Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (81 összesen)
  1. #51
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Hátha 10 perc múlva jó lesz!
    Az a baj, hogy ezt már 18 óra óta mondogatom. A két hetes "szabadulásod" szerintem jó lesz, jövő héten biztos nem pótoljuk.

  2. #52
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az lesz, viszont olyan pályát raknák be ami sokaknak megvan és nincs a naptárba. Mondjuk Nürburgring
    Már megy is, összeeresztettük a 2015 és 2016-os autókat, lehet összehasonlítani: GTR-Masters.hu - WTCC2016
    Na ezért már érdemes beülni a cockpitba

  3. #53
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy ezt már 18 óra óta mondogatom. A két hetes "szabadulásod" szerintem jó lesz, jövő héten biztos nem pótoljuk.
    Ennél kiélezettebb, az plusz egy szerda!
    Dehát, nyilván nem lehet mit tenni! Csak itt dühöngök itt magamban, rohanok, hogy ideérjek, stb. Hamar megnyugszom!

  4. #54
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Ennél kiélezettebb, az plusz egy szerda!
    Dehát, nyilván nem lehet mit tenni! Csak itt dühöngök itt magamban, rohanok, hogy ideérjek, stb. Hamar megnyugszom!
    Gyere a nyílt szerverre feszültséget levezetni

  5. #55
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Zolder????Tudjátok abban van a "Zelfel-chikan"!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #56
    ifj. Leéb István Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 18.
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    26
    Ennek azért most örülök egy picit. Már az Indianapolisi futamot is mostoha körülmények között egy hűtőkamion hátuljában abszolváltam, és most sem lett volna más lehetőségem, csak most hoztam a monitort is, mert a 15-ös laptopon alig látni valamit.

  7. #57
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Kedves Versenyzők!

    Az elmaradt Sonoma-i futamot 2017.04.19-én pótoljuk! Az eredetileg ekkorra tervezett Bathurst-i futamot a szezon végére tettük át 2017.06.14-re.
    A prequal újra nyitott, lehet újra körözni

  8. #58
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A 2016-os autók beugrottak játszani egyet a 2015-ös barátaikhoz Sonomába Itt is lehet próbálgatni, tesztelgetni a változásokat, melyekről a tapasztalatokat kíváncsian várjuk
    Nevezést ne adjatok le a futamra 2016-os autóval, mert azt elfogadni nem tudjuk!

  9. #59
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A 2016-os autók beugrottak játszani egyet a 2015-ös barátaikhoz Sonomába Itt is lehet próbálgatni, tesztelgetni a változásokat, melyekről a tapasztalatokat kíváncsian várjuk
    Nevezést ne adjatok le a futamra 2016-os autóval, mert azt elfogadni nem tudjuk!
    Meg is néztem mit tud a Honda Első és középső szektorban lassabb, utolsóban viszont picit gyorsabb az erősebb fékek miatt. 15-össel nem tudtam 30,0-t menni az utolsó szektorban (és a 16-ossal még kicsit le is csúsztam az utolsó kanyarban ). Top szektorok a 16-al: 22,5 ; 45,7 ; 30,0. A 15-öt nem árulom el
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  10. #60
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Meg is néztem mit tud a Honda Első és középső szektorban lassabb, utolsóban viszont picit gyorsabb az erősebb fékek miatt. 15-össel nem tudtam 30,0-t menni az utolsó szektorban (és a 16-ossal még kicsit le is csúsztam az utolsó kanyarban ). Top szektorok a 16-al: 22,5 ; 45,7 ; 30,0. A 15-öt nem árulom el
    Köszönjük a részletes elemzést Jöhet többiektől hasonló beszámoló a többi autóról is

  11. #61
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük a részletes elemzést Jöhet többiektől hasonló beszámoló a többi autóról is
    Nincs mit. 16-os Hondanak a tapadása nagyságrendekkel jobb. Ki kell tapasztalni, de szerintem jobb időt össze lehet vele hozni, mint a 15-el. Ha lesz időm, meglesem a Chevin kívül a többit is.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  12. #62
    Én meg a Chevy-t próbáltam most ki Sonoma-ban. Ami a fő különbség a két évjárat közt, az szerintem a kormányzás és a fék. Előbbi sokkal idegesebbnek tűnik, nehezebb az íveket eltalálni és tartani, míg utóbbi hatékonyabb és finomabban adagolható. Köridőben 1 másodperc van nálam a két autó közt, bár szerintem a 2016-os jobb beállítása után ez még csökkenthető. A 2016-ost nehezebben testre szabhatónak érzem, bár ez lehet, hogy általában a 2016-os autók fizikája miatt van. Én a kormányzást nehezen tudom itt Sonoma-ban beállítani, hogy ne legyen izgága a kocsi, kiszámíthatóan forduljon az ívre, ugyanakkor hajlandó legyen bevenni a sikánt és a visszafordítókat anélkül, hogy buszsofőrként kelljen lelkesen körbe tekergetnem a kormánykereket.

  13. #63
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én a kormányzást nehezen tudom itt Sonoma-ban beállítani, hogy ne legyen izgága a kocsi, kiszámíthatóan forduljon az ívre, ugyanakkor hajlandó legyen bevenni a sikánt és a visszafordítókat anélkül, hogy buszsofőrként kelljen lelkesen körbe tekergetnem a kormánykereket.
    Valóban, a 2016-os verziónál már szinte biztos, hogy el kell felejteni a 900/xx kormány beállításokat. Sokkal jobban működik az alapértelmezetthez közeli értéken.

  14. #64
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Ebben teljesen igazatok van. Kb 10. próbálkozásra sikerült normálisan bevenni az első kanyar kombot. Maximum az 540-es kormányszög a jó, mert a Steering lockot 20-ig lehet csak állítani. Én 400/16-18-al megyek.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  15. #65
    Én végül 600/20-at hagytam a 2016-osnak, míg a 2015-ös esetében korábban 900/24-el mentem szinte mindenhol az utóbbi időben. Valószínű, hogy a 2016-os esetében még próbálgatok más arányokat, beállításokat később. A gumikopást sem árt majd tesztelni versenytávon, bár az eddigi funrace-eken úgy tűnt, nem eszik a gumikat a 2016-os vasak.
    Ahogy Laci is írja, az első kanyarnál ez kritikus, mert ott nagyon pontosan kell ívet választani, hogy ne essünk le róla. Amíg nem jó a kormánybeállítás, addig a T1 bevétele kicsit hazárdjáték feeling.

  16. #66
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Este újra Shakedown!
    Shakedown időpont: 04.17. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Practice2: 7 perc
    Qual2: (SuperPole)
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

  17. #67
    Megy a szerver!
    Jó szórakozást

  18. #68
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Kedves Versenyzők!

    Ma folytatódik a GTR-Masters 2017 Tavaszi Bajnoksága! Ez alkalomból szeretném felhívni a figyelmeteket néhány fontos részletre.

    Nevezés:
    Mivel két hete elmaradt a futam, kérlek titeket ellenőrizzétek a nevezéseteket. Amennyiben két hete neveztetek, de ma nem tudtok jönni, úgy kérlek töröljétek a nevezéseteket.

    Lag:

    Sajnos a RaceRoom még mindig kényes Lag szempontból, így a futamokat továbbra is Lag Teszt előzi meg: 20:40-körül tartunk egy csoportos Lag Teszt-et, ahol együtt kimegyünk a pályára és megnézzük van-e Lag probléma. Ha valaki Lag-ol, el kell hagynia a szervert, mert balesetveszélyes a mezőnyre nézve. Kizáró tényezők: folyamatos ~60ms feletti ping (többnyire vagy folyamatosan), ugrándozás, villogás (soha). Fontos, hogy gyertek fel TeamSpeak szerverünkre! Ha nincs mikrofonotok az se baj, csak halljátok amit beszélünk. Leírás a csatlakozáshoz: LINK
    Leírás a Lag minimalizálásához: LAG elkerülése.

    Büntetések:
    Az összevont büntetéseket itt olvashatjátok: LINK

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

  19. #69
    Szerverbeosztás:

    01-20. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Mindenki a számára kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

  20. #70
    Bocsi Andris a pöckölésért,sajnos hulla vagyok...így jobbnak láttam kiállni nem akarom senki versenyét elszúrni.
    Nagyon gondolkodtam hogy egyáltalán induljak e mivel két hete nem is mentem a 2015-ös gépekkel.Tegnap lett volna egy kis időm gyakorolni de a játék nem így akarta
    Jó versenyt mindenkinek.

  21. #71
    Szilágyi Ferenc Versenyző Sziszifeca logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Golya G.: Elnézésedet kérem hogy megkoccintottam autódat, de többször visszanéztem a replayt, és hála istennek helyet és időt sem vesztettél (mivel be akartalak várni így én estem hátrább )... Jó meccs volt :P

  22. #72
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi Andris a pöckölésért,sajnos hulla vagyok...így jobbnak láttam kiállni nem akarom senki versenyét elszúrni.
    Nagyon gondolkodtam hogy egyáltalán induljak e mivel két hete nem is mentem a 2015-ös gépekkel.Tegnap lett volna egy kis időm gyakorolni de a játék nem így akarta
    Jó versenyt mindenkinek.

    Szerencsére belefért.

  23. #73
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Első körben gratulálok mindenkinek, aki végigment a futamokon. Igazi kihívás volt, minden szempontból

    Q1: P1
    R1: P1, végig tudtam spórolni a gumikkal, de voltak olyan szakaszai a futamnak, mikor túlzottan spórolósra vettem, és közeledtek rám, de így is sikerült a P1.

    Q2: Sok maradt benne, P1. Csapat szempontból is tökéletes volt, mert az első 3 hely a miénk volt.
    R2: Kiválóan jött el a csapat és sikerült is hozni elég sokáig a kötelezőt. Ennek Szarka András vetett véget, amikor szinte semmibe vette Ádámot a sikánban. Így már nem tudtuk behozni 1-3-ban, de sajnos Tibi elkövetett egy hibát , ami miatt ő is lekerült a dobogóról
    Picit állítottam a kocsin, így még jobban bírta a gumi, és spórolhattam is. Annyira kiestem néha a koncentrációból, hogy a T1-ben, majd a T4-ben is majdnem eldobtam, de a pozíció megmaradt.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  24. #74
    Izgalmas futamok voltak! A 2. futamon jót "meccseltünk" Pinczés Ádámmal.
    Ahhoz képest, hogy ez a pálya inkább a Hondának kedvezett, meg úgy voltam vele, csak legyünk túl rajta, jól sikerültek a futamok. Ehhez mondjuk kellettek a többiek hibái, lecsúszásai is, de ez egy ilyen pálya, szerethető de nehéz rajta gyorsan menni (kivéve Nagy Lacit).
    Az első futam utolsó két körében azon imádkoztam, ne kapjak defektet. Szerintem még 1 kört nem bírt volna ki. A 2. futamon már jobban figyeltem rá, végül nem is lett piros.

  25. #75
    Gólya Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    35
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Golya G.: Elnézésedet kérem hogy megkoccintottam autódat, de többször visszanéztem a replayt, és hála istennek helyet és időt sem vesztettél (mivel be akartalak várni így én estem hátrább )... Jó meccs volt :P
    Semmi gond, ez egy ilyen pálya, alig lehet férni. Én is megtoltam véletlen valakit korábban a tömegben.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •