Oldal: 114 / 117 ElsőElső ||| 14 64 104 110 111 112 113 114 115 116 117 UtolsóUtolsó
Találatok: 2.826 - 2.850 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #2826
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Üdv
    Szombati Daytona 24-re keresnénk még két jelentkezőt, GT3 kategóriába. Valaki(k) esetleg?

  2. #2827
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv
    Szombati Daytona 24-re keresnénk még két jelentkezőt, GT3 kategóriába. Valaki(k) esetleg?
    Milyen autóval indulnátok?

  3. #2828
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen autóval indulnátok?
    AMG szerintem!

  4. #2829
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ez főleg igaz az automatikus 35 ezres 2 éves újítás után, amit ugye egyből érdemes kikapcsolni

    https://clips.twitch.tv/HilariousSoftOctopusNotLikeThis

  5. #2830
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ki tudja mikor érkezik az új törés model, de ha kijön akkor sok sok évre ebben is az iRacing lesz a legjobb ahogy nézem:

    https://www.iracing.com/road-new-damage/





    Mondjuk ha jön akkor kérdés hogy ehhez milyen minimum gép kell majd.
    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #2831
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    A végeredmény 6:30-tól látható, előtte csak kis körítést adnak hogy hogyan is dolgoznak. Nem mostanában lesz mire ebből lesz valami, de érdemes megnézni:


  7. #2832
    Nekem csak annyi ellentmondásos ebben, hogy ha valaki folyamatosan kiaknázná az ebben a törésmodellben rejlő potenciált, eleve nem nagyon kéne ott lennie. Persze viccet félretéve elég ígéretesnek néznek ki az utóbbi időben prezentált fejlesztések.

  8. #2833
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    A chassis meglepően egybe marad szerintem. Szóval a kerekek meg minden szépen lerepül, de a motorborítás környéke épen marad.
    Mindenesetre így már nehezebb lesz a formula futamokat befejezni ez tény
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  9. #2834
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A végeredmény 6:30-tól látható, előtte csak kis körítést adnak hogy hogyan is dolgoznak. Nem mostanában lesz mire ebből lesz valami, de érdemes megnézni:

    Én azt gondolom, hogy ez egy nagyon érdekes, látványos, izgalmas terület.... de a gyakorlati jelentősége minimális, ez is inkább csak a show miatt kell. Ha már töröd az autót, akkor ugyanis lényegében vége a versenyednek.

    Ha az lenne a cél, hogy minél inkább azon kihívások és nehézségek elé állítsák a virtuális versenyzőket, amivel a valós pilóták is gyakran szembesülnek, akkor inkább a különböző műszaki hibákra kéne ráfeküdniük, emlékezzetek csak vissza mennyi mennyi olyan beszámolót hallunk a versenyzőktől, hogy gond volt a szervóval, a váltóval, a motorral, a felfüggesztéssel a versenyek során, amikből mi a TV-én keresztül nem látunk semmit, közben ők keményen megharcolnak ezekkel a futamok alatt.

    Ha gonosz akarok lenni, akkor lényegében mindig csak a győztes autója "működik", a többiek rendere mindig panaszkodnak vmire...

  10. #2835
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Egyetertek Szabival, de ez nyilvan nem lesz megvalositva, mert lenne egy bizonytalansag a versenyekben,ami a mostanibteljes egyenloseget megbontana. Az pedig elvenne a jatekelmenybol, hozza nem adna.

    A versenypalyan valojaban csak veget er a verseny, a lenyegi resze, a csapatmunka es a muszaki felkeszules a szinfalak mogott zajlik, aminek az eredmenye egy-egy hiba. Azt pedig nem lehet szimulalni teljes egeszeben.

  11. #2836
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Szerintem sem érdemes ilyen hibákra ráfeküdni. Esetleg ha motorerő beállitáshoz kötnék és valamennyire te okoznád a hibát akkor rendben, amúgy nincs értelme. Mész 1 órás versenyt és elromlik valami, mert egy a játék úgy döntött és bukod? Ki fog ezért fizetni? Értem hogy get real, de ezt te se gondolhatod komolyan

    Az igaz hogy ha Iracingben töröd a kocsit, tényleg vége a versenyednek. Ehhez képest ott az Assetto, ahol simán tovább tudsz menni csak lassabb leszel, legalábbis fél éve még úgy volt. Szóval ha itt törted, eddig is vége volt mert nem tudtad a pályán tartani utána. Két kocsi összeérésénél viszont már igen is számit a pontosabb modell és az is, hogy nem lesznek remélhetőleg irreális ütközések. Iracingben ugye meg van még a repülő kocsis bug, remélhetőleg ez majd azt is javitja.

    Ha meg szigorúan nézzük, ugyan úgy nem változtat a versenyzésen a füst, a kavics és fű felverés, a tükröződések, az árnyékok, a fák, a nagyobb textúra minőség sem

    A pályák fizikai modellje is amúgy részletesebb lesz majd (0:35), még jobban lehet érezni majd minden kis bukkanót a laser scannelt pályákon és az nem mindegy. (bár ugye ebben korábban nem volt egyetértés )

  12. #2837
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Mész 1 órás versenyt és elromlik valami, mert egy a játék úgy döntött és bukod? Ki fog ezért fizetni? Értem hogy get real, de ezt te se gondolhatod komolyan
    Jelenleg nagyon sokan nagyon sokat fizetnek azért, hogy beüljenek egy versenyautóba, ami aztán vagy működik az elvártak szerint, vagy nem. Lényegében erről szól az egész autósport.

    Az igaz hogy ha Iracingben töröd a kocsit, tényleg vége a versenyednek. Ehhez képest ott az Assetto, ahol simán tovább tudsz menni csak lassabb leszel, legalábbis fél éve még úgy volt. Szóval ha itt törted, eddig is vége volt mert nem tudtad a pályán tartani utána. Két kocsi összeérésénél viszont már igen is számit a pontosabb modell és az is, hogy nem lesznek remélhetőleg irreális ütközések.
    Így van, van ezen a területen bőven még mit fejleszteni, de azt gondolom, hogy ennek a valóban reális modellezéséhez olyan számítási kapacitás kellene, amivel nem rendelkezünk itthon. Illetve azt hiszem pont Michelisz Norbival beszélgettem egyszerre erről, hogy side by side ütközéseknél számára is sokszor teljesen lutri, hogy mi fog történni az autójával, van hogy belülről két ugyanolyannak tűnő esetén egyszer kitörik a futómű, máskor meg minden gond nélkül megy tovább, hol meg a kettő között. Szerintem vmi egyszerű, de jól kitalált modellel és némi randomitással egész jó eredményeket lehetne elérni, ami nem sérti a realitás érzetet. Az meg, hogy totálkár esetén hova és hogyan repül el a kerék teljesen irreleváns.

    Ha meg szigorúan nézzük, ugyan úgy nem változtat a versenyzésen a füst, a kavics és fű felverés, a tükröződések, az árnyékok, a fák, a nagyobb textúra minőség sem
    Ezek nagy része állandó elem és növelik az immerziót. Itt pedig egy olyan dologról van szó, igencsak eseti és kerülendő szituáció, aminek a modellezése ehhez képes aránytalanul nagy erőforrásokat emészt fel.

  13. #2838
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg nagyon sokan nagyon sokat fizetnek azért, hogy beüljenek egy versenyautóba, ami aztán vagy működik az elvártak szerint, vagy nem. Lényegében erről szól az egész autósport.
    Tudtam hogy ezzel jössz, de ha ültél már versenyautóban akkor tudod hogy teljesen más az élmény. És más dolog az, hogy a technika tönkremegy vagy egy játékban egy randomgenerátor bedobja hogy meghalt a kocsid. Az még ok, ha sokat használod a kerékvetőket és tönkremegy a felfüggesztés, ha nagyobb motorerőt használsz akkor elfüstölhet, de hogy csak úgy random tönkremenjen alattad az nem

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az meg, hogy totálkár esetén hova és hogyan repül el a kerék teljesen irreleváns.
    Még ha ez lenne a gond Iracingben elviselném. Ott a kocsik repülnek akár 10-20 méter magasba is és egyáltalán nem mindegy azért, legalábbis aki mögötted jön annak nem

  14. #2839
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtam hogy ezzel jössz, de ha ültél már versenyautóban akkor tudod hogy teljesen más az élmény. És más dolog az, hogy a technika tönkremegy vagy egy játékban egy randomgenerátor bedobja hogy meghalt a kocsid. Az még ok, ha sokat használod a kerékvetőket és tönkremegy a felfüggesztés, ha nagyobb motorerőt használsz akkor elfüstölhet, de hogy csak úgy random tönkremenjen alattad az nem
    A való életben is sokszor nincs rá túl sok ráhatásod, de mivel ott minden okkal történik így könnyebb elfogadni, mintha egy programozó direkt kibaszik veled passzióból. Ez igazából csak egy pszichológia kérdés, hogy adott esetben tudsz-e kit hibáztatni, vagy elfogadni a helyzetet vagy sem. Repülőgép szimulátorokban van ilyen random hiba generátor és ott az is a feladat része, hogy tudod-e kezelni ezeket vagy sem. Az autósport is gyakran erről szól, hogy adott körülmények között menedzseld a felmerülő műszaki problémákat és ezek fényében minimalizáld a veszteséget és így hozd ki a dologból amit lehet. Szívesen megnéznék egy statisztikát, hogy egy átlag versenyzőnek műszaki hibája, vagy koccanásból adód sérülése van-e több...


    Gondoljátok el, hogy egy autóversenyzőnek a pályája során hányszor megy tönkre a versenye, vagy teljesít várakozásokon alul tőle teljesen független műszaki hibák miatt és mennyire baszhatja szét az ideg ezek miatt. Miért fosztanánk meg magunkat ettől a jellemformáló élménytől?
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 08. 08. 11:50.

  15. #2840
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A való életben is sokszor nincs rá túl sok ráhatásod, de mivel ott minden okkal történik így könnyebb elfogadni, mintha egy programozó direkt kibaszik veled passzióból. Ez igazából csak egy pszichológia kérdés, hogy adott esetben tudsz-e kit hibáztatni, vagy elfogadni a helyzetet vagy sem. Repülőgép szimulátorokban van ilyen random hiba generátor és ott az is a feladat része, hogy tudod-e kezelni ezeket vagy sem. Az autósport is gyakran erről szól, hogy adott körülmények között menedzseld a felmerülő műszaki problémákat és ezek fényében minimalizáld a veszteséget és így hozd ki a dologból amit lehet.


    Gondoljátok el, hogy egy autóversenyzőnek a pályája során hányszor megy tönkre a versenye, vagy teljesít várakozásokon alul tőle teljesen független műszaki hibák miatt és mennyire baszhatja szét az ideg ezek miatt. Miért fosztanánk meg magunkat ettől a jellemformáló élménytől?
    Ez így elég utópisztikusan és még izgalmasan is hangzik, de gyakorlatban nem hiszem hogy hasznos lenne egy "igazságtalanság generátor". Ez is csak hangulati elem .Lehetne drámázni, ha valaki alatt megáll az autó. A szimulációhoz viszont nem ad hozzá. Ha rosszul váltasz vissza és sérül a motor, romlik a teljesítménye, ha ütőd vágod az autót, párosával repülsz át a rázóköveken és tönkre megy a felfüggesztés az hozzáad a szimulációhoz.
    Ha random generálunk egy számot, amivel lerontjuk a motor teljesítményét, vagy hazavágja a felfüggesztést, az nem szimulál semmit. A gyakorlatban a motort legyártja valaki. Kiöntik, hőkezelik, megmunkálják, stb. Csak a TV előtt ülve gondolod hogy random áll le a motor. A csapatok számára ez befektetett energia(idő, pénz) hogy mivel állnak ki a rajtvonalra. És gyakran tisztában is vannak vele hogy mekkora esélyük van rá hogy el sem indul, vagy leáll a futam közepén. Ezt aligha lehet / van értelme szimulálni.
    Az autókról lerepülő alkatrészek nem sokkal hasznosabb feature, de a közvetítések nézetségét biztos hogy fel fogja dobni, ha egy tömegbalesetnél szárnyak és kerekek repkednek, főleg ha még egy kis füsttel, meg lángoló autókkal is fűszerezik. Garantált a siker.

  16. #2841
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Teljesen egyetertek. Ket kulon dolog a serulesmodell, ami alapjan nehezebb/lehetetlen tovabb vezetni az autot, utkozesek utan. Es van a toresmodell, ami egy grafikai/latvanyelem, gyakorlati haszna 0, de vizualisan sokat ad hozza a jatekhoz.

    Ha jol ertem most ez utobbin dolgoznak. Ez arra jo, hogy nagyon hatasos marketingvideokat lehessen kesziteni es novelni az eladasokat a 'hubazzegdejolnezki' faktor segitsegevel.

  17. #2842
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így elég utópisztikusan és még izgalmasan is hangzik, de gyakorlatban nem hiszem hogy hasznos lenne egy "igazságtalanság generátor". Ez is csak hangulati elem .
    Sőt, futamok után dobókockával kidobhatnánk, hogy kinek a gépe nem ment át a FIA műszaki ellenőrzésen, az is adná!

  18. #2843
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Teljesen egyetertek. Ket kulon dolog a serulesmodell, ami alapjan nehezebb/lehetetlen tovabb vezetni az autot, utkozesek utan. Es van a toresmodell, ami egy grafikai/latvanyelem, gyakorlati haszna 0, de vizualisan sokat ad hozza a jatekhoz.

    Ha jol ertem most ez utobbin dolgoznak. Ez arra jo, hogy nagyon hatasos marketingvideokat lehessen kesziteni es novelni az eladasokat a 'hubazzegdejolnezki' faktor segitsegevel.
    Ugye dolgoznak sok mindenen, ezzel kapcsolatban a pályák jobb fizikai modellezésén is, ami azért elég nagy fejlesztés. Ezen kivül dolgoznak ezzel kapcsolatban az autók fizikai modelljeinek részletesebbé tételén. Nem tudom mire gondolsz sérülés meg törés modell alatt igy hirtelen. Diplomatémámat irtam ebből, szóval röviden: Van a fizikai engine és az arra épülő vizuális engine. Az előbbiben használt modellek részletességén dolgoznak jelenleg, de nyilván az utóbbi is fog profitálni belőle (leszakadó alkatrészek)

    A fizikai engine-nél a mesh-ek (szakdolgozatomból vett képen narancssárga) nem annyira részletesek, mint amit a vizuális engine megjelenit, mert általában két külön modellt használunk erre. Az ütközések a fizikai objektumok alapján vannak számolva, szóval minél kidolgozottabb ez, annál pontosabb lesz az ütközés. Viszont ezzel növekedni fog a számitási igény is radikálisan. Iracing-nél is ez lesz, de amire kész lesz a fejlesztés szerintem simán bevállalhatják.

    Két kocsi esetén például két összekapcsolt fizikai objektumok ütközik. Nem mindegy hogy milyen részletességü az a két modell az ütközés ereje szempontjából. Értelem szerűen minél részletesebb, annál pontosabb lesz, de ugyan igy fontos a fizikai motor fps-e is. Tippre ez Iracingnél 60hz az FFB frissitési rátája alapján, de lehet hogy nincs igazam. Azt sem tudom, hogy CCD-t használnak -e, ezeket gondolom fórumon lehet hogy leirták.

    Ütközések erejéből aztán lehet számitani amit akarunk. Keletkező erőhatásokat, tapadást, ütközés hangjának erejét, fizikai objektumok közötti szakadást (leszakadó elemek) és végső soron a hozzájuk tartozó vizuális mesh-ek sérülését is. Szóval parasztvakitásnak az egészet azért nem lehet nevezni. A fizikai objektumok torzulni nem fognak ez tény, de ahhoz iszonyatos gépigényre lenne szükség
    Csatolt képek Csatolt képek

  19. #2844
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ütközések erejéből aztán lehet számitani amit akarunk. Keletkező erőhatásokat, tapadást, ütközés hangjának erejét, fizikai objektumok közötti szakadást (leszakadó elemek) és végső soron a hozzájuk tartozó vizuális mesh-ek sérülését is. Szóval parasztvakitásnak az egészet azért nem lehet nevezni. A fizikai objektumok torzulni nem fognak ez tény, de ahhoz iszonyatos gépigényre lenne szükség
    A BeamNG-nél jó ideje foglalkoznak ezzel, de ezt én egy feneketlen teknőnek érzem, minél több komponenst modellezel annál komplexebb fizikai modell szükséges alá és ezáltal minden kis tévedés annál jobban megbosszulja magát. Legalábbis nekem a videókból ez jön le, jó néz ki nagyon, de valahogy nem áll össze..

    Ha meg kihagyod a torzulást és a különböző anyagok szilárdsági tényezőit, akkor elve értelmetlen belemenni


    Izgalmas, érdekes téma nagyon, de könnyen bevihet a málnásba több frontos is... kérdés, megéri-e a rizikót?
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 08. 08. 15:05.

  20. #2845
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A BeamNG-nél jó ideje foglalkoznak ezzel, de ezt én egy feneketlen teknőnek érzem, minél több komponenst modellezel annál komplexebb fizikai modell szükséges alá és ezáltal mind kis tévedés annál jobban megbosszulja magát. Legalábbis nekem a videókból ez jön le, jó néz ki nagyon, de valahogy nem áll össze..

    Ha meg kihagyod a torzulást és a különböző anyagok szilárdsági tényezőit, akkor elve értelmetlen belemenni


    Izgalmas, érdekes téma nagyon, de könnyen bevihet a málnásba több frontos is... kérdés, megéri-e a rizikót?
    Egész jó az a videó, de már 3 éves és azóta fejlődött. Ha ránézel, ezerszer élethűbb mint mondjuk egy Assetto vagy Raceroom ahol egyben marad az autó bármi történik vele.
    https://youtu.be/MPGGsSRlNyY?t=940

    Az Iracing veszteni nem veszthet vele. Minél kisebb egy objektum annál kisebb maximális erő hathat rá, pont hogy az irreális dolgokat lehet vele elkerülni. Ennél csak jobb lehet:

    https://youtu.be/yLqfesD21fI?t=20

    Gondolom lesz egy teszt sorozat ahova ezt majd beteszik 1-2 szezonra, és lehet reportálni a bugokat
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2018. 08. 08. 16:50.

  21. #2846
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A BeamNG-nél jó ideje foglalkoznak ezzel, de ezt én egy feneketlen teknőnek érzem, minél több komponenst modellezel annál komplexebb fizikai modell szükséges alá és ezáltal minden kis tévedés annál jobban megbosszulja magát. Legalábbis nekem a videókból ez jön le, jó néz ki nagyon, de valahogy nem áll össze..

    Ha meg kihagyod a torzulást és a különböző anyagok szilárdsági tényezőit, akkor elve értelmetlen belemenni


    Izgalmas, érdekes téma nagyon, de könnyen bevihet a málnásba több frontos is... kérdés, megéri-e a rizikót?
    Nem hiszem hogy fair a BeamNG-vel hasonlítani. Ha tudni fogja, amit a GTR2 tudott a mai hardware-ek hez igazítva, már biztos hogy lesz rajongó tábora.
    Ott is volt aki csak crash videókat gyártott.

  22. #2847
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    A nappal éjszaka váltás vizuális effektjei ahogy nézem már készek, már "csak" a fizika hiányzik.

  23. #2848
    Sziasztok!

    Ha valaki szemezgetett már a Kamel GT-vel, csak ajánlani tudom, az előző szezonban az Audival mentem, nagyon jó a fix társaság. Bár az élmenőktől messze vagyok, jó lenne, ha indulna még pár magyar, főleg ha a tempó is hasonló.

    A fő versenyek szombatonként délután hétkor vannak, GSCR közvetítéssel.

    Tegnapi Road America 500:

  24. #2849
    Sziasztok!

    Tudtok nekem abba segíteni, hogy ha kiszeretném próbálni a iRacinget, az nekem mennyi pénzbe kerülne?
    Azért figyeltem fel erre a progira, mert azt hallottam róla, hogy nagyon jó a online versenylebonyolítási rendszere. Állítólag az idiótákat elég jól szűri, illetve a karrier módnak köszönhetően nagy eséllyel tud az ember hasonló képességű pilótákkal versenyezni. Ha ez tényleg így van akkor úgy gondolom hogy sok izgalmas versenybe lehetne majd részem, és ami még számomra a lényeg hogy mindezt kötetlenül. Mivel nem tudok heti több órányi időt beletolni a szimezésbe, ezért nem szeretnék ligába versenyezni, de ha éppen lenne 2-3 szabad órám a héten, akkor jó volna nem AI-k, hanem inkább hús-vér pilóták ellene versenyezni.

    Ebbe kérném a tapasztaltabbak segítségét.

  25. #2850
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Paler írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tudtok nekem abba segíteni, hogy ha kiszeretném próbálni a iRacinget, az nekem mennyi pénzbe kerülne?
    Azért figyeltem fel erre a progira, mert azt hallottam róla, hogy nagyon jó a online versenylebonyolítási rendszere. Állítólag az idiótákat elég jól szűri, illetve a karrier módnak köszönhetően nagy eséllyel tud az ember hasonló képességű pilótákkal versenyezni. Ha ez tényleg így van akkor úgy gondolom hogy sok izgalmas versenybe lehetne majd részem, és ami még számomra a lényeg hogy mindezt kötetlenül. Mivel nem tudok heti több órányi időt beletolni a szimezésbe, ezért nem szeretnék ligába versenyezni, de ha éppen lenne 2-3 szabad órám a héten, akkor jó volna nem AI-k, hanem inkább hús-vér pilóták ellene versenyezni.

    Ebbe kérném a tapasztaltabbak segítségét.
    Küldj egy privát üzenetet Sándor Tibinek. Ő tud neked segíteni mindenben.
    http://forum.gtr-masters.hu/member.p...3%A1ndor-Tibor

Oldal: 114 / 117 ElsőElső ||| 14 64 104 110 111 112 113 114 115 116 117 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •