Oldal: 3 / 117 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 53 103 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #51
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése

    Hála a jó istennek. Igazad legyen.
    Lehet, hogy értem, lehet, hogy nem... Miért is jó az, ha olyan nehéz? Mondjuk nekem az NR2003 volt az első szim amit komolyabban toltam, és nem nevezném nehéznek, csak más.

    De ne felejtsük el, hogy a valósággal ellentétben itt csak egy mozdulatlan széken ülve egy monitoron bámulunk ki, és ehhez kell igazítani a nehézséget. Amíg nem egy komplett, gravitációs erőt is szimuláló, 180 fokos látószöggel rendelkező szimulátorról van szó, addig butaság lenne a "valóságos" vezetésélményt hajszolni. Ez csak olyan, mint samponos flakonba énekelni, szórakoztató, de semmi köze az igazihoz.

  2. #52
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Iracing

    Ugye ismerjük a jelenleg domináló Simbin/rFactor játékokat, amelyek gyakorlatilag hosszú évek óta nem szólnak másról csak újabb autók, újabb pályák, szebb grafika, jobb árnyékok, a tapadás ide-oda állítgatása, stb. Kicsit cinikusan de kb. ennyiben összefoglalható... Új funkciók, új képességek nincsenek évek óta, pedig vannak amelyeket már több éve hiányolunk.

    Az iRacing-tól azt várom az eddigi infók alapján, hogy nem grafikailag illetve moddolhatóság szempontjából akar versenyezni a mostani játékokkal, hanem egy új koncepciót, új elképzelést visz a szimuláció világába. Azt gondolom ez valószínűleg elsőre idegen lesz az eddgi megszokottól, de hosszú távon bizalomra ad majd okot.

  3. #53
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: Iracing

    Lehet tudni arról valamit, hogy fizikában tényszerűen mit fog tudni, és mit nem? Értem ez alatt az időjárást, szelet, vagy újszerű és részletesebb gumifizikát (pl. torzulást, mint LFS-ben). Vannak erre vonatkozó információk, ígéreket?

    Feketén fehéren sehol sem hallottam még, hogy miben lesz ez a GPL/NR2003 motorja, és miben lesz új.

    Ha jól tudom, első- és négykerekes autók nem lesznek benne, ez pl. pont a GPL/NR frontra emlékeztet engem. Remélem azért mást kapunk, mint egy paraméterekben átírt és egykét pontot kiegészített NR fizikát (ami azért a GPL-hez képest tartalmazott pár szükséges újítást).

    Ezt a ligaszervezés/menedzselés/központi szervezés dolgot hangsúlyozzák, és mintha kevesebb szó esne arról, hogy maga a játék mit tud...
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  4. #54

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet tudni arról valamit, hogy fizikában tényszerűen mit fog tudni, és mit nem? Értem ez alatt az időjárást, szelet, vagy újszerű és részletesebb gumifizikát (pl. torzulást, mint LFS-ben). Vannak erre vonatkozó információk, ígéreket?

    Feketén fehéren sehol sem hallottam még, hogy miben lesz ez a GPL/NR2003 motorja, és miben lesz új.

    Ha jól tudom, első- és négykerekes autók nem lesznek benne, ez pl. pont a GPL/NR frontra emlékeztet engem. Remélem azért mást kapunk, mint egy paraméterekben átírt és egykét pontot kiegészített NR fizikát (ami azért a GPL-hez képest tartalmazott pár szükséges újítást).

    Ezt a ligaszervezés/menedzselés/központi szervezés dolgot hangsúlyozzák, és mintha kevesebb szó esne arról, hogy maga a játék mit tud...
    jaja. nem értem miért jó ez nekik még mindig. titoktartás a teszten oké, de szerintem nekik sem tenne rosszat, ha elárulnának egy két pozitív újítást a játékkal kapcsolatban... reklám kell, pláne ilyen rétegjátéknál.. mondjuk szerencséjük hogy ekkora nevük van...

  5. #55

    Re: Iracing

    nekem egyelőre ez az Iracing project egy Second Life-szerű piramisjátéknak tűnik

    Persze remélem h jó nagyot tévedek.

  6. #56

    Re: Iracing

    szóval...
    azt hangoztatják, hogy ez nem játék lesz. de szóval szerintem minden szimulátor játék is egyben. de várjunk, a NR2003 is szimulátor elsősorban nem?

    Mondjuk én valszeg azért több időt is ráfordítanék (magára a játékra.. nem csak heti 2-3 órát).. (ugye én pl semmit nem tévézek, tehát este mindig csak a gép előtt lógok, azt meg lóghatnám versenyzéssel is akár...)
    viszont. biztos nagyon profi munkát végeztek, de aki igazi versenyzőnek készül hát izé. szerintem annak általában van pénze tesztelni is. ha meg nincs csak lesz valahogy. ismerünk sztorikat felemelkedésekről, összeszedett gumikról, etc.
    gyakorolni jó, de szerintem ne ilyenen tanuljon meg az ember vezetni. kezdje gokartban és váltson szépen kategóriákat ahogy nő, és tényleg jó.

    szerintem ebből igenis játék kell hogy legyen, legalábbis ezt szeretném.
    szeretném, hogy rájöjjenek, hogy van igény offnile verzióra is. tőlem lehet az ára egy átlagos pc játék duplája, csak elérhető és minőségi legyen. engem is elriaszt kicsit a nyelv. (így nemtudom online hogy kommunikálunk) mert jelenleg kukkot nem tudok... (de ez is változik majd) viszont az, hogy csak online lehet menni, másokkal az érdekes nagyon...

    gondoljunk arra, hogy béna vagyok egy pályán. gyakorolni akarok, és hát nyomok egy tesztet. de ott vannak még páran. a pálya rövik és ugye ovál. tehát egyszer megcsúszok puff. belémjönnek. nem lesz ez így jó.

    tehát lehet tényleg csak profiknak lesz ez nyerő
    bár szerintem majd észbekapnak és legalább a team megy, szóval én bízok egy dvds kiadásban is valamilyen formában... annyira jó lenne ha valaki meg tudna erősíteni valamiben

    nem értem hova fel a titoktartás még mindig, amikor nemsoká meg kellene jelennie. azt sem értem hogy mért ne tudhatnánk arról hogy áll a fejlesztés, ha nem is nekünk szánják? akkor nem tökmindegy? jó, azért meg is lehet érteni őket, de nehéz elfogadni...

  7. #57
    Orosz Miklós Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Város
    kib****tt Csepel
    Üzenetek
    360

    Re: Iracing

    ez csak hype, a titkolózás mindig jó reklám, legalább beszélnek róla

  8. #58

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg FREAK írta Hozzászólás megtekintése
    ez csak hype, a titkolózás mindig jó reklám, legalább beszélnek róla
    ez is igaz, de valami infó megintcsak el kellene
    ha egy két hónapon belül tényleg megjelenik jöhetne az a demo is
    bár szerintem a teljes játék lesz egy adott ideig ingyen használható, aztán ez a demo
    ha valaki véletlen valami megosztható infót tud, ne habozzon

  9. #59

    Re: Iracing

    sorry, hogy angolul nem nagyon tudó, llaikusnak tűnő hozzászólásaimmal bombázom szét eme topicot, de szóval most az van, hogy "megveszed a játékot 1 hónapra" kapsz érte pár pályát és autót, aztán ennyi. a továbbiakban neked kell fizetned (remélem egyszer?!) a plusz pályákért, valamint autókért. remélem nem sokat.

    megmondom mi miatt érdekelne a game elsősorban. kénytelen lennék elkezdeni angolt tanulgatni. a fizika, a külcsin, a kivitelezés gondolom azért ha grafikailag nem is teljesen, de ütni fog. ahogyan az élmény is reméljük.

    plusz amit már sokan elmondtatok. a simbin elég érdekes, és undorító üzletpolitikát folytat szvsz. gtr gtr2 még oké, aztán jönnek ezel a módolósdival ami parasztvakítás. fél évet dolgozgatnak autókon, skineken, graftuningon (ami szintén nem nagy szám) a fizika meg változik, hol jobban hol evésbé csúszik a kocsi, de semmi ütős újdonság. elfelejtettek programot írni vagy nemtom, mert ez nem az. persze ettől jó játékok lesznek de semmivel nem többek mint az előzőek, de aért mi vegyük meg. aham.

    inkább iracing és akkor valami időtálló, komoly szimuláció, amit nem kell félévente letesztelni hogy megy online az új pályákkal etc, mert valszeg menni fog és kész. aminek valószínűleg nem nő folyamatosan a gépigénye éveken át, miközben élményre nem sokkal több, mint az elődjei.

    és sorolhatnám. nem mondom, egy mezei felhasználónak bőven elég azokat az időket megfutni gtr2ben avgy akármiben amit ti hoztok, de ha realitásban az iracing viszi a prímet, akkor is inkább azt választom, mert akkor már inkább ott legyek lassabb mint egy inkább játékra hajazó simben.

    (mellesleg a simbin oldalán nem frissítenek. a gtr evonk még oldala sincs, de a következő játékuknak már igen. persze semmi sem elérhető, delegalább van elérése. pff. komoly. és nemsoká megjelenik. nekem politikával ne jöjjön senki a videókáryta gyártók szépen fokozatosan adaolják mindenkinek az infót, direkt szivárogtatnak ki hogy ébren tartsák az érdeklődést, de ezek. hát. khm. nem, nem vagyok több, jobb nálunk, de ha már cisnálnak valamit, akkor rendesen csinálnák...)

    amire kíváncsi lennék, és lényegében írtam, ki az aki vevő lenne erre a játékra? (ergo hányan lennénk innen?) én late model autókon és persze ovál pályákban gondolkozom.
    persze nem mondom fixre hogy ott leszek a mezőnyben végig, de kipróbálni tuti ki fogom. és utána döntök. ti hogy vagytok vele?


    ellenjavall? más?
    Utoljára módosította: symbol; 2008. 06. 03. 21:10.

  10. #60

    Re: Iracing

    közben egy kis "in-game" részlet az iracingből az új inside simracing magazinban. nem linkelem ki csak azt, itt a főoldalon megtalálhatod még.

    bsim-racing/

    az tuti, hogy e belsőnézet, dinamikus árnyéka sok mindent ütni fog, egyébként meg nem lesz húdeszép. de nem is számít annyira.

  11. #61
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    sorry, hogy angolul nem nagyon tudó, llaikusnak tűnő hozzászólásaimmal bombázom szét eme topicot, de szóval most az van, hogy "megveszed a játékot 1 hónapra" kapsz érte pár pályát és autót, aztán ennyi. a továbbiakban neked kell fizetned (remélem egyszer?!) a plusz pályákért, valamint autókért. remélem nem sokat.

    megmondom mi miatt érdekelne a game elsősorban. kénytelen lennék elkezdeni angolt tanulgatni. a fizika, a külcsin, a kivitelezés gondolom azért ha grafikailag nem is teljesen, de ütni fog. ahogyan az élmény is reméljük.

    plusz amit már sokan elmondtatok. a simbin elég érdekes, és undorító üzletpolitikát folytat szvsz. gtr gtr2 még oké, aztán jönnek ezel a módolósdival ami parasztvakítás. fél évet dolgozgatnak autókon, skineken, graftuningon (ami szintén nem nagy szám) a fizika meg változik, hol jobban hol evésbé csúszik a kocsi, de semmi ütős újdonság. elfelejtettek programot írni vagy nemtom, mert ez nem az. persze ettől jó játékok lesznek de semmivel nem többek mint az előzőek, de aért mi vegyük meg. aham.

    inkább iracing és akkor valami időtálló, komoly szimuláció, amit nem kell félévente letesztelni hogy megy online az új pályákkal etc, mert valszeg menni fog és kész. aminek valószínűleg nem nő folyamatosan a gépigénye éveken át, miközben élményre nem sokkal több, mint az elődjei.

    és sorolhatnám. nem mondom, egy mezei felhasználónak bőven elég azokat az időket megfutni gtr2ben avgy akármiben amit ti hoztok, de ha realitásban az iracing viszi a prímet, akkor is inkább azt választom, mert akkor már inkább ott legyek lassabb mint egy inkább játékra hajazó simben.

    (mellesleg a simbin oldalán nem frissítenek. a gtr evonk még oldala sincs, de a következő játékuknak már igen. persze semmi sem elérhető, delegalább van elérése. pff. komoly. és nemsoká megjelenik. nekem politikával ne jöjjön senki a videókáryta gyártók szépen fokozatosan adaolják mindenkinek az infót, direkt szivárogtatnak ki hogy ébren tartsák az érdeklődést, de ezek. hát. khm. nem, nem vagyok több, jobb nálunk, de ha már cisnálnak valamit, akkor rendesen csinálnák...)

    amire kíváncsi lennék, és lényegében írtam, ki az aki vevő lenne erre a játékra? (ergo hányan lennénk innen?) én late model autókon és persze ovál pályákban gondolkozom.
    persze nem mondom fixre hogy ott leszek a mezőnyben végig, de kipróbálni tuti ki fogom. és utána döntök. ti hogy vagytok vele?


    ellenjavall? más?
    GPL?

  12. #62

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    GPL?
    jah, próbáltam anno, de nem jön be mert nem oval... most szoros, kevés hibát megengedő "játékok" érdekelnek... szal nr 03.

    meghát nem mai darab az sem, mind grafikailag mind bugok tekintetében.
    nem akarok álszent lenni, mert érdekelnek azért ezek a dolgok is.

    plusz, szerintem a GPL-nél jobb lehet az iracing...

  13. #63
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    jah, próbáltam anno, de nem jön be mert nem oval... most szoros, kevés hibát megengedő "játékok" érdekelnek... szal nr 03.

    meghát nem mai darab az sem, mind grafikailag mind bugok tekintetében.
    nem akarok álszent lenni, mert érdekelnek azért ezek a dolgok is.

    plusz, szerintem a GPL-nél jobb lehet az iracing...
    Á, az ovál szón átsiklottam

    Jobb lehet az iR persze, majd meglátjuk, csak lehessen ingyen kipróbálni

  14. #64

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Á, az ovál szón átsiklottam

    Jobb lehet az iR persze, majd meglátjuk, csak lehessen ingyen kipróbálni
    jaja egy demo igazán kijöhetne már még az is jó lenne, ha csak egy pálya, és egyedül furikázhatok körbe körbe
    Nah majd elválik

  15. #65

  16. #66
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Ha jól tudom a beta teszterek kiválasztása megtörtént és lassan átlépnek a második stádiumba! Itt meghívásossá válik a beta teszt, azaz midnen teszter meghívhat 10 másik pilótát "fizető" tesztelni!

    Amennyiben van köztünk beta teszter, és szívesen vennék egy meghívást!

    Ugyanakkor egyáltalán nem tetszik az árszabás..156$/év, 15-25$/pálya, és 15$/autó nekem egy picit erős, de mindenképp kipróbálnám mit nyújt a progi, akkor is ha fizetnem kell érte.

  17. #67
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól tudom a beta teszterek kiválasztása megtörtént és lassan átlépnek a második stádiumba! Itt meghívásossá válik a beta teszt, azaz midnen teszter meghívhat 10 másik pilótát "fizető" tesztelni!

    Amennyiben van köztünk beta teszter, és szívesen vennék egy meghívást!

    Ugyanakkor egyáltalán nem tetszik az árszabás..156$/év, 15-25$/pálya, és 15$/autó nekem egy picit erős, de mindenképp kipróbálnám mit nyújt a progi, akkor is ha fizetnem kell érte.
    Így van.

  18. #68

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanakkor egyáltalán nem tetszik az árszabás..156$/év, 15-25$/pálya, és 15$/autó nekem egy picit erős, de mindenképp kipróbálnám mit nyújt a progi, akkor is ha fizetnem kell érte.
    Velemenyem szerint ez a fajta arazas szimpla penzehiseg az iRacing
    reszerol. Szimulatorok eseten ez a fizetesi mod nem allja meg a helyet.
    Mig pl a Wow-ban a havi penzemert folyamatosan uj tartalmat kapok,
    addig egy szimulatornal ez nem tortenik meg. Ok, folyamatosan jelennek
    majd meg uj autok es palyak, de ezek az elmenyben nem jelentenek annyi
    tobbletet, hogy erdemes legyen havi 13 dollart fizetni erte. Es szerintem
    egyszeri "szolgaltatasert" tolunk nyugatabbra sem fognak szivesen fizetni
    minden honapban. 2002 ota GPL-ezem, kiszamoltam, ez nekem ebben a
    rendszerben kb 170.000 Ft-omba kerult volna. Miert is kene ennyit fizetnem
    szerettett programomert? Mas szimulatorok mondjuk 10e Ft-ba kerulnek, meg
    a legmagasabb szinvonalu szimulator sem er meg ekkora arkulonbseget.

    En azt varom ettol a programtol, hogy a szimulatorok kozott messze a
    legjobb lesz. Ki is fogom probalni, de pillanatnyilag nem tudom elkepzelni,
    hogy evente 156 dollart fizessek erte. Draga egy szerverhasznalati dij ez...

    Sokkal realisabb lett volna, ha egy egyszeri, nagyobb osszeget kellett volna
    erte fizetni, majd esetleg tenyleg valami minimalis kis havidijat, ha annyira
    akartak volna ezt.

    Azert bizom benne, hogy amikor eloszor kiprobalom, egy kisebb szivinfarktuson
    esek at az elmenytol, es mindezt amit most gondolok, hulyesegnek fogom
    tartani, es boldogan fizetek majd erte ennyit
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  19. #69
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Velemenyem szerint ez a fajta arazas szimpla penzehiseg az iRacing
    reszerol. Szimulatorok eseten ez a fizetesi mod nem allja meg a helyet.
    Mig pl a Wow-ban a havi penzemert folyamatosan uj tartalmat kapok,
    addig egy szimulatornal ez nem tortenik meg. Ok, folyamatosan jelennek
    majd meg uj autok es palyak, de ezek az elmenyben nem jelentenek annyi
    tobbletet, hogy erdemes legyen havi 13 dollart fizetni erte. Es szerintem
    egyszeri "szolgaltatasert" tolunk nyugatabbra sem fognak szivesen fizetni
    minden honapban. 2002 ota GPL-ezem, kiszamoltam, ez nekem ebben a
    rendszerben kb 170.000 Ft-omba kerult volna. Miert is kene ennyit fizetnem
    szerettett programomert? Mas szimulatorok mondjuk 10e Ft-ba kerulnek, meg
    a legmagasabb szinvonalu szimulator sem er meg ekkora arkulonbseget.

    En azt varom ettol a programtol, hogy a szimulatorok kozott messze a
    legjobb lesz. Ki is fogom probalni, de pillanatnyilag nem tudom elkepzelni,
    hogy evente 156 dollart fizessek erte. Draga egy szerverhasznalati dij ez...

    Sokkal realisabb lett volna, ha egy egyszeri, nagyobb osszeget kellett volna
    erte fizetni, majd esetleg tenyleg valami minimalis kis havidijat, ha annyira
    akartak volna ezt.

    Azert bizom benne, hogy amikor eloszor kiprobalom, egy kisebb szivinfarktuson
    esek at az elmenytol, es mindezt amit most gondolok, hulyesegnek fogom
    tartani, es boldogan fizetek majd erte ennyit
    Magam se mondhattam volna szebben...látva az első videokat, eléggé hüb+ a dolog, de gyorsan kiegészítenélek azzal, hogy magában a 156$ még nem lesz elég egy évre..ha nem a rookie autókkal akarsz menni, hanem pl a Radical-al, akkor az kapásból még 15$ és ha unod azt a 3-4 pályát akkor még el lehet költeni a 60$ krediten kívül is egy százast biztosan.

    Egyértelmüen lehúzás, de látni kell Kreamer oldalát is...GTL anyagi bukta volt, és nem akar mégegyszer ennyi időt tölteni valamivel ami nem biztos hogy kifizetődik.

    Igy egy kissebb kör is eltartja a fejlesztést és ha kinövi magát akkor pénznyerőgép lesz belőle!

    Isi engine is lehúzás, 3 éve ugyanazt akarják eladni nekünk más néven..GTL, GTR2, rFactor, Race, Race07, és még ki tudja mi jön...

  20. #70
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Iracing

    Az árazás nem annyira vészes mint amilyennek látszi, mert kapsz jelentős kedvezményeket amiket beválthasz, és mindjárt nem annyit fizetsz.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2008. 06. 06. 18:58.

  21. #71

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Az árazás nem annyira vészes mint amilyennek látszi, mert kapsz jelentős kedvezményeket a jobb eredményekért amiket beválthasz, és mindjárt nem annyit fizetsz.
    Szamomra ez a resz egy kicsit szurke meg.

    En ugy ertettem, az elore kifizetett osszegtol (1,3,6 vagy 12 havi) fuggoen,
    illetve a teljesitmenyem alapjan, kapok iRacing virtualis penzt. Nekem az jott
    le, hogy az autok es a palyak 15$-a, ebbol a virtualis penzbol kerul kifizetesre,
    tehat azert nem kell tenylegesen fizetni. Kerdezem, hogy jo teljesitmeny
    eseten akar ezt a virtualis penzt a havi dijak "potlasara" is fel lehet hasznalni?
    (vagy egesz egyszeruen felreertem a rendszert?)
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  22. #72
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Iracing

    Egyszerű a helyzet -- szponzorokat kell szerezni.

  23. #73
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: Iracing

    Ez a béta teszter dolog engem is érdekelne

  24. #74

    Re: Iracing

    Egy kiadós preview: http://www.insidesimracing.tv/

  25. #75
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

Oldal: 3 / 117 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 53 103 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •