Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 64 (64 összesen)
  1. #51
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Az rf2 melyiket terheli jobban a processzort, vagy a videokártyát? (azon kívül hogy mindegyiket). Nekem alapból elég döcögős az egész, az autók olyanok mint a tünemények, és ezt nem a szépségre értem. Nem mintha beletudnék, de nem is akarok belebonyolódni a bolyban autózás gyönyöreibe, pont ezért mert nem tudom, hogy mit művelek lag szempontjából, és nem akarom senkinek elcseszni a versenyét. A netemmel nincs gond az biztos, inkább a gép teljesítményem ami a problémás.
    Tegnap semmi probléma nem volt, folyamatosan láttalak. Meg se rezzent az autód!


    Tapatalkkal küldve az én VFD 600 eszközömről

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  2. #52
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap semmi probléma nem volt, folyamatosan láttalak. Meg se rezzent az autód!


    Tapatalkkal küldve az én VFD 600 eszközömről

    Tapatalkkal küldve az én VFD 600 eszközömről

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  3. #53
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Tapatalkkal küldve az én VFD 600 eszközömről
    Jól van értettük, hogy milyen telefonod van

  4. #54
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709


    Tapatalkkal küldve az én VFD 600 eszközömről

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  5. #55
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Rezzenéstelen autóval kivezettelek a fűre.Ha nem láttál volna folyamatosan talán nem jössz utánam.


    NEM tapatalkkal küldve az én VFD 600 eszközömről

    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  6. #56
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap semmi probléma nem volt, folyamatosan láttalak. Meg se rezzent az autód!


    Tapatalkkal küldve az én VFD 600 eszközömről
    Rezzenéstelen autóval kivezettelek a fűre.Ha nem láttál volna folyamatosan talán nem jössz utánam.


    NEM tapatalkkal küldve az én VFD 600 eszközömről
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  7. #57
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Állítottam az esőn, nézzétek meg így milyen.
    Ja, a 86% jobb, mint a 100, de ha egy kicsit is élvezhetőbb versenyt szeretnénk, akkor max. 70 legyen, de az is már nagyon maxxxxxxx. Inkább kevesebb.

  8. #58
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Ma miért mondunk mindent 2x mindent 2x???
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  9. #59
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    UP az esti futamnak!

  10. #60
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, a 86% jobb, mint a 100, de ha egy kicsit is élvezhetőbb versenyt szeretnénk, akkor max. 70 legyen, de az is már nagyon maxxxxxxx. Inkább kevesebb.
    A baj, hogy én nem ilyen számokat látok, de amit látok akkor azt is lejjebb veszem

  11. #61
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Irjatok fel engem is, még nemmentem semmit, de jövök

  12. #62
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerver fut, lehet csatlakozni!

  13. #63
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    A tegnapi futamról/hoz

    R1
    Bocs aki elé bepörögtem és nekem jött, benéztem egy táblát és sikerült nagyon ügyesen átsodródni a kavicságyon az útra vissza
    Mondjuk így legalább izgalmassá tettem magamnak a futamot, nem egyedül köröztem mint Kristóf az elején, hanem volt akció, kár volt a sok hibáért és nem csak nálam....amúgy grat Kristóf!
    @Szabi az utolsó előtti kanyarba azt a borulást, hogy? Nagyon bizarrul nézett ki, olyan volt mintha szűkre vetted volna a rázót és belső hurkán fordult volna át a kocsi vagy egy láthatatlan fal volt ott? :O

    R2
    Na végre az eső erre vártam, az időmérő is óriási volt evvel az elered néhol/néha az eső...és az futja a legjobb időt akinek kijön a szárazabb pálya.
    A verseny meg érdekes és tanulságos volt....első dolog kéne egy valami gyári vagy külső app, ami mutatja mint Race07-be legalább azt hogy az asztalt nedves vagy nem illetve várható hogy jön eső vagy valami, mert ez nagy hiányom, így kb ránéztem a élő közvetítés ablakra és ez alapján feltettem a slicket, szóval kb mintha a hasamra ütöttem volna. Kiléptem a rácsra láttam is, hogy ez idáig mák mert legalább tényleg száraz a pálya, de gondoltam, ha most nem esik akkor majd fog, így a felvezető alatt gyorsan beprogramoztam a pit-et esőgumira, na ez is megvan mehet a rajt.
    Jól eljöttem sikerült is az élre állni, gyorsan meg is látszott ki van slicken illetve esőn, léptünk is el rendesen Kristóffal de éreztem én, hogy meg lesz ennek a böjtje, de nem tudtam mikor jön az eső a 3. körbe vagy esetleg csak a 10.-be (ha ekkor jött volna akkor a mi a taktikánk nyerő ) De meg is érkezett az eső a 3-4. kör környékén, amíg még jó volt illetve várva mennyire lesz intenzív a téma mentem slickeken, majd egyszer látom a tükörbe KRistóf megy a boxba, gondoltam gumit cserélni (de mint kiderült drive through-ja volt), gondoltam is még 1-2 kört bepróbálok talán nyerek még a slickkel, de aztán tényleg kezdett felázni a pálya így a következőbe kijöttem, hogy akkor cserélek, na itt jött a hopp és kopp...kimegyek nincs pit helyem/nyilam (ilyen létezhet? vagy ez vmi bug volt? vagy esetleg szerver oldalról állítható pit window? vagy csak simán vak vagyok - tény jó szarul látszik, hova kell állni), szóval gyakorlatilag csináltam egy drive throught evvel buktam vagy 15-20mp-t a semmire ...na újabb pár kör a slicken az eső meg csak nő, közbe láttam más volt kint és volt jel a neve mellett, hogy box-olt, na 8. körbe megpróbáltam újra és láss csodát volt helyem, meg is történt a csere...vissza a pályára buktam sok pozíciót, de hajrá az elején az eső gumi is olyan volt mint malac a jégen (nem néztem lehet itt is játszik a hőfok, mert a slicknél is kell 2-3 kör, hogy bemelegedjen és tapadjon rendesen), aztán pár kör alatt sikerült összebarátkoznunk indult a felzárkózás, szépen lassan jöttem is fel, majd már csak Kristóf és Fedor volt előttem és még volt vagy 5 kör....Kristóf még meglett, de mint kiderült slicken volt, Fedornál meg hiába mentem gyorsabban olyan messze volt hogy ha nem hibázik kb esélytelen voltam. Úgyhogy a második helyig jutottam a hasra ütök taktikával Grat Fedor jól nyomtad illetve mindenkinek aki túlélte az esőt.
    Ami tanulság az egészből, az eső maga a fizikája baromi jó én nagyon élveztem a felázás, a foltok, tükröződések, majd a felszáradás is nagy király volt, hogy elkezdett betapadni. Viszont azt nem érzem reálisnak, hogy olyan felázott pályán amin az esőssel is csúszkál az ember, hogy lehet még slickkel végigmenni :O És az még hagyján, mikor Kristóffal brusztoltam, azt néztem, hogy kb kigyorsítás ahol látványosan jobb az eső, amúgy féktáv kanyarba nem érződött olyannyira. Szóval szerintem a két gumi közötti különbség az nem annyira real ...de ez már akkor is gyanús volt mikor kipróbáltam az esőt és elég jól felázott pályán (60-70%) is körbe tudtam menni a slicken...féktávon nem úsztam le a pályáról...nem tudom, hogy ez a gyári fizika vagy csak ez az add-on kocsi.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #64
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Köszi
    Azért ez a felszáradó ideális ív, meg hogy a pálya egyik részén esik, másikon nem, annyiféle új lehetőséget vihetne a versenyekbe..

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •