Oldal: 11 / 117 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 111 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #251
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a "hülye leszek kiszállni, amikor már ennyi pénz belefeccöltem"-csapda

  2. #252
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: Iracing

    nos, kipróbáltam. Igaz hogy nem sokat tudtam vele menni, és még kicsit próbálgatom, de nem érzem azt a "húdenagyonodab@sz" feelinget...de nem akarok még elhamarkodottan (kb fél óra) véleményt mondani, bár az alapján amit eddig hallottam róla, elsőre meg kellett volna fogjon...nomajd meglátjuk
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #253

    Re: Iracing

    sziasztok, ha valakinek esetleg van meghívója, és nincs szüksége rá, megköszönném. (félreértés ne essék, nem pénzben, hanem azzal, hogy "köszönöm".) egyébként, akiknek tetszik, és hiányolják az endurance race-t belőle, javaslom, hogy próbálják ki az NR2k3/GTP modot, mert abból idén is, és szerintem jövőre is futni fog az endurance bajnokság. itt: http://oatas.net eredeti nr2k3 kell hozzá, de ebben tudunk segíteni, az sg-s nr2k3 fórumon.

  4. #254

    Re: Iracing

    [quote=Szecsi;54660]
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Áhh dehogy. Majd mikor elfogy a pénzük, visszajönnek. Kb. 2 hónap.

    Nem fog elfogyni, mert erre mindig lesz! Én már egy napot sem bírnék ki nélküle.
    Majd meglátjuk. Mindenesetre nem kell attól félni a szervezőknek, hogy az itten bajnokságokon nem lesz senki, az biztos.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  5. #255
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a "hülye leszek kiszállni, amikor már ennyi pénz belefeccöltem"-csapda
    Az a 3000 Ft nem fog földhöz vágni. Bár most jóval nagyobb összeget fogok rááldozni, mert nekem nagyon bejött. Ha ráköltenék mondjuk 100000 Ft-ot, és fél év múlva kiszállnék, akkor sem bánnám meg. Most ez érdekel, és erre költök.
    Utoljára módosította: Szecsi; 2008. 07. 13. 08:05.

  6. #256
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nos, kipróbáltam. Igaz hogy nem sokat tudtam vele menni, és még kicsit próbálgatom, de nem érzem azt a "húdenagyonodab@sz" feelinget...de nem akarok még elhamarkodottan (kb fél óra) véleményt mondani, bár az alapján amit eddig hallottam róla, elsőre meg kellett volna fogjon...nomajd meglátjuk
    Bocs, hogy ezt mondom. Tessék megpróbálni valami komoly kormány, pedál kombóval és 5.1 hangal. Müanyag kormánnyal és a hozzá kapott pedállal biztos vagyok benne, hogy nem nagy élmény. Nincs meg a precizitás ami szükséges ehhez.

    Szerencsére ez már nem játék, és ebből adódóan sajnos a játék kormány már nem jó ehez.

    Fülessel pedíg egész egyszerüen halk. (ezt mondjuk én se értem, de így van)

  7. #257

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, hogy ezt mondom. Tessék megpróbálni valami komoly kormány, pedál kombóval és 5.1 hangal. Müanyag kormánnyal és a hozzá kapott pedállal biztos vagyok benne, hogy nem nagy élmény. Nincs meg a precizitás ami szükséges ehhez.

    Szerencsére ez már nem játék, és ebből adódóan sajnos a játék kormány már nem jó ehez.

    Fülessel pedíg egész egyszerüen halk. (ezt mondjuk én se értem, de így van)
    hát én DFP-val nyomom (szerintem már ez is tökéletes; a fékpedál pedig talán még jobb is mint a g25-ös keménység), és pl a pontiac annyira de annyira tökéletesen érezni hogy autót vezetsz. az a lomha gyorsulás, kanyarvétel, a testesség, a csúsztatás, erőátvitel, minden. kiállok a sima opellel a garázsból és ha az érzés nem tejesen ugyanaz, de az hogy ennyire még nem éreztem kocsit szimulátorban az tuti.

  8. #258
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    hát én DFP-val nyomom (szerintem már ez is tökéletes; a fékpedál pedig talán még jobb is mint a g25-ös keménység), és pl a pontiac annyira de annyira tökéletesen érezni hogy autót vezetsz. az a lomha gyorsulás, kanyarvétel, a testesség, a csúsztatás, erőátvitel, minden. kiállok a sima opellel a garázsból és ha az érzés nem tejesen ugyanaz, de az hogy ennyire még nem éreztem kocsit szimulátorban az tuti.
    Igen, de a DFP már egész jó kis kormány..a pedál más kérdés, azt inkább megszoktad szerintem, viszont a Saitek xy, és a momo racing

  9. #259

    Re: Iracing

    A magam részéről azt gondolom hogy mindenkinek saját magának kell eldöntenie mire mennyit áldoz anyagilag. Szerintem az iRacing fizikája és netkódja magasan ver mindent amivel eddig módom volt megismerkedni szimes pályafutásom során, a magam részéről mással nem is akarok foglalkozni!
    Hogy sokba kerül??? Mint minden ez is relativ, az átlagos magyar jövedelmekhez képest nem kevés valóban. Viszont nem tudom milyen hobbit lehet ma magyarországon évi 30-50e Ft alatt kihozni. Azonkívül nálunk mindent az ár határoz meg, azt hogy mennyiért mit kap az ember -ár/érték arány- nem szokás nézni, pedig ez a lényeg. Az meg hogy a fejlesztők pénzt szeretnének kereseni??? Ez a föníciaiak óta így megy a mi kis földünkön, kíváncsi volnék ki szeretni a HGTRM tagság közül a munkáját haszon nélkül végezni????
    Szóval szerintem amilyen élményt nyújt a szimulátor, ahhoz képest az ára nem túl magas.
    GPL fan-eknek üzenem hogy a skip barber autó vezetése tiszta GPL-es feeling!

  10. #260

    Re: Iracing

    Még annyit hogy maga az egész rendszer amit kidolgoztak (pld. iRating) merőben új, de nagyszerü minden elemében!
    A statisztikák meg egyszerűen elképesztőek!

  11. #261
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Iracing

    Ki lehet ezt próbálni valahol ingyé', vagy azért is lehúznak?

  12. #262
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ki lehet ezt próbálni valahol ingyé', vagy azért is lehúznak?
    Ingyé' csak valamelyik havernál, aki játszik vele, és Ő is csak a Test Drive-ot, és a Practice-t fogja engedni, ahol egyedül mehetsz, és nem számít, ha lezúzod az autót.

  13. #263
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ingyé' csak valamelyik havernál, aki játszik vele, és Ő is csak a Test Drive-ot, és a Practice-t fogja engedni, ahol egyedül mehetsz, és nem számít, ha lezúzod az autót.
    Demo, vagy teszt drive lehetősége nem adott..csak az említett módon.

    Mondjuk ha összedob a gtr.masters társaságból néhány/vagy sokan 20$-t egy fantom pilóta benevezésére akkor bárki test drivolhatná...
    Én személy szerint minden érdeklődő ismerősömhöz szeretettel átmentem, telepítettem a gépére, vezethette saját környezetében, mindannyian leírták ide az élményeiket. Eddig Sziszka kivételével mindenki idegbeteg módon várja, hogy maga is előfizethessen.

    Persze ahogy Peti is írta, mindenkinek el kell dönteni, hogy a hobbija mennyit ér meg.

  14. #264

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Szerencsére ez már nem játék, és ebből adódóan sajnos a játék kormány már nem jó ehez.
    Öhhöm ezt nem bírom szó nélkül, bocsánat.
    Miért mi ez? Adjam el a jogosítványomat?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #265
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Iracing

    A progi megvételéről szóló árlista hol található?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #266
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Öhhöm ezt nem bírom szó nélkül, bocsánat.
    Miért mi ez? Adjam el a jogosítványomat?
    SZIMULATOR, nagy betükkel..érsd úgy mint a repülő szimulatorokat, és nézz körül ott, mi mindent kapni, és nem olcsón ám: http://www.fspilotshop.com/
    Mégis SOKKAL szélesebb körben űzött hobbi.

    Sajnos ez az ára, hogy végre elérjünk arra szintre mint a repszimek.
    Utoljára módosította: Tilus; 2008. 07. 13. 20:15.

  17. #267
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    az iRacing szoftver a készítőknek nem játék csupán, hiszen ők ebből bevételre tesznek szert, profitszerzési céllal fektettek fektettek pénzt az elkészítésbe. A felhasználó számára, aki fizet érte, mi más lehetne, mint játék, szórakozás.
    Mi más lehetne ez is mint játék. De kétségtelenül a legújabb, legjobb játék. A mai elvárásokhoz és technikai lehetőségekhez igazítva. Az "ellenfelei" a 10 éves GPL és a jó 5 éves ISI motor... Nyilvánvalóan sokkal jobb a régieknél. Mint egy mai PC is sokkal jobb egy 2003-asnál.
    De évek alatt ez is el fog avulni. Teszem azt 6-8 év múlva megjelenik majd egy sokkal szebb, jobb "szimulátor". Ahogy fejlődik az otthoni PC-k teljesítménye, úgy közelít egyre jobb a szimulátor a valósághoz.

  18. #268
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Mi más lehetne ez is mint játék. De kétségtelenül a legújabb, legjobb játék. A mai elvárásokhoz és technikai lehetőségekhez igazítva. Az "ellenfelei" a 10 éves GPL és a jó 5 éves ISI motor... Nyilvánvalóan sokkal jobb a régieknél. Mint egy mai PC is sokkal jobb egy 2003-asnál.
    De évek alatt ez is el fog avulni. Teszem azt 6-8 év múlva megjelenik majd egy sokkal szebb, jobb "szimulátor". Ahogy fejlődik az otthoni PC-k teljesítménye, úgy közelít egyre jobb a szimulátor a valósághoz.
    Ez folyamatosan fejlődik! Soha nem lehet majd elmondani róla, hogy kész!

  19. #269
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Iracing

    Nah, asszem ennyit egy JÁTÉKért nem fogok adni... Igen, ki mennyit hajlandó fizetni a hobbijáért... Vannak hobbik, amiket én is űzök, és költök rá rengeteg pénzt, de egy számítógépes játékért nem fogok...

  20. #270

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez folyamatosan fejlődik! Soha nem lehet majd elmondani róla, hogy kész!
    Így kívülről nézve, épp az a baj hogy még most is félkész, és már ezt is csak pénzért lehet kipróbálni. Arról írjatok inkább mi az ami fejlődött mióta elkezdtétek, azzal mi többre megyük szerintem. Fizessek valamiért ami majd fejlődik és lehet, hogy a momo racing már kevés, a GPL-hez szokott gépemről már nem is szólva? Szóval, 20$ nem sok, de "majd"-ért meg "lehet"-re mégis az.
    Olyan haverom nincs akinek meglenne, a csoportos próba jó ötlet. Nem tudom, hogy életképes-e, ha igen, akkor szóljatok.
    Egy 1 pályás-1 autós demo sokat használna az iracingnak, itt is kevesebben fanyalognánk.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  21. #271
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Így kívülről nézve, épp az a baj hogy még most is félkész, és már ezt is csak pénzért lehet kipróbálni. Arról írjatok inkább mi az ami fejlődött mióta elkezdtétek, azzal mi többre megyük szerintem. Fizessek valamiért ami majd fejlődik és lehet, hogy a momo racing már kevés, a GPL-hez szokott gépemről már nem is szólva? Szóval, 20$ nem sok, de "majd"-ért meg "lehet"-re mégis az.
    Olyan haverom nincs akinek meglenne, a csoportos próba jó ötlet. Nem tudom, hogy életképes-e, ha igen, akkor szóljatok.
    Egy 1 pályás-1 autós demo sokat használna az iracingnak, itt is kevesebben fanyalognánk.
    Úgy értem, hogy nem lesz soha iRacing 2, meg 3, és így tovább, hanem update formájában jönnek majd a grafikai újdonságok, a fizikai javítások, és így tovább. Nincsen mittom én 12 pálya, meg 25 autó, és kész, majd talán a második részbe, egy év múlva raknak bele 2 új pályát meg ilyenek. Itt majd idővel lesz több pálya, és autó. Már most is sok autó van, és pálya is van bőven. De senki nem mondja, hogy márpedig ezt, meg azt MOST meg kell venned! Majd ha úgy lesz pénzed, akkor megveszed. Egyedül a havidíjra vagy rákényszerítve. Azt, hogy milyen MOMO Racing-el, azt nemtom, mert kezdés előtt 2 nappal jött meg a G25 (a MOMO Racing még most is megvan, de lusta vagyok kivenni a dobozából, hogy megnézzem azzal milyen). Sztem demo nem lesz, de ki tudja... Ja, a csoportos próba sztem hülyeség, csak anyázás lenne belőle, mert mindenki egyszerre akarna menni...
    Utoljára módosította: Szecsi; 2008. 07. 14. 00:00.

  22. #272

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Így kívülről nézve, épp az a baj hogy még most is félkész, és már ezt is csak pénzért lehet kipróbálni. Arról írjatok inkább mi az ami fejlődött mióta elkezdtétek, azzal mi többre megyük szerintem. Fizessek valamiért ami majd fejlődik és lehet, hogy a momo racing már kevés, a GPL-hez szokott gépemről már nem is szólva? Szóval, 20$ nem sok, de "majd"-ért meg "lehet"-re mégis az.
    Olyan haverom nincs akinek meglenne, a csoportos próba jó ötlet. Nem tudom, hogy életképes-e, ha igen, akkor szóljatok.
    Egy 1 pályás-1 autós demo sokat használna az iracingnak, itt is kevesebben fanyalognánk.
    egy igazi szim rajongó nem fanyalog 2000 pénz miatt, az itt kétkedőket nem értem mi a bajuk a legtöbb úgy ontja a szöveget és még ki sem próbálta. a játék még meg sem jelent hivatalosan, akit érdekelt az meg kipróbálta és örült neki. a felvetés hogy ez elévül hibás.
    GLP mai napig jó, NR03 szintén, ez pedig azoknál sokkal időtállóg game lesz, mert ezt a többivel ellentétben annak is szánják. jah és igen, lehet, meg majd, de ha neked ennyit sem ér az egyik legjobb legjobb "szimgyártósor" neve, ígérete, akkor hagyjuk is. arról nem beszélve, hogy lehet félkésznek meg ilyen-olyannak tekinteni, de bug nincs benne, amit beleraktak az tökéletes. jah és értem, te ezek szerint úgy vársz el tökéleteset, meg ilyesmit, hogy egy fikarcnyi zsét sem adtál bele. aham. neked is kell az ígéret a főnöktől, hogy fizet hó végén ha rendesen dolgoztán. de sajnos ez üzlet, nem alkalmazotti státusz, ergo pörges, nézz, jácc, és utána beszélj.

  23. #273
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg symbol írta Hozzászólás megtekintése
    egy igazi szim rajongó nem fanyalog 2000 pénz miatt, az itt kétkedőket nem értem mi a bajuk a legtöbb úgy ontja a szöveget és még ki sem próbálta. a játék még meg sem jelent hivatalosan, akit érdekelt az meg kipróbálta és örült neki. a felvetés hogy ez elévül hibás.
    GLP mai napig jó, NR03 szintén, ez pedig azoknál sokkal időtállóg game lesz, mert ezt a többivel ellentétben annak is szánják. jah és igen, lehet, meg majd, de ha neked ennyit sem ér az egyik legjobb legjobb "szimgyártósor" neve, ígérete, akkor hagyjuk is. arról nem beszélve, hogy lehet félkésznek meg ilyen-olyannak tekinteni, de bug nincs benne, amit beleraktak az tökéletes. jah és értem, te ezek szerint úgy vársz el tökéleteset, meg ilyesmit, hogy egy fikarcnyi zsét sem adtál bele. aham. neked is kell az ígéret a főnöktől, hogy fizet hó végén ha rendesen dolgoztán. de sajnos ez üzlet, nem alkalmazotti státusz, ergo pörges, nézz, jácc, és utána beszélj.
    Na megyek qualra!
    Utoljára módosította: Szecsi; 2008. 07. 14. 00:08.

  24. #274
    Selmeci Krisztián Regisztrált Selmeci Krisztián logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    284

    Re: Iracing

    Én havi 80E-ből tartottam fenn idáig egy lakást, és egy kocsit, és mikor meghallottam, hogy mennyibe kerül ez a cucc, azt mondtam, hogy baromság, fele ennyit sem ér. Egyébként 1 hónapja hála a jó égnek előléptettek, de ezalatt az egy hónap alatt el is jutott hozzám a félkész termék. A havi nyolcvanból is kifizettem volna. Félelmetes. Eddig nem sok simet próbáltam, GTL, GTR2, RFactor, de ez messze messze mindet veri. És nem csak a fizika, meg a grafika, hanem az az egész rendszer, ami mögötte van, az ötlet, a letisztult, egyszerű működés.
    Értelemszerűen, ha lenne gyerekem, és választani kellene, inkább neki adnék enni. De akkor nézzük: Konditerem, havi 10E. Fotózás 300 egy alapgép, és nem mindig a nagyszobát akarod fotózni, nem árt hozzá utazni. Mozi? Kétszer mész egy hónapban EGYEDÜL és 4 rugó. Stb stb stb. Nem tudok olyan sportot, hobbit, szabadidős tevékenységet mondani, ami ne kerülne súlyos tízezrekbe. Én úgy állok hozzá, hogy pillanatnyilag a Sim az életem, ez szórakoztat, otthon érzem magamat a társaságban, büszke vagyok minden egyes versenyemre, és eredményemre. Egyszerűen ez érdekel, és jelenleg úgy tűnik, hogy ez a program szolgálja ki legjobban az igényeimet.

    Aki viszont eltökélte, hogy elvből vagy akármilyen okból nem vásárolja meg a játékot ennyiért, annak melegen ajánlom, hogy ne próbálja ki. Mert addig tartott a kemény elhatározás.

    És tény, persze, hogy most jobb programot lehet készíteni a modern pécékre, mint anno, amikor kis kedvenceink kijöttek, de én úgy gondolom, hogy ennek örülni kell. Az új vindóz se azért települ fele annyi idő alatt a gépre, mint 5 éves elődje, mert annyival jobb, hanem mert a szgépek gyorsultak. Az Iracing ezt kihasználja. És hallva azt, hogy mik lesznek benne, a drag versenyektől kezdve a mittóménmin át az izéig, úgy gondolom, hogy jó választás lehet. És hogy valóban lesz-e benne, vagy csak csalogatnak/hazudnak? Persze, minden lehetséges. De mikor mondták, hogy jön, és K jó lesz, nem hittük el. Most jött, és K jó. Én hiszek nekik.

  25. #275

    Re: Iracing

    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy értem, hogy nem lesz soha iRacing 2, meg 3, és így tovább, hanem update formájában jönnek majd a grafikai újdonságok, a fizikai javítások, és így tovább. Nincsen mittom én 12 pálya, meg 25 autó, és kész, majd talán a második részbe, egy év múlva raknak bele 2 új pályát meg ilyenek. Itt majd idővel lesz több pálya, és autó. Már most is sok autó van, és pálya is van bőven. De senki nem mondja, hogy márpedig ezt, meg azt MOST meg kell venned! Majd ha úgy lesz pénzed, akkor megveszed. Egyedül a havidíjra vagy rákényszerítve. Azt, hogy milyen MOMO Racing-el, azt nemtom, mert kezdés előtt 2 nappal jött meg a G25 (a MOMO Racing még most is megvan, de lusta vagyok kivenni a dobozából, hogy megnézzem azzal milyen). Sztem demo nem lesz, de ki tudja...
    Tudom, hogy update-el megy a frissítés, és értettem azt is, hogy ezért írtad hogy nem lesz kész sosem. Arra lettem volna kíváncsi, hogy azóta mióta nyomjátok, megcsináltak-e abból valamit amit igértek. Régebben már le lett itt írva mi hiányzik, nem veszem elő újra. Ja azt is tudom, hogy készül két újabb autó(= még több bevétel), meg még több pálya, ez tulajdoképpen természetes de nem ez most a lényeg. Igazából nem is a pénzzel van a problémám, sokkal inkább a módszerrel amivel ki akarják szedni belőlem. Érsd: autót sem veszek anélkül, hogy ne mennék vele próbakört, ami még nem kötelez vásárlásra. Az is gáz, hogy ha lejár az előfizetés, offline se megy tovább a program. Remélem mások nem veszik át a módszert. Havi/éves díjat jópár dologért kénytelen fizetni az ember, ezen már fenn se akadok. Az már az én magánügyem, hogy az alap csomagban lévő két autó, nem az esetem, szóval ha érdekelne is a dolog akkor mindjárt bele kellene tolni még 30$-t, másik kettőre. Kipróbálni más nem tudja helyettem, leírni sem fogja tudni mit fogok érezeni vagy mit nem, szóval hagyd a momo-t nyugodtan a dobozban.

    Dobjuk össze lóvét páran azok közül akik úgy gondolkodnak mint én, egy bővitett csomagra! Van hozzá még egy meghívóm, meg egy jó adag kíváncsiságom és nagyrészt azért pozitív hozzá állásom. Nem csak estére korlátozott a szabadídőm, ráérek reggel v. késő éjjel is. Ha valakit komolyan érdekel a megoldás, beszéljük meg (dombornyomott kártyám egyenlőre nincs)! Ha nem megy akkor még várom a hivatalos megjelenést.

    Ha addig is update van, jelentsétek légyszi!
    Utoljára módosította: Krajsek Milán; 2008. 07. 14. 00:48.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

Oldal: 11 / 117 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 111 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •