Oldal: 105 / 117 ElsőElső ||| 5 55 95 101 102 103 104 105 106 107 108 109 115 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 2.601 - 2.625 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #2601
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálgatom az iRacinget az ingyenes három hónapos hozzáféréssel, de engem valahogy egyelőre nem fog meg. Amivel tudok menni igy ingyenesen, azok közül sem a kocsik, sem a pályák nem dobogtatják meg a szivemet, viszont három mostani, komoly autós sim után nem akarok egy negyedikbe pénzt fektetni.
    Jogos
    Nem tudom mentél e már versenyt de az igazi erőssége az online versenyzés.
    Sokan kritizálják a rendszere miatt de pont az benne a jó.
    Sokan sírnak hogy jaj ha nekem jönnek hátulról akkor én miért kapok x et(hiba pont) ,ilyenkor azt szoktam mondani hogy majd akkor is kérdezd már ezt meg amikor te leszel hátul.
    PL én is mindent meg veszek és ami tetszik azzal megyek ,de az iR az alap mert itt akkor versenyzek amikor csak akarok,jo ez kicsit erős de pl ha hétvégén van időm akkor kivárom az esti futamot és nyomom.
    Ez egy szolgáltatás ,és azért bizony fizetni kell, persze nem mindenkinek jön be ,ez érthető itt csak azok maradnak meg akik komolyan is gondolják.
    Azt már nem is mondom hogy kik versenyeznek itt.
    Jósé María López nagyon rá kapott ,vagy Nico Rosberg,Niki Thiim,Andy Prialux al pl sokszor összefutottunk practicen de még sorolhatnám.

    Amit viszont rühellek nagyon az a soon soon soon pff mert mindent beharangoznak persze győzd kivárni
    Nem tökéletes de az egészet tekintve most nincs nála jobb.

    ui:ha esetleg meggondolnád magad szolj és segítek kiprobálni a többi tatalmat
    Utoljára módosította: ozoli78; 2015. 12. 08. 20:37.

  2. #2602
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Jól látom hogy tegnap óta nem megy az iRacing szerver? Én legalábbis nem tudok belépni, mindig azt irja, hogy a szerver offline van.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  3. #2603
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Jól látom hogy tegnap óta nem megy az iRacing szerver? Én legalábbis nem tudok belépni, mindig azt irja, hogy a szerver offline van.
    Karbantartással vannak megcsúszva a srácok.

  4. #2604
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Jogos
    Nem tudom mentél e már versenyt de az igazi erőssége az online versenyzés.
    Sokan kritizálják a rendszere miatt de pont az benne a jó.
    Sokan sírnak hogy jaj ha nekem jönnek hátulról akkor én miért kapok x et(hiba pont) ,ilyenkor azt szoktam mondani hogy majd akkor is kérdezd már ezt meg amikor te leszel hátul.
    PL én is mindent meg veszek és ami tetszik azzal megyek ,de az iR az alap mert itt akkor versenyzek amikor csak akarok,jo ez kicsit erős de pl ha hétvégén van időm akkor kivárom az esti futamot és nyomom.
    Ez egy szolgáltatás ,és azért bizony fizetni kell, persze nem mindenkinek jön be ,ez érthető itt csak azok maradnak meg akik komolyan is gondolják.
    Azt már nem is mondom hogy kik versenyeznek itt.
    Jósé María López nagyon rá kapott ,vagy Nico Rosberg,Niki Thiim,Andy Prialux al pl sokszor összefutottunk practicen de még sorolhatnám.

    Amit viszont rühellek nagyon az a soon soon soon pff mert mindent beharangoznak persze győzd kivárni
    Nem tökéletes de az egészet tekintve most nincs nála jobb.

    ui:ha esetleg meggondolnád magad szolj és segítek kiprobálni a többi tatalmat
    Egy dolog miatt nem próbáltam még ki, mert nem akarom magam még ennél jobban is megosztani a játékok közt. Az nekem is nagyon vonzó, hogy legyenek szinte mindig elérhető versenyek és ezt nem lehet másképpen elérni, mint nemzetközi szinten. Nyilván ennek megvan az ára és ha ez évi 200 dolcsi körül mozog, nem is sok. Legalábbis a fejlettebb országokban nem az havi 16 dollár egy jó szolgáltatásért. Az más kérdés, hogy itt nem feltétlen annyi a jövedelem, de ebbe ne menjünk bele. Egyébként itt is lehetne felőlem több verseny, honorálva ezt a szervezőknek magasabb szerverdíjjal akár. Pénz nélkül nem szoktak a dolgok működni, hosszabb távon és minőségi szolgáltatást nyújtva legalábbis nem.
    Azért lehet, hogy az ünnepek közt teszek egy próbát vele és kipróbálom

  5. #2605
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Egy dolog miatt nem próbáltam még ki, mert nem akarom magam még ennél jobban is megosztani a játékok közt. Az nekem is nagyon vonzó, hogy legyenek szinte mindig elérhető versenyek és ezt nem lehet másképpen elérni, mint nemzetközi szinten. Nyilván ennek megvan az ára és ha ez évi 200 dolcsi körül mozog, nem is sok. Legalábbis a fejlettebb országokban nem az havi 16 dollár egy jó szolgáltatásért. Az más kérdés, hogy itt nem feltétlen annyi a jövedelem, de ebbe ne menjünk bele. Egyébként itt is lehetne felőlem több verseny, honorálva ezt a szervezőknek magasabb szerverdíjjal akár. Pénz nélkül nem szoktak a dolgok működni, hosszabb távon és minőségi szolgáltatást nyújtva legalábbis nem.
    Azért lehet, hogy az ünnepek közt teszek egy próbát vele és kipróbálom
    Az éves tagság 49$,legalábbis évente többször van akció,nekem például pont így jár le az egy év mindig szerencsére. Való igaz,egy átlag magyar pénztárcához mérve drága a tartalom,illetve a hosszabbítás,mondjuk az is tényszerű,hogy a nagy bevásárlást nem egyszerre kell,fel lehet szépen építeni,aztán nagyon nem kell belefektetni szinte semmit,max ha kijön 1-1 pálya,vagy autó,ami érdekel. Az utóbbi 1 évben tartalomra jó ha 30-40$-t költöttem. Azt le sem írom,hogy cserébe mit kapsz,mert már sokan megtették. Tényleg csak a magyar keresetekhez való viszonyításában borsos a szolgáltatás ára.

  6. #2606
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Az éves tagság 49$,legalábbis évente többször van akció,nekem például pont így jár le az egy év mindig szerencsére. Való igaz,egy átlag magyar pénztárcához mérve drága a tartalom,illetve a hosszabbítás,mondjuk az is tényszerű,hogy a nagy bevásárlást nem egyszerre kell,fel lehet szépen építeni,aztán nagyon nem kell belefektetni szinte semmit,max ha kijön 1-1 pálya,vagy autó,ami érdekel. Az utóbbi 1 évben tartalomra jó ha 30-40$-t költöttem. Azt le sem írom,hogy cserébe mit kapsz,mert már sokan megtették. Tényleg csak a magyar keresetekhez való viszonyításában borsos a szolgáltatás ára.
    Az havi cirka 1200 Ft, egy mozijegy ára, nem egy vállalhatatlan költség. Nem néztem utána pontosan, egy korábbi hozzászólásból ragadt meg bennem az adat, hogy kb. annyiból lehet bevásárolni. Engem mondjuk a túraautós rész érdekel leginkább, szóval nem feltétlen vennék meg minden autót, hogy a "garázsban" álljon.

  7. #2607
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Az havi cirka 1200 Ft, egy mozijegy ára, nem egy vállalhatatlan költség. Nem néztem utána pontosan, egy korábbi hozzászólásból ragadt meg bennem az adat, hogy kb. annyiból lehet bevásárolni. Engem mondjuk a túraautós rész érdekel leginkább, szóval nem feltétlen vennék meg minden autót, hogy a "garázsban" álljon.
    Privatba leirom neked mim van es mennyiert illetve mit vettem meg esz nelkul,kvazi mit nem hasznalok belole.

  8. #2608
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Az havi cirka 1200 Ft, egy mozijegy ára, nem egy vállalhatatlan költség. Nem néztem utána pontosan, egy korábbi hozzászólásból ragadt meg bennem az adat, hogy kb. annyiból lehet bevásárolni. Engem mondjuk a túraautós rész érdekel leginkább, szóval nem feltétlen vennék meg minden autót, hogy a "garázsban" álljon.
    Túraautóval kb a Kia Optima untig elég, csak vagy 60 dollárnyi lesz a pálya egy szezonra kezdetnek..szóval negyedévre

  9. #2609
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    A tegnap megjelent Nord

    https://youtu.be/er5GTA8yHwI

  10. #2610
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Nekem volt szerencsém kipróbálni egy fullos accountal is, amit ezuton is köszönök. Aláirom hogy egy vérbeli profi szim ez. Szóval csak dicsérni tudom. Egyedüli dolog benne ami kissé elszomorit, hogy rengeteg futamot kell ugy abszolválni kezdőkkel, amig eléred azt a ratinget, hogy a nagyokkal csatázz. Hiába van több éves tapasztalat más szimmekből, hiába vagy fair és sportszerű, ha a kezdők hibájából te szivsz. Amihez rengeteg türelem és (ami nálam kevés van,) idő kell. Röviden ennyi.

  11. #2611
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt szerencsém kipróbálni egy fullos accountal is, amit ezuton is köszönök. Aláirom hogy egy vérbeli profi szim ez. Szóval csak dicsérni tudom. Egyedüli dolog benne ami kissé elszomorit, hogy rengeteg futamot kell ugy abszolválni kezdőkkel, amig eléred azt a ratinget, hogy a nagyokkal csatázz. Hiába van több éves tapasztalat más szimmekből, hiába vagy fair és sportszerű, ha a kezdők hibájából te szivsz. Amihez rengeteg türelem és (ami nálam kevés van,) idő kell. Röviden ennyi.

    azért elég gyorsan fel lehet pumpálni az Iratinget is meg az SR-t is...Sr-rel pl abszolút nem kell foglalkozni ha a pályán megyek és vigyázok a játékostársaimra...először engem is bosszantott pl ha önhibámon kívül kaptam 4x-t , de rá kellett jönnöm h abszolút nem kell ezzel foglalkozni, mert összeségében gyakorlatilag magától megy felfele ha tényleg óvatosan megy az ember... és azért abszolút érződik h a többiek is próbálják kerülni a 4x-ket és azért ez sokat dob a versenyeken

  12. #2612
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    azért elég gyorsan fel lehet pumpálni az Iratinget is meg az SR-t is...Sr-rel pl abszolút nem kell foglalkozni ha a pályán megyek és vigyázok a játékostársaimra...először engem is bosszantott pl ha önhibámon kívül kaptam 4x-t , de rá kellett jönnöm h abszolút nem kell ezzel foglalkozni, mert összeségében gyakorlatilag magától megy felfele ha tényleg óvatosan megy az ember... és azért abszolút érződik h a többiek is próbálják kerülni a 4x-ket és azért ez sokat dob a versenyeken
    Ezt nem is tagadom. Ha elég energiát, és főleg időt fektetsz bele, akkor nyilván. Ha időm engedné, még lehet bele is fognék, de igy nem, hogy néha még tesztelni sem érkezek futam előtt, max 20-30 kör, azt go... vagy inkább nem is indulok...
    Fiatal suhanc koromban sajna ez még nem volt (pedig akkor időm lett volna bőven),és az informatikai háttér sem volt meg. Ugy hogy maradok inkább veterán magnak, akit gyorsan le lehet körözni

  13. #2613
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Ma végre sikerült kipróbálnom a Karira bevásárolt tartalmakat: Nordschlifet és az Aston Martin DBS9 GT1 -et.
    Az autó nekem nagyon bejött elsőre, végre egy GT ami nincs teli elektronikával és ez mellé erős motor GT3 kategóriánál nagyobb aero. A fizika is korrekt alatta nem csinál kiszámíthatatlan dolgokat vezetés közben, de nagyon résen kell lenni végig, mert egy kis hiba a fékkel vagy a gázzal és egyből falba van az ember.
    Csináltam videót is három körről csak a Shadow play feldarabolta sajnos, ezért 3 videóban tudtam feltölteni.

    1.videó: Felvezető kör onboard, csak a legvégén váltók más kamerákra.



    2. videó: Ennek az eleje külső TV kamera nézet



    3. videó: 2. gyors kör vége.



    Videókat a youtube még nem 100% dolgozta fel ,remélem reggelig végez vele.

  14. #2614
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Nah, mostmár lehet lézerhuszárkodni.
    Ki mit vesz észre?

    Aszfalt textúra: AC-ben kb negyedannyi firka van az aszfalton. Mámostakkor másterületen is ilyen alaposak voltak, vagy ez nem fontos?
    A látkép nekem néhol egyiknél, néhol másiknál tetszik jobban. De IR-be az érnyékolás, fény-árnyék viszonyok, valahogy sokkal jobban érzékelhetőek (pl a hegynek is van árnyas oldala). Aszfalton a fény verődése. DX9 ide, vagy DX11 oda.
    Nemtudom milyen időpont (dátum, óra) volt beálliitva a szervereken, de öö, az hogyan lehetséges hogy az árnyék 180fokban pont a másik irányból nyúlik? Nem estének kéne akkor lenni valamelyikben? De ami mégjobban aggaszt hogy néha tényleg pont ellentétesek az árnyékok (pl 1:37), a pálya más szakaszán meg egyoldalról nyúlnak be (0:34). Hmm
    Utoljára módosította: Kettel; 2015. 12. 11. 02:34.

  15. #2615
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, mostmár lehet lézerhuszárkodni.
    Ki mit vesz észre?

    Aszfalt textúra: AC-ben kb negyedannyi firka van az aszfalton. Mámostakkor másterületen is ilyen alaposak voltak, vagy ez nem fontos?
    A látkép nekem néhol egyiknél, néhol másiknál tetszik jobban. De IR-be az érnyékolás, fény-árnyék viszonyok, valahogy sokkal jobban érzékelhetőek (pl a hegynek is van árnyas oldala). Aszfalton a fény verődése. DX9 ide, vagy DX11 oda.
    Nemtudom milyen időpont (dátum, óra) volt beálliitva a szervereken, de öö, az hogyan lehetséges hogy az árnyék 180fokban pont a másik irányból nyúlik? Nem estének kéne akkor lenni valamelyikben? De ami mégjobban aggaszt hogy néha tényleg pont ellentétesek az árnyékok (pl 1:37), a pálya más szakaszán meg egyoldalról nyúlnak be (0:34). Hmm
    amúgy a firkák Ir-ben is ismétlődnek párszor, viszont jó néhány firka referencia pontnak számít vezetéshez és azok elvileg tényleg ott vannak ahol lennie kell...


    AC-ban a pályát lézerezték, Ir-ben a környezetre is nagy gondot fordítottak
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2015. 12. 11. 09:39.

  16. #2616
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, mostmár lehet lézerhuszárkodni.
    Ki mit vesz észre?
    Szerintem ez a videó minőség olyan moslék, hogy felesleges ebbe ez alapján belemenni.

  17. #2617
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez a videó minőség olyan moslék, hogy felesleges ebbe ez alapján belemenni.
    mondjuk az látszik h az AC-s Simone egyedül !!! is elég jó munkát végzett a pályakészítésssel

  18. #2618
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Nem látom az Assetto Corsa felfestést a videóban
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #2619
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez a videó minőség olyan moslék, hogy felesleges ebbe ez alapján belemenni.
    Sztem is. A Digiprostol nem ilyet vártam volna...

  20. #2620
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    A 2015 F1 Mclaren-Hondához is összedobtam egy videót. Van DRS ERS minden, ami a mait F1ekbe vannak. A hangja külső kamerából jó lett, pont olyan repedt fazék mint az igazié
    Videó eleje onboard, aztán vannak külső felvételek.



    Teszt során egyszer se adta meg magát a motor, azért én nem mondanám get realnak

  21. #2621
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem is. A Digiprostol nem ilyet vártam volna...
    Ez a YouTube tömörítés, nem a feltöltő tehet róla.

  22. #2622
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Öö, bocs hogy megint a negatív hullámokkal jövök... de a kormányanimáció miért csak 90 (180) fokos ebben a kocsiban?
    Ami égetőbb kérdés hogy csak szerintem nonszensz hogyha 90fokba van elfordítva a kormány, akkor semmit sem lát előre az ember? Túl sokat takar. Vajon az életben is ilyen a betakarása?

  23. #2623
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Öö, bocs hogy megint a negatív hullámokkal jövök... de a kormányanimáció miért csak 90 (180) fokos ebben a kocsiban?
    Ami égetőbb kérdés hogy csak szerintem nonszensz hogyha 90fokba van elfordítva a kormány, akkor semmit sem lát előre az ember? Túl sokat takar. Vajon az életben is ilyen a betakarása?
    Szia

    Nagyon alacsonyan ülnek azért szerintem sokat kitakar. Ha a pilóta keze be van kapcsolva az animáció tényleg csak 180 fokot tud, érdemes lett volna csak a kormány bent hagyni mert akkor a 180 fokon felül is lehetne látni a kormány előfordulását. Alapbeallitasba amikor megyek kikapcsolva használom.

    Itt a videó milyen a valós ulespozicio:



    Alacsony látószög miatt tűnhet úgy hogy kitakarja szinte az egész képernyőt, 3 monitoron nem feltűnő annyira.

    Szerkesztve: elírás miatt.

    Tapatalk-kal küldve az én C5303-el
    Utoljára módosította: sinka; 2015. 12. 11. 17:29.

  24. #2624
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    "Alacsony fővárosi"...... Azok a drága mobiltelefonok és a T szoftver átirásai.....
    Öregember nem gyorsvonat.......

  25. #2625
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, mostmár lehet lézerhuszárkodni.
    Ki mit vesz észre?

    Aszfalt textúra: AC-ben kb negyedannyi firka van az aszfalton. Mámostakkor másterületen is ilyen alaposak voltak, vagy ez nem fontos?
    A látkép nekem néhol egyiknél, néhol másiknál tetszik jobban. De IR-be az érnyékolás, fény-árnyék viszonyok, valahogy sokkal jobban érzékelhetőek (pl a hegynek is van árnyas oldala). Aszfalton a fény verődése. DX9 ide, vagy DX11 oda.
    Nemtudom milyen időpont (dátum, óra) volt beálliitva a szervereken, de öö, az hogyan lehetséges hogy az árnyék 180fokban pont a másik irányból nyúlik? Nem estének kéne akkor lenni valamelyikben? De ami mégjobban aggaszt hogy néha tényleg pont ellentétesek az árnyékok (pl 1:37), a pálya más szakaszán meg egyoldalról nyúlnak be (0:34). Hmm
    Sztem az árnyékokat/napszakokat valamelyik szim rosszul kezeli. 1:20-tól figyeljétek. Baloldalon az árnyék mind2 szimben , majd jön egy 90 fokos jobb kanyar, és hopp, már jobbról vannak árnyékok AC-ban, iR-ben maradt baloldalt....hogy is van ez Vágó úr

Oldal: 105 / 117 ElsőElső ||| 5 55 95 101 102 103 104 105 106 107 108 109 115 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •