Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (186 összesen)
  1. #101
    Idézet Eredetileg kovdav15 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, akit felkentem a falra a célegyenes ráfordítónál. Sajnos beszaggatott a gépem és mire helyre jött már csusztam keresztbe. (bár szerintem volt vmi hiba a pályával mert vissza vissza térő problémám volt, így kis is léptem hogy ne veszélyeztessek másokat)
    Ugyanez volt nálam is. Nagyon sokszor 99% feletti CPU terhelést mutatott és akkor egy pillanatra megakadt a kép. Gondolkodtam hogy kilépek, de nem nagyon villogott senki, úgyhogy remélem nem ugráltam a pályán.

    Grat Zelfi! Jó kis csata volt a végén!

  2. #102
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Messze a legrosszabb versenyem volt, de a fék gyakorlásának kiváló. (legalábbis rájöttem, hogy ennél jóval erősebbre kell beállítanom) Kvalin fél óra alatt egy időt sem tudtam össze tenni, de az utolsó 10 körben már csak 1 nagyobb hibám volt, előtte körönként 1
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 04. 09. 23:24.

  3. #103

  4. #104
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanez volt nálam is. Nagyon sokszor 99% feletti CPU terhelést mutatott és akkor egy pillanatra megakadt a kép. Gondolkodtam hogy kilépek, de nem nagyon villogott senki, úgyhogy remélem nem ugráltam a pályán.

    Grat Zelfi! Jó kis csata volt a végén!
    Nekem is ez volt sajnos.

  5. #105
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Kormányon a D-paddal menet közben tudod állítani a stratégiát a gyári pitconfiggal
    1. vezetés közben igen izgalmas móka.
    2. Basszák meg a k*b*szott D-padot. Mi a f*sz az, hogy minden szart nekem kell kitalálni hol legyen, de a D-pad-ot persze semmire nem lehet használni - csak ha külön meppelsz rájuk billentyűket 3rd party appal. Én mondjuk azzal nézek oldalra és hátra.
    Erre most meg a nyomorult pit menüt meg rádrótozzák a D-pad ra, megváltoztathatatlanul. (Ha mégis át lehet állítani érdekel hogyan)

    + még ráadásul nem lehet ám X liter-ig feltölteni azt a nyomi tankot, csak beletölteni előre kitalált X litert mindig. Így minden BOX után egyre több fölös benyával lettem nehezebb. a Pit konfig 5x jobb volt mint ez a gyári béta állapotú tákolmány.

    Igen, engem is fölbaszott az új pit stratégia. - de egy sör után jobb lesz

  6. #106
    Nekem nincs D-padom, de a nyilakkal a billentyűzeten lehet állítani a gyári pit bizbaszt. Nekem nem volt vele gondom.A versenyről így hirtelen csak annyit tudok mondani, hogy:...ez durva volt...Nagyon elfáradtam. Volt pár csatám, de többször hibáztam sajna, így veszítettem pár pozíciót, de a végeredménnyel úgyahogy elégedett vagyok.Utolsó pár körre még utólért Csorosz Laci, mit ne mondjak nem volt semmi 1-másfél kör amíg lerendeztük, hogy ő lesz a 17. föleg hogy gumi szerintem már egyikőnknek sem volt sok.Mégegyszer bocs a kis pöccért, szerencsére nem lett belöle semmi.

  7. #107
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Hát, érdekes és tanulságos verseny volt.

    a 15°C -os prequal után igen mókás volt a 27 fokos levegő a versenyen.
    A Porsche így már határra járatta a Soft-ot, ennek ellenére bevállaltam a 2 kiállsá, Soft gumikon stratégiát.
    Hát nem jött be

    A 10 kört éppen csak kibírta, de az utolsót már piros hátsókon kellett megtenni. Egy kiforgás, és szét is égettem a gumit, persze a mindig a sok kanyar előtt, nehogy le tudjon hűlni

    A szerencsétlen gyári pit megoldás miatt ráadásul minden BOX után vagy 10L-rel több fölös benya volt a kocsiban, így a 2 kiállást jól meg is szívtam.

    Persze ha nem forgok ki minden "harmadban" 1x, az is sokat segített volna

  8. #108
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    1. vezetés közben igen izgalmas móka.
    2. Basszák meg a k*b*szott D-padot. Mi a f*sz az, hogy minden szart nekem kell kitalálni hol legyen, de a D-pad-ot persze semmire nem lehet használni - csak ha külön meppelsz rájuk billentyűket 3rd party appal. Én mondjuk azzal nézek oldalra és hátra.
    Erre most meg a nyomorult pit menüt meg rádrótozzák a D-pad ra, megváltoztathatatlanul. (Ha mégis át lehet állítani érdekel hogyan)

    + még ráadásul nem lehet ám X liter-ig feltölteni azt a nyomi tankot, csak beletölteni előre kitalált X litert mindig. Így minden BOX után egyre több fölös benyával lettem nehezebb. a Pit konfig 5x jobb volt mint ez a gyári béta állapotú tákolmány.

    Igen, engem is fölbaszott az új pit stratégia. - de egy sör után jobb lesz
    Valamelyik iniben biztos át lehet mappolni. A benzint is ugyan úgy lehet állítani, csak a folyamatos nyomásra nem csinál semmit, az az egyetlen gond vele, egyenként tudod nyomkodva a litereket állítani. Szerintem sokkal jobb mint a pit konfig volt, csak nem ártott volna ha kipróbálod futam előtt

    Én például 3szor voltam boxban, tökéletesen működött minden alkalommal

  9. #109
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ez volt sajnos.
    .
    Akkor mért kell erőltetni 26 főt a szerverre, ha tudjuk hogy a pálya fps zabáló??????

  10. #110
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    hát ez jó hosszú volt
    rengeteg emberrel csatáztam nagyon jókat...nagyon érdekes volt a teljesen eltérő kaarkterű autók ellen harcolni...
    mondjuk az fps lagok nem nagyon segítettek ebben...
    Tömöl Tomitól elnézést ...Zelfihez én értem hozzá és úgy rakott ki a pályáról

  11. #111
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nincs D-padom, de a nyilakkal a billentyűzeten lehet állítani a gyári pit bizbaszt. Nekem nem volt vele gondom.A versenyről így hirtelen csak annyit tudok mondani, hogy:...ez durva volt...Nagyon elfáradtam. Volt pár csatám, de többször hibáztam sajna, így veszítettem pár pozíciót, de a végeredménnyel úgyahogy elégedett vagyok.Utolsó pár körre még utólért Csorosz Laci, mit ne mondjak nem volt semmi 1-másfél kör amíg lerendeztük, hogy ő lesz a 17. föleg hogy gumi szerintem már egyikőnknek sem volt sok.Mégegyszer bocs a kis pöccért, szerencsére nem lett belöle semmi.
    .
    Semmi gond, ennyi mindig benne van Köszi az izgalmas hajrát. Élvezetes volt.

  12. #112
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Akkor mért kell erőltetni 26 főt a szerverre, ha tudjuk hogy a pálya fps zabáló??????
    Ha nem probaljuk ki, sosem derul ki. Az akadason kivul teljesen rendben volt, azt meg nem tudhattuk elore. Remelem a gyari palyakon rendben lesz. Persze az lenne a tuti, ha mar shakedownra osszejonnenk 26-an es akkor nem az eles futamon derulne ki.

  13. #113
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Árulja már el valaki miért kell belenyúlni a hőmérsékletbe állandóan?Szabi ránéznél a szerverbeállításokra hogy lehet fixálni a hőmérsékletet?Jaaa és érdekes módon nem emelkedett a hőmérséklet a két óra alatt semmit.
    Így abszolút nem működött a setup nálam,ráadásul meg lett beszélve hogy nem fog változni a futamon.
    Rajtbalesethez csak gratulálni tudok!2 órás versenyen elakarjuk dönteni az első kanyarban a verseny végkimenetelét?
    Nálam lagg nem volt.Szinte végig sérült autóval kellett mennem és ez meglátszott a köridejeimen is .Box szépen működött.
    Jó lenne a következő futamra összeszedni magunkat szervezésügyileg,büntetések kihirdetése és az ígért szerver beállításokkal.
    Tömöl Tomitól óriási bocsánat!Sajnos megtoltak hátúlról és neked forogtam,nem tehettem róla.
    Nagy Lacinak,Gombos Gerinek hatalmas gratula!Nagyon szépen mentetek,volt egy két jó pillanat veletek.
    Mihálszki Csabival az utolsó 2-3 kör nagyon frankó volt!Szépen előzgettük egymást ide-oda.A végén már azt sem tudtam hogyan védjem a poziciómat.Gumik azn utolsó két körben 0 értéken voltak mind a négy keréken.
    Mellékesen kérdezném csak,hogy Piski Úr büntetését nem hirdettétek ki de ő azt nyilatkozta hogy BUÁ-t kapott érte.Ezt le töltötte?Ha igen akkor nagyot ment és gratulálok neki!Ha nem akkor miért nem?Azért a BMW-nek eléggé feküdt ez a 35 fokos aszfalt.
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2017. 04. 10. 08:16.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #114
    Na igen ez a hőm. engem is felhúzott. Rengeteget gyakoroltam, és már teljesen megszoktam, hogy visszahűl a gumi az egyenesekben. Erre most volt olyan kanyar ahol már túlmelegítettem őket ha nagyon nyomtam. (persze a régiek könnyebben tudtak alkalmazkodni, de pl nekem kész kínszenvedés volt mire kezdtem ráérezni. Főleg úgy h teljesen alulkormányzott lett az autóm)

  15. #115
    Bocs srácok, de nem értem mi a probléma a hőmérséklettel.
    Ha lenne lehetőség a programban, olyan változó időjárást állítanék be mint a huzat. Akár ESŐVEL!
    Nagyon sajnálom, hogy az AC ezt nem tudja, és nagyon remélem, hogy egyszer képes lesz rá!
    Régebben, még pl. race07-ben be lett vezetve a változó időjárás, és szerintem szuper volt. elkezdtük napos időben a futamot, aztán jöttek a felhők és vagy lett eső vagy nem. vagy esőben indultunk, felszáradt a pálya. vagy végig jó idő volt. de az is mókás, mikor elkezd csepegni, aztán nem lesz belőle semmi. szerintem ez tök jó dolog.
    itt csak a pályahőmérséklet változott, ne essünk már pánikba tőle

  16. #116
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs srácok, de nem értem mi a probléma a hőmérséklettel.
    Ha lenne lehetőség a programban, olyan változó időjárást állítanék be mint a huzat. Akár ESŐVEL!
    Nagyon sajnálom, hogy az AC ezt nem tudja, és nagyon remélem, hogy egyszer képes lesz rá!
    Régebben, még pl. race07-ben be lett vezetve a változó időjárás, és szerintem szuper volt. elkezdtük napos időben a futamot, aztán jöttek a felhők és vagy lett eső vagy nem. vagy esőben indultunk, felszáradt a pálya. vagy végig jó idő volt. de az is mókás, mikor elkezd csepegni, aztán nem lesz belőle semmi. szerintem ez tök jó dolog.
    itt csak a pályahőmérséklet változott, ne essünk már pánikba tőle
    Nem is tudnek veled jobban egyeterteni. Az autoversenyzes a valtozo korulmenyekrol es az alkalmazkodasrol is szol. Nem laborkorulmenyek kozott versenyzunk.

  17. #117
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs srácok, de nem értem mi a probléma a hőmérséklettel.
    Ha lenne lehetőség a programban, olyan változó időjárást állítanék be mint a huzat. Akár ESŐVEL!
    Nagyon sajnálom, hogy az AC ezt nem tudja, és nagyon remélem, hogy egyszer képes lesz rá!
    Régebben, még pl. race07-ben be lett vezetve a változó időjárás, és szerintem szuper volt. elkezdtük napos időben a futamot, aztán jöttek a felhők és vagy lett eső vagy nem. vagy esőben indultunk, felszáradt a pálya. vagy végig jó idő volt. de az is mókás, mikor elkezd csepegni, aztán nem lesz belőle semmi. szerintem ez tök jó dolog.
    itt csak a pályahőmérséklet változott, ne essünk már pánikba tőle
    Csak itt pont arról volt szó hogy nem fog változni és erre készültünk ahogy az előző futamig is!Ez a lényege!Ha azt mondják hogy bármi lehet akkor oké de az már egy másik eset.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #118
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs srácok, de nem értem mi a probléma a hőmérséklettel.
    Ha lenne lehetőség a programban, olyan változó időjárást állítanék be mint a huzat. Akár ESŐVEL!
    Nagyon sajnálom, hogy az AC ezt nem tudja, és nagyon remélem, hogy egyszer képes lesz rá!
    Régebben, még pl. race07-ben be lett vezetve a változó időjárás, és szerintem szuper volt. elkezdtük napos időben a futamot, aztán jöttek a felhők és vagy lett eső vagy nem. vagy esőben indultunk, felszáradt a pálya. vagy végig jó idő volt. de az is mókás, mikor elkezd csepegni, aztán nem lesz belőle semmi. szerintem ez tök jó dolog.
    itt csak a pályahőmérséklet változott, ne essünk már pánikba tőle
    Nem lenne azzal gond, ha fel lehetne rá készülni fejben, hogy változhat. Esetleg kitesztelhetném magamnak h milyen a kocsi a hidegebb és milyen ha melegebb van. De úgy h ez felkészületlenül a versenyen ér és 1,5 mp-vel lassabb leszek (amiben persze az én gyengeségem is benne van h nem tudtam hirtelen alkalmazkodni) az eléggé el tudja venni az ember kedvét.
    De még egyszer mondom nekem is bejönne ez a kis változatosság csak akkor legyen így kiírva a futam és fel tudok rá készülni.

  19. #119
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Csak itt pont arról volt szó hogy nem fog változni és erre készültünk ahogy az előző futamig is!Ez a lényege!Ha azt mondják hogy bármi lehet akkor oké de az már egy másik eset.
    Jo, akkor en most mondom. Barmi elofordulhat mert ez egy szoftver es mint ilyen vannak hibai. Bug, problema, valtozas mindig lehet. Amig ez mindenkit erint, addig csak a kihivas nagyobb, de fair a verseny.

    A shakedownon is melegebb volt, jeleztetek. Utana 10x inditottam el a szervert teszteles celjabol es 10x volt rendben a homerseklet. Vasarnap pedig megint nem.

  20. #120
    emlékeim szerint nem mondták a szervezők, hogy a futam prekval körülményeknek megfelelően lesz.
    valami olyasmi lett mondva, hogy beállítanak valamilyen hőmérsékletet, és még ott is van pár fok randomitás.
    amúgy a shakedown is melegebb pályán volt (bár ez ugye nem bizonyított, mert volt akinek 25, volt akinek 35 fokról van emléke ), tesztelni meg offline is lehet a különböző körülményeket, a prekval elsősorban prekval.
    meg hát mindenki ugyanolyan körülmények között ment.
    lehet nálam van a hiba, de a porsche tök ugyanúgy viselkedett futamon, mint a 25 fokos pályán, se az autó viselkedésében, sem a gumikezelésben nem vettem észre különbséget.
    ne értsetek félre, nem beszólni akartam, csak ahogy írtam, az én véleményem szerint a teljesen változó időjárás lenne a legjobb, ha az nincs, legalább ennyi változatosság legyen.

  21. #121
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Csak itt pont arról volt szó hogy nem fog változni és erre készültünk ahogy az előző futamig is!Ez a lényege!Ha azt mondják hogy bármi lehet akkor oké de az már egy másik eset.
    .
    Én nem igy emlékszem. a változás benne van, de nem igy ,ahogy a szerver lett beállitva. ott valami nagyon ell lett állitva sztem,és ez a 15 fok levegő és 42 fok pálya hőfok azért eléggé unreal...

  22. #122
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Valami random netes generátorral 15 és 40 fok között egy számot kell generáltatni verseny előtt és kész, ne legyen fix szerintem se. Pont hogy kifejezetten örülünk páran annak, hogy Rfactorban van teljesen random időjárás esőtől a dög melegig. Mindenki láthatta hogy melegebb van, chatben is említve lett, hogy a gumik jobban fognak kopni

  23. #123
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Tömöl Tomitól óriási bocsánat!Sajnos megtoltak hátúlról és neked forogtam,nem tehettem róla.
    Semmi probléma, te is csak áldozat voltál a dologban. Igazából Lacit nem értettem, hogy miért pöcköl meg valakit kigyorsításon?
    Nem emlékszem, mikor kellett feladnom versenyt, de most kellett sajnos. Szegény lambo-t úgy odakented a falra a böhöm nagy nissannal, hogy esélytelen volt körbemennem, főleg hogy ez a 4 perces pályának pont a célegyenesében történt...

  24. #124
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Kormányon a D-paddal menet közben tudod állítani a stratégiát a gyári pitconfiggal
    Sajnos ez már nekem is csak lefekvéskor jutott eszembe, hogy óbasszameg...

  25. #125
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    A rajt elég durva volt egy 2 órás versenyhez képest
    Sinka Dani végignyomtad Oculusszal?

Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •