Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (77 összesen)

Téma: AC GT3 - Shakedown Le Mans - 04.02.

  1. #26
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Kedves Versenyzők!

    19:50-kor indul a booking a ma esti Shakedownra, Le Mans-ban. A futam nyílt, nevezésre és szervertagságra sincs szükség!

    A jelszó megegyezik a prekval szerveren használttal és a futamkiírásban megtalálható. Kérlek ne felejtsétek el a RankApp legújabb verzióját feltelepíteni tesztelés céljából.

    Csatlakozásra csak a booking ideje alatt van lehetőség, aki lemarad, kimarad!

    Jó versenyzést!

    UPDATE:

    A szerver fut, lehet bookingolni!
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2017. 04. 02. 19:50.

  2. #27
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Tankolás nélkül ugye egyik kocsi sem bírja ki a teljes távot? Mclaren nekem 5.2őt fogyaszt ami 30 körre ugye 156 liter, azaz nem bírja ki. Soft is kérdés hogy meddig bírja. Elvileg itt nem kap terhelést, azaz 40-45 percnél többet kellene bírnia, mert általában ott adja fel. Szerintem akár a 60at is bírnia kellene, de volt már teszt ezzel kapcsolatban ami megmutatta, hogy a megtett táv számít igazán. Igaz, ez rég volt és azóta elvileg változott

    Látom 28 fővel lesz a shakedown, jó lenne ez a versenyre is majd szóval akit zavart a +4 fő az jelezhetné. Meg persze azt is, hogy mennyiről mennyire csökkent az fps-e. Ha 150ről 120ra az nem kifogás szerintem (nekem 35 van rajtnál)
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 04. 02. 19:53.

  3. #28
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Az 1.4.3-as verzió (ez van még fenn per pillanat):
    https://www.dropbox.com/s/1ui9u0xmr7...1.4.3.zip?dl=0

    Ez pedig a legfrissebb, amit nem próbáltam még, is most töltöttem le (1.4.8):
    https://www.dropbox.com/s/si0wteff9o...1.4.8.zip?dl=0
    köszi

  4. #29
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Tankolás nélkül ugye egyik kocsi sem bírja ki a teljes távot? Mclaren nekem 5.2őt fogyaszt ami 30 körre ugye 156 liter, azaz nem bírja ki. Soft is kérdés hogy meddig bírja. Elvileg itt nem kap terhelést, azaz 40-45 percnél többet kellene bírnia, mert általában ott adja fel. Szerintem akár a 60at is bírnia kellene, de volt már teszt ezzel kapcsolatban ami megmutatta, hogy a megtett táv számít igazán. Igaz, ez rég volt és azóta elvileg változott

    Látom 28 fővel lesz a shakedown, jó lenne ez a versenyre is majd szóval akit zavart a +4 fő az jelezhetné. Meg persze azt is, hogy mennyiről mennyire csökkent az fps-e. Ha 150ről 120ra az nem kifogás szerintem (nekem 35 van rajtnál)
    A Shakedown 17 koros lesz.

  5. #30
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A Shakedown 17 koros lesz.
    Igen, láttam Ez a rendes versenyre vonatkozott értelem szerűen. Kár hogy nem lesz meg a 28 fő, az jó fps teszt lett volna pedig

  6. #31
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, láttam Ez a rendes versenyre vonatkozott értelem szerűen. Kár hogy nem lesz meg a 28 fő, az jó fps teszt lett volna pedig
    Igen, ezt en is sajnalom. De az eles futam is jo teszt lesz majd.

  7. #32
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Végül is kibírja a médium..., mondjuk 90 lityi egy kicsit sok volt a mergába

  8. #33
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezt en is sajnalom. De az eles futam is jo teszt lesz majd.
    Még jó hogy a köv hét végi futamon már az új gépen leszek, mert iszonyatosan szaggatott az elején. Le is álltam és elengedtem mindenkit. Aztán mikor mindenki elment, azt hittem hogy a szaggatás is megszűnik, de egy 2 tizedes beakadás miatt a falban kötöttem ki

    Azért jó szórakozás volt, a gumikról is átfogó képet sikerült kapni

    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Végül is kibírja a médium..., mondjuk 90 lityi egy kicsit sok volt a mergába
    Miért ne bírná? Ez 70 perc volt, van aki 90et megy rajta versenyeken. Viszont kétlem hogy 120 percet is kibír, a kemény az lehet

  9. #34
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    a gumikról is átfogó képet sikerült kapni
    Ezt kifejtenéd bővebben?

  10. #35
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Durva, hogy ki hogy veszi a célegyenes előtti sikánt. Értem én hogy két kerékkel a fehér vonalon belül marad, de amikor a kerékvető a két kerék kötött van az milyen már? gyakorlatilag egyenesen átmenni rajta??
    Ketten is megelőztek így - a sikán közepén. WTF?

    A versenyt sajnos nem sikerült befejeznem, még a tervezett boxkiállás előtt totálkáros lett a porsche

    replay nézés után szerk: nem, nem maradtak a pályán, simán levágták a sikánt, úgy hogy az autó teljes terjedelmével a pályán kívül volt.
    Utoljára módosította: zrubi; 2017. 04. 02. 22:30.

  11. #36
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Még jó hogy a köv hét végi futamon már az új gépen leszek, mert iszonyatosan szaggatott az elején.
    Pedig "csak" 24-en voltunk.

  12. #37
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Végül is kibírja a médium..., mondjuk 90 lityi egy kicsit sok volt a mergába
    Nekem is kibírta és az utolsó körben még az elején PB-s időm volt, amíg el nem dobtam

    Valószínűleg hard-on kibírná a Porsche a teljes távot is, de mivel úgyis kell tankolni, nem igazán látom értelmét.
    Nekem egyébként elment a 911-es 4l-el körönként. Ez már kezd gyanús lenni, mert Sepang-ban is 1,6-al mentem, míg mások 1,8l-t fogyasztottak körönként. Rosszul van beállítva a gázbowdenem?

  13. #38
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Még jó hogy a köv hét végi futamon már az új gépen leszek, mert iszonyatosan szaggatott az elején. Le is álltam és elengedtem mindenkit. Aztán mikor mindenki elment, azt hittem hogy a szaggatás is megszűnik, de egy 2 tizedes beakadás miatt a falban kötöttem ki
    Nekem fps-ileg az első pálya, aminél nem megy le a rajtnál 20-30 ra (ami miatt stutterol, mint a rossebb a vsync miatt).

  14. #39
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A ma esti futamon kiprobáljuk a vágásellenőrzést a RankApp segítségével.Kérek mindenkit, hogy telepítse fel a legújabb 23-as verziót amit itt talál meg, a telepítési leírással együtt:

    Szeretnénk megkérni mindenkit, hogy a visszajelzéseivel segítsen minket. A következő kérdésekre keressük a választ:

    Mennyire jól kezeli a vágásokat? Túl engedékeny? Túl szigorú?

    Mikor kapjátok meg a Lassits! feliratot és mikor tűnik el?


    És persye bármi egyéb, amit szeretnétek megosztani velünk.

    Köszönjük!
    Egyetlen egyszer csúsztam ki az ívről - ahol egyébként a gyári vágáskezelés is azonnal elveszi a kört - bevillant valami nagy piros.
    De mivel nekem ez a képernyő legszélén van, így csak ennyit észleltem, utána már semmit nem láttam az app-on.

    Amikor bénaságból mentem le a pályáról egyszer sem mondta hogy ejnye-bejnye.

  15. #40
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

  16. #41
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Egyetlen egyszer csúsztam ki az ívről - ahol egyébként a gyári vágáskezelés is azonnal elveszi a kört - bevillant valami nagy piros.
    De mivel nekem ez a képernyő legszélén van, így csak ennyit észleltem, utána már semmit nem láttam az app-on.

    Amikor bénaságból mentem le a pályáról egyszer sem mondta hogy ejnye-bejnye.
    Pont igy kell, hogy mukodjon. Csak felvillan a piros, egyelore ennyi. Koszi a visszajelzest.

  17. #42
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg rfex1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt kifejtenéd bővebben?
    Ha már ilyen szépen kértél. Nekem 13 kört bírt a lágy, a 14.ben lement volna nullára a bal hátsó, de már a 12.ben szenvedtem rajta. A cél ugye a 15 kör lenne, a versenytáv fele, talán el is érhető óvatosabb gyorsítással és setupolással, de nem hiszem hogy megéri. Mellesleg a 13 kör az 53 perc körül van, szóval jóval többet kibír, mint a gumit használó pályákon. Ráadásul itt nagyobb távot is teszünk meg, azaz most már nem távolságfüggő a gumi, kijavították a hibát

    Versenyen is be volt kapcsolva a vágás progi? Mert kvalin nekem ugyan úgy működött nekem mint eddig, pedig feltettem az új rank appot.

    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig "csak" 24-en voltunk.
    Nem az FPS-el volt probléma, hanem azzal, hogy néha egy egy frame volt hogy 2-3 tizedmásodpercig tartott. Valószínű vrammal kapcsolatos probléma, 1 giga kevés neki. Gondolom ahogy folyamatosan ki be tölti az egyes autók textúráját akkor akad meg. Minimum 1.5 GB vram kell neki vagy lehet hogy még az is kevés
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 04. 02. 22:31.

  18. #43
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    én teszteglettem keményen az appot
    lassíts feliratot azt hiszem egyszer láttam flvillanni...el is tűnt egyből...
    kb ugyanott jelezget ahol a gyári , de valahol szigorúbb...
    brutálisakat lehet szélesíteni vágni még így is...
    ha leterelnek a poros részre az egyenesekben akkor is kapjuk a pirosat ...
    illetve mintha a pálya vége fele az egyik kanyarnál bejelez a pályán belül is...


    ez nem az apphoz kapcsolódik , de azért láttam érdekes dolgokat...:
    konkrétan kihagytak előttem pár kanyart és meglógtak pár másodperccel a "szervízúton"

    valaki lökhetne egy mclaren setupot , mert szerintem valami nem jó nálam , mert a porschek is megesznek egyenesben, de a többi meki is

    ja és rekordalacsony fps van nálam ezen a pályán...illetve akadozik is néha
    rx480 8gb és i5 4,4 ghz mellett...

  19. #44
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Pont igy kell, hogy mukodjon. Csak felvillan a piros, egyelore ennyi. Koszi a visszajelzest.
    Replay-ban is működik? vagy csak élőben, ahogy az appok nagy része?

  20. #45
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már ilyen szépen kértél. Nekem 13 kört bírt a lágy, a 14.ben lement volna nullára a bal hátsó, de már a 12.ben szenvedtem rajta. A cél ugye a 15 kör lenne, a versenytáv fele, talán el is érhető óvatosabb gyorsítással és setupolással, de nem hiszem hogy megéri. Mellesleg a 13 kör az 53 perc körül van, szóval jóval többet kibír, mint a gumit használó pályákon. Ráadásul itt nagyobb távot is teszünk meg, azaz most már nem távolságfüggő a gumi, kijavították a hibát
    Köszönöm! Azthittem, hogy sokkal többet fog bírni a lágy.

  21. #46
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Nekem állandó 59-60 FPS-t mutatott a pályán mindenhol a grafikus, a rajtnál sem volt kevesebb! Soft gumikkal kezdtem, ami nagyon jól tapadt, még a 12. körben is fogtam az íveket, 13-14 már elfogytak, szerintem a vezetési stílus sokban befolyásolta az életidejét, ez jó teszt volt számomra majd az éles versenyre! Ami az üzemanyagot illeti 4 liter/kör evett a Ferrari lovacska, egy kis setup finomítással szerintem hozom a középmezőnyt.
    Fair Play és versenyszellem!

  22. #47
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Azt nem lehet app-pal számolni, hogy kinek mennyi kontaktja van adott futamon?

  23. #48
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem lehet app-pal számolni, hogy kinek mennyi kontaktja van adott futamon?
    Ezt a jatek alapbol logolja. Miert?

  24. #49
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Replay-ban is működik? vagy csak élőben, ahogy az appok nagy része?
    Csak eloben mukodik jol.

  25. #50
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése

    ja és rekordalacsony fps van nálam ezen a pályán...illetve akadozik is néha
    rx480 8gb és i5 4,4 ghz mellett...
    Ezt én is észrevettem. Biztos nincs köze hozzá(vagy kitudja), de én a frissítés után vettem észre,h nagyon leesett az fps, pedig nem is állítottam a beállításokon.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •