Oldal: 12 / 117 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 62 112 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 276 - 300 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #276

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    jah és értem, te ezek szerint úgy vársz el tökéleteset, meg ilyesmit, hogy egy fikarcnyi zsét sem adtál bele. aham. neked is kell az ígéret a főnöktől, hogy fizet hó végén ha rendesen dolgoztán. de sajnos ez üzlet, nem alkalmazotti státusz, ergo pörges, nézz, jácc, és utána beszélj.
    Erre találták ki a próbaidőt.
    Nem nem várok el tökéleteset csak a programok eddig úgy jönnek ki, hogy azért nagyrészt késznek gondolta a fejlesztője, persze a hibáival együtt. Ha azt mondjátok, hogy az iracing ebben az állapotban van, őszintén örülök neki, és el is hiszem.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  2. #277
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy update-el megy a frissítés, és értettem azt is, hogy ezért írtad hogy nem lesz kész sosem. Arra lettem volna kíváncsi, hogy azóta mióta nyomjátok, megcsináltak-e abból valamit amit igértek. Régebben már le lett itt írva mi hiányzik, nem veszem elő újra. Ja azt is tudom, hogy készül két újabb autó(= még több bevétel), meg még több pálya, ez tulajdoképpen természetes de nem ez most a lényeg. Igazából nem is a pénzzel van a problémám, sokkal inkább a módszerrel amivel ki akarják szedni belőlem. Érsd: autót sem veszek anélkül, hogy ne mennék vele próbakört, ami még nem kötelez vásárlásra. Az is gáz, hogy ha lejár az előfizetés, offline se megy tovább a program. Remélem mások nem veszik át a módszert. Havi/éves díjat jópár dologért kénytelen fizetni az ember, ezen már fenn se akadok. Az már az én magánügyem, hogy az alap csomagban lévő két autó, nem az esetem, szóval ha érdekelne is a dolog akkor mindjárt bele kellene tolni még 30$-t, másik kettőre. Kipróbálni más nem tudja helyettem, leírni sem fogja tudni mit fogok érezeni vagy mit nem, szóval hagyd a momo-t nyugodtan a dobozban.

    Dobjuk össze lóvét páran azok közül akik úgy gondolkodnak mint én, egy bővitett csomagra! Van hozzá még egy meghívóm, meg egy jó adag kíváncsiságom és nagyrészt azért pozitív hozzá állásom. Nem csak estére korlátozott a szabadídőm, ráérek reggel v. késő éjjel is. Ha valakit komolyan érdekel a megoldás, beszéljük meg (dombornyomott kártyám egyenlőre nincs)! Ha nem megy akkor még várom a hivatalos megjelenést.

    Ha addig is update van, jelentsétek légyszi!
    A három héttel ezelőtti állapothoz képest nincs változás sztem, de ez elég rövid idő, bármilyen komolyabb dolog elkészítéséhez. Amit eddig leírtak az van, én a sárga zászlót nagyon hiányolom, de csak azt, a zászlók közül. Mindenképp bele kell ülnöd valamelyik autóba, mert vannak elvárások, amiket teljesítened kell, hogy beülhess a Skip Barberbe vagy a Late Model-be. Nekem se tetszett egyik autó sem, most meg ki sem lehet venni a Solstice-ból.

  3. #278

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    A három héttel ezelőtti állapothoz képest nincs változás sztem, de ez elég rövid idő, bármilyen komolyabb dolog elkészítéséhez. Amit eddig leírtak az van, én a sárga zászlót nagyon hiányolom, de csak azt, a zászlók közül. Mindenképp bele kell ülnöd valamelyik autóba, mert vannak elvárások, amiket teljesítened kell, hogy beülhess a Skip Barberbe vagy a Late Model-be. Nekem se tetszett egyik autó sem, most meg ki sem lehet venni a Solstice-ból.
    Tudtommal off ki tudok bármit próbálni akkor, amikor kicsengettem a pénzt érte. Legalábbis így emléxem, de kösz a választ ilyesmire gondoltam!
    Utoljára módosította: Krajsek Milán; 2008. 07. 14. 01:46.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  4. #279
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal off ki tudok bármit próbálni akkor, amikor kicsengettem a pénzt érte. Legalábbis így emléxem, de kösz a választ ilyesmire gondoltam!
    Csak online, de egyedül a pályán, és az sem baj ha törsz, zúzol. A Test Drive-on egyedül gyakorolhatsz, a Practice többen vagytok. A Test Drive tényleg olyan, mintha off lenne. De ha már fizettél érte, akkor biztos, hogy nem sokat mész majd egyedül. Bármit azért nem tudsz kipróbálni, de az alapcsomag tartalmát igen. A Skip Barber, és a Late Model nem tartalma az alapcsomagnak.
    Utoljára módosította: Szecsi; 2008. 07. 14. 02:06.

  5. #280
    Biztos vagyok benne, hogy nem kell 5-6 év egy újabb szim kiadásáig. Kemény ez a piac, és csak az él meg rajta aki minőséget tud adni olcsón.

    Nekem nem kell bemutatni a szimulátor JÁTÉK kategóriát. De soha nem adtam még ki ennyi pénz szimulátorért. Tudom milyen munka mennyit ér ezen a téren, elég ha csak valaki tudja milyen hobbiban utazom és mennyiért csinálom...
    Egyszerűen irreálisan sokat kérnek azért a munkáért amit belefeccoltak. Ennyi erről a véleményem, és slussz.
    Ettől függetlenül biztos hihetetlen jó játék.

    Na nem tépem tovább a szám, mert már hülyén érzem magam, hogy győzködlek titeket, amit marhára nem akarok. Nyilván mindenki azt csinál amit akar.
    Utoljára módosította: nortsen; 2008. 07. 14. 10:03.

  6. #281

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos vagyok benne, hogy nem kell 5-6 év egy újabb szim kiadásáig. Kemény ez a piac, és csak az él meg rajta aki minőséget tud adni olcsón.

    Nekem nem kell bemutatni a szimulátor JÁTÉK kategóriát. De soha nem adtam még ki ennyi pénz szimulátorért. Tudom milyen munka mennyit ér ezen a téren, elég ha csak valaki tudja milyen hobbiban utazom és mennyiért csinálom...
    Egyszerűen irreálisan sokat kérnek azért a munkáért amit belefeccoltak. Ennyi erről a véleményem, és slussz.
    Ettől függetlenül biztos hihetetlen jó játék.

    Na nem tépem tovább a szám, mert már hülyén érzem magam, hogy győzködlek titeket, amit marhára nem akarok. Nyilván mindenki azt csinál amit akar.
    én is megértelek, csak őszintén, bennem ha most eldobnám magamtól a iRacinget az lenne, hogy hm. 2-3 ezer forint. és akkor tuti a legjobbat vezethetném az élmény is jobb lenne, aki "teheti" és kicsit is komolyan gondolkozik a jövőben úgyis ezzel fogja nyomni... szvsz az iracing féle megoldás a jobb, mintsem félévente kiadnak egy új gammát, amit aztán vehetsz megint meg etc. én sem akarod győzdödni, ez totlál emberfüggő.
    én pl egy mp3 lejátszóért kiadtam fél éve 45.000-ft-t. megérte, parasztvakítás nélkül állítom, hogy az élmény, és az a tudat, hogy ezt évekig úgysem űbereli semmi (sőőt) akkor enynit megért. eléggé maximalista vagyok bizonyos határokig.

    pl ha most diákmelóznék suli mellett nemtomhogy de hétvégén dolgoznék vagy valami csak meg tudjak venni pár pályát meg ilyenek így hogy keresgetek már pénzt is, számomra nem kérdés. ez a hobby. és hogy játék? nem verseny. nem mert ez már bajnokság is. mint amit itt műveltetek. csak többen. akármikor. bárkivel.

    a foci is csak játék, lehet megyei 3-ban, egy kis csapatban, de érdekes, sokan mégis képesek félévente-évente megvenni 10-20 ezerért egy új csukát, lábszárvédőt, blabla. utaznak, fizetik a benzit, rámegy egy meccsre az egész hétvége ha messzire kell menni. és csak játszanak.

    ehhez képest nekünk életünk lehet. (abba ne menjünk bele mi a valóság, etc, mert egy illúzió is lehet olyan ha nem nagyobb és erőssebb sikerélménnyel telített mint bármi más. )

    nah ennyi.

    jah még valami: hogy lehet autóból chatelni? valakit elengedek jön az üzi, hogy "kösz" azt hogy csinálják vezetés közben? bocsi, ha valamit nem vettem észre

  7. #282
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Nyomd meg a T betűt, és már írhatsz is.

  8. #283
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos vagyok benne, hogy nem kell 5-6 év egy újabb szim kiadásáig. Kemény ez a piac, és csak az él meg rajta aki minőséget tud adni olcsón.

    Nekem nem kell bemutatni a szimulátor JÁTÉK kategóriát. De soha nem adtam még ki ennyi pénz szimulátorért. Tudom milyen munka mennyit ér ezen a téren, elég ha csak valaki tudja milyen hobbiban utazom és mennyiért csinálom...
    Egyszerűen irreálisan sokat kérnek azért a munkáért amit belefeccoltak. Ennyi erről a véleményem, és slussz.
    Ettől függetlenül biztos hihetetlen jó játék.

    Na nem tépem tovább a szám, mert már hülyén érzem magam, hogy győzködlek titeket, amit marhára nem akarok. Nyilván mindenki azt csinál amit akar.
    Ha most megveszel mindent, amit csak lehet, és befizetsz egy évre az neked kb. 75000 Ft-ba kerül. Ebből ki tudja mennyit visszakapsz, amit majd később elkölthetsz újabb pályákra vagy autókra, így lehet,hogy a 75 lemegy 60-ra. Ha a hatvannal számolsz, akkor az egy hónapra 5000Ft, ami nem is olyan sok.

  9. #284

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Nyomd meg a T betűt, és már írhatsz is.
    thx mester

  10. #285

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    ......kb. 75000 Ft-ba kerül...........
    Már bocsánat, de ti eszeteken vagytok????? Ti lopjátok a pénzt???? Ennyit kifizetni egy játékért?????? Komolyan mondom Szecsi, kezeltesd magad
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  11. #286
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ha most megveszel mindent, amit csak lehet, és befizetsz egy évre az neked kb. 75000 Ft-ba kerül. Ebből ki tudja mennyit visszakapsz, amit majd később elkölthetsz újabb pályákra vagy autókra, így lehet,hogy a 75 lemegy 60-ra. Ha a hatvannal számolsz, akkor az egy hónapra 5000Ft, ami nem is olyan sok.
    Azért valljuk be, ez így rettentő szubjektív. Mindenki döntse el saját maga, mi a sok pénz számítógépes szórakozásra. Lehet hogy itt sokan vannak sokszázezres havi jövedelemmel, nekik valóban piti tétel. De kishazánkban sokan dolgoznak még 5-6-700ft-ért óránként. Sokan vannak akik még fiatalok, 15-16 évesen a szülők finanszírozzák őket és mégis kipróbálnák, használnák a szoftvert. Talán így már árnyaltabb az a 75e ft...(amiből ki tudja mennyit és ki tudja mikor kapsz vissza... készpénzben nyilván soha...)

  12. #287
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Iracing

    Én is benne lennék ebbe az összedobós dologba, már nagyon régen megtanultam hogy nem veszek meg semmi digitálisat, mielőtt ki nem próbáltam. (jóval többször fáztam rá, mint nem :S)

    Mindannyian felnőtt emberek vagyunk, sztem ki tudunk találni egy rendszert, amiben mindenki ki tudja próbálni a játékot kedvére és nem lesz belőle vitatkozás....

  13. #288
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Azért valljuk be, ez így rettentő szubjektív. Mindenki döntse el saját maga, mi a sok pénz számítógépes szórakozásra. Lehet hogy itt sokan vannak sokszázezres havi jövedelemmel, nekik valóban piti tétel. De kishazánkban sokan dolgoznak még 5-6-700ft-ért óránként. Sokan vannak akik még fiatalok, 15-16 évesen a szülők finanszírozzák őket és mégis kipróbálnák, használnák a szoftvert. Talán így már árnyaltabb az a 75e ft...(amiből ki tudja mennyit és ki tudja mikor kapsz vissza... készpénzben nyilván soha...)
    Én havi netto 120 körül keresek. Ja és meg sem fordult a fejemben, hogy megvegyek mindent. Még most is az alapcsomaggal játszok. A köv fizetésnél talán 2 pályát, és két autót veszek...

  14. #289

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Én havi netto 120 körül keresek. Ja és meg sem fordult a fejemben, hogy megvegyek mindent. Még most is az alapcsomaggal játszok. A köv fizetésnél talán 2 pályát, és két autót veszek...
    alapcsomag szintén, havai 100-120 (még "itthon" tengetem napjaim ), és szintén zenész, következő fizukor egy évre előfizetek, aztán a 60 "ajándék" dollárom elköltöm gyors, és nemtom. apránként felépítem.

    hasonló minőségben és kivitelezéssel egyhamar úgysem jelenik meg hasonló szimulátor.

  15. #290

    Re: Iracing

    Amúgy nem értem miért 75.000? Sztem ha az ember előfizet egy évre ami kb. 23.000 Huf abból megtud venni szinte mindent amire szüksége van Esetleg időközben kellessz még 1-2 autó és pálya ami +kb.60 dollár(9000 huf) ez összesen 32.000 egy évre. De ha minden autot megakar venni az ember akkor idöközben is megveheti bármikor. 15 dollár/autó. Vagy pár pályát még ami 15-25 dollár/track. Szóval nem kell egyből mindent megvenni mert minek? Én is megvettem pl. a radicalt csak kíváncsiságból de versenyzők közé nem tudok vele menni az idén. Aki meg sajnál rá 2000 ft-ot egy hónapban azt én is sajnálom. Nem kötelező megvenni senkinek. Annyit mindenesetre megér mindenkinek, h 1 honapra probálja ki. Többen is összedobhattok 20 dollárt (2900ft) és próbáljátok ki.

  16. #291
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nem értem miért 75.000? Sztem ha az ember előfizet egy évre ami kb. 23.000 Huf abból megtud venni szinte mindent amire szüksége van Esetleg időközben kellessz még 1-2 autó és pálya ami +kb.60 dollár(9000 huf) ez összesen 32.000 egy évre. De ha minden autot megakar venni az ember akkor idöközben is megveheti bármikor. 15 dollár/autó. Vagy pár pályát még ami 15-25 dollár/track. Szóval nem kell egyből mindent megvenni mert minek? Én is megvettem pl. a radicalt csak kíváncsiságból de versenyzők közé nem tudok vele menni az idén. Aki meg sajnál rá 2000 ft-ot egy hónapban azt én is sajnálom. Nem kötelező megvenni senkinek. Annyit mindenesetre megér mindenkinek, h 1 honapra probálja ki. Többen is összedobhattok 20 dollárt (2900ft) és próbáljátok ki.

    Csak azt akartam mondani, hogy ha ennyit kifizet valaki a játékért, akkor legalább 1 évig hozzá sem kell nyúlni. Később meg az ajándék dollárokból megveheti az újdonságokat.

  17. #292
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Már bocsánat, de ti eszeteken vagytok????? Ti lopjátok a pénzt???? Ennyit kifizetni egy játékért?????? Komolyan mondom Szecsi, kezeltesd magad
    Nem fizetünk ennyit..ennyit akkor fizetsz, ha megveszel mindent elsőre, amire nincs szükséged, beleértve kismillió ovál pályát.

    Ha előfizetsz 4 szezonra, azaz 12hónapra, abba bele fér az alap autókon felül még 2 autó amire szükséged lesz amint előrelépsz a ranglétrán, valamint két pálya, amire a Skip Barber sorozatban szükséged lesz.

    Kezdetben a Pontiaccal fogsz menni 1 hónapos Rookie bajnokságot, itt megszokhatod a kezelőszerveket, a pályákat, megtanulhatod hogy kell az autó terhelésváltásait kezelni, vigyázni a gumikra, a setup fix azaz egyenlő esélyekkel indultok. Két óránként roppant kompetitív és tiszta versenyeken vehetsz részt 12 ember ellen 20 perces sprint futamokon.

    Ugyanezt megteheted Legends Fordal is oválon, hasonló rendszerben.

    Amint a Safety Ratinged eléri a 3.0-t benevezhetsz az Advanced Pontiac kupába, illetve az Advanced Legends kupába. Ezekhez minden pálya rendelkezésedre áll az alapösszegért. A bajnokság 12 versenyhétből áll, az autók setupolhatók. A Pontiac teljesen úgy viselkedik mint egy 2 literes 3-as BMW, a Legends pedig egy fenevad 1250ccm yamaha motorbicikli motorral és pici tengelytávval egy igazi állat utcai pályákon is.

    Ha a bajnokság végére Safety Ratinged eléri a 3.0-t magasabb licensz osztályba sorolnak. Ha a bajnokság közben eléred a 4.0-s safety ratinget akkor részt vehetsz a magasabb osztályba sorolt autó futamain is.

    Ebben az esetben a D licensz autója a Skip Barber RT2000, nagyszerü kis autó, kevés lőerő, kevés tapadás, állandó agymunka. 30 perces futamok 15 ember ellen. Youtubos real life videókat és Kreamer úr Skip Barberes multját, illetve Barberékkel való együttmüködését figyelembe véve eléggé megdöbbentő az élethüsége, mind hang mint kezelhetőség terén.

    Mire az első teljes bajnokságodat lenyomod a Skip Barberrel fél év eltelt, és remélhetőleg elég jó a Safety Ratinged, hogy beleülj a Formula Mazdába, és azzal leversenyezz még egy fél évet.
    A mazda egy tipikus belépü szintü rotary motoros 240les, szeki váltós, carbon vázas open wheeler jelentős leszorító erővel.

    Ezekre az autókra a bajnokságukhoz tartozó pályákra és 1 évre elég 156$, azaz havonta havonta 2000Ft/hó

    Egy év után ha ujra előfizetsz 156$ért akkor ujabb 60$-t vásárolhatsz le ingyen..megveheted radical-t és még 2 pályát, indulhatsz az ujabb és régebbi bajnokségokon, szabadon, 2 óránként bármikor, úgy hogy közben egy updatet se kell keresgetned (rfactor), mindig van sok veled hasonló tudásu ember, a pályák megszólalásig ugyanazok mint élőben, a hang 5.1 hallod hogy előtted, melletted van valaki, hallod amint csikorog a hátsó gumi. Nagyszerü az FF, szép és STABIL a progi, bármikor lehet ALT+TABolni, van beépített Voice chat, a szervereket is ők tartják fent, minden statisztika rendelkezésedre áll, és a gyártók figyelnek az emberek igényeire, VALÓS segitséget kapsz ha kérdezel a forumon.

    Az egésznek tényleg karrier jellege van, szépen lépegetsz a ranglétrán, és így is van bőven mit tanulni, mivel versenyezni.

  18. #293

    Re: Iracing

    Jól értelmezem, hogy gyakorlatilag az alap story ugyanaz mint a régi arcade-os autósjátékoknál, csak a versenyeket online kell futni élő emberek ellen. Ez végül is nem rossz

    Azt meg hogy ki veszi meg és ki nem, szerintem senkinek nem kell megmagyarázni, mindenkinek más az értékrendje és a pénztálcája

  19. #294
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Iracing

    Ha vki nem biztos a vételben és szeretné kipróbálni a "játékot" előtte, az írjon nekem. Többen befizetünk együtt egy hónapra, hívjuk ezt a demónak.

    Már kitaláltam a rendszert, hogy ne nagyon legyen belőle gubanc...

  20. #295
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Jól értelmezem, hogy gyakorlatilag az alap story ugyanaz mint a régi arcade-os autósjátékoknál, csak a versenyeket online kell futni élő emberek ellen. Ez végül is nem rossz

    Azt meg hogy ki veszi meg és ki nem, szerintem senkinek nem kell megmagyarázni, mindenkinek más az értékrendje és a pénztálcája
    Igy is nézheted, csak sokkal hosszabb időre leköt. Végső soron pedíg az A és Pro licenszeknél feltehetőleg 7-800le-s indy/f1, illetve nascar stílusu autók lesznek.

  21. #296
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Iracing

    Tilus, kicsit mesélnél nekünk erről a "bajnokságrendszerről" hogy részletesen hogyan is működik?

    Nevezni kell-e vhova, kötelező-e megjelenni, a társarás add-hoc jellegű, hányon lehet részt venni, hány fordulósak, hétről-hétre ismétlődnek, ilyesmi?

    köszi

  22. #297
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tilus, kicsit mesélnél nekünk erről a "bajnokságrendszerről" hogy részletesen hogyan is működik?

    Nevezni kell-e vhova, kötelező-e megjelenni, a társarás add-hoc jellegű, hányon lehet részt venni, hány fordulósak, hétről-hétre ismétlődnek, ilyesmi?

    köszi
    Ha ráérsz, gyere most ventrire

  23. #298
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ráérsz, gyere most ventrire
    Húú, most nemtok... ennyire bonyolult?

    na majd megkereslek vmikor...

  24. #299
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Húú, most nemtok... ennyire bonyolult?

    na majd megkereslek vmikor...
    43 oldalas szabályzat van

  25. #300
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha vki nem biztos a vételben és szeretné kipróbálni a "játékot" előtte, az írjon nekem. Többen befizetünk együtt egy hónapra, hívjuk ezt a demónak.

    Már kitaláltam a rendszert, hogy ne nagyon legyen belőle gubanc...
    Csirkecombbmester!
    Egynek felirhatsz.

    üdv:Csecse

Oldal: 12 / 117 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 62 112 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •