Oldal: 64 / 117 ElsőElső ||| 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 74 114 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.576 - 1.600 (2911 összesen)

Téma: iRacing

  1. #1576
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Fiuk!
    Képzeljétek el,mentem az I Racing programmal,és nekem tetszik a Skip Barber,és a Mustang is.
    Szeretném kipróbálni a Seat ot,és kiváncsi lennék a VW sorozatra is.
    Nekem a Mondeó tul erős,és agressziv,viszont van egy-két pálya ami gazán élvezhető rendes FFB beállitással.
    Viszont az ovál pályák nagyon ovatos duhajra intenek,de egy Talladega Szerintem egy jó Nascar kocsival élmény lehet.
    Sokat kell gyakorolnom annak ellenére hogy öreg rókának számitok,de szerintem ha megöregszem és már nem megyek minden héten keményen,ez a program mindig minőségi kikapcsolódás lessz.
    Mi a véleményetek?

  2. #1577
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Ha mindenkit elengedek, vagy engem engednek el, az nem siker. Ha kiesnek előlem, vagy para miatt elengednek, az sem siker. Mondom ezt pont én, aki eleve nem megyek bele olyan "harcokba", amik feleslegesek. Ellenben ha velem hasonló sebességű pilóta van a közelemben, nem fogok kiállni előle és Ő sem. Ez tudja izgalmassá tenni az egészet, nem a kis zöld feliratok. Ha ilyen van, akkor az zsír, függetlenül attól, hogy a 122. és a 123. pozícióért harcolunk-e éppen. Hát ennyi.
    Ez még utólag jutott eszembe:

    Attól függ mit élsz meg sikernek. Van aki csak a győzelemnek tud örülni, van aki másnak is. Nézőpont kérdése. Ha kiesnek előlem az nekem nem siker, de annak sem aki kiesett. Ergo ha nem esek ki az már félsiker. De lehet hogy csak túl pozitív gondolkodású vagyok?

    És a végére egy eset a hasonló képességű versenyzőre és az elengedésre. Watkins-on volt a futam, és ment előttem egy srác. Teljsen hasonló köröket futottunk és az istenért sem tudtam olyan helyzetbe kerülni, hogy egyáltalán próbálkozhassam az előzéssel, teljesen tisztán védekezett, és a hibára is hiába vártam, semmi. Közben utolért egy srác, akitől majdnem 2mp-t kaptam körönként. Megemeltem a kalapom és még integettem is neki, hogy további jó utat. Viszont az előttem lévő srácot nem ilyen fából faragták. 2 körön át gyűrték egymást , majd az üldözött besokalt és mindketten a falban végezték. Szóval szerintem nem árt mérlegelni, mielőtt az ember azt mondja "márpedig nem adom magam"

  3. #1578
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Most meg kinevettek engem?
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  4. #1579
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ez még utólag jutott eszembe:

    Attól függ mit élsz meg sikernek. Van aki csak a győzelemnek tud örülni, van aki másnak is. Nézőpont kérdése. Ha kiesnek előlem az nekem nem siker, de annak sem aki kiesett. Ergo ha nem esek ki az már félsiker. De lehet hogy csak túl pozitív gondolkodású vagyok?

    És a végére egy eset a hasonló képességű versenyzőre és az elengedésre. Watkins-on volt a futam, és ment előttem egy srác. Teljsen hasonló köröket futottunk és az istenért sem tudtam olyan helyzetbe kerülni, hogy egyáltalán próbálkozhassam az előzéssel, teljesen tisztán védekezett, és a hibára is hiába vártam, semmi. Közben utolért egy srác, akitől majdnem 2mp-t kaptam körönként. Megemeltem a kalapom és még integettem is neki, hogy további jó utat. Viszont az előttem lévő srácot nem ilyen fából faragták. 2 körön át gyűrték egymást , majd az üldözött besokalt és mindketten a falban végezték. Szóval szerintem nem árt mérlegelni, mielőtt az ember azt mondja "márpedig nem adom magam"
    Erre (is)céloznak a játék készítői is: "One last reminder, races are not won in the first corner, they are often lost there however. "
    Utoljára módosította: Petró Péter; 2010. 07. 19. 21:34.

  5. #1580
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Most meg kinevettek engem?
    Nem. Veled nevetünk.

  6. #1581
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Most meg kinevettek engem?
    Naná, a Mondeo elég erős volt
    Seatot még mindíg nem értem
    Legközelebb ne a TDI-t (Jetta) hanem a Radical-t próbáld ki..kegyetlen cucc Én csak ezért nyomtam fel a licenszem.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 07. 19. 22:13.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #1582
    "Viszont az ovál pályák nagyon ovatos duhajra intenek" Ez gyönyörű.

  8. #1583
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    "Viszont az ovál pályák nagyon ovatos duhajra intenek" Ez gyönyörű.
    Biztos dübörgött még az adrenalin...
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #1584
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    "Viszont az ovál pályák nagyon ovatos duhajra intenek" Ez gyönyörű.
    Köszönöm szépen.
    Valahogy meg kell fogalmaznom hogy nem lehet kirugni a palánk oldalát.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  10. #1585
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos dübörgött még az adrenalin...
    Ami azt illeti I Racing alatt még levegőt sem veszek,és a por is csak óvatosan hullhat alant futam alatt.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  11. #1586
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Ami azt illeti I Racing alatt még levegőt sem veszek,és a por is csak óvatosan hullhat alant futam alatt.
    Nagyon kemény verseny lehetett....

  12. #1587
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Ami azt illeti I Racing alatt még levegőt sem veszek,és a por is csak óvatosan hullhat alant futam alatt.
    először mikor elkezdtem pár éve, hasonlóan éreztem magam énis, aztán most hogy újraregeltem, rájöttem hogy valszeg sose fogok hosszabb távra előfizetni, meg autókat vásárolni, úgyhogy teljesen mindegy, megyek amikor kedvem szottyan - kb 90 eseményen indultam nagyjából 1,5 hónap alatt - prac, kvali, tt, verseny - ebből kb 50 a verseny, és mikor fél mp-en belül kocsikázok körbe-körbe ha van hozzá partner - akár elöl, akár hátul - már nem nagyon izgatnak az offtrackek, és bár 4 felett az átlag inc, még így is elkezdett lassan felfelé kúszni az SR és az iR is...szóval le kő szarni és megpróbálni élvezni amit ad, hameg épp elvesz - saját vagy más bénázásából kifolyólag - akkor kicsit hanyagolni, bedobni egy sört/dinnyét vagy valamit aztán később újra nekiállni.
    Ráadásul mióta van ez a "TAB"-os lehetőség a köridők figyelésére, sokat lehet tanulni kanyarvételi technikák szempontjából még akár egy LimeRock "bonyolultságú" pályán is a solctice-al, és az már profitot is termel a móka mellett.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #1588
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Idézet Eredetileg Petró Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon kemény verseny lehetett....
    Ne hidd.
    Magamban is igy megyek ha ugy érzem hogy most "kemény"kört megyek.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  14. #1589
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948


    Ezen jót mosolyogtam

  15. #1590
    Na , jönnek az éccakai versenyek.

  16. #1591
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése


    Ezen jót mosolyogtam
    Egy újabb mintapéldája a túlzásoknak
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #1592
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Ez Szecsinek szól meg azoknak akik az 1x szabályt támogatják jelen formában:

    Fia általános szabályzat L függelék 4. fejezet 2. bekezdés C pont:

    A pilótáknak a pályán kell haladniuk minden esetben. A félreértés elkerülése végett:
    - A fehér vonalak amellyek meghatározzák a pálya szegélyét, a pálya részének tekintendők, de a
    kerékvető kövek már nem
    - Akkor ítélik úgy, hogy a versenyző elhagyta a páylát, ha az autója egyik része sem érintkezik a
    pályával.
    17
    Amennyiben az autó elhagyja a pályát bármilyen okból, és nem meríti ki a 2 (d) pontot, akkor a
    versenyző visszatérhet, mindazonáltal ezt a manővert csak biztonságosan teheti és úgy, hogy ezzel
    nem szerez semmilyen előnyt.
    d. d) Súlyos vezetéstechnikai hibák ismétlődése, vagy a jármű feletti uralom nyilvánvaló hiánya esetén
    (például a pálya elhagyása) ezt jelenteni kell a felügyelőknek, akik az illető versenyzőt a kizárásig
    büntethetik.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  18. #1593
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez Szecsinek szól meg azoknak akik az 1x szabályt támogatják jelen formában:

    Fia általános szabályzat L függelék 4. fejezet 2. bekezdés C pont:

    A pilótáknak a pályán kell haladniuk minden esetben. A félreértés elkerülése végett:
    - A fehér vonalak amellyek meghatározzák a pálya szegélyét, a pálya részének tekintendők, de a
    kerékvető kövek már nem
    - Akkor ítélik úgy, hogy a versenyző elhagyta a páylát, ha az autója egyik része sem érintkezik a
    pályával.
    17
    Amennyiben az autó elhagyja a pályát bármilyen okból, és nem meríti ki a 2 (d) pontot, akkor a
    versenyző visszatérhet, mindazonáltal ezt a manővert csak biztonságosan teheti és úgy, hogy ezzel
    nem szerez semmilyen előnyt.
    d. d) Súlyos vezetéstechnikai hibák ismétlődése, vagy a jármű feletti uralom nyilvánvaló hiánya esetén
    (például a pálya elhagyása) ezt jelenteni kell a felügyelőknek, akik az illető versenyzőt a kizárásig
    büntethetik.
    Ok, de ez az FIA, nem az iRacing szabályzata. Nekünk a Sporting Code szerint kell menni, nem az FIA szabályai szerint. Ilyen egyszerű ez.

  19. #1594
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, de ez az FIA, nem az iRacing szabályzata. Nekünk a Sporting Code szerint kell menni, nem az FIA szabályai szerint. Ilyen egyszerű ez.
    Mind a FIA, mind az iRacing szabályzatát emberek találták és egyik sem vmi ősidőkből származó vitathatatlan szentírás, és persze telis-tele vannak hibákkal, hiányosságokkal. Attól még hogy jelen pillanatban van egy bizonyos szabályzat, az nem jelnti azt, hogy ne lehetne javítani rajta, ha az a versenyzés előnyére válik.

  20. #1595
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mind a FIA, mind az iRacing szabályzatát emberek találták és egyik sem vmi ősidőkből származó vitathatatlan szentírás, és persze telis-tele vannak hibákkal, hiányosságokkal. Attól még hogy jelen pillanatban van egy bizonyos szabályzat, az nem jelnti azt, hogy ne lehetne javítani rajta, ha az a versenyzés előnyére válik.
    Nekem a mostanival nincs semmi bajom, de ha megváltoztatják, le lehet majd menni a fűre, és akkor majd azt látom verseny közben, hogy mindenki minden kanyarban 2 kerékkel van a pályán, mert pár helyen így előnyt szerezhet büntetlenül. Nekem ez nem hiányzik. Van, aki csak balesetelkerülésnél használná ki ezt az új szabályt, van aki side by side verseny közben, és van aki sorozatos vágásokra. Betanulnák, hogy mi az ami még nem slow down büntetés, hol gyorsabb ha lemegy a fűre 2 kerékkel, és úgy mennének versenyen is.

  21. #1596
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szecsi írta Hozzászólás megtekintése
    Betanulnák, hogy mi az ami még nem slow down büntetés, hol gyorsabb ha lemegy a fűre 2 kerékkel, és úgy mennének versenyen is.
    Akárcsak a valóságban, addig engednék, amíg a szabályok is engedik, ez már csak így megy...

    Egyébként nekem tök mindegy, hogy le lehet-e menni a fűre, vagy sem... de ne addjon már érte SR büntit, vegye el a köröm, esetleg adjon Slow Down-t, de mé' kell ezé lezúzni az SR-t is?

  22. #1597
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akárcsak a valóságban, addig engednék, amíg a szabályok is engedik, ez már csak így megy...
    Miért, most nem lehet addig engedni amíg a szabályok engedik?

  23. #1598
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Miért, most nem lehet addig engedni amíg a szabályok engedik?
    Dehogynem, pont ezért írtam, hogy ebből a szempontból nem változna semmi. De azt is írtam, hogy engem nem a levágás határa zavar, hanem az érte járó SR bünti... miért nem elég az, hogy elveszik a köröm, ha meg előnyt szerzek belőle, akkor jön a slow down..
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 07. 21. 00:09.

  24. #1599
    Szecskő Krisztián Regisztrált Szecsi logója
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Város
    Nagyréde
    Üzenetek
    179
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akárcsak a valóságban, addig engednék, amíg a szabályok is engedik, ez már csak így megy...

    Egyébként nekem tök mindegy, hogy le lehet-e menni a fűre, vagy sem... de ne addjon már érte SR büntit, vegye el a köröm, esetleg adjon Slow Down-t, de mé' kell ezé lezúzni az SR-t is?
    Gondolom practice szerveren volt már olyan, hogy nyomtad neki keményen, és kimentél picit a fűre, és összetörted az autót. Pontosan ezért kell büntetni, mert versenyen veszélyes megmozdulás az ilyen, és ezzel a büntetéssel próbálják biztonságosabbá tenni a versenyeinket. De ha SR kell, már írtam, hogy a Class-odnak megfelelő autóval kell menni, ott kapsz bőven SR-t egy jó verseny után, még alsóbb kategóriákban a versenyek rövidsége miatt, szinte semmit, ráadásul 3-4 pont, és még minuszolod is magad. Ha meg már nagyon lent vagy, akkor sokkal több pontot kapsz egy jó verseny után, mintha 4.xx lenne, és még kevesebbet is von valamivel. Ha valaki így se tudja tartani, úgy gondolom lejjebb a helye.

  25. #1600
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Egy újabb mintapéldája a túlzásoknak
    Itt is van egy, de a másik véglet. Szerintem(nem szeretnék megbántani senkit) az iR-es túlzás jobb.
    http://www.youtube.com/watch?v=yVoErrkiFXA

Oldal: 64 / 117 ElsőElső ||| 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 74 114 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •