Oldal: 115 / 117 ElsőElső ||| 15 65 105 111 112 113 114 115 116 117 UtolsóUtolsó
Találatok: 2.851 - 2.875 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #2851

    Thumbs up

    Köszönöm, akkor majd megkeresem.

  2. #2852
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

  3. #2853
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

  4. #2854
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

  5. #2855
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Én speciel életem végéig meg lettem volna nélküle. Már a GTL-ben is utáltam az éjszakai futamot (főleg akkor állat, amikor az asszony vasal, nem kevés fénynél, semmit nem látok ), már csak az eső hiányzik és nézhetek másik hobby után.
    Na jó, csak sarkítok, de remélem nem viszik túlzásba a dolgot és mindenki lenyugszik pár hónap múlva. Most próbálgatom Daytonán, de ahogy lemegy a nap, már durván lassulok, nem találom az íveket.
    Ha bevezetik a 4 órás VLN-en is (már pedig...), akkor szopóágra kerülök, az tuti.


  6. #2856
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Én speciel életem végéig meg lettem volna nélküle. Már a GTL-ben is utáltam az éjszakai futamot (főleg akkor állat, amikor az asszony vasal, nem kevés fénynél, semmit nem látok ), már csak az eső hiányzik és nézhetek másik hobby után.
    Na jó, csak sarkítok, de remélem nem viszik túlzásba a dolgot és mindenki lenyugszik pár hónap múlva. Most próbálgatom Daytonán, de ahogy lemegy a nap, már durván lassulok, nem találom az íveket.
    Ha bevezetik a 4 órás VLN-en is (már pedig...), akkor szopóágra kerülök, az tuti.
    Vr-ban viszont pont hogy sokkal jobb a sötét. Az amoled kijelző feketéje amúgy is csodás, de igy a csúnyább grafika és az alacsonyabb felbontás sem jön ki annyira. Túlzásba szerintem sem érdemes vinni, néha jó egy egy ilyen verseny, de főleg a több órás versenyekre tenném be a helyükben.

  7. #2857
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

  8. #2858
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Sziasztok!

    Tervezek feliratkozni iRacingre, de diákként sokallom az éves előfizetést és az árat a kontentért. Látom most van leárazás, ami már egészen baráti lenne 1 évre, de ezek a leárazások az új tagoknak érvényesek, vagy a régiek is igénybe vehetik majd később? A 3 hónapos ingyenes kódot már el lőttem, egész jól elszórakoztam a Mazdával, tetszettek a futamok.

    Köszönöm a választ.

  9. #2859
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tervezek feliratkozni iRacingre, de diákként sokallom az éves előfizetést és az árat a kontentért. Látom most van leárazás, ami már egészen baráti lenne 1 évre, de ezek a leárazások az új tagoknak érvényesek, vagy a régiek is igénybe vehetik majd később? A 3 hónapos ingyenes kódot már el lőttem, egész jól elszórakoztam a Mazdával, tetszettek a futamok.

    Köszönöm a választ.
    Az utóbbi időben a leárazások csak az új belépőkre vonatkoznak, tehát csak első alkalommal jár a kedvezmény.

  10. #2860
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Elég érdekes iracing-es videóba bukkantam, ami azt vizsgálja meg, hogy a magasabb split-ekben (ahol az irating szerinti jobb pilóták versenyeznek), valóban tisztábbak-e a futamok?


    Excel adatok, stat a mérésről: https://www.mediafire.com/file/zhr55...Race+Data.html

  11. #2861
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Elég érdekes iracing-es videóba bukkantam, ami azt vizsgálja meg, hogy a magasabb split-ekben (ahol az irating szerinti jobb pilóták versenyeznek), valóban tisztábbak-e a futamok?
    Még nem néztem meg a videót, de saját tapasztalat, hogy a magasabb splitekben letolnak a pályáról. A mezőny eleje durva, agresszív, türelmetlen és gyakran mindent egy lapra tesz fel ("lehetetlen" helyen előzés, bevetődés). Nem is tudom felidézni, hogy mikor volt olyan, hogy egy nálam jobb kvalitású pilóta, mikor ment el mellettem tisztán. Sajnos ez, néhány ember esetében, még liga versenyekre is igaz. Szeretném kihangsúlyozni, hogy itt nem arról van szó, hogy csatába elegyedünk, bénázok, ezért felöklelnek. Nem. Ember megjelenik, paff és megy tovább (vagy nem, mert ilyenkor már általában tovább sem megy, mert max második lesz, az meg milyen már). Gyakorlatilag borítékolhatom a koccot, még ha jelentéktelen is. A vicc az, hogy már inkább elengedném, mert tudom mi lesz, de még azt a kicsit sem bírja megvárni. Hogy nem a levegőbe beszélek, az jól látszik az iR rendszerében, mert a Safety rating ugyan nem igazságos, de azért nem azok vannak alacsonyabb besorolásban, akiket legyalulnak, hanem a gyalulók (meg persze az esők-kelők). Nem egyszer voltam fültanúja annak, hogy Pro licenszes kolléga nem jött hosszútávú futamra, mert a végére tuti bukja a licenszét. Erről ennyit.
    Most pedig emlékezzünk meg a kivételekről, mert olyan is van és emelem kalapom előttük, ezúton is, de, ha a százalékot nézzük, akkor sajnos bajok vannak. Szívesebben is megyek alacsonyabb splitben, amit a pár sorral feljebb emlegetett emberek, gyakran kérés nélkül meg is oldanak.
    Utoljára módosította: Morgo; 2019. 02. 03. 17:58.


  12. #2862
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Számomra új videó, bár már majdnem 4 éves. Nem tudom, hogy be van e kapcsolva ez a feature, de nem semmi hogy olyanokra figyelne, hogy az árnyékos területeken alacsonyabb a pálya hőmérséklet:


  13. #2863

  14. #2864
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szép kis csapatok. Mondjuk Lando Norris eléggé iRacing fan, ha jól láttam Matt Malone twitch közvetitéseit is szokta nézni

  15. #2865
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Na ezek után mondja azt valaki, hogy az oválon iracingben túl sok a baleset
    https://www.youtube.com/watch?v=pbdi...youtu.be&t=323

  16. #2866
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Na ezek után mondja azt valaki, hogy az oválon iracingben túl sok a baleset
    https://www.youtube.com/watch?v=pbdi...youtu.be&t=323
    Mondjuk a NASCAR-hoz ez már szinte hozzátartozik. Ellenben az IndyCarban most már egyre erősebbek azok a hangok, hogy ezekkel a modern formaautókkal oválon már a veszélyfaktor jóval nagyobb a kihívásnál, ezért kezdenek túlsúlyba kerülni az épített és utcai versenypályák, idén már COTA is szerepel a naptárban és újra mennek Road Americán és Laguna Secában (mondjuk közben Watkins Glen meg kiesett).
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 02. 18. 11:40.

  17. #2867
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Na erre kiváncsi leszek:

    I just wanted to let you all know, we are really close to having a version of nVidia SMP, called Single Pass Stereo, fully operational in dev, and hope to release it in the March update. It will reduce the number of draw() calls into DX11 when rendering stereo for VR, and should alleviate some CPU bottlenecking.

    It should work with the GTX1000's and GTX2000's (Pascal and Turing architectures).
    http://members.iracing.com/jforum/po...t/3640724.page

    It probably depends a lot on the scene it is drawing at the time and the options selected, but SMP with three screens helps a ton when you really need it, so hopefullly it will work similarly. I didn't measure it at all yet, too busy trying to get it in to the code in time for release. I would guess at worst case spots it might increase FPS by 30% ? Which can mean a lot if you are close to holding 90 FPS but not quite able without it.

    We are also working on other SMP related things.

    Pretty sure we also are releasing, unrelated to VR, support for HDR10 and HDR16Float TV's/displays, and a new HDR framebuffer mode with HDR bloom that tonemaps down to SDR if you don't have an HDR display. But the HDR is display is super sweet, the tonemapper supports the st.2084 gamma mode and looks amazing.
    I would qualify that (30%-os javulás) as at best, and this is just an educated guess. It would help most with like a field of cars in front of your face at nurburgring GP, etc. It might not do anythng at a track like south boston in testing.
    Elvileg non-VR-ra már bent van ahogy néztem, ~20%os javulást láttam Matt Malone streamjén mikor benyomta (igaz, néhány beállitás nem használható vele)

  18. #2868
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

  19. #2869
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Az IRacing ismét feltett egy mérföldkövet.
    https://www.nascar.com/news-media/20...car-telecasts/

    És a honlap:
    https://www.enascar.com/

    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 08. 21. 18:48.

  20. #2870
    Lehet én gondolom rosszul, de ez szerintem olyan, mintha a Szulejmán érkezne meg Netflixre, hogy oké, remek, de biztos így találja meg leghatékonyabban a célközönségét?

  21. #2871
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Egyelőre még csak béta és csak 1 kocsihoz van, de elvileg már ki lehet próbálni az új damage modelt:

  22. #2872

    TCR, Tassi Attila

    Lehet jönni tanulni, nagyon jól tolja Ati

    Végre Magyar szinkronnal is elérhető vezetés elmélet)

    Ezen a vidin 1:00:00-nál indul race, de szinte minden nap indul és közvetít.

    Csak a héten találtam rá a csatornájára amíg nincs kormányom végig nézem az eddigi összes versenyét

    A legjobb amikor nem tud mért időt menni,(00:26:00-tól) utolsó helyről parádés előzésekkel, ááá inkább nézzétek
    iRacing

  23. #2873
    Állórajt lesz: "Júúújjj, azt hogy kell?"
    iRacing

  24. #2874
    Maximilian Benecke 10750-es iratingel, csinált egy új Rookie accountot, hogy bemutassa az iR-t kezdőknek
    Elég sűrűn van "Oh My God"
    iRacing

  25. #2875
    i5 3450(3.1) 8gm-ram,7870 videok.
    Van vkinek ehhez hasonló gépe ? Csak,hogy tudjam mennyire játszható.Néztem a hivatalos oldalon,ami bevizsgálja a gépet.Elégge a minimum közelében voltam Kb 3-4 éve játszottam utojálra,akkor használható volt.

Oldal: 115 / 117 ElsőElső ||| 15 65 105 111 112 113 114 115 116 117 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •