Oldal: 117 / 117 ElsőElső ||| 17 67 107 113 114 115 116 117
Találatok: 2.901 - 2.911 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #2901
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    • Klassz.
    • Ez ez a bajnokság elnevezés, kiakasztó.
    • A technikai bakikat -hangerő, világítás, replay-ből pont semmit nemlátni- kilehet javítani.
    • A versenyzés szinvonala 15-ször magasabb volt mint a M1RA-s futamon. Ez már sport
    • Egykis iracing-es elfogultságot itt-ott éreztem. A kocsin minden 100%-osan levan modellezve a kedvencem.
    • Bereznay tök értelmes, őszinte volt. Pedig beismerem, van egyfajta ellenszenvem irányába, amiért ő a szimkirály, egy nem szimulátorban. Szivesen elnézném ahogy iR-be elverik
    • Villodzó kocsi (hol van a szerver?)
    • Kommentárok eléggé jók, többnyire értik a versenyzést, a szimulátor világot. (nemértettem hogyha valaki egyértelműen túlment, kirakta a hátsó kereket a fűre, amitől megpördűlt, akkor miért mondanak olyat hogy biztos poros volt a kereke, és attól pörgött meg)
    • Hajrá Dani, meg Te, meg a többi (ex)Masters-es
    • R2 T1-be hova akart befordulni az audis?
    Igen, érdekes a névválasztás)
    A promótálása is elég furcsa, (gyenge) én szombaton világosodtam meg, hogy lesz valami, de még akkor se tudtam mi ez, csak Kiss Norbi neve miatt kezdett érdekelni. A vége az lesz, hogy minden nagyobb Magyar versenyző neve alatt indul egy bajnokság és az a kevés induló is szétoszlik.
    Ahogy a verseny utáni beszélgetésből kivettem, önkéntes alapon saját nem profi pc-vel megy a közvetítés, amit még így elsőre nem tudtak tökéletesen összehangolni.
    Színvonalnak várjuk ki a végét) Szerintem elég sokan még nem is hallottak erről a bajnokságról, vagy a nagy választék miatt nem tudnak mindre készülni és indulni.
    Az elfogultságot én se értem Bereznay Danitól, de nem gondolom, hogy nagyon elvernék iRacingben. Nem atom fizika, hogy ne tudná megtanulni, és mint minden simben itt is a végtelenségig lehet butítani, amitől még a rally cross ugrató is tükör simává válik Nekem nem megy ez az ide oda ugrálás simek között, de vannak sokan akik napi szinten váltogatják a címeket itt Mastersen is, és mégis benne vannak mindenhol a top 10-be.
    Több szever van, USA-ban kettő, Ausztráliában, és Hollandiában, itt a hollandot használtuk. Hivatalosan az indulók földrajzi aránya szerint oszt be, de ez a villódzás általában egyéni net probléma szokott lenni.
    Az első 6-8 emberke nagyon gyors, ha minden top pilóta jött volna akkor a húszba se fértem volna be. Szerencsém volt a rajtnál (cheateltem, van fana F1 dupla kuplungos váltóm, Ascher fogáspont állítóval) ezért tudtam lerajtolni a nálam másfél másodperccel gyorsabbakat. Állítólag Kiss Norbinak is ilyen van, ezért lett állórajtos a verseny de ez csak rosszindulatú szóbeszéd
    Hagyhattam volna több helyet is, igazából én se gondoltam, hogy ott beteszi, és ha a gyorsasága miatt nem is volt jó választás a Merci, de legalább olyan mint a tank, nehéz kibillenteni.
    iRacing

  2. #2902
    Remélem még beleférek a jóindulatotokba, Tassi Ati bajnokságán is indul Kiss Norbi Ha ez oda vissza igaz lesz, akkor ütős kis bajnokságok elé nézünk
    Próbálok győzködni egy rally bajnokot is, csak nemrég kezdte a szimezést, persze rögtön a legnehezebb autót választotta)
    Utoljára módosította: ZPeti; 2020. 05. 03. 22:03.
    iRacing

  3. #2903
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Heusinkveld az iRacing megfoghatatlan gumifizikájáról:


    (távolabbi perspektívából a téma: https://www.youtube.com/watch?v=QYWmh7G2u1o)

  4. #2904

  5. #2905

    iRacing Presents The 24 Hours of Spa | Presented by VCO

    Sziasztok!

    Már egy ideje fontolgatom, hogy szeretnék indulni a 24 órás Spa-i versenyen. (2020. Július 11-12.)
    Próbáltam keresgélni a neten magyar iRacing közösséget, de nem igazán találtam olyat, amelyik aktív lenne. Úgy vettem észre, hogy a GTR-Masters az egyetlen, máig is aktív magyar szimulátoros közösség Magyarországon. Ezért próbálok segítséget kérni itt, bár tudom, hogy az iRacing nem tartozik a fő profilhoz.

    Először is a tapasztalataitokra lennék kíváncsi, indult-e már valaki 24 órás futamon, csapattal. Hányan voltatok a csapatban, hogyan osztottátok el egymás között a stinteket, milyen hosszú egy stint, stratégia stb.

    Az iRacing fórumon elég sokan keresnek csapatot, vagy pilótát, de én elsősorban magyarokkal együtt szeretnék versenyezni, amennyiben van rá lehetőségem.

    A verseny topicja az iRacing fórumban: https://members.iracing.com/jforum/p...t/3743744.page

    Az alábbi néven találjátok meg a nevemet az iRacing profilok között: Balint Nemeth

    Előre is köszönöm a segítségeteket, remélem sikerül társakat találnom a versenyre!

    További szép napot!

    Németh Bálint

  6. #2906
    Na ez után mossák ki magukat a nagy Youtuberek, utolsó helyről indulva első hely, közben végig dumálva, csetelve,
    iRacing

  7. #2907
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez után mossák ki magukat a nagy Youtuberek, utolsó helyről indulva első hely, közben végig dumálva, csetelve,
    Elolvastam a cikket, de nem vagyok igazan benne a temaban, mi a nagy sztori?

  8. #2908
    Csak annyi, hogy nem lehet tudni ki, vagy kik, juthatnak ilyen segítségekhez. Semmi extra, szinte minden játékban benne van a lehetősége a csalásnak. Csak annyi a lényeg, lehet találgatni ki élt vele. Csak egy kis vitaindító, lehessen mutogatni
    Nekem kis megnyugvás, hogy lehet nem is én vagyok annyira béna? ) (pedig de)
    iRacing

  9. #2909
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Ha jól hámozom ki, a lényeg az, hogy mint mindegyik programban, az iracing-ben is vannak bug-ok, foltok, hibák, amiket a cél érdekében ki lehet használni. Az első csúnyaság, hogy ezen hibák már rég jelezve voltak a fejlesztőknek, de űltek rajta (microsoft szint). Sőt, a javítás helyett inkább elhallgattatják ezen hangokat. Három, hogy ezen sebezhetőségeket valakik pénzért árulták, amiket híres/neves pilóták elvileg meg is vettek, használtak.

  10. #2910
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Röpke ~20 évbe telt, de itt az IRacing eső.
    Éppenséggel nem kapkodták el, de cserébe a tőlük megszokott alapossággal dolgoznak.
    Akinek van IRacing acc annak most érdemes leporolni. Az eső olyan mélységet ad a versenyzéshez ami a legunalmasabb pályákat is fel tudja dobni.


  11. #2911
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Úgy néz ki egész jól eltalálták.

Oldal: 117 / 117 ElsőElső ||| 17 67 107 113 114 115 116 117

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •