenyt a leglassabb kategóriában sem.
    3. A top 5-ből majd szépen kiesel a 12. hét végén, és olyanok fognak kiejteni akiknek nincs meg minden pálya ezért csak 8-9 héten indultak, de nyertek is. Opsz..most nézem, hogy ez régi hír és ki is estél top10-ből..

    Ezt mindössze azért írtam ilyen genyő stílusban, mert nem attól fog többet érni a szavad mert nagyon ráérsz nyomni éjjel nappal, attól csak megszállott leszel, akinek a szava fele annyit sem ér mert beszükölt a látóköre.

    Most mondjam azt, hogy minden statisztikában jobb vagyok akkor nekem van igazam? Ugyanis pontosan így van..azt is látom, hogy mióta PRO vagy nem indulsz futamokon, csak nem az SR-edet félted?
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  9. #1534
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    1. Arról szól az autóversenyzés, hogy a határt rendszeresen átléped és közben irányítod az autót.
    2. Az nem nagy dicsőség, sem a sebességének ismérve, ha valakiről azt irják, hogy sohase nyer versenyt a leglassabb kategóriában sem.
    3. A top 5-ből majd szépen kiesel a 12. hét végén, és olyanok fognak kiejteni akiknek nincs meg minden pálya ezért csak 8-9 héten indultak, de nyertek is. Opsz..most nézem, hogy ez régi hír és ki is estél top10-ből..

    Ezt mindössze azért írtam ilyen genyő stílusban, mert nem attól fog többet érni a szavad mert nagyon ráérsz nyomni éjjel nappal, attól csak megszállott leszel, akinek a szava fele annyit sem ér mert beszükölt a látóköre.

    Most mondjam azt, hogy minden statisztikában jobb vagyok akkor nekem van igazam? Kb így van..
    Te beszélsz, aki nem is megy gyors autóval? Azért nem mersz nagy kategóriában indulni, mert szétszednének ízekre. Kimented magad olyan szöveggel, hogy a gyors autók nem valók online versenyzésre. HAHA! A nemzetközi porondon sehol nem lennél, még PRO se lettél, és Te beszélsz? Kilöksz másokat, mint akkor amikor mentem egy versenyt veled a Mustangal? Igen ki, hadd lássa csak mindenki, ha kell megvan még a replay. Mindenki féklámpája világított Tilusé nem! 2 embert intézett el vele. Utána még 2x pitből indulva eldobta. Ez aztán a határon gyorsan vezetés kitűnő példája. Na ennyit arról, amit beígértem, hogy fizetek tizenakárhány versenyt, hogy összejöjjön egy kisebb társaság iR-ben. Nem fizetek én neked, és a barátaidnak se semmit. Csináljatok, amit akartok. A magyarok annyira, de annyira (nem írok ide semmit inkább)...én segítenék, ha pénzbe kerül, az se érdekel, de mindig ez van, csak az utamba vannak a magyarok... Éjjel nappal? Barátom, 30 perc gyakorlásokkal mentem versenyekre, ahol nem hibáztam, jó eredményeket értem el, és volt olyan nap, hogy 6 különböző autóval indultam, mert éppen ráértem egy , vag két napon a héten. Azt gondolom, hogy elég is volt ebből a társaságból ennyi másodjára is. Először Pál Feri, most meg Te...

  10. #1535
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    1. Arról szól az autóversenyzés, hogy a határt rendszeresen átléped és közben irányítod az autót.
    2. Az nem nagy dicsőség, sem a sebességének ismérve, ha valakiről azt irják, hogy sohase nyer versenyt a leglassabb kategóriában sem.
    3. A top 5-ből majd szépen kiesel a 12. hét végén, és olyanok fognak kiejteni akiknek nincs meg minden pálya ezért csak 8-9 héten indultak, de nyertek is. Opsz..most nézem, hogy ez régi hír és ki is estél top10-ből..

    Ezt mindössze azért írtam ilyen genyő stílusban, mert nem attól fog többet érni a szavad mert nagyon ráérsz nyomni éjjel nappal, attól csak megszállott leszel, akinek a szava fele annyit sem ér mert beszükölt a látóköre.

    Most mondjam azt, hogy minden statisztikában jobb vagyok akkor nekem van igazam? Ugyanis pontosan így van..azt is látom, hogy mióta PRO vagy nem indulsz futamokon, csak nem az SR-edet félted?
    Ennél cizelláltabban, kutúráltabban megfogalmazni
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  11. #1536
    Barta Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 04. 17.
    Város
    Ajka
    Üzenetek
    298
    Krisztián!

    Mindannyiunk kedvéért, kérlek, próbálj meg a kulturáltság keretein belül fogalmazni.

    Köszönöm.

  12. #1537
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Te beszélsz, aki nem is megy gyors autóval? Azért nem mersz nagy kategóriában indulni, mert szétszednének ízekre. Kimented magad olyan szöveggel, hogy a gyors autók nem valók online versenyzésre. HAHA! A nemzetközi porondon sehol nem lennél, még PRO se lettél, és Te beszélsz? Kilöksz másokat, mint akkor amikor mentem egy versenyt veled a Mustangal? Igen ki, hadd lássa csak mindenki, ha kell megvan még a replay. Mindenki féklámpája világított Tilusé nem! 2 embert intézett el vele. Utána még 2x pitből indulva eldobta. Ez aztán a határon gyorsan vezetés kitűnő példája. Na ennyit arról, amit beígértem, hogy fizetek tizenakárhány versenyt, hogy összejöjjön egy kisebb társaság iR-ben. Nem fizetek én neked, és a barátaidnak se semmit. Csináljatok, amit akartok. A magyarok annyira, de annyira (nem írok ide semmit inkább)...én segítenék, ha pénzbe kerül, az se érdekel, de mindig ez van, csak az utamba vannak a magyarok... Éjjel nappal? Barátom, 30 perc gyakorlásokkal mentem versenyekre, ahol nem hibáztam, jó eredményeket értem el, és volt olyan nap, hogy 6 különböző autóval indultam, mert éppen ráértem egy , vag két napon a héten. Azt gondolom, hogy elég is volt ebből a társaságból ennyi másodjára is. Először Pál Feri, most meg Te...
    Gratulálok!
    1. Senki se kért, hogy nekünk fizess bármit is.
    2. Mustang futam FUN volt. Mustangban egész véletlenül pont akkor nem möködött az ABS..azóta tudom mitől nem, de ez egy bug, amit szintén jeleztem. Végig blokkoló kerékkel csúszott egyenesen az autó, mutassak ilyet? Azóta elküldtem supportnak is.
    3. Nem voltam iracing előfizető amikor PRO promotion volt! Akkor is most is jobb az iratingem, egy dolog miatt nem kerültem be, nem tuningoltam fel az SR-t a megfelelő szintre, mert NEM VOLTAM ELŐFIZETŐ. Amikor kihirdették a Pro követelményeit akkor még a 250-ből 150. voltam és elkezdett mindenki SR-ért versenyezni, én meg kiestem.
    4. Én 30 percet se gyakorlok a futamokra, bemegyek qualizni, aztán jöhet a verseny, mégis 75%-ban top5-ben vagyok és 2.3inc/futamom van idén. Ennek a nagy része is off track. Amiért a SR-em rosszabb mint a tied az egyszerü..qualin gyakorlok és sokat hibázom.
    5. Melyik gyors autóval szeretnéd hogy induljak? Az jó ha a V8-as Pro idejeidet összehasonlítjuk az enyémmel? Akkor többet számít a szavam?
    2mp-el vagyok gyorsabb Pro uraságnál aki egy futamon sem indult Proban.

    Többi űrhajót nem vettem meg, mert nem is érdekel. A radicallal meg nem tudok indulni mert betették mellé a DP-t és azt is meg kéne vennem, hogy bemenjek egy olyan futamra ahol nem is akarok DP-vel menni...picit lehúzás.

    Nem én kezdtem el ezt a baromságot, Te kötöttél bele valakibe, hogy majd ha ez meg az lesz akkor számít amit mond. Nézzé magadba.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 18. 21:16.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  13. #1538
    Szecskő Krisztián!

    Honnan veszed a bátorságot, hogy egy VB-vel szemben (bárkivel szemben) ilyen hangnemet mersz elővenni itt nálunk?

    Jobban teszed, ha elkerülöd a fórumot, amíg nem tudsz viselkedni!!!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  14. #1539
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, most komolyan... ha egy versenyen összejön 3 off track az valóban romokba dönti az SR-t? És ez valami olyan borzasztó dolog, amitől rettegni kell?
    hát, először énis az SR-re hajtottam, de most megint kedvet kaptam - nopersze nem a szabó vagy szecskó vagy mifene csávótól, ovál siralom, "vattaagyú" amcsiknak való a kőpapírolló bajnokság meg a pankráció és társaival egyetemben - szóval 20 körből kb 15-öt mentem 0,5 mp-en belül egy sráccal - többi se volt nagyon 1-en kívül, gecijó volt - egyszer volt egy optimáista előzési kísérletem T1-ben, és figyelt rá bazzeg, nem jött nekem - vissza is engedtem érte, mert majdnem lement a pályáról inkább, és folytattuk ott ahol abbahagytuk
    A lényeg, közben 8x offtracket szedem össze kis porfelhőkből - hozzáteszem abszolút nem bánom - amivel szemmel láthatóan semmi előnyöm se hátrányom nem származott, szóval hajrá Tilus!

    (ilyen sokáig írtam???)
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #1540
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Örülök Sziszka ha jó volt a verseny. Az 1x ellenére még egy jó játék.

    Egyébként gondolom volt valami oka az iRacing-nél , hogy így találták ki. Azt olyan nehezen tudom elképzelni, hogy nem tudják milyen szabályok vannak az igazi sorozatokban. No mindegy.

    Tilus! Azért ha válaszolnak az iRacing-től, örülnék ha megosztanád. Kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak.

  16. #1541
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    mit ne mondjak érdekes volt végig olvasni a hsz-eket

  17. #1542
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok!
    1. Senki se kért, hogy nekünk fizess bármit is.
    2. Mustang futam FUN volt. Mustangban egész véletlenül pont akkor nem möködött az ABS..azóta tudom mitől nem, de ez egy bug, amit szintén jeleztem. Végig blokkoló kerékkel csúszott egyenesen az autó, mutassak ilyet? Azóta elküldtem supportnak is.
    3. Nem voltam iracing előfizető amikor PRO promotion volt! Akkor is most is jobb az iratingem, egy dolog miatt nem kerültem be, nem tuningoltam fel az SR-t a megfelelő szintre, mert NEM VOLTAM ELŐFIZETŐ. Amikor kihirdették a Pro követelményeit akkor még a 250-ből 150. voltam és elkezdett mindenki SR-ért versenyezni, én meg kiestem.
    4. Én 30 percet se gyakorlok a futamokra, bemegyek qualizni, aztán jöhet a verseny, mégis 75%-ban top5-ben vagyok és 2.3inc/futamom van idén. Ennek a nagy része is off track. Amiért a SR-em rosszabb mint a tied az egyszerü..qualin gyakorlok és sokat hibázom.
    5. Melyik gyors autóval szeretnéd hogy induljak? Az jó ha a V8-as Pro idejeidet összehasonlítjuk az enyémmel? Akkor többet számít a szavam?
    2mp-el vagyok gyorsabb Pro uraságnál aki egy futamon sem indult Proban.

    Többi űrhajót nem vettem meg, mert nem is érdekel. A radicallal meg nem tudok indulni mert betették mellé a DP-t és azt is meg kéne vennem, hogy bemenjek egy olyan futamra ahol nem is akarok DP-vel menni...picit lehúzás.

    Nem én kezdtem el ezt a baromságot, Te kötöttél bele valakibe, hogy majd ha ez meg az lesz akkor számít amit mond. Nézzé magadba.
    Ez lesz a befejezése ennek a vitának.

    1. Valóban így van, de az is igaz, hogy semmit nem szerveztek, gondoltam indítok pár versenyt, hátha beugrik pár ember, és beindul valami.

    2. Ez hazugság! Itt a video:



    3. Ez van, nem jött össze.

    4. Indulj kevesebb versenyen, ha nem vagy felkészült.

    5. A V8-as időket kár hasonlítani, mert alig mentem vele, volt hogy kb 2 kört mentem, és most azt írja a PB-hez. A Mosportos időre nem találtam a statomban semmit, de ha kell rágyúrhatok, hátha tudok jobbat. Ami a V8 mellett van az kb pár körös próbálkozások, hogy milyen az új autó. Stat alapján két pályán mentem alig több, mint 10 kört. De pl infineonon simán kapsz tőlem. Indultam PRO versenyen, már megint hazudsz! Nézz szét, ne a levegőbe lövöldözz!

    Ennyit erről, írhatok bármit nekem úgysem fognak itt elhinni semmit, mert nem körözgetek velük, de ha szétnéznének mielőtt kiröhögnek, meg árulkodnának, akkor nem lett volna az előbbi zárás.

  18. #1543
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez lesz a befejezése ennek a vitának.

    1. Valóban így van, de az is igaz, hogy semmit nem szerveztek, gondoltam indítok pár versenyt, hátha beugrik pár ember, és beindul valami.

    2. Ez hazugság! Itt a video:

    3. Ez van, nem jött össze.

    4. Indulj kevesebb versenyen, ha nem vagy felkészült.

    5. A V8-as időket kár hasonlítani, mert alig mentem vele, volt hogy kb 2 kört mentem, és most azt írja a PB-hez. A Mosportos időre nem találtam a statomban semmit, de ha kell rágyúrhatok, hátha tudok jobbat. Ami a V8 mellett van az kb pár körös próbálkozások, hogy milyen az új autó. Stat alapján két pályán mentem alig több, mint 10 kört. De pl infineonon simán kapsz tőlem. Indultam PRO versenyen, már megint hazudsz! Nézz szét, ne a levegőbe lövöldözz!

    Ennyit erről, írhatok bármit nekem úgysem fognak itt elhinni semmit, mert nem körözgetek velük, de ha szétnéznének mielőtt kiröhögnek, meg árulkodnának, akkor nem lett volna az előbbi zárás.
    Ez mit bizonyít? Elnéztem egy féktávot egy funrace-n? Ott én kifékeztem a mellettem haladót, ott fékeztem ahol szoktam, késöbb is fékezhettem volna, a zöld autó picit hamarabb fékezett mint mindenki más igy ütköztünk. Arra számítottam megpróbálja kifékezni a mellette haladót, hisz ő volt előrébb és a lehetősége adott volt, nem volt előtte senki. Gondolni kellett volna arra is hogy a mezőny végén ilyen előfordulhat, de mivel FUN race volt direkt jöttem a végéről, mert az FUN. Én egy teljesen másik futamra gondoltam Mid-Ohio egyenesben ütöttem ki valakit egyszer, egyáltalán nem müködött az ABS, majd szivesen töltök fel videot a problémáról. Ez volt a két eset ahol önhibámból kiütöttem valakit száz akárhány futamon 50 nap alatt.

    1. Bajnokság legkorábban szeptemberben indul, addig max 2-3 teszt futamot szeretnék, ennyi. Erre még ráérünk, ha akkor leszünk elegen akkor Feri eldönti legyen-e bajnokság. Én ennyit tudok tenni.

    2. Több mint 130 futamon indultam 1.5 hónap alatt, szerinted emlékszem melyiken voltál ott?

    3. Nem hát, mert NEM IS PRÓBÁLTAM, video készítés helyett készülj inkább a Pro futamokra, átlag 16. hely és +4-5mp körönként elég gyenge, pedig az volt a kedvenc autód, miért csak hatszor indultál 2 év alatt? Tele van a PRO forum azzal, hogy az emberek nem indulnak a PRO futamokon...add vissza a licenszet (van rá mód), jó lesz az másnak ha nincs kedved menni vagy túl gyors Neked. Elég nagy probléma az ha az embereket az motiválja, hogy feljussanak Pro bajnokságba és mire odaér, ott unofficial futamokat talál, mert a többség csak nézegeti a fekete csíkját amit SR-el szerzett, és valami idegen fórumon akar vele kérkedni.

    4. Annyi futamon indulok amennyin akarok. Futamokért fizettem elő nyárra, nem a bajnokságért. Ezért rinyálok a futamok keménysége miatt. Nincs elég harc, sok az elengedés. Nem practicolok, mert szeretem az SR rendszert, és szeretem ha nyomás alatt kell mennem, ezért gyakran qualin készülök fel..elég felkészült vagyok igy is hogy 4 futamból egyet megnyerjek és hármon top5-ben végezzek.
    Így is jobban mennek a futamok mint Neked.

    5. Hoppá akkor lehet hogy ez is hazugság mert én nem mondtam, hogy Mostportot kell nézni, szerintem csak elnézted mint én a féktávot. Én találtam 1:22-t a statodban.

    Infineonon 2 éve nem mentem futamot, akkor is Skippivel. V8-al kimentem a pályára mentem 1 kört, megcsörrent a telefon és véget ért a practice. Ma azért is megyek, hogy meglegyen az örömöd.
    Tényleg köridő összehasonlító táblázatot akarsz készíteni? Szivesen csinálok, de nagyot fogsz égni.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 19. 03:36.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #1544
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Mustang ABS

    Készítettem egy kis videot a Mustang ABS fékjéről. Mióta megvan az új pedálom és müködik benne a vibra ha blokkolok, sokkal jobban érezni ezeket. Végül arra jutottam, hogy a jó guminyomás, kerékdőlés eltalálása után mindez kiküszöbölhető, de mindenesetre ABS-es autótól elég érdekes viselkedés:

    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #1545
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Látod, már megint Te menőzöl, nem én. Majd égek én. És, kit érdekel, soha nem mondtam, hogy penge vagyok, és Mosporton Te is kapsz a leggyorsabb körödhöz képes 2 secet a legjobbtól, és az a leggyorsabb köröd. Azt közel se bírnád folyamatosan, mint ahogy én se, és kb az emberek 99%-a se. Huttu, és barátai ellen Te mit érnél? Kb annyit mint én, semmit. Engem nem érdekel, ha lassabb vagyok a többitől, soha nem is akartam győzni, csak bementem, és a felesleges erőlködéseket mindig kerültem, mert minek erőlködjek Huttu, és barátaival. Hidd el, Te is abbahagynád, ha egyszerűen nincs időd setupot csinálni, nem olyat, amivel a pályán tudsz maradni, hanem ütőképeset. Akik ott vannak azok a nagy csapatok, és kb 5-6 ember együtt csinálja a győztes setet. Te győzni akarsz, és annyira görcsösen, hogy kilököd a másikat, nem hagysz neki helyet, és ha emiatt kiesel akkor menjen mindenki a p.... Nem vagy PRO-nak való. Szabó Viktor annál inkább. Itt, ahol meg lehet nézni, hogy mennyit, hogyan mentem, itt nem találtam, nem ott ahol nézted, mert könnyen lehet, hogy én is csak egy kört, vagy alig többet mehettem Mosporton:

  21. #1546
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Látod, már megint Te menőzöl, nem én. Majd égek én. És, kit érdekel, soha nem mondtam, hogy penge vagyok, és Mosporton Te is kapsz a leggyorsabb körödhöz képes 2 secet a legjobbtól, és az a leggyorsabb köröd. Azt közel se bírnád folyamatosan, mint ahogy én se, és kb az emberek 99%-a se. Huttu, és barátai ellen Te mit érnél? Kb annyit mint én, semmit. Engem nem érdekel, ha lassabb vagyok a többitől, soha nem is akartam győzni, csak bementem, és a felesleges erőlködéseket mindig kerültem, mert minek erőlködjek Huttu, és barátaival. Hidd el, Te is abbahagynád, ha egyszerűen nincs időd setupot csinálni, nem olyat, amivel a pályán tudsz maradni, hanem ütőképeset. Akik ott vannak azok a nagy csapatok, és kb 5-6 ember együtt csinálja a győztes setet. Te győzni akarsz, és annyira görcsösen, hogy kilököd a másikat, nem hagysz neki helyet, és ha emiatt kiesel akkor menjen mindenki a p.... Nem vagy PRO-nak való. Szabó Viktor annál inkább. Itt, ahol meg lehet nézni, hogy mennyit, hogyan mentem, itt nem találtam, nem ott ahol nézted, mert könnyen lehet, hogy én is csak egy kört, vagy alig többet mehettem Mosporton:
    Szerinted a setup győzött le? Nem tudsz vagy nincs időd setupot csinálni? A setup miatt lettél 4-6mp-el lassabb, hát töltsd le a setupjukat és próbáld ki, használd fel a következő héten.
    2mp különbség nem kevés, de közel nem 4-6mp, én teljesen elégedett vagyok vele, hogy 1.5 hónap iRacingolás után 2mp-en belül vagyok Huttuhoz. Majd ha annyi ideje nyomom mint a GTL-t nyomtam akkor majd jobban megközelítem vagy megverem minden idejét mint ahogy GTL-ben is sikerült lenyomni az összes rekordját.

    Versenyen mindenkinek úgy kéne elindulnia, hogy győzni akar, más hozzáállást nem tudok megérteni, hisz ez a versenyzés végcélja. Persze nem mindíg van rá mód, néha vannak jobbak, ilyenkor élvezni kell a harcot, küzdeni, nem pedig feladni.

    Huttutól már nem kell félned, nem indul Pro futamokon.

    Én nem kérkedtem semmivel, de most hogy Viktort hozod fel példának, itt a lehetőség..nemhogy másodpercekre, de általáben tizedekre vagyok Viktortól, tudom mert több szezonnyi GTL-t nyomtam le mögötte, sajnos a második helyen, de nem fogtam a setupra, és sohasem adtam fel, párszor sikerült megverni is. Mióta nem indul, nyertem 3 bajnoki címet, és most új kihívásokat keresek, ezért kezdtem (újra) iRacingelni.

    A kilökök és leszorítok mindenkit váddal meg elmehetsz a p*csába. Mondom mégegyszer, FUN race volt. Annak aki mögöttem jön annak viszont valóban nem fogok helyet hagyni, csak azért, hogy ne lökjön ki...ez az SRért versenyzés. Majd ha mellém ér akkor hagyok elég helyet.
    Ennyi erővel el se induljak a futamon, mert elég ha elengedek mindenkit, de ahoz meg minek verseny?

    Verseny szó az értelmező szótárból: "A verseny általános értelemben küzdelem a résztvevők között a legkedvezőbb hely elfoglalásáért, az azonos cél elsőként való eléréséért, a sportban a többiek legyőzéséért"
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 19. 11:12.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #1547
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Egy jó setup kell, nem porfelhő!. Majd szólj, ha leszel olyan gyors .... addig maradj csendben, és ne akard elmagyarázni nekem, hogy mitől lesz valaki gyors a pályán! iRacing-ben


    Ne feledd, hogy ezzel kezdődött a vita. Szóval..én szóltam, vagyok olyan gyors, sőőőt Dávid is van olyan gyors. Ideje lenne abbahagynod. Setupot csak Te csinálhatsz magadnak..máséval az életben nem leszel gyors ha nem magadra állítod be az autót. Persze könnyü a setupra fogni, de történetesen Huttu setupjai letölthetőek a Jetta meg fixed setup mégse nyertél vele. Lehet mégse vagy olyan gyors, hogy ez döntse el kinek van igaza. Ha a gyorsabbra nem hallgatsz nem is leszel. Ezzel én kiszálltam ebből.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 19. 11:10.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  23. #1548

    GYORS AUTÓK

    Sziasztok!

    "Gyorsabb autókkal interneten versenyezni szerintem elég reménytelen."

    Miért?

    Tilus, ha nem gáz írnál erről egy kicsit bővebben?

    A választ előre is köszönöm.

  24. #1549
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg B.Levente írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    "Gyorsabb autókkal interneten versenyezni szerintem elég reménytelen."

    Miért?

    Tilus, ha nem gáz írnál erről egy kicsit bővebben?

    A választ előre is köszönöm.
    Interneten, főleg amerika és köztünk van 150ms lag, ha az autók 300-al mennek féktáv előtt, akkor ennyi idő alatt 12 métert tesz meg egy autó. Namármost ha az ellenfeled aki előtted megy fékez egyet, akkor nálad 12 méter múlva fog felvillanni a féklámpája..ha van olyan rajta egyáltalán, de a lényeg, hogyha ő 12 méterrel hamarabb fékez mint ahogy te szoktál akkor garantáltan beleálltál a hátuljába.
    A legkissebb féktávkülönbségek is hatalmassá vállnak ilyen tempónál, és fejben kell tartani, hogy az ő autója lehet hogy 10 méterrel arrébb van mint ahogy te látod/gondolod.
    Pl. ha Te csak 30-40 méterrel késöbb fékezel, ami ugye fél mp, már 100km/h különbséggel állsz bele vagy húzol el az előtted haladó mellett.

    Ez igy eléggé megnehezíti a szoros versenyeket. Tovább nehezíti a dolgot, hogy azok az autók amik ilyen sebességre képesek általában erős leszorító erővel rendelkeznek és az aero modellezés igencsak gyermek cipőben van még. A leszorító erőnél is erősebb, rövidebb fékutakkal rendelkeznek, tehát egyet pislantasz közben előtted fékez és már kész a baj. Persze annak aki az első helyen elhúz mint Huttu vagy utolsó helyen kullog annak ez nem probléma, de a középmezőnyben ahol törvényszerüen a legtöbben mennek megnehezíti a szoros versenyzést.

    Konkrétan még a iRacing Word Champoinship futamon is komoly gondok vannak balesetekből (indycar) pedig ott aztán tényleg a top50 simracer megy.

    Viszont a közepes és gyenge autókban általában nincs leszorító erő, gyengébbek a fékek, nincs a gumiknak sem olyan tapadása, ettől még nagyobb kihívást jelent élen vezetni, de többnyire gond nélkül lehet velük szorosan versenyezni. Lassabb autók inkább a koncentrációról, vezetési technikáról szólnak, míg a gyorsabbakat beállítani nehéz és villám reflexeket igényelnek.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 19. 11:59.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #1550
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Interneten, főleg amerika és köztünk van 150ms lag, ha az autók 300-al mennek féktáv előtt, akkor ennyi idő alatt 12 métert tesz meg egy autó. Namármost ha az ellenfeled aki előtted megy fékez egyet, akkor nálad 12 méter múlva fog felvillanni a féklámpája..ha van olyan rajta egyáltalán, de a lényeg, hogyha ő 12 méterrel hamarabb fékez mint ahogy te szoktál akkor garantáltan beleálltál a hátuljába.
    A legkissebb féktávkülönbségek is hatalmassá vállnak ilyen tempónál, és fejben kell tartani, hogy az ő autója lehet hogy 10 méterrel arrébb van mint ahogy te látod/gondolod.

    Ez igy eléggé megnehezíti a szoros versenyeket.
    Köszönöm!

Oldal: 62 / 117 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 112 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •