Oldal: 113 / 117 ElsőElső ||| 13 63 103 109 110 111 112 113 114 115 116 117 UtolsóUtolsó
Találatok: 2.801 - 2.825 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #2801
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom nem használsz jrt t?
    n
    Nekem az kavart be régen.
    töröld le iR t telepítsd újra hátha megoldja.
    Tűzfal nem hiszem hogy bekavar vírusírto?
    Ezeket nézd meg, hátha.

    Nem tudom mi az a jrt
    Megpróbálom az újretelepítést, hátha. Azt még eddig nem csináltam.
    Se tűzfal, se vírusírtóm nincs. Még a windózos is le van kapcsolva. Sokan hüledeznek rajta, de 10 éve nem kaptam be semmi vírust, vagy ilyesmit. Le is kopogom.

  2. #2802
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi az a jrt
    Ha nagyon nem megy, szerintem iracing support biztos segít.

    A JRT, Joel Real Timing meg kb alap app az iRacinghez
    https://joel-real-timing.com/index_en.html
    Én telefonon használtam egy pár hónapot, aztán jött az Oculus...

  3. #2803
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nagyon nem megy, szerintem iracing support biztos segít.

    A JRT, Joel Real Timing meg kb alap app az iRacinghez
    https://joel-real-timing.com/index_en.html
    Én telefonon használtam egy pár hónapot, aztán jött az Oculus...

    Oculushoz még így is jó, egy gombbal kiveszi a négy kerékcserét, a másikkal pitbe hajtva vagy már előtte ha nyomkodod, a megfelelő mennyiségű tankolást intézi automatikusan. Ha beállítod szirénázik is, hogy ne felejtsd el a kör végén ki kell jönnöd tankolni, mert kevés az üzemanyag.
    iRacing

  4. #2804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nagyon nem megy, szerintem iracing support biztos segít.

    A JRT, Joel Real Timing meg kb alap app az iRacinghez
    https://joel-real-timing.com/index_en.html
    Én telefonon használtam egy pár hónapot, aztán jött az Oculus...
    Neked lehet, hogy alap, én nem használok ilyeneket. Csak elvonja a figyelmemet. De köszi, most már ezt is tudom. Egyébként biztosan jó, csak ha nem muszáj inkább kevesebb adattal megyek. Gumiapp néha jól jönne, de nem olyan vészes a hiánya.

  5. #2805
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Neked lehet, hogy alap, én nem használok ilyeneket. Csak elvonja a figyelmemet. De köszi, most már ezt is tudom. Egyébként biztosan jó, csak ha nem muszáj inkább kevesebb adattal megyek. Gumiapp néha jól jönne, de nem olyan vészes a hiánya.
    Én sem használtam mindent, leginkább a dashboard miatt vettem meg:

  6. #2806
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Jesus, ennyi adat egy kormányon, meg tableten.
    Jövőheti menza menüje is rajtavan, vagy a bux árfolymváltozások?
    Itt már megérné egy kis indiait felvenni órában távkapcsmérnöknek.

  7. #2807
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Jesus, ennyi adat egy kormányon, meg tableten.
    Jövőheti menza menüje is rajtavan, vagy a bux árfolymváltozások?
    Itt már megérné egy kis indiait felvenni órában távkapcsmérnöknek.
    Testreszabható, én a felét kiszedtem a többi meg nem árt

  8. #2808
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Nagyon felkapott lett ez a rallycross, most éppen 745en jelentkeztek versenyre

    Amúgy nem csoda hogy ennyien vannak, elképesztően jó szórakozás. A dirt ovál nem tetszett, de nem bánom hogy elkészült mert az ottani fejlesztés kellett ehhez. Érdemes kipróbálni legalább egyszer


  9. #2809
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon felkapott lett ez a rallycross, most éppen 745en jelentkeztek versenyre

    Amúgy nem csoda hogy ennyien vannak, elképesztően jó szórakozás. A dirt ovál nem tetszett, de nem bánom hogy elkészült mert az ottani fejlesztés kellett ehhez. Érdemes kipróbálni legalább egyszer



    Qrvajóóóóóóóóó Már írtam másik fórumon is, de hátha valaki innen is kedvet kap. Ez a rallycross brutális. Legalábbis engem nagyon régen tudott valami ennyire lefoglalni. Az autó csúszik-mászik, tegnap is hajnali 2-kor még regeltem a versenyre. A lebonyolítás is rendben van, 2 előfutam+egy reményfutam eredményeiből jön össze a 10 fős főfutam a végére. Szerencsére pörgős, nem kell sokat várni a futamok között, ráadásul addig lehet nézni a többieket.

    Dirt ovál viszont talán az egyetlen kategória lesz, amiben egy futamon, sőt még egy teszten se fogok menni, annyira nem vonz. Viszont ha most lett 2 új jogsi, akkor lesz több rallycross bajnokság is vajon?

    Akit valaha csak egy kicsit is érdekelt a rally, az próbálja ki magát. Gázt nem szabad padlózni a homokon, szépen játszani kell vele, hogy megtapadjon. Parádés! És ne kedvetlenedjetek el, ha kiraknak, rx-ben amúgy is gyakori. Menni kell tovább, úgyis általában 2 kanyar múlva lesz aki eldobja vagy megforog, úgyhogy végig kell nyomni! És az autó nagyon könnyen sérül, vigyázni kell rá.

  10. #2810
    Én Dirt Rally-ban megyek néha ralikrossz futamot, sajna elég ritkán. Tényleg zseniális ötlet volt, bárki találta is ki. Baromi erős vasak, test-test elelni küzdelmek 6 versenyzővel és pörgős futamok. Nem véletlen, hogy élőben is roppant népszerű.

  11. #2811
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én Dirt Rally-ban megyek néha ralikrossz futamot, sajna elég ritkán. Tényleg zseniális ötlet volt, bárki találta is ki. Baromi erős vasak, test-test elelni küzdelmek 6 versenyzővel és pörgős futamok. Nem véletlen, hogy élőben is roppant népszerű.
    Dirt Rally-ban próbáltam én is, de nekem annyira nem jött be. Nyilván az is sokat számít, hogy online mész, de a fizika sokkal jobb az iracingben. Iszonyatosan sokat beleöltek a dirt részbe és érződik is. Az aszfalton ugye meg ég és föld a Dirt Rallyhoz képest. Persze majd az ár megint elő jöhet mint ellenérv, mert a Dirt Rally-t most annyiból megkapod mint iRacingben egy dirt road-os kocsit

  12. #2812
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Dirt Rally-ban próbáltam én is, de nekem annyira nem jött be. Nyilván az is sokat számít, hogy online mész, de a fizika sokkal jobb az iracingben. Iszonyatosan sokat beleöltek a dirt részbe és érződik is. Az aszfalton ugye meg ég és föld a Dirt Rallyhoz képest. Persze majd az ár megint elő jöhet mint ellenérv, mert a Dirt Rally-t most annyiból megkapod mint iRacingben egy dirt road-os kocsit
    Ennyiből megkapod,IR-ben a kocsit???
    IR-ben ennyiért semmit nem kapsz.....
    https://www.instant-gaming.com/en/51...am-dirt-rally/

  13. #2813
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyiből megkapod,IR-ben a kocsit???
    IR-ben ennyiért semmit nem kapsz.....
    https://www.instant-gaming.com/en/51...am-dirt-rally/
    ( Mondjuk akkor már: https://www.humblebundle.com/games/c...rs-racing-2017 Ennyiért talán még jobb üzlet és 100%-ban legális is )

  14. #2814
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyiből megkapod,IR-ben a kocsit???
    IR-ben ennyiért semmit nem kapsz.....
    https://www.instant-gaming.com/en/51...am-dirt-rally/
    Mondjuk én innen nem vennék, de humblebundle-ről tényleg olcsó. Ez kb olyan, hogy minek vesz valaki fél millióért direct drive-os kormányt amikor a DFGT 30 ezerért használtan is kiválóan használható. Persze huszad annyiba kerül, de az élmény közel sem ugyan az. Kinek mennyit ér meg a plusz élmény

  15. #2815
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368

  16. #2816
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése

    Eeeej, hát nem illik ilyet csinálni T1-ben
    Engem teljesen magával ragadott az egész. Jók a futamok is, pörgős a lebonyolítás. Persze vannak degeneráltak, de ők szerintem hamar ki fognak kopni, ha minden versenyen csak a bajt okozzák.
    Tudom telhetetlen vagyok, de el tudnék még viselni 1-2 autót, meg nem amerikai pályát. Talán ha ilyen népszerű marad akkor nagyobb hangsúlyt kap majd a fejlesztése, elvégre most már iracingen elég széles perspektívát lefednek.

  17. #2817
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Eeeej, hát nem illik ilyet csinálni T1-ben
    Engem teljesen magával ragadott az egész. Jók a futamok is, pörgős a lebonyolítás. Persze vannak degeneráltak, de ők szerintem hamar ki fognak kopni, ha minden versenyen csak a bajt okozzák.
    Tudom telhetetlen vagyok, de el tudnék még viselni 1-2 autót, meg nem amerikai pályát. Talán ha ilyen népszerű marad akkor nagyobb hangsúlyt kap majd a fejlesztése, elvégre most már iracingen elég széles perspektívát lefednek.
    Minek fékezett
    Nagyon tetszik , az ffb osw-n nagyon jó.
    Biztos lesz 1-2 auto de inkább több pályák is lesznek , fordal ami fizetős néztem tegnap 2000+ mért idő volt.
    Ennek a road issza meg a levét mert uj road pályárol nem hallani.

  18. #2818
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos lesz 1-2 auto de inkább több pályák is lesznek , fordal ami fizetős néztem tegnap 2000+ mért idő volt.
    Ennek a road issza meg a levét mert uj road pályárol nem hallani.
    Szerintem amúgy sem volt tervben, mellesleg már elég kevés ismert pálya van ami nincs bent. Jobban megéri nekik egy teljesen új sorozatot behozni. Plusz kocsikból egy csomót újra el lehet adni, mint pl a GTE-s Ferrárit

    Azért azt látom, hogy időben még neked is van hova fejlődni. Legalábbis én is ilyen 43as időket megyek ezen a pályán, a World Records szerint meg van aki 40eseket

    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Eeeej, hát nem illik ilyet csinálni T1-ben
    Engem teljesen magával ragadott az egész. Jók a futamok is, pörgős a lebonyolítás. Persze vannak degeneráltak, de ők szerintem hamar ki fognak kopni, ha minden versenyen csak a bajt okozzák.
    Tudom telhetetlen vagyok, de el tudnék még viselni 1-2 autót, meg nem amerikai pályát. Talán ha ilyen népszerű marad akkor nagyobb hangsúlyt kap majd a fejlesztése, elvégre most már iracingen elég széles perspektívát lefednek.
    A legközelebbi nagy fejlesztés az a napszak váltás lesz meg az új sérülés model. Mondjuk utóbbihoz nem tudom ehhez miért nyúltak, így is az iRacing a legjobb ezen a téren.

    Oculussal nagyon élvezetes akár még csak nézni is a futamokat. Roll Bar nézetet benyomva, oldalasan ülve, hátsó ablakon keresztül látni ahogy a hátul lévők ugratnak. Néha már fáj az arcom a folyamatos mosolygástól

  19. #2819
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A legközelebbi nagy fejlesztés az a napszak váltás lesz meg az új sérülés model. Mondjuk utóbbihoz nem tudom ehhez miért nyúltak, így is az iRacing a legjobb ezen a téren.

    Oculussal nagyon élvezetes akár még csak nézni is a futamokat. Roll Bar nézetet benyomva, oldalasan ülve, hátsó ablakon keresztül látni ahogy a hátul lévők ugratnak. Néha már fáj az arcom a folyamatos mosolygástól
    Ezt olvastam is, hogy még Daytonára nem, de talán LeMans-ra meglesz. Sérülés modellt is tovább fejlesztik, lesznek leszakadó elemek, stb. Nincs vele semmi gond, csak még jobb lesz. Viszont ahogy nézem elég nagy népszerűségnek örvend most iracing. Szerintem nagy százalékban a GRC miatt. Biztos nagyon jó az oválos pit animáció is, de nem hiszem, hogy amiatt vannak 4-5000-en online.
    Egy ekkora cég valószínűleg elég komoly humán erőforrással rendelkezik, és mivel elég sok irányba fejlesztenek, sakkozni kell az embereket a projektek között. Ha megmarad a népszerűsége (ezzel egyenes arányban nő a bevételük is), akkor biztosan lesznek új tartalmak. Én drukkolok nekik, szerencsére itthon is nő a népszerűsége iracingek, és bár persze nem olcsó, de szerintem bőven megkapod a pénzedért a minőséget és a rengeteg fícsört. VRS a nagy szerelmem, minden szimbe kéne. Az egész rendszer jó, mindent látsz, néha még el is van magyarázva. Nekem kezdőként hatalmas segítséget jelent. Már csak a setup is. Tudom, hogy abból mit lehet kihozni, már csak magamat kell szintre hozni, és kész.
    Nagyon hosszú idő lenne kitapasztalni, melyik állítás hasznos, hiszen sokszor estem bele a hibába, hogy nagyon stabil volt a kocsi, csak kurva lassú. Így inkább magam próbálok alkalmazkodni, és nem az autókat állítom a saját stílusomra.
    Szóval én szerintem a jövőben egyre többet fogok indulni, bevásároltam 2018/1 Season-re IMSA pályákat, meg a komplett GRC repertoárt, így most elleszek egy darabig

  20. #2820
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Vagy én emlékszem rosszul vagy törölve lett egy hozzászólásom Megkérdezhetem miért? Aztán itt se vagyok...

  21. #2821
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy én emlékszem rosszul vagy törölve lett egy hozzászólásom Megkérdezhetem miért? Aztán itt se vagyok...

    Nem látok törölt hozzászólást. Biztos ebbe a fórumba írtad?

  22. #2822
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Nem látok törölt hozzászólást. Biztos ebbe a fórumba írtad?
    Igen, még ebéd előtt. Rá is mentem a küldésre, na mind1. A lényege annyi volt hogy nem drága az iracing egyáltalán ("bár persze nem olcsó"-ra válasz), a gép és a szim cuccok többszörösébe kerülnek nála.

  23. #2823
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Nem látok törölt hozzászólást. Biztos ebbe a fórumba írtad?
    +1 én se látok itt semmit.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #2824
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, még ebéd előtt. Rá is mentem a küldésre, na mind1. A lényege annyi volt hogy nem drága az iracing egyáltalán ("bár persze nem olcsó"-ra válasz), a gép és a szim cuccok többszörösébe kerülnek nála.

    Szerintem se. Ha valaki komolyan vesz valamit - legyen az hobbi, vagy munka - akkor az sokba kerül. Haverom például ennyi pénzt simán elkölt autós makettekre, meg kellékekre, szóval mindenkinek megvan a maga "pénztemetője".

  25. #2825
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    +1 én se látok itt semmit.
    Pedig volt. Mint kiderült törölve lett mert leírtam annak az oldalnak a nevét ami csak az iracinggel foglalkozik Magyarországon Nem kommentálnám inkább

    Úgy látom tényleg csak R és D class lett GRC-ből, bár ennyi contentből többet nem is nagyon tudtak volna kihozni. Most gondolom megy a gyártás, alakítják át a meglévő cuccokat rá és eladják majd újból
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 12. 12. 20:03.

Oldal: 113 / 117 ElsőElső ||| 13 63 103 109 110 111 112 113 114 115 116 117 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •