Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (47 összesen)
  1. #1
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255

    Trophy WEC 2017 Bajnokság!

    Kedves versenyzők!

    Emlékeztek még a GTR2-es időszakra? A liga nevét is hordozó játék és a szintén erre épülő HGTRM bajnokság összesen 11 évadot ért meg. Sok izgalmas futam, csata, és szép emlék öleli fel ezt a bő 1 évtizedet. Viszont kevesen tudjátok, hogy a hagyományos GT bajnokságok mellett, csapatban több nemzetközi Endurance futamon is képviseltük a ligát és ennek igen komoly hagyománya is volt nálunk. Néhány évvel ezelőtt mi is részt vettünk az akkor még Sörös Gábor (R.I.P) szervezésével is működő, RU-HU-nál megrendezett 8 órás Le Mans-i futamon. Mondanom sem kell nagyon jól szórakoztunk és mindannyiunk számára különleges élmény volt, különösen Prill Bélának, aki Lamborghinijével egyedül teljesítette a teljes futamtávot!
    Azóta többször szóba került, hogy de jó lenne mindezt újra átélni, ill. szervezőként is kerestük a lehetőségeket, hogy miként lehetne ezt megvalósítani. Sajnos jelenleg a Mastersnél használt két platformmal bár lehetséges hosszabb futamok megrendezés, de a pilótacserék nem, vagy csak nagyon körülményesen kivitelezhetők. Valamint egy ilyen bajnokság színvonalas lebonyolításához elengedhetetlen a nagy résztvevőszám is (2-4 fős csapatok). E tekintetben 2017 év elején két fontos változás is történt. Bevezettünk egy új platformot (rF2), így megvalósíthatóvá vált az Endurance futamok lebonyolítása, ill. a SimRaceSeries (SRS) csapata is megkeresett bennünket, hogy mit szólnánk egy több ligás bajnokság rendezéséhez. Természetesen igent mondtunk, így örömmel jelentem be 4 magyar liga, első közös rendezésű Endurance bajnokságát!

    WEC 2017 Bajnokság!






    Bajnokságra jelentkezés feltételei:

    1. Csapat nevezési díj befizetésének megléte, ami 2000 Ft/induló csapat. A nevezési díjakból befolyt összeg 100%-ban a nyereményekre/díjakra lesz fordítva, melyeket a partner ligákkal közösen az év végi SRS díjátadón fogunk átadni. A GTR-Masters-es csapatok nevezési díját a liga közös kalapból állja!

    2. Minden csapatnak, aki indulni kíván a bajnokságban, jeleznie kell ebben a topikban, az alábbi adatok megadásával: (Csapatonként egy jelentkezést adjatok le, és oda írjátok be minden csapattagnak a nevét)
    Versenyzők Valós neve: (valós nevet kell a játékban is kötelezően használni ékezetek nélkül, keresztnév-családnév formában, minimum 2, maximum 4 fő)
    Választott autó, kategória, és rajtszáma: (rajtszám választás a szabályzat alapján)
    Csapat neve:

    3. A bajnokság szabályzatát pontosan áttanulmányozta és elfogadta.



    Letöltés, telepítési sorrend (FONTOS!):


    Mod: SRS WEC 2017 v1.02 (jelszó: srswec17)

    Szükséges pályák:
    Silverstone
    LeMans
    Spa
    CotA
    Bahrain
    Mexico

    Ha fent a Mod v1.02-es verziója, valamint a 6 pálya, utána telepítsétek fel az v1.04-es rfmodot: rfmod v1.04
    Ha ez is fent van, utána lehet csatlakozni a szerverre, ahol majd letölti az 1.05-ös Updatet, ami rfm javítást, valamint pálya updateket tartalmaz.

    Festéshez Templatek: (minden autó csomagolt fájljában van egy info.txt, amiben leírtam a mentési beállításokat) Letöltés

    Ajánlott program:
    TrackMapPlugin: Letöltés
    Felhasználónév: srs
    Jelszó: nincs (üresen kell hagyni)

    Szerver: !SRS WEC 2017
    Jelszó: wec17

    HOTLAP/LIVETIMING: Link

    Facebook csoport: Link


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 01. 25. 18:19.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.040
    GT-s csapatba majd jelentkezek, jönnék.

    "Tilos feltartani a hátul lévő versenyzőt."
    Öö, WEC-ben sosincs test-test elleni csata? Ha vkivel pozicióért való csatában vagyok, nem szabad védekeznem? Értem hogy nem lehe blokkolni, meg a végtelenségig feltartani, mert nem arról szól a verseny, de kicsit sem lehet játszani a másikkal?

  3. #3
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81

  4. #4
    Nagyon jó, bár nem nagyon tudok dönteni az autókkal kapcsolatban. De maga a bajnokság nagyon jó ötlet, kiváncsi leszek mennyi nevező jön majd össze.

  5. #5
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Sziasztok!
    Igaz nem Wec 2017, hanem a Racedepartment 12 órás interlagos-i futam. Ahol Miklós Attila, Hummel Péter és jó magam vagyunk jelenleg versenyben! Jó szórakozást!
    https://www.twitch.tv/racedepartment

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  6. #6
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Meg kell hagyni: ehhez a pályához, ennyi ember (7 fő) 3 kategóriában... nagyon sovány. 4-5 kör után hagytam az egészet...

  7. #7
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Tesztfutam: 04.08 - Szombat - Spa-Francorchamps (2h)



    18:00 - Csatlakozási idő (practice mód) (60 perc)
    19:00 - Bemelegítés (2 perc)
    19.02 - Futam - 120 perc + felvezető kör + repülő rajt (4x-es időgyorsítás)

    Szervernév: !SRS WEC 2017
    Jelszó: wec17
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2017. 04. 02. 12:24.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  8. #8
    Ezek a tesztek nyíltak, vagy nevezés után lehet indulni rajtuk?

  9. #9
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Van egy fórum, ahova az SRS tagjai jelentkeznek. Én tegnap nem jelentkeztem és nem kértek meg, hogy lépjek ki. Azóta regiztem már...

  10. #10
    Csináltam egy Masters-es festést a saját LMP2 autóra. Ha más csapat is tervez indulni a kategóriában és nincs kapacitás festést gyártani, akkor átvariált színekkel lehet valami ilyen is:
    Csatolt képek Csatolt képek

  11. #11
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Jó lett Róbert! Viszont néztem az idődet, és rá kellett döbbenem, hogy még valahol van benne 8 tized, hogy utolérjelek

  12. #12
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lett Róbert! Viszont néztem az idődet, és rá kellett döbbenem, hogy még valahol van benne 8 tized, hogy utolérjelek
    Köszi, nekem sincs még kiautózva, csak most ülök benne először...

  13. #13
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Kis segítség Pongrácz Tamástól!

    "
    A moddal kapcsolatban pár információ:

    Gumik:
    S6 - leginkább időmérő edzésre alkalmas, ez a legpuhább és leggyorsabb, viszont legjobban kopó keverék.
    S7 - közepes keverék, ez már alkalmas versenyre.
    S8 - szintén közepes keverék, kevésbé melegszik illetve kopik mint az S7, pálya karakterisztikától is függ melyik a jobb választás, de mivel az Endurance verseny nagyban a gumi taktikáról is szól, így nyilván mindenki azt választ amit szeretne.
    S9 - kemény keverék, több etapot is könnyedén lehet vele teljesíteni, viszont tapadás és melegedés szempontjából ez a leggyengébb gumi, viszont LeMans-ra nagyon jó választás taktikai szempontból.

    Motor beállítás:
    A setup "General" fül alatt található az "Engine Mixture" beállítás, amit gombra kell állítani, hogy a futam során tudd állítani a fokozatot, mely 12 állást tartalmaz, az 1-es a leggyengébb, ami a "Safety Car" elnevezést kapta a menüben, míg a pályán ez a beállítás az 1/12. A 12-es a legerősebb, ami a Power_3 nevet kapta, ebben az állásban melegszik legjobban a motor, illetve legtöbb a fogyasztás, viszont itt a legnagyobb a motorerő.
    Az Engine Mixture gombra állítását a "Settings" "Controls" és azon belül a "Driving" fül alatt található Increment és Decrement Mixture néven. Mindkét gombot érdemes beállítani, hogy fel, illetve lefelé is tudjátok állítani a motorerőt.

    Festés:
    Festések beküldési határideje, Április 25.-e 20 óra. Ezután lesz egy teljes mod update a csapatok festésével, valamint a pitgroup-ok (pithelyek kiosztásával)
    A festéseket becsomagolva kérjük itt ebben a topicban feltölteni, csatolmányként hozzáadni, és a fájlt a csapat nevével és rajtszámával elnevezni.

    Versenyzők neve:
    Visszajlezést kaptunk miszerint két Tóth Gábor is volt szerveren és a Live Timing össze "mosta" a nevüket. Kérjük azokat a versenyzőket, akiknél előfordul névegyezés, hogy ezt beszéljék meg egymás között, és majd a nevezésbe is a módosított névvel adják le a jelentkezést.

    Live Racers Hotlap&Live Timing:
    Érdemes regisztrálni a LiveRacers oldalon, majd linkelni a profilunkat amennyiben már van látható mért időnk a hotlapon, illetve érdemes a csapatot is regiszrálni, ezáltal már a hotlap is meg tudja majd különböztetni az azonos nevű versenyzőket, de ettől föggetlenül a névváltozás szükséges ilyen esetekben, hiszen az rFactor2 log fájlban is keletkezhetnek ezáltal hibák.

    "

    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2017. 04. 09. 05:13.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  14. #14
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Lesz érdeklődő GT kategóriában? A Racedepartment mellett kellene egy másikban is indulni! (Valahol csak sikerül versenyeznem)

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  15. #15
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Engem érdekelne a GT kategória

  16. #16

    wec

    Sziasztok!
    Csapattársat keresek LMP1-es autohoz

  17. #17
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    114
    Sziasztok!

    Arra kérnénk minden Masters-es tagot akik indulni szeretnének a bajnokságon, hogy ITT is adjátok le a csapatjelentkezéseket, mert ITT tudjuk igazán összesíteni/átlátni a jelentkezőket.
    Az első bajnoki futam jövő szombaton lesz, viszont az időmérő már a mai nappal elkezdődik, melyre összesen 3 alkalom van meghirdetve (link), ezért is szükségszerű lenne, hogy mielőbb leadjátok a jelentkezéseket.
    Jó felkészülést!

    Üdv.
    simraceseries.com

  18. #18
    Eddig nevezett Masters-es csapatok:

    LMP1:
    -

    LMP2:
    #121 Team GTR-Masters.hu P2 #1 - Tóth Gábor, Vona Zoltán, Fülöp Róbert
    #122 Team GTR-Masters.hu P2 #2 - Varga Balázs, Miklós Attila, Hummel Péter, Varga Ákos

    GTE:
    #222 Team GTR-Masters.hu GTE #1 - Zelfel Tamás, Pfennig Kristóf, Jagodits Dávid

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.040
    Team GTR-Masters.hu GTE #1 skin - mehet?

  20. #20
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Team GTR-Masters.hu GTE #1 skin - mehet?
    Huhh ez király lett!Köszi szépen a munkádat! Részemről mehet!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #21
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Team GTR-Masters.hu GTE #1 skin - mehet?

  22. #22

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Huhh ez király lett!Köszi szépen a munkádat! Részemről mehet!
    N1

  23. #23
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Van akit még esetleg érdekelne a dolog? Szívesen beszállnék, Rfactor2-vel egész jó időim is vannak (mastes-en általában nagyon elől), fekszik nekem a játék. Leginkább a GTE kategória érdekelne, de persze felsőbb szinten is benne lennék. Tudom, hogy április 29 csak egy hét múlva lesz (és közben lesz egy rfactor2-es futam amit nem hagynék ki), de azért próba szerencse

    Ha valaki gyorsan jelenetkezik, ígérem, hogy éjjel nappal a versenyre fogok készülni (#rf2-t imádó gyökér)

    Elvileg 2 esküvő is lesz nyáron, amik hála ég nem ütköznek egyik futammal sem, de a legénybúcsúk közül egy még nem véglegesített, így az még bekavarhat
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 04. 22. 02:03.

  24. #24
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Van akit még esetleg érdekelne a dolog? Szívesen beszállnék, Rfactor2-vel egész jó időim is vannak (mastes-en általában nagyon elől), fekszik nekem a játék. Leginkább a GTE kategória érdekelne, de persze felsőbb szinten is benne lennék. Tudom, hogy április 29 csak egy hét múlva lesz (és közben lesz egy rfactor2-es futam amit nem hagynék ki), de azért próba szerencse

    Ha valaki gyorsan jelenetkezik, ígérem, hogy éjjel nappal a versenyre fogok készülni (#rf2-t imádó gyökér)

    Elvileg 2 esküvő is lesz nyáron, amik hála ég nem ütköznek egyik futammal sem, de a legénybúcsúk közül egy még nem véglegesített, így az még bekavarhat
    Hellóka!Gyere!
    #122 Team GTR-Masters.hu P2 #2 csapat keres még pilótákat!

    Utoljára módosította: Varga Ákos; 2017. 04. 22. 10:42.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  25. #25
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Hellóka!Gyere!
    #122 Team GTR-Masters.hu P2 #2 csapat keres még pilótákat!

    Nem akarnám lelombozni egyikőtöket se, de max 4 fős csapatokat lehet indítani, és annyian vagytok a csapatban. Mondjuk ettől még lehet szerintem megjelölni tartalék/beugró pilótát, de az nem ugyanaz.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •