Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (64 összesen)
  1. #26
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdek ráérezni az új pedálra. Már csak a 10s szárnytól és a 63:37es brake biastól kellene megszabadulni, hogy beérjelek
    Na meg hosszabb távon sem ártana hozni a tempót, mert sokszor füstölnek a gumik

    Live timingban amúgy a szektoridőket nem lehet megnézni?
    Látom belehúztál.
    Én másabb értékekkel megyek, de ez szerintem mindenkinél más jó....fék arány azt neked kell feltalálni a pedálhoz/magadhoz, szárny meg mehet sztem lejjebb, én múltkor a hosszú táv miatt visszább tettem, de még úgy is ez alatt vagyok.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  2. #27
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Live timingban amúgy a szektoridőket nem lehet megnézni?
    Jobb egérgomb az adott pilóta sorára.

  3. #28
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Erre majd válaszolsz Tamás? Gondolom elméletbe anno válaszoltál rá, csalk elfelejtetted leírni.

    (Amúgy meddig lehet módosítani a saját hozzászólásokat???)
    Nem, erre most sehogyan nem válaszoltam, mert előtte ki akartam jobban próbálni, csak időm nem volt rá. A pályán lévő víz mennyiségére én nem láttam paramétert a beállításokban, az eső intenzitáson tudunk csökkenteni a futamra, de az most is statikus. A fene ebbe a szoftverbe, hogy ennyire részletes.

  4. #29
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, erre most sehogyan nem válaszoltam, mert előtte ki akartam jobban próbálni, csak időm nem volt rá. A pályán lévő víz mennyiségére én nem láttam paramétert a beállításokban, az eső intenzitáson tudunk csökkenteni a futamra, de az most is statikus. A fene ebbe a szoftverbe, hogy ennyire részletes.
    Köszi a választ!
    Okés, igen mikor fent voltam akkor is úgy érződött, hogy az intenzitás állandó, csak a pálya állapota változott elsőre 20% volt az aszfalton a víz és ez folyamatosan felment 95-ig, aztán következő practice-ba meg 95-ről evvel az intenzitással tovább.
    Csak egy észrevétel, ha valahogy be tudjátok állítani, hogy a pálya állapota viszonylag konstansan legyen nedves (mondjuk ez így nem túl életszerű), lehet az lenne az optimális így kezdésnek, mint első esős menés...mert így, hogy felázik, hát elég izgis, bár amúgy tök jó, csak szokni kell Lehet az intenzitás csökkentése az irány...
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 04. 06. 22:02.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #30
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ!
    Okés, igen mikor fent voltam akkor is úgy érződött, hogy az intenzitás állandó, csak a pálya állapota változott elsőre 20% volt az aszfalton víz és ez folyamatosan felment 95-ig, aztán következő practice-ba meg 95-ről evvel az intenzitással tovább.
    Csak egy észrevétel, ha valahogy be tudjátok állítani, hogy a pálya állapota viszonylag konstansan legyen nedves (mondjuk ez így nem túl életszerű), lehet az lenne az optimális így kezdésnek, mint első esős menés...mert így, hogy felázik, hát elég izgis, bár amúgy tök jó, csak szokni kell Vagy lehet az intenzitást csökkentése az irány...
    Hát én 95%-os esős pályán egy kört sem tudtam megtenni. Nem tudtam úton tartani a kocsit. Ez van. Azért monszunban talán nem kéne versenyezni, ha nem muszáj.

  6. #31
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én 95%-os esős pályán egy kört sem tudtam megtenni. Nem tudtam úton tartani a kocsit. Ez van. Azért monszunban talán nem kéne versenyezni, ha nem muszáj.
    Én körbetaláltam vhogy, de ott már az esőgumin is minden kanyarba keresztbe mentem, meg hát elég lassú. De amúgy maximálisan egyetérteni tudok, ha nem muszáj ne evezőversenyt nyomjunk elsőre.
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 04. 06. 23:00.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  7. #32
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Állítottam az esőn, nézzétek meg így milyen.

  8. #33
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    A lassitoban más is kerüli a kerekvetot ugye? Tegnap sikerült felborulni nem rémlik, hogy a valóságban ilyen magas lenne. Mindenesetre hiába 1:47es idő, kB minden 2. kanyarvetelem volt jó szokni kell még

  9. #34
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A lassitoban más is kerüli a kerekvetot ugye? Tegnap sikerült felborulni nem rémlik, hogy a valóságban ilyen magas lenne. Mindenesetre hiába 1:47es idő, kB minden 2. kanyarvetelem volt jó szokni kell még
    Én írtam korábban, hogy elég magasnak tűnnek a rázók, úgyhogy nagyon ésszel kell őket használni...első kanyarokban is, de főleg a középső lassító ahol nagyon....felborulni még nem sikerült, viszont volt, hogy durván áttoltam és az gyors volt, csak hát olyanokat pattogott a kocsi, hogy azt stabilan jól csinálni, nagyon necces
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  10. #35
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Állítottam az esőn, nézzétek meg így milyen.
    Így milyen lett a pálya vizesedés, próbálta valaki?

  11. #36
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Így milyen lett a pálya vizesedés, próbálta valaki?
    Jó lett! figyelni kell, de élvezhető!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  12. #37
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Remélem a shakedownon is leszünk páran, mert a futamra nem tudok jönni

    Amúgy meg jó lenne tudni, hogy az a sok ember aki szavazott, miért nem jön. Most is 12 ember ment egyáltalán a prequalon miközben majdnem 40 szavazott, pedig versenyzés szempontjából egyértelműen jobb az AC-hez képest (R3E-t meg nem is érdemes említeni). Azt hiszem ez a legnagyobb hátulütője a játéknak a grafika mellett, a kevés versenyző.

  13. #38
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Up a mai shakedown-nak

    Érdekes, hogy Béres Peti az első és az utolsó szektorban ad 6-6 tizedet, de a középsőben 3at veszít. Bár valószínű a szárnyállásnak is köze lehet hozzá (260 vs 253 km/h)
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 04. 10. 12:31.

  14. #39
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Up a mai shakedown-nak

    Érdekes, hogy Béres Peti az első és az utolsó szektorban ad 6-6 tizedet, de a középsőben 3at veszít. Bár valószínű a szárnyállásnak is köze lehet hozzá (260 vs 253 km/h)
    Ha a legjobb körömhőz nézed az picit csalóka, mert Attilaval mentünk egymás után és az utolsó kanyarba nagyon ráérkeztem így a szélárnyékát sikerült kihasználni elég erősen nem szándékos terv volt csak így jött össze, amúgy az én végsebességem olyan 255 körüli normál esetben. Az első szektor meg valós mert azt utána még vagy 4x megismételtem, a másodikba meg javítottam is többször, mivel a leggyorsabbéba nem hibamentes...de a harmadik szektort nem sikerült sose összerakni meg hát a szélárnyék.

    Én nem tudom hogy ma leszek e a szerda meg még bizonytalabb.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  15. #40
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Végülis el körözgetek én akár egyedül is, annyira élvezetes

  16. #41
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Végülis el körözgetek én akár egyedül is, annyira élvezetes
    Én jövök, de csak 21 óráig leszek! Megyek dolgozni!
    Szerdán is leszek!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  17. #42
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Mivel kérdéses, hogy ma mikor kerülünk gép elé (szervezők), így szervert már átállítottuk 10 perc időmérő és 10 perc futamra. Sajnos az időjárás változást nem lehet előre állítani, így esős futam ma csak akkor lesz, ha valamelyikünk hazaér. Elnézést!

  18. #43
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Hát, jó lett volna, ha nincs felvezető kör shakedownon, így feleslegesen elmegy 3 perc vele

    Fedor nekem többször is eltűnt a próbák alatt, elég veszélyesen sokszor
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 04. 10. 21:36.

  19. #44
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Nem tudom mostanában mi történik nálam, de egyre szarabb a helyzet. A rajtnál és utána is csak 1-2 autót látok magam előtt (nem, nem én vagyok a leggyorsabb ) Eleinte nem volt ilyen problémám ha többen voltunk akkor se. Most hatból 1-2 autó van. Az volt a legdurvább, mikor mentem Fedor mögött, majd eltűnt előlem és egyszer csak látom magam mögött a tükörben. Nem tudom, Te ebből mit tapasztaltál? Le is kalapáltam az Esc gombot gyorsan! Aktuális lesz nálam egy gépcsere lassan....
    Utoljára módosította: tothjampi; 2017. 04. 10. 22:01.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  20. #45
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mostanában mi történik nálam, de egyre szarabb a helyzet. A rajtnál és utána is csak 1-2 autót látok magam előtt (nem, nem én vagyok a leggyorsabb ) Eleinte nem volt ilyen problémám ha többen voltunk akkor se. Most hatból 1-2 autó van. Az volt a legdurvább, mikor mentem Szalai Fedor mögött, majd eltűnt előlem és egyszer csak látom magam mögött a tükörben. Nem tudom, Te ebből mit tapasztaltál? Le is kalapáltam az Esc gombot gyorsan! Aktuális lesz nálam egy gépcsere lassan....
    Fedor nálam is eltűnt mikor előttem volt 2x is a célegyenesben, úgyhogy lehet a hiba ott nem nálad van (illetve egy nagyobbat laggolt is Fedor)

    Más kérdés: itt a játékban van valami időjárás előrejelzés mutató ablak/app akármi, hogy pl ha ilyen változékony az idő eleredhet az eső vagy nagy eső jön vagy akármi csak hogy úgy kb mire készüljön az ember, pl ez a második futamon érdekes lehet, bár nem tudom hogy lesz beállítva az esőztető rdsz
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #46
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Fedor nálam is eltűnt mikor előttem volt 2x is a célegyenesben, úgyhogy lehet a hiba ott nem nálad van (illetve egy nagyobbat laggolt is Fedor)

    Más kérdés: itt a játékban van valami időjárás előrejelzés mutató ablak/app akármi, hogy pl ha ilyen változékony az idő eleredhet az eső vagy nagy eső jön vagy akármi csak hogy úgy kb mire készüljön az ember, pl ez a második futamon érdekes lehet, bár nem tudom hogy lesz beállítva az esőztető rdsz
    Trackmap százalékosan kiírja tudtommal, de nem nagyon próbáltam még hogy mit és hogyan

  22. #47
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Trackmap százalékosan kiírja tudtommal, de nem nagyon próbáltam még hogy mit és hogyan
    Ööö egy valami ki van rakva ami a pálya/levegő hőmérsékletét mutatja, és a pályán lévő víz mennyiségét meg egy másik ami nem tudom mit...illetve van ott napocska meg ilyenek, de nem mindet tudom mi mit jelent illetve lehet van másik időjárás panel is (?) át kéne nézni mert több mint a felét kikapcsoltam.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #48
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    A Win10 friss, alkotói update, plusz van egy friss Avastom.... más nem változott az elmúlt napokban, torrentet nem használok jó régóta. Nálam Jani laggolt egy rohadt nagyot, meg néha eltűnt, a többiek teljesen stabilak voltak. Yaka, mennyi volt a pingem, amikor eltűntem?

    Max az Avastot tudom lelőni, bár ezelőtt is az volt, csak az ingyenes.

  24. #49
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Yaka, mennyi volt a pingem, amikor eltűntem?
    Az volt az érdekes, hogy nem volt magas, mert a másodiknál pont ránéztem, felment talán ilyen 60-70re és onnan vissza 30 körülre szépen....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  25. #50
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Az rf2 melyiket terheli jobban a processzort, vagy a videokártyát? (azon kívül hogy mindegyiket). Nekem alapból elég döcögős az egész, az autók olyanok mint a tünemények, és ezt nem a szépségre értem. Nem mintha beletudnék, de nem is akarok belebonyolódni a bolyban autózás gyönyöreibe, pont ezért mert nem tudom, hogy mit művelek lag szempontjából, és nem akarom senkinek elcseszni a versenyét. A netemmel nincs gond az biztos, inkább a gép teljesítményem ami a problémás.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •