Oldal: 111 / 117 ElsőElső ||| 11 61 101 107 108 109 110 111 112 113 114 115 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 2.751 - 2.775 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #2751
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    iRacersen kérdeztem de gondoltam itt is megkérdem, hátha. A 3 hónapos ingyenes kipróbálási lehetőség még él? Tud valaki ilyen kupont adni? Régóta gondolkoztam már a váltáson és előtte azért kipróbálnám, mielőtt százezret elköltök rá
    Szerintem nagyon jó az iracing, csak egy baja van. Vagy arra koncentrálsz (már csak amiatt is, mert húzós, mire a legtöbb tartalmat beszerzed), vagy más szimulátorokra. Ott megkapsz szinte mindent egyben, szerbezést, versenyeket, értékelést és jó minőségű tartalmat. Csak akkor nem feltétlen marad idő és kedv egyebekhez, vagy nem lesz értelme. Ha viszont tetszik neked, nem is lesz szükséged nagyon másra.

  2. #2752
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nagyon jó az iracing, csak egy baja van. Vagy arra koncentrálsz (már csak amiatt is, mert húzós, mire a legtöbb tartalmat beszerzed), vagy más szimulátorokra. Ott megkapsz szinte mindent egyben, szerbezést, versenyeket, értékelést és jó minőségű tartalmat. Csak akkor nem feltétlen marad idő és kedv egyebekhez, vagy nem lesz értelme. Ha viszont tetszik neked, nem is lesz szükséged nagyon másra.
    Az a cél, hogy ne is legyen rájuk szükség. A valódi sim-ek közül az Assetto annyira nem érdekel már, főleg az elmúlt hónapok masterses eseményei után. Nord Touriston kocsikázni még megmarad, de igazából ennyi. Rfactor 2-es liga érdekelt még, de annyira kiszámíthatatlan az, hogy mikor tudok sim-ezni, hogy az iRacing lenne a legjobb.

    Viszont a lényeg: Van valakinek 3 hónapos ingyenes próba kuponja?

  3. #2753
    Türelem Krisztián Papp Ati, Osváth Zoli, Sándor Tibi, vagy Sasi küld neked amint elolvassa. Ts-en esténként biztos megtalálsz közülük valakit, szerintem ott gyorsabban választ kapsz a többi kérdésedre is

  4. #2754
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Az a cél, hogy ne is legyen rájuk szükség. A valódi sim-ek közül az Assetto annyira nem érdekel már, főleg az elmúlt hónapok masterses eseményei után. Nord Touriston kocsikázni még megmarad, de igazából ennyi. Rfactor 2-es liga érdekelt még, de annyira kiszámíthatatlan az, hogy mikor tudok sim-ezni, hogy az iRacing lenne a legjobb.

    Viszont a lényeg: Van valakinek 3 hónapos ingyenes próba kuponja?
    Igen van ,küldök.
    Utoljára módosította: ozoli78; 2017. 06. 15. 20:57.

  5. #2755
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Akit érdekel az iracing kipróbálása, az írjon rám! Még előző héten kaptam ugye (lásd fent) egy 3 hónapos ingyenes promó kódot, de ma vettem egy acc-ot így már nincs rá szükségem. Eddig két versenyen mentem csak vele, még rookie szinten van persze, de arra jó hogy kipróbálja valaki a játékot akit érdekel

    Költeni én nem költenék rá senki helyében, mert a nevet nem lehet könnyen megváltoztatni
    (akár több ember is használhatná a 3 hónap alatt egymás után, bár lehet hogy ez bajos és előbb Zolit meg kellene róla kérdezni )

  6. #2756
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Akit érdekel az iracing kipróbálása, az írjon rám! Még előző héten kaptam ugye (lásd fent) egy 3 hónapos ingyenes promó kódot, de ma vettem egy acc-ot így már nincs rá szükségem. Eddig két versenyen mentem csak vele, még rookie szinten van persze, de arra jó hogy kipróbálja valaki a játékot akit érdekel

    Költeni én nem költenék rá senki helyében, mert a nevet nem lehet könnyen megváltoztatni
    (akár több ember is használhatná a 3 hónap alatt egymás után, bár lehet hogy ez bajos és előbb Zolit meg kellene róla kérdezni )
    Nyugodtan használjátok.
    Te accod

  7. #2757
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Nyárra ez a kedvenc kombó



    Van még mit gyakorolni a tökéletes körhőz, de nagyon fun.

  8. #2758
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Nyárra ez a kedvenc kombó


    Van még mit gyakorolni a tökéletes körhőz, de nagyon fun.
    Nem tudom mi történt velem, de eddig eldobáltam, múltkor is, amikor találkoztunk. Annyit mentem itt a Mercivel, hogy náha ezzel is ott akarok fékezni. Mondjuk 56 alá képtelen vagyok menni, de persze nekem megfelel így is.
    Egyébként imádom a pályát és a verdát, többször is lehetne.
    Utoljára módosította: Morgo; 2017. 07. 15. 12:57.


  9. #2759
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mi történt velem, de eddig eldobáltam, múltkor is, amikor találkoztunk. Annyit mentem itt a Mercivel, hogy náha ezzel is ott akarok fékezni. Mondjuk 56 alá képtelen vagyok menni, de persze nekem megfelel így is.
    Egyébként imádom a pályát és a verdát, többször is lehetne.
    Jó seted van?

    Nekem csak ir forumrol van azt katingattam.

  10. #2760
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Jó seted van?

    Nekem csak ir forumrol van azt katingattam.
    Setupsync-ről használtam egyet, lehet, több is van azóta.


  11. #2761
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Az a cél, hogy ne is legyen rájuk szükség. A valódi sim-ek közül az Assetto annyira nem érdekel már, főleg az elmúlt hónapok masterses eseményei után. Nord Touriston kocsikázni még megmarad, de igazából ennyi. Rfactor 2-es liga érdekelt még, de annyira kiszámíthatatlan az, hogy mikor tudok sim-ezni, hogy az iRacing lenne a legjobb.
    Így bő másfél hónap után nem is indítottam el más simet, mint az iRacing, beszippantott. Egyszerűen megcsinálták azt, amiről az összes többi játéknak szólnia kellene. Egy-két óra gyakorlás után annyi versenyt mehetsz hozzád illő versenyzőkkel, amennyi belefér. A hét elején begyakorlod a pályát, aztán amelyik nap van időd, odaülsz és mész. Azt elismerem, hogy ha ezzel játszol, más játékra nem lesz időd de szerintem szükséged se lesz rá.

    Aki komolyan gondolja a dolgot, szerintem bőven megér ennyi pénz. Hozzátenném persze, hogy én bevásároltam magam egy 150 ezres accal (30 ezret adtam érte, kb ilyen arányban mennek), aztán fizettem elő rá pluszban 1 év 3 hónapra (3 hónapra próbát vettem, de gyorsan kiderült hogy maradok) még 15 ezerért. Kezdésnek húzósnak tűnik, viszont utána évente 15-20 ezerből meg van. (Ősszehasonlítás képpen Assetto Corsa-hoz évente jön ki 10 ezerért DLC amit általában meg kell hogy vegyél masters miatt...)

    Cserébe viszont:
    - Óránkként teli versenyek bármikor a saját szinted ellen. Semelyik másik sim még csak hasonlót sem ad
    - rFactor 2 szintű fizika érzésre (ütközési modell azért érdekes...) úgy, hogy az fps-ed közben a triplája
    - kavics felverődés, koszlódó ablak, stb...
    - messze a legjobb user interface a simek között
    - beépített voice chat
    - a legélethűbb grafika a többi sim-hez képest

    Plusz dolog, ami nekem nagyon tetszett, hogy futam után egyből meg tudom nézni az összes balesetet / vágást a futamról a lényegtelen részeket kihagyva.

    Ha valamihez hasonlítanom kellene, akkor talán azt mondanám hogy az iRacing egy testreszabhatóbb Assetto Corsa, ahol a ligák szervezése automatizálva van, ráadásul úgy, hogy nem heti / kétheti, hanem óránkénti teli versenyek vannak. Kiváló szimulátor, viszont csak annak ajánlom, akinek van rá ideje, azaz legalább heti 4+ órát tud szimulátorozással tölteni, amiből 1 óra gyakorlás és 3+ óra tömény versenyzés, másképp lehet hogy nem éri meg a pénzét. Aki viszont ide tartozik, az mindenképpen adjon neki egy esélyt, mert azonnal beleszeret
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 08. 06. 00:24.

  12. #2762
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Így bő másfél hónap után nem is indítottam el más simet...
    Ezért írtam, hogy az iracing úgymond egész embert kíván

  13. #2763
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Így bő másfél hónap után nem is indítottam el más simet, mint az iRacing, beszippantott.

    Nekem mostanában nulla időm viszont még így sem adnám el az accot mert bármikor leülök és versenyzek.

    Én ugy szoktam mondani ,hogy egyikben sem a legjobb(fizika,grafika,ütközés modell stb ),de ha az egészet nézzük akkor viszont a legjobb.

    Érdemes kipróbálni.

  14. #2764
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hozzátenném persze, hogy én bevásároltam magam egy 150 ezres accal (30 ezret adtam érte, kb ilyen arányban mennek), az
    Ezt amúgy abszolút nem értem...mégis milyen "amortizáció" miatt lehet töredékért eladni? Még ha feleződne okés, de én is csak azért nem adtam el az enyémet mert vicc összegeket kínáltak érte. Akkor már inkább heverjen a proban és ha Nascarozhatnékom támad, legalább előáshatom.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #2765
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt amúgy abszolút nem értem...mégis milyen "amortizáció" miatt lehet töredékért eladni? Még ha feleződne okés, de én is csak azért nem adtam el az enyémet mert vicc összegeket kínáltak érte. Akkor már inkább heverjen a proban és ha Nascarozhatnékom támad, legalább előáshatom.
    Gondolom egymáshoz igazodnak az emberek az árban. Ahogy néztem, mindenki ilyen 20-30%os áron kínálja az accát. Nem tudom miért, nem is próbáltam alkudni belőle, nekem bőven megfelelt ennyiért

  16. #2766
    Ezt az account adás-vételt egyáltalán hogyan kell elképzelni? Egyszerűen más nevében folytatod a versenyzést? Én ezt a lehetőséget a fejlesztők helyében próbálnám minél inkább ellehetetleníteni, pl. ha már van Steam integráció, kötelezővé tenni és Steam ID-hoz kötni az iR fiókot.

  17. #2767
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt az account adás-vételt egyáltalán hogyan kell elképzelni?
    Megadod a belépési adataidat (email és password), aztán használod a fiókot. Egyrészt jó dolog, mert nem megy a kukába teljesen, amit megvettél. Másrészt tényleg hülye dolog, hogy gyakorlatilag más eredményeivel "élsz" tovább.

  18. #2768
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt az account adás-vételt egyáltalán hogyan kell elképzelni? Egyszerűen más nevében folytatod a versenyzést? Én ezt a lehetőséget a fejlesztők helyében próbálnám minél inkább ellehetetleníteni, pl. ha már van Steam integráció, kötelezővé tenni és Steam ID-hoz kötni az iR fiókot.
    Nem kell más nevével folytatnod, már én is a sajátomat használom. Gyakorlatilag szankció nélkül változtathatsz nevet, csak annyit kell írnod, hogy korábban más bankkártyájával regisztráltál. Nem érdekli őket, mert te ugyan úgy fogod hozni a pénzt, aki meg eladja az nyilván azért adja el mert már nem fog rá pénzt költeni.

    Az eredményei persze megmaradnak, de szerintem ez nagyon kevés embert zavar. Ilyenekről van szó, hogy iRating változás az évek során, leggyorsabb idők (az úgy is kuka már a fizikát érintő módosítások miatt), achievementek...

    Az iRating-ek és az SR nagyon rövid időn belül hozzád igazodik, addig meg szokod a játékot. Nekem is "sikerült" már A-ból B-be mennem (most a B 2.0ért fogok küzdeni) és az iRatingből is lejött egy 1000es, pedig szinte egész júliust ki kellett hogy hagyjam

  19. #2769
    Szilágyi Ferenc Versenyző Sziszifeca logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Sziasztok,

    most olvasgatom, és nézegettem sok videót, eddig nem Iracing-eztem, de szeretném kipróbálni mielőtt megveszem.
    Hallottam hogy lehet 3 hónapos ingyenes kuponnal próbálkozni, így kérdezném, hogy Van valakinek 3 hónapos ingyenes próba kuponja?

    Köszönöm előre is!

  20. #2770
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368

  21. #2771
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    most olvasgatom, és nézegettem sok videót, eddig nem Iracing-eztem, de szeretném kipróbálni mielőtt megveszem.
    Hallottam hogy lehet 3 hónapos ingyenes kuponnal próbálkozni, így kérdezném, hogy Van valakinek 3 hónapos ingyenes próba kuponja?

    Köszönöm előre is!
    Irtam PM et.

  22. #2772
    Soha életemben nem ováloztam, de valamelyik nap Vona Zolival volt egy kis időnk, és poénból mentünk egyet. Kurva nagy élmény, ha vannak jó ellenfelek, mert sajnos tele vannak a szerverek olyanokkal is, akik minden versenyen képesek lezúzni a fél mezőnyt. Persze, ha már nem Rookie az ember magasabb besorolású szerverre kerül, de azért ott is igen sok kétes szitu történik. Meg top splitben billentyűzetes kollégával is találkozni, duplán dühítő, ha épp egy ilyen teszi tönkre a futamodat. Nálam ennek nem sok köze van az autóversenyzéshez, de tényleg hatalmas futamokat lehet menni, amikor az utolsó körben is 2-3 sorban próbálja mindenki bedugni valahova az orrát Szórakozásnak kiváló, de szerintem maradok a "Road" versenyzésnél.

  23. #2773
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Soha életemben nem ováloztam, de valamelyik nap Vona Zolival volt egy kis időnk, és poénból mentünk egyet. Kurva nagy élmény, ha vannak jó ellenfelek, mert sajnos tele vannak a szerverek olyanokkal is, akik minden versenyen képesek lezúzni a fél mezőnyt. Persze, ha már nem Rookie az ember magasabb besorolású szerverre kerül, de azért ott is igen sok kétes szitu történik. Meg top splitben billentyűzetes kollégával is találkozni, duplán dühítő, ha épp egy ilyen teszi tönkre a futamodat. Nálam ennek nem sok köze van az autóversenyzéshez, de tényleg hatalmas futamokat lehet menni, amikor az utolsó körben is 2-3 sorban próbálja mindenki bedugni valahova az orrát Szórakozásnak kiváló, de szerintem maradok a "Road" versenyzésnél.
    Pont így gondolkodtam Én is. Tegnap, gondoltam megyek egy kicsit, találkoztam veletek is. Nagyon élveztem Én is, egy buta hibán kívül egész jól ment, 2 futamot kivéve, szuper jó versenyeket mentem.
    Én viszont lehet, belevágok egy kicsit komolyabban is, csak időm nem lesz nagyon, illetve pályákból rendesen be kell majd vásárolni.


  24. #2774
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Pont így gondolkodtam Én is. Tegnap, gondoltam megyek egy kicsit, találkoztam veletek is. Nagyon élveztem Én is, egy buta hibán kívül egész jól ment, 2 futamot kivéve, szuper jó versenyeket mentem.
    Én viszont lehet, belevágok egy kicsit komolyabban is, csak időm nem lesz nagyon, illetve pályákból rendesen be kell majd vásárolni.
    Emlékszem én is, szerintem pont én löktelek le a pályáról. Innen is bocsánat érte, nem számítottam rá, hogy sok tempót veszítesz a kanyarban és hátra figyeltem inkább. Mire előre néztem már késő volt. Sok sikert, és balfaszoktól mentes körözést, elvileg az eheti pálya már nem lesz padlógázas

  25. #2775
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    A RUFom most eláshatom és behinthetem sóval, mert már csak a 911es fog futni helyette? Nincs valami trade-in, mert ugyanazért* az autóért nem fain teljes árat fizetni.

    Btw bejelöltem néhányotokat, de Tóbiás elbújt a rendszerben őtet nem találtam.
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2017. 08. 18. 16:44.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 111 / 117 ElsőElső ||| 11 61 101 107 108 109 110 111 112 113 114 115 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •