Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8
Találatok: 176 - 186 (186 összesen)
  1. #176
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ha megnézed nincs összesített büntetés kiírva, mert amit kapkodva két munka között összevadásztam, az nem jó úgy.
    Azt lehetne kérni, hogy ilyen esetben írjátok oda ha még nem hivatalos? Mert ha ezt tudtam volna, biztosan nem most töltöm le a BUÁ-mat.

  2. #177
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Azt lehetne kérni, hogy ilyen esetben írjátok oda ha még nem hivatalos? Mert ha ezt tudtam volna, biztosan nem most töltöm le a BUÁ-mat.
    Ez nem olyan mint a prosztata vizsgálat, ezen jobb túlesni mihamarabb

  3. #178
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem olyan mint a prosztata vizsgálat, ezen jobb túlesni mihamarabb
    Ez a pálya végre feküdt a Nissannak is és nekem is, és ki tudja mikor lesz ilyen újra :-)

  4. #179
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291

    Verseny összefoglaló + pici Tech gondolatok

    Sziasztok!

    Kicsit sűrűek lettek a napjaim a verseny óta. Új meló helyen kezdtem, mint fejlesztő, és próbálom felvenni a lépést, ami most egy rövid ideig tuti minden időmet elfogja vinni. Napközben olvasni is alig marad erőm a fórumot, nem pedig hozzászólni. Nah de, előbb a verseny! (Készítek egy vidit amúgy, a vágással az előbb végeztem, el is indítottam a renderelést, és fel is fogom tölteni Sokan szerepelni fogtok benne, mert sokatokkal találkoztam a pályán)

    A hőmérséklet engem is meglepett. Viszont sok féle körülmény között kipróbáltam a kocsit előtte offline, úgy hogy nem estem nagyon kétségbe. Viszont, kb mindenkivel ellentétben, az időmérő első 20 percét arra használtam fel, hogy kipróbáljam milyen a setup megtankolva. Ennek függvényében gyorsan belenyúltam. Mivel komoly alulkormányzottság volt, ezért lágyabb első stabpálcát választottam, és letoltam 0-ra a szárnyamat.
    Ezek után, próbáltam 2 körből összerakni egy jó Qualy kört. A personal TOP-omnak, a szektor idők alapján, már 1 hétvégével korábban 4.00.9 körül kellett volna járni, viszont csoda volt, hogy 1 másodpercen belülre tudtam jönni ehhez a körhöz. Nem tudtam tökéletesen összerakni. A 12. rajtkocka volt az enyém, és tudtam, hogy nem fogok tudni túl jól rajtolni, viszont ami itt következett arra nem számítottam.

    Furcsálltam már korábban is, hogy ezen a pályán egymás seggébe érnek a kocsik. Ez a valóságban nem így van, és valahogy éreztem, hogy nem lesz jó vége. Beragadtam. Amint érzékeltem ezt, kihúzódtam jobbra valamelyest, hogy tudjanak menni a mögöttem jövők. Majd egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy 2-3 sorral előttem gumifüst, és keresztbe álló autó seggek jelennek meg. Satufék, és megállva a pályán, épp nem vertem telibe senkit magam előtt. Mögöttem is észnél voltak szerencsére. Viszont ott álltunk pályán egy pillanatig, mert nem volt hova menni. (Egy évnek tűnt...)
    Majd ahogy szétgurultak a kocsik, usgyi a többiek után.

    A Dunlop sikánokból kifele, újabb autók álltak szerte széjjel a pályán. A rajt után valahova a 20. hely környékére estem vissza, de mire kiértünk a Mulsanne egyenesbe, már valahol a 16. hely környékén autóztam, és jött a NISMO POWER ráadásnak 0-s szárny, magasabbra tolt 6. fokozat. 13. helyen fordultam a 2. körre. Nem kérdeztem, és nem gondolkodtam egy helyzetben sem. Azonnal menni kellett, ha volt hely.

    Sokat készültem a futamra, és a Soft gumival megtanultam úgy venni a hátsó szektort, hogy ne koptassam fossá őket. 3-4 tizedet szinte minden körben benn hagytam az utolsó szektorban. Így kényelmesen tudtam végig csinálni rajtuk a versenyt. Folyamatosan 4.02 alatt tudtam autózni eleinte, viszont a box kiállás előtt is 4.03.9-4.04.0 kijött. Ami azt jelentette, hogy egy friss Medium keverékre még mindig rávertem.

    A verseny folyamán volt olyan, hogy 4 embert előztem meg 1 körön. Egészen addig amíg fel nem értem a 4. helyre. Előttem kimentek a boxba, és a 3. majd a 2. majd később már az 1. helyen autóztam (igaz csak 1 kört).
    Sinka Dani jött mögöttem, valamiben hasonló taktikával. Az első etapban lassabb volt mint én valamivel, mindig tudtam válaszolni a köreire.
    1 körrel előbb jött ki a boxba mint én, amivel friss gumin egy bolyba sikerült visszakerülnie. Utána pár kör alatt le tudta dolgozni ezt a távolságot, és innentől szinte végig ugyanolyan időket autóztunk.
    (Nagyon kellett nyomnom sokszor, hogy ne tudj közelebb jönni Dani! Nagyon élveztem! )

    Aztán egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy Dávid, és a Lambó (talán 2 kiállásos taktikán) szörnyen közeledik ránk, a 4. helyen. Körönként 1-2 másodperc között tudott hozni rajtunk. Ekkora Dani olyan 4-5 másodperc között volt tőlem, és én a 2. helyen autóztam. Az első Mulsanne sikán után minden körben számolgattam, hogy ha Danival nem harcolnának, kb mikor érhetne utol engem. Ebben az esetben, kb az utolsó kör, utolsó szektora jött ki mindig megfejtésként.
    Mivel volt még tartalék a gumiban, kicsit megpróbáltam jobban nyomni a kanyargós részen. Viszont ez azt hozta magával, hogy kétszer is hibáztam.
    Szerencsére Dani és Dávid csatája, pont annyit lassított rajtuk, hogy még így is gyorsabb tudtam náluk lenni mindkettő körben. Így Dávid, habár rendesen tolnom kellett a végig, az utolsó utáni körben tudott volna csak igazán utolérni.

    Nem semmi futam volt, rengeteg előzéssel, és sose gondoltam volna, hogy a 12. helyről, akár a dobogó is elérhető lett volna.

    TECH:
    Nem tudom ki milyen gépet használ, viszont nekem meg kellett lepődnöm. A mindenki által, az egész világon, össze-vissza ekézett, és szutykolt FX AMD (8320) mindenféle overclock nélkül, gyönyörűen max 60%-os terhelésen futott végig a futamon. Egy 1060GTX, és 8GB DDR3-2100Mhz Ram van mellette, és igaz, hogy a 80-110FPS helyett 55 volt. Viszont az olyan atomstabilan, hogy el sem moccant onnan a rajt alatt sem. Később ahogy tisztul a pálya visszaállt a normál helyzet. A GPU végig 100%-os terhelésen, 100% TDP-vel futott, szóval egyszer sem volt bottleneck. Többen írtátok a laggot. Kíváncsi lennék azért, hogy mi kukázta be magát olyankor. Mert ezeket az FX procikat mindenhol lenézik a toszba, viszont én egyre jobban úgy gondolom, hogy nem olyan fekete-fehér ez, mint ahogy be van állítva.


    (VIDEO: amint sikerült feltöltenem, rakom ki )
    Utoljára módosította: HunterTaylor; 2017. 04. 11. 23:05.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  5. #180
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem semmi futam volt, rengeteg előzéssel, és sose gondoltam volna, hogy a 12. helyről, akár a dobogó is elérhető lett volna.
    Gratulálok, eszméletlen nagyot mentél. Nem is nagyon találok rá szavakat :-D

  6. #181
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok, eszméletlen nagyot mentél. Nem is nagyon találok rá szavakat :-D
    Köszi amúgy van egy elírás: 4.02 alatt, az nem 4.02 alatt akar lenni, hanem 4.02 körül inkább

    Amúgy így 15 secre bejönni a második helyen nekem felér egy győzelemmel kb Ahogy néztem a különbségeket, Tamás alig volt gyorsabb, amikor egyáltalán gyorsabb volt.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  7. #182
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291


    Felment éjszaka a videó is!
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  8. #183
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése


    Felment éjszaka a videó is!
    19:00 perctől jót csatáztunk...nem adtam olyan könnyen magam a lambokban meg a nissanokban volt valami DRS?

  9. #184
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    19:00 perctől jót csatáztunk...nem adtam olyan könnyen magam a lambokban meg a nissanokban volt valami DRS?
    Csak követik a Clarkson elvet
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  10. #185
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ez az egész annyira hasonlít a mi rajtbalesetünkhöz...éppeg összeért a kocsivég.



    32:49

  11. #186
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az egész annyira hasonlít a mi rajtbalesetünkhöz...éppeg összeért a kocsivég.



    32:49
    Ez kemeny. Az anyagi kar jelentos

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •