Oldal: 60 / 117 ElsőElső ||| 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 110 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.476 - 1.500 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #1476
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Az alábbi videót azért készítettem..
    Ez tényleg nagyon jó, élvezet volt nézni, már-már szinte hihetetlen ahogy "ugra-bugrálnak" a kerekek a pálya egyenletlenségein. Nem szabad ilyen videókat néznem mert a végén tényleg elcsábít ez a játék...

  2. #1477
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Szólj ha mész ma is, ma ráérek, leszek TS-en gyere be! Egyeztessünk, kimegyünk practicera, segitek amiben tudok.
    pü ment

  3. #1478
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    pü ment
    Másképp alakult az esti program, jött egy gyors vihar amit hosszú áramszünet követett.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #1479
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Úgy néz ki, hogy két hétig itthon leszek, indítanék minden este szervert, kb 1 órás versennyel. Nekem a 19:00-ás start lenne a legjobb, de lehet később is. Lenne 30 perc gyakorlás, 15 perc időmérő, és a verseny. 33 kör lenne a Solstice, 44 a Ford, és 55 a Legends. Az alapcsomag elég hozzá, nem kell megvenni semmit.

    Utoljára módosította: Szecsi; 2010. 07. 16. 02:23.

  5. #1480
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Ok, ha nem, akkor nem, nekem mindegy, akkor majd az amerikaiakkal megyek.

  6. #1481
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    1. re szívesen jönnék, utána viszont csak az ucsó párra tudok jönni.

  7. #1482
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, ha nem, akkor nem, nekem mindegy, akkor majd az amerikaiakkal megyek.

    Az ötlettel semmi baj nincs, és nagyon jó hogy rookie tartalommal hostolsz. Részemről én sajnos nem minden este érek rá ilyen korán. Vasárnap, kedden esetleg csütörtökön biztosan fogok tudni csatlakozni. 9 v 10 órás kezdássel szinte minden este ott lennék.

    Én már 3 hasonló csapatépítő futamnak is örültem volna, hetente egy futam, előre kihirdetve és tuti, hogy leszünk elegen.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #1483
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    iracing 1x penalty, csúszós fű és szélárnyék

    Sziasztok!
    Inditottam egy mostmár 6 oldalasra bővült topicot az iracing panaszkönyvben..beindult a flame háboru
    A téma az 1x off track feleslegessége, a rettentően csúszós fű, a szélárnyék szinte teljes hiánya és hogy ezek megváltoztatásával lényegesen lehetne javítani a versenyeken.

    Kérek mindenkit aki egyet ért, szépen írja le a véleményét ide: http://members.iracing.com/iforum/th...t=125&tstart=0
    Természetesen akkor is ha nem ért egyet, de azért örülnék ha jól megtámogatnátok a témát, mert a sok vatta agyu amerikai megint eszetlenül védi a rendszer egyértelmü hibáit.

    Aki nem beszéli angolt, annak elég egy: I agree with Attila in this case vagy egy +1 to Attila hozzászólás.

    Köszönöm
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #1484
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Aki nem beszéli angolt, annak elég egy: I agree with Attila in this case vagy egy +1 to Attila hozzászólás.
    Azért ezen mosolyogtam egyet

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    A téma az 1x off track feleslegessége, a rettentően csúszós fű, a szélárnyék szinte teljes hiánya és hogy ezek megváltoztatásával lényegesen lehetne javítani a versenyeken.
    Az a gáz, hogy ezek már nekem is feltűntek, pedig még csak pár napja van meg a játék

  10. #1485
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Inditottam egy mostmár 6 oldalasra bővült topicot az iracing panaszkönyvben..beindult a flame háboru
    A téma az 1x off track feleslegessége, a rettentően csúszós fű, a szélárnyék szinte teljes hiánya és hogy ezek megváltoztatásával lényegesen lehetne javítani a versenyeken.

    Kérek mindenkit aki egyet ért, szépen írja le a véleményét ide: http://members.iracing.com/iforum/th...t=125&tstart=0
    Természetesen akkor is ha nem ért egyet, de azért örülnék ha jól megtámogatnátok a témát, mert a sok vatta agyu amerikai megint eszetlenül védi a rendszer egyértelmü hibáit.

    Aki nem beszéli angolt, annak elég egy: I agree with Attila in this case vagy egy +1 to Attila hozzászólás.

    Köszönöm
    Határozott -1 to Attila, mert én is vatta agyú vagyok. Bele se merek gondolni, mi lenne, ha nem lenne off track 1x. Az első ami eszembe jut, hogy valaki bejön mellém picit a füvön, majd megcsúszik, és KABOOOM...mindezt azért, mert szabad rámenni, nem lesz érte büntetés. Ugyanez igaz rám is, mert biztos, hogy lenne olyan helyzet, amikor én is belemennék ilyenbe, ha már szabad, és összetörném a másikat, vagy akár több ember autóját, csak azért, mert hát úgyse kapok érte büntit, csak épp arra nem számítottam, hogy pörgés is lesz majd.

  11. #1486
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Határozott -1 to Attila, mert én is vatta agyú vagyok. Bele se merek gondolni, mi lenne, ha nem lenne off track 1x. Az első ami eszembe jut, hogy valaki bejön mellém picit a füvön, majd megcsúszik, és KABOOOM...mindezt azért, mert szabad rámenni, nem lesz érte büntetés. Ugyanez igaz rám is, mert biztos, hogy lenne olyan helyzet, amikor én is belemennék ilyenbe, ha már szabad, és összetörném a másikat, vagy akár több ember autóját, csak azért, mert hát úgyse kapok érte büntit, csak épp arra nem számítottam, hogy pörgés is lesz majd.
    Nézd a másik oldalát:

    1. Életben 2 kerék a fehér volnalon belül a szabály, mindenhol. Tehát off trackhez 4 keréknek kell elhagynia az aszfaltot. Ezzel egyet is tudnék érteni, amivel nem tudok egyetérteni az az, hogy miért olyan veszélyes ha két alkalommal 2 kerékkel lemegyek a fűre mint ha megpördülnék, vagy teljes erőből nekimennék a falnak?
    2. A pálya levágás már kezelve van, ha levágod a pályát és előnyt szerzel, le kell lassítanod, vagy fekete zászló.
    3. Ha elrontom és megpördülök a füvön, így is ugy is megkapom a 2x-et vagy a 4x-et, és az 1x elévül.
    4. Ha side by side versenyeztek...abszolult jó lenne, ha rámehetnél a fúre is, sőt ez lenne a kevésbe veszélyes megoldás bizonyos esetekben
    5. Ha előttem baleset van, jó lenne, ha lemehetnék a fűre elkerülni
    6. Nem csak a 1xről szól a topic. Nagyobb részben arról szól, hogy az emberek SR-ért versenyeznek, hogy nincs szélárnyék, hogy felesleges veszélyforrás a jeges fű, hogy papirként törnek bizonyos autók és ezért nem lehet rendesen versenyezni egymással.
    7. Mióra rossz dolog ha valami realisztikus változást akarok a világ legdrágább szimulátor szoftverébe?
    8. Rossz példánek itt ez a video.. a srác annyit mondott, hogy ő miattam nem fog lemenni a füre mert off track, és a gázt se fogja elvenni. Harmadik lett, 2 autót kiütött a versenyből ezzel az akcióval: Ez egy 0x contact! Ez miképpen biztonságosabb mintha lemenne a füre? http://www.youtube.com/watch?v=SAZbNhyMWec

    Végső soron pedig megkérdezem tőled is, hogy az alábbi képben látsz e valami rosszat, veszélyeset?

    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 17. 12:21.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  12. #1487
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd a másik oldalát:

    1. Életben 2 kerék a fehér volnalon belül a szabály, mindenhol. Tehát off trackhez 4 keréknek kell elhagynia az aszfaltot. Ezzel egyet is tudnék érteni, amivel nem tudok egyetérteni az az, hogy miért olyan veszélyes ha két alkalommal 2 kerékkel lemegyek a fűre mint ha megpördülnék, vagy teljes erőből nekimennék a falnak?
    2. A pálya levágás már kezelve van, ha levágod a pályát és előnyt szerzel, le kell lassítanod, vagy fekete zászló.
    3. Ha elrontom és megpördülök a füvön, így is ugy is megkapom a 2x-et vagy a 4x-et, és az 1x elévül.
    4. Ha side by side versenyeztek...abszolult jó lenne, ha rámehetnél a fúre is, sőt ez lenne a kevésbe veszélyes megoldás bizonyos esetekben
    5. Ha előttem baleset van, jó lenne, ha lemehetnék a fűre elkerülni
    6. Nem csak a 1xről szól a topic. Nagyobb részben arról szól, hogy az emberek SR-ért versenyeznek, hogy nincs szélárnyék, hogy felesleges veszélyforrás a jeges fű, hogy papirként törnek bizonyos autók és ezért nem lehet rendesen versenyezni egymással.
    7. Mióra rossz dolog ha valami realisztikus változást akarok a világ legdrágább szimulátor szoftverébe?
    8. Rossz példánek itt ez a video.. a srác annyit mondott, hogy ő miattam nem fog lemenni a füre mert off track, és a gázt se fogja elvenni. Harmadik lett, 2 autót kiütött a versenyből ezzel az akcióval: Ez egy 0x contact! Ez miképpen biztonságosabb mintha lemenne a füre? http://www.youtube.com/watch?v=SAZbNhyMWec

    Végső soron pedig megkérdezem tőled is, hogy az alábbi képben látsz e valami rosszat, veszélyeset?
    1. A megpördülés általában pont off track miatt van legtöbbször. Ok, hogy életben ez a szabály, de ez nem az élet, itt inkább lelkes amatőrök vannak, meg olyanok akik köröznének a többiekkel.

    2. A vágást nem úgy értettem, hanem mondjuk side by side van, és lemegy a fűre, vagy épp Te mész le, és mondjuk egy hupli segítségével rádobod a másikra az autót, mert megcsúsztál.

    3. Igen, ez így van jól.

    4. Az előbb írtam.

    5. Rámehetsz a fűre a baleset elkerülése érdekében, nem mondta senki, hogy nem. Igaz, kapsz 1 pontot, de másképp nem tudtad volna elkerülni, ezt el kell fogadnod, mert az 1 incet, ha nem kapna érte senki, nem mindenki ennek érdekében használná fel. Gonoszak az emberek

    6. Én nem SR-ért versenyzek, hanem, mert van kedvem menni egyet. Szélárnyék van, és sokszor éreztem már jótékony hatását. A fű valóban olyan, mint a jég, de az nem a pálya, ahol a verseny van. Az autók könnyen törnek, ez nem vitás, de nem azért megyek be, hogy törjek zúzzak. Értem én mit akarsz mondani ezzel, hogy pici kocc, és világvége, de ha figyelsz, akkor ezek elkerülhetők.

    7. Nem rossz dolog az, ha változtatásokat akarsz látni a programban, lesz is biztos, de még várni kell rá, most ehhez kell alkalmazkodnunk, mert ez van.

    8. Hát, aki előtte ment, még ha Te is voltál az, akkor lehetett volna elővigyázatosabb, és nem engedi rá a másikra az autót, hanem szűkebben veszi. Ok, hogy off track, de ennyivel megoldható lett volna az eset, én biztos, hogy azt tettem volna, mert én mindig a legrosszabbra gondolok, és úgy is csinálok mindent, hogy az elkerülhető legyen, valszeg ezért nem szoktam győzni.

    A kép: A képen semmi rosszat nem látok, és ismerem Road America ezen pontját, csakúgy, mint a többit, és ez annyira nem veszélyes, de ami utána következik, az akár rossz is lehet. Ha egy olyan pontja lenne a pályának, ahol sokkal jobban el kell forgatni a kormányt, akkor az már nagyon veszélyes, mert a poros részen könnyen megcsúszhat az autó, és Te sem szeretnél félig a jobb oldalán lenni, ennek az autónak.
    Utoljára módosította: Ronny; 2010. 07. 17. 12:43. Indoklás: Kivettem az idézett képet

  13. #1488
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Én csak sajnos gyakorolni tudok, versenyezni nem (így bocs, hogy beleugatok a nagyok dolgába), de a fű ökör módon csúszik. Az autó beteg módon sérül, kimondhatatlanul el van túlozva. A fű pöckölésért járó bünti, szintén idegbaj. A mondandóm elejéből kitűnhet, hogy a szélárnyék hiánya nem tűnt fel, de milyen már az a szimulátor (ha még ráadásul a legdrágább is), amiben ez nem megoldott.
    Mint oly sok mindenről, ezekről is lehetne napokat filozofálni. Én meg tudom érteni azt is, hogy a fű azért csúszik ennyire, hogy ne azt használd. Ha reálisabbra vennék, attól még csúszna az, a levágásért meg bünti van, a "4 kerék a füvönért" szintén bünti. A két kerekes pályaelhagyást nem büntetném, vagy ha már ennyire keménykedni akarnak, akkor számon kellene tartani és úgy büntetni. 8-szor csak nem kerülök olyan helyzetbe, hogy mindenképpen el kell hagynom a pályát 2 kerékkel (csak egy példa). Ha mégis, akkor az már off-road verseny és komoly baj van a fejekben (egyúttal pech is, az a verseny már nem sokat ér).
    Hibázok (hiszen ember vagyok), nekikoccolok az autó seggével a palánknak, az autó irányíthatatlanná válik, kuka. Ez egy idegtépő dolog. Felesleges ennyire túlzásba vinni. Szintén el lehet mondani, hogy ez azért van, hogy ne mandínerből vegyem a kanyart (főleg, ha a "palánk" egy másik autó). Ezt azonban a büntetés rendszer lenne hivatott megakadályozni, nem lenne arra szükség, hogy tönkrevágjuk a fizető vendég versenyét egy rossz pillanat miatt. Kapjam meg a büntetést és majd elgondolkodok, ha nem engednek be egy-két versenyre.
    Ezekből kiindulva én nem azt látom (és olvasom a hozzászólásokból), hogy a stabil, odafigyelő, tisztességes versenyzőket védené mindez, hanem inkább hátráltat és szívat mindenkit. Védeni a pontozás, a büntetés és az azzal járó egyéb hátrányok védenék meg a pilótákat, ezt kellene jobban kidolgozni.
    Igazságot nem lehet tenni, ez kiderül, ha az ember végigolvas pár topikot, de nem kellene homokba dugni a fejeket és lehetne közelebb vinni az álláspontokat. Persze, ha rá se bagóznak a véleményekre, vagy nincsenek kimondva, akkor ez sosem fog bekövetkezni. Egy próbát megér, akkor is, ha nem értek (értenék) egyet Attilával.


  14. #1489
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    1. A megpördülés általában pont off track miatt van legtöbbször. Ok, hogy életben ez a szabály, de ez nem az élet, itt inkább lelkes amatőrök vannak, meg olyanok akik köröznének a többiekkel.

    2. A vágást nem úgy értettem, hanem mondjuk side by side van, és lemegy a fűre, vagy épp Te mész le, és mondjuk egy hupli segítségével rádobod a másikra az autót, mert megcsúsztál.

    3. Igen, ez így van jól.

    4. Az előbb írtam.

    5. Rámehetsz a fűre a baleset elkerülése érdekében, nem mondta senki, hogy nem. Igaz, kapsz 1 pontot, de másképp nem tudtad volna elkerülni, ezt el kell fogadnod, mert az 1 incet, ha nem kapna érte senki, nem mindenki ennek érdekében használná fel. Gonoszak az emberek

    6. Én nem SR-ért versenyzek, hanem, mert van kedvem menni egyet. Szélárnyék van, és sokszor éreztem már jótékony hatását. A fű valóban olyan, mint a jég, de az nem a pálya, ahol a verseny van. Az autók könnyen törnek, ez nem vitás, de nem azért megyek be, hogy törjek zúzzak. Értem én mit akarsz mondani ezzel, hogy pici kocc, és világvége, de ha figyelsz, akkor ezek elkerülhetők.

    7. Nem rossz dolog az, ha változtatásokat akarsz látni a programban, lesz is biztos, de még várni kell rá, most ehhez kell alkalmazkodnunk, mert ez van.

    8. Hát, aki előtte ment, még ha Te is voltál az, akkor lehetett volna elővigyázatosabb, és nem engedi rá a másikra az autót, hanem szűkebben veszi. Ok, hogy off track, de ennyivel megoldható lett volna az eset, én biztos, hogy azt tettem volna, mert én mindig a legrosszabbra gondolok, és úgy is csinálok mindent, hogy az elkerülhető legyen, valszeg ezért nem szoktam győzni.

    A kép: A képen semmi rosszat nem látok, és ismerem Road America ezen pontját, csakúgy, mint a többit, és ez annyira nem veszélyes, de ami utána következik, az akár rossz is lehet. Ha egy olyan pontja lenne a pályának, ahol sokkal jobban el kell forgatni a kormányt, akkor az már nagyon veszélyes, mert a poros részen könnyen megcsúszhat az autó, és Te sem szeretnél félig a jobb oldalán lenni, ennek az autónak.
    A kép: Ha nem szeretnék jobb oldalán lenni annak az autónak, akkor nem megyek oda. Ha viszont szorosan mellette vagyok akkor pont, hogy elvárom, hogy ott menjen és elférjünk mindketten, ne ütközzünk össze. A képen látható eset a tipikus 1x bünti, holott az a tökéletes versenyív a pályán!

    és akkor visszafelé:

    8. Én mentem előtte, és ez a lényeg..előtte mentem, nem volt mellettem, miért hagynék neki helyet? Hogy megelőzzön? Naná..
    7. nincs mire várni, ezeket a dolgokat pár sor átírásával orvosolni lehet, nem kell fél év fejlesztő munka.
    6. szélárnyék, mi 1-2km/h tudunk nyerni szélárnyékban, nézd meg ezt a videot:
    5. Ezt hivják a pálya kihasználásának és ez egy jó dolog..pályaismerettel jön, ha szabálytalanul vágod a pályát, úgyis fekete zászlót kapsz.
    2. Erre van a 2x és a 4x bünti, viszont ha nincs belőle gond, és általában nincs, akkor miképpen magyarázod a létjogosultságát? Csak gondolj bele..a Te szinteden 1 futamon 2 off track amihez nem kell több minthogy túlgurulj a kerékvetőn mert vannak melletted, már negatívba viszi a licenszedet, pedig totál semmi rosszat nem csináltál és akkor még nem is keveredtél bele semmibe.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 17. 13:07.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #1490
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Most megnéztem a kedvencemet, Riley@DaytonaRC. A buszmegállóban egy ügyes off-trackel, 1 sec a jutalom, fekete zászló nélkül. Ilyenre is felhasználnák sokan, ha nem lenne off track.

  16. #1491
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Most megnéztem a kedvencemet, Riley@DaytonaRC. A buszmegállóban egy ügyes off-trackel, 1 sec a jutalom, fekete zászló nélkül. Ilyenre is felhasználnák sokan, ha nem lenne off track.
    Akkor azt jelezni kell iRacing supportnak vagy úgy van jól, látni kéne a replayt! Ha 2 kereked a fehér vonalon belül van akkor az szabályos a világon mindenhol csak iracingben nem. Egyáltalán nem biztos hogy az 1 seccel van a gond...lehet hogy off tracket nem kellett volna adnia, erre nem gondoltál?
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #1492
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Szerintem azért nem reagál rá az iRacing, mert gondolom dögivel kapnak építő jellegű tanácsokat, hozzászólásokat, és ha mindenki kívánságát teljesítenék... Másrészt szerintem nem hatja meg őket egy topic a fórumon, ahol mondjuk 50-en egyetértenek a javaslattal, 30-an meg nem. Gondolom van egy fejlesztési ütemtervük, hogy mit mikor csinálnak és abba nem nagyon fér bele, hogy mással is foglalkozzanak, Ok, hogy kicsi kérések de ha van belőlük 100? Szóval szerintem ez is érthető valahol.

    Amúgy meg szerintem vegyétek úgy ezt az 1x off track-et, mint a betonfal light verzióját.

  18. #1493
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem azért nem reagál rá az iRacing, mert gondolom dögivel kapnak építő jellegű tanácsokat, hozzászólásokat, és ha mindenki kívánságát teljesítenék... Másrészt szerintem nem hatja meg őket egy topic a fórumon, ahol mondjuk 50-en egyetértenek a javaslattal, 30-an meg nem. Gondolom van egy fejlesztési ütemtervük, hogy mit mikor csinálnak és abba nem nagyon fér bele, hogy mással is foglalkozzanak, Ok, hogy kicsi kérések de ha van belőlük 100? Szóval szerintem ez is érthető valahol.

    Amúgy meg szerintem vegyétek úgy ezt az 1x off track-et, mint a betonfal light verzióját.
    Nekem nem kell betonfal light, ha van tökéletesre laser scannelt pálya akkor szeretnék azon menni, darabjáért 15 dodot fizettem, ami kb annyi amennyiért máskor softwaret veszek.

    Ezek a dolgok az alapkoncepcióból adódnak, nem fejlesztési kérdések, hanem paraméterezés kérdése, tehát semeddig nem tartana átállítani, mint ahogy eddig is variálták már a fü tapadását meg a szélárnyékot is.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #1494
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor azt jelezni kell iRacing supportnak vagy úgy van jól, látni kéne a replayt! Ha 2 kereked a fehér vonalon belül van akkor az szabályos a világon mindenhol csak iracingben nem. Egyáltalán nem biztos hogy az 1 seccel van a gond...lehet hogy off tracket nem kellett volna adnia, erre nem gondoltál?


    Mondjuk én jelezném (nem fogom), de mi a helyzet azokkal, akik ebből akarnak profitálni versenyen?

  20. #1495
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése

    Mondjuk én jelezném (nem fogom), de mi a helyzet azokkal, akik ebből akarnak profitálni versenyen?
    Ez szintiszta pályalevágás, semmi kérdés, ezeket kérték, hogy jelezzük emailben! Ennél kevesebbért is megkapod a levágást lagunában. Mellesleg egy 4 kerekes off track 1 méteren belül, tehát nem fedi azt az esetet amiről én beszéltem az alapesetben. Ez mindenképp 1xben végződik akkor is ha átalakítanák a rendszert a real szabályoknak megfelelően.

    Ha végigolvasod amit írtam akkor láthatod hogy ezt ajánlottam:

    0x for 1 tire off the track
    0x for very light contact
    1x for 4 tires off the track
    2x for medium contact
    3x for loss of control
    4x for heavy contact

    Hisz jelenleg egy könnyebb ütközés (0x) is simán kipördítheti a másikat a pályáról, de a 2 kerekes pályaelhagyást mégis erősebben büntetik, ami alapvetően BAROMSÁG biztonsági szempontból. Jelenleg egy közepes ütközés másik autóval vagy teljes erővel falnak megyek megegyezik azzal, hogy megpördülök totál egyedül aztán megyek tovább...miért? Csak én látom ezt aránytalannak?
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 17. 13:46.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  21. #1496
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    A kép: Ha nem szeretnék jobb oldalán lenni annak az autónak, akkor nem megyek oda. Ha viszont szorosan mellette vagyok akkor pont, hogy elvárom, hogy ott menjen és elférjünk mindketten, ne ütközzünk össze. A képen látható eset a tipikus 1x bünti, holott az a tökéletes versenyív a pályán!

    és akkor visszafelé:

    8. Én mentem előtte, és ez a lényeg..előtte mentem, nem volt mellettem, miért hagynék neki helyet? Hogy megelőzzön? Naná..
    7. nincs mire várni, ezeket a dolgokat pár sor átírásával orvosolni lehet, nem kell fél év fejlesztő munka.
    6. szélárnyék, mi 1-2km/h tudunk nyerni szélárnyékban, nézd meg ezt a videot:
    5. Ezt hivják a pálya kihasználásának és ez egy jó dolog..pályaismerettel jön, ha szabálytalanul vágod a pályát, úgyis fekete zászlót kapsz.
    2. Erre van a 2x és a 4x bünti, viszont ha nincs belőle gond, és általában nincs, akkor miképpen magyarázod a létjogosultságát? Csak gondolj bele..a Te szinteden 1 futamon 2 off track amihez nem kell több minthogy túlgurulj a kerékvetőn mert vannak melletted, már negatívba viszi a licenszedet, pedig totál semmi rosszat nem csináltál és akkor még nem is keveredtél bele semmibe.
    Miért hagynál neki helyet? Úristen! Azért, mert balesetveszélyes. Bőven volt helyed, hagyhattál volna neki többet is, de nem tetted, és vége lett a versenyednek. Ne csodálkozz, ha így jársz.

  22. #1497
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Miért hagynál neki helyet? Úristen! Azért, mert balesetveszélyes. Bőven volt helyed, hagyhattál volna neki többet is, de nem tetted, és vége lett a versenyednek. Ne csodálkozz, ha így jársz.
    Hopsz! Bocsánat, ez nem erre ment! A balesetes videódra...

  23. #1498
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez szintiszta pályalevágás, semmi kérdés, ezeket kérték, hogy jelezzük emailben! Ennél kevesebbért is megkapod a levágást lagunában. Mellesleg egy 4 kerekes off track 1 méteren belül, tehát nem fedi azt az esetet amiről én beszéltem az alapesetben. Ez mindenképp 1xben végződik akkor is ha átalakítanák a rendszert a real szabályoknak megfelelően.

    Ha végigolvasod amit írtam akkor láthatod hogy ezt ajánlottam:

    0x for 1 tire off the track
    0x for very light contact
    1x for 4 tires off the track
    2x for medium contact
    3x for loss of control
    4x for heavy contact

    Hisz jelenleg egy könnyebb ütközés (0x) is simán kipördítheti a másikat a pályáról, de a 2 kerekes pályaelhagyást mégis erősebben büntetik, ami alapvetően BAROMSÁG biztonsági szempontból.
    Kiegyezhetünk fél másodpercben is, és akkor az már neked is megfelel. Mindegy, biztos, hogy felhasználnák, nem tiszta megoldásokra, ha megszűnne a kétkerekes off-track. Az emberek általában ott csalnak, ahol csak tudnak.

  24. #1499
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem kell betonfal light, ha van tökéletesre laser scannelt pálya akkor szeretnék azon menni, darabjáért 15 dodot fizettem, ami kb annyi amennyiért máskor softwaret veszek.

    Ezek a dolgok az alapkoncepcióból adódnak, nem fejlesztési kérdések, hanem paraméterezés kérdése, tehát semeddig nem tartana átállítani, mint ahogy eddig is variálták már a fü tapadását meg a szélárnyékot is.
    Oké, de akkor nem a Staff-nak kéne írni, és őket meggyőzni???

  25. #1500
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Oké, de akkor nem a Staff-nak kéne írni, és őket meggyőzni???
    Complains department-be irtam a feedback forumba, erre való.
    "A forum for you to debate and provide constructive feedback on all aspects of the service."
    Ezen felül irni fogok John Henry-nek (válaszolni szokott!!!) Dave K-nak (ő nem) meg a support emailje is meg fogja kapni a véleményem meg a topic címét is.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 60 / 117 ElsőElső ||| 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 110 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •