Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (53 összesen)
  1. #26
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Az úgy kb. 86 perc.... oly mindegy...
    Időeredmenyek alapján 2:05-tel számoltam és belekalkuláltam egy box kiállás is.

  2. #27
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Időeredmenyek alapján 2:05-tel számoltam és belekalkuláltam egy box kiállás is.
    A 42 kör pont határeset egy tankkal, úgyhogy érdekes lesz.....ma is kifogyunk, Kristóf?
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  3. #28
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    A 42 kör pont határeset egy tankkal, úgyhogy érdekes lesz.....ma is kifogyunk, Kristóf?
    42 kör 1 gumin?

  4. #29
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    42 kör 1 gumin?
    Bátor vagyok, így mehet az egy tankos taktika idáig nem fért bele mert mindenképp ki kellett volna menni, mivel pont pár literrel kevesebb volt mint ami elég....múltkor is 29 fok, száraz volt a pálya, úgy hogy nagyon nyomtuk a 45 perc végére se volt nagyon drasztikus a gumikopás/köridő visszaesés szóval akármi előfordulhat lehet megéri kióvatoskodni. (bár az hogy a gyári pálya illetve az add-on között pl gumi használati tényezők mennyivel másabbak a fene se tudja , sok a kérdés...verseny után talán lesz pár válasz is )
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #30
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Bátor vagyok, így mehet az egy tankos taktika idáig nem fért bele mert mindenképp ki kellett volna menni, mivel pont pár literrel kevesebb volt mint ami elég....múltkor is 29 fok, száraz volt a pálya, úgy hogy nagyon nyomtuk a 45 perc végére se volt nagyon drasztikus a gumikopás/köridő visszaesés szóval akármi előfordulhat lehet megéri kióvatoskodni. (bár az hogy a gyári pálya illetve az add-on között pl gumi használati tényezők mennyivel másabbak a fene se tudja , sok a kérdés...verseny után talán lesz pár válasz is )
    És most még tovább is fog gumizódni a pálya

  6. #31
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Jövök mindenképp írjatok fel.

  7. #32
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Jövök mindenképp írjatok fel.
    Oké..vaaaagy, add le a nevezésed
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/RF2_F6C

  8. #33
    Jövök én is, elfelejtettem nevezni!

  9. #34
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Fut a szerver!
    GTR-Masters.hu - #A

  10. #35
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Köszi annak a 8 embernek aki részt vett!Hol voltak a nagy Rfactorosok? Szomorú hogy ennyien voltunk csak!
    Gratula az elejének!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #36
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi annak a 8 embernek aki részt vett!Hol voltak a nagy Rfactorosok? Szomorú hogy ennyien voltunk csak!
    Gratula az elejének!
    Dolgoztam!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  12. #37
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Nagyon klassz volt fogalmazhatnék így, de inkább úgy fogalmaznám meg, hogy nagyon klassz lehetett volna, ha Kristófnak és Miklósnak is kijött volna az egész verseny ahogy gondolták, illetve ami fontosabb ha lenne mezőny. Mert ez nagyon jó, hogy mi így 3-an legalább egymásra találtunk, de ahogy nézem a középmezőny elég hézagos. Elöl volt értelme még így is menni, hogy a verseny 1/3-at teljesen egyedül mentem, de volt tétje, hogy felérek-e Kristófra. De ha ez a középmezőnybe történik és még pozíció se múlik rajta illetve teljesen egyedül megyek egy fél versenyt azt hiszem tökön szúrtam volna magam. Nem tudom a mezőny többi részébe mennyi izgalom volt a taktikákkal meg a csatákkal....az elejére azért jutott. Az elején elcsatáztunk hiába léptem el a rajt után, a srácok felértek rám, gondoltam biztos kevesebb benyával mennek, de amíg előttük vagy a környékükön vagyok addig jó...végül elmentek de tudtam maradni pár mp-n belül, bár Kristóf támadásai rendesen legyilkolták a gumijaim a sok védekezés közben Aztán jött Attila hibája az ő taktikája ott ment el, bár az nem is derült ki, hogy ő mit ment, pedig a tempó megvolt....aztán jött Kristóffal a külön csata. Én elvetettem az egy gumis verziót, na ő bevállalta (riszpect érte) én pedig mentem cserélni, onnantól indult is az üldözés, Ő a strapa gumikon óvatoskodva én meg az újakon üvegen..de valahogy nem jöttek le úgy a másodpercek mint gondoltam, (mondjuk gumicsere után hiába lettem gyors az új balanszot szokni kellett), aztán a végére beindult a buli, szektoronként jöttek le a mp-k, de úgy éreztem kevés kör van, majd utolsó körnél látom Kristóf a box felé Jól sejtettem a telitank pont kevés a 42 kör plusz felvezetőhőz. így innentől már nyugodt utolsó kör lett, pedig érdekes lett volna ha egy tankból végig lehet menni, kíváncsi lettem volna, mennyi maradt volna az előnyből, kicsit sajnálom is mert 90 percet végigszenvedni és így járni, meg érdemelte volna akár az első helyet, na jó nem végüll is én is azért küzdöttem :P
    Nem véletlen tettem fel délután a kérdést a körszám láttán, hogy ma is kifogyunk, sajnos bejött, pedig csak viccelődtem......én vmelyik nap elvetettem ezt a taktikát, mikor még 90 perc volt mert azt számoltam, hogy határeset a tank, akkor meg mondom ha már bemegyek tankolni akkor gumit is cserélek, másik mentem egy ilyen kb 60 percet gumikopás próbának vmelyik nap és hát a hátsó is leíródtak olyan 4x %-ra meg vmelyik első is...szóval a kanyarodás elég necces volt nem is annyira a hátulja ment, így gondoltam nem szenvedném végig ezt így nincs ehhez türelmem illetve nem tudom, hogy van-e a játékba defekt, mert ha van akkor benne lett volna a kockázat ami eltántorított, hogy lemegyek 90%-ot a gumi lemegy mondjuk 20-25% alá és defekt grrrrrrr. Amúgy van defekt???
    Gratula mindenkinek aki végigtolta azért nem kevés ez a 90perc (vagy csak én nem vagyok hozzászokva )!

    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Dolgoztam!
    Nem egy emberen múlott Ákos. 8-an voltunk ami még a becslésemet is bőven alul múlta azt hittem azért 1/2-2/3-a a prequalizoknak jön, az azért 12-14 ember lett volna ami már nem rossz, ez a 8 határeset
    De remélem a 12h-s Interlagosra mész
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 03. 30. 01:04.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  13. #38
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Silverstone-ban rá kellett jönnöm, hogy ez a késői kezdés két kisgyerek mellett nem kivitelezhető nekem... (Angliában ezért is léptem le a 2. verseny előtt)

  14. #39
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi annak a 8 embernek aki részt vett!Hol voltak a nagy Rfactorosok? Szomorú hogy ennyien voltunk csak!
    Gratula az elejének!
    Nekem még eszközbeli problémáim vannak (bár a lábamat is tönkrevágtam péntek este). Elvileg ezt megoldom a következő futamig, de 4.12 és 5.10 is bl napra esik, így azok is esélytelenek

    Marad Sebring és Le Mans + a hétfői szórakozás
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 30. 10:23.

  15. #40
    Én is jöttem volna szívesen, de most egyszerűen nem fér bele, főleg hét közben. Talán a következő futamra húsvét előtt pont tudok majd jönni.

  16. #41
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Nyilván mindenkinek meg van a maga kis élete/preferenciája....ez az időpont jó nem jó, a mod tetszik nem tetszik, technikai háttér és még sorolhatnám....részemről is ha 8-kor kezdenénk akkor nem valószínű hogy tudnék jönni, mert nem érnék ide anno Race07-nél is sokszor épp hogy megérkeztem, de pl más nap jó lenne....szóval ahány ember annyi igény és korlát, arany középút sajnos tuti nincs, csak egy optimum valahol, ki tudja hol? Jó lenne ez meg lenne és minél több embernek optimálisabb lenne ez a dolog, mert az hogy alapból jó ez a cucc a gumi modell az új feature-ök, stb., ha nincs közösség úgy semmit nem ér. Jó lenne elérni, hogy akiknek van rF2-jük azok legalább kipróbálják hátha kedvet kapnának, illletve mint Zoli említette másik ligába (nevezzük nevén Simco) megélt egy ilyen bajnokság egész szép résztvevő számmal, lehet ott is el lehetne hinteni az infot, hátha jönne pár ember, ha anno volt kedve vele menni biztos nem véletlen, a szervezés teljesen ok így még az se lehet kifogás hogy annyira teszt.....
    Szóval az előző kommentem ezen része, hogy kevesen vagyunk inkább erre vonatkozott, semmilyen számonkérő jellege nem akart lenni, illetve meg hát mire fel lehetne?! Semmire!
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 03. 30. 13:45.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  17. #42
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Gratulálok a tegnapi kis csipet-csapatnak, és külön az élen menőknek. Nem semmi tempót tudtok... Ebből kiindulva én úgy gondoltam, bevállalom a teletank + 1 gumis verziót, mivel az én tempóm nem túl gyors, viszont jó lassú, így arra jutottam biztos ki tudom spórolni a box kiállást, ezzel is nyerek valamicske időt. Legnagyobb meglepetésemre az itt olvasottak után, olyan jól sikerült a spórolásom, hogy a végére maradt még 9l benzin, és a gumik állapota elöl 48-52% hátul 35-38% volt, ami elég volt arra, hogy gyakorlatilag az egész futamon tudtam futni a 2:04-es időket. Nektek ez biztos vicces idő, de azért csak becsordogáltam az 5. helyre vele.. Amúgy tényleg kár, hogy csak 8-an voltunk mert én a kerékcserékig Mórocz Lacival találkoztam néha, de sajna ő is kiszállt a versenyből idő előtt. A kerékcserék után sikerült előrébb lépnem és kicsit feltartani az utánam jövőket, de ha mondjuk 20-an jönnek utánam, az viccesebb lett volna.
    Végül is ha csak picit lassabbat mentek elől, mondjuk +1 másodperc, lehet kifutotta volna nektek is a benya. Persze az nagyon necces. És hát a verseny az verseny, azért van a gázpedál.... Tényleg, a Porsche-ba belefér 100l benzin???? Ez kicsit megdöbbentett. Remélem legközelebb többen leszünk, bár nekem még mindig nem a szívem csücske ez az autó.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  18. #43
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg, a Porsche-ba belefér 100l benzin????
    A 100l nem is sok, némelyik GT3as kocsiban 125 is belemegy

  19. #44
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A 100l nem is sok, némelyik GT3as kocsiban 125 is belemegy
    Akkor ilyen autó nem kell. Elég nekem az 50L-est is tankolni.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  20. #45
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Jani tök jó, hogy ilyen részletesen leírtad a saját "történeted", ezek így az igazi tapasztalatok, hogy mit tud a játék. Ebből látszik hogy itt tényleg működik a különböző gumikopás/gumihasználat és a fogyasztások/gázpedál használat is. Ez egy pozitív visszajelzés a játékról...tényleg működhet a gumispórolás, stb.....
    Amiket leírsz gumikopás az nekem kb a 2/3 távnál (a cserénél) mutatkozott.....52%-43% voltak az elsők a hátsók meg 46%-44% azt hiszem (mondjuk főleg Kristóf és Attila vagy 10 környi támadás sorozatai elleni védekezés biztos adott a a gumiknak egy kicsit intenzívebb terhelést ), az üzemanyag fogyasztás meg necces volt...100 literrel indultam, de úgy számoltam, hogy pont határeset a spórolást meg nem tudtam, hogy mennyire működik illetve, hogy bele fog e férni, így ha már amúgy is bementem gumikért rátankoltam pár litert inkább. Hát spórolás érdekes kérdés, lehet Kristófnak érdemes lett volna megpróbálni, de várható volt, hogy necces lesz a vége ahogy számoltuk ha rendesen végig tud menni kb 5 mp körüli előnye maradt volna...úgyh talán pár lichtosabb kör beleférhetett volna, de ki tudta ezt???
    Amúgy neked mennyit fogyasztott egy kör alatt? Milyen appot használtál a gumikopás visszajelzésre vagy a gyárit? Csak hogy ugyanabba mértékegységbe mérünk e
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 03. 30. 22:11.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #46
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy neked mennyit fogyasztott egy kör alatt? Milyen appot használtál a gumikopás visszajelzésre vagy a gyárit? Csak hogy ugyanabba mértékegységbe mérünk e
    A trackmap van kirakva egy pár dologgal, azokat néztem. Azért ez a spórolás is necces lehet, mert ugye megspórolunk egy box kiállást, viszont a többiek új gumikkal jönnek utánunk, és hát..... inkább feltartás lesz belőle mint valós küzdelem, ha utolérnek. De valóban lehet játszani ezek szerint, ezekkel a tényezőkkel is. Ja, a fogyasztás azt hiszem 2,1-2,3 literek voltak.
    Utoljára módosította: tothjampi; 2017. 03. 30. 22:06.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  22. #47
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    A trackmap van kirakva egy pár dologgal, azokat néztem. Azért ez a spórolás is necces lehet, mert ugye megspórolunk egy box kiállást, viszont a többiek új gumikkal jönnek utánunk, és hát..... inkább feltartás lesz belőle mint valós küzdelem, ha utolérnek. De valóban lehet játszani ezek szerint, ezekkel a tényezőkkel is. Ja, a fogyasztás azt hiszem 2,1-2,3 literek voltak.
    Hát igen ha sűrű a mezőny úgy valós dolog amit mondasz.
    Elég sok idő a boxkiállás úgyhogy érdemes vele matekolni, nekem kb 50mp volt a 4 gumi cserével (nem F1 ez ).....utána pedig rohanni kell hiba nélkül, hogy ledolgozd a nem cserélővel szemben, úgyhogy az se kockázatmentes, főleg ha ezt mezőnybe kell csinálni előzésekkel akkor meg még nehezebb ügy
    Akkor egy mértékegység rendszerben vagyunk én is azon néztem...nekem 2,3-2,4 liter/kör volt.
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 03. 30. 23:03.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #48
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Hát, én ezen a versenyen mindent elrontottam, amit lehetett. De kezdjük az elejéről.
    A prekval szerint predesztinálva voltam arra, hogy a 4. helyen légüres térben versenyezzek. Leszámítva a jó rajtot, ez hamar be is állt, hiszen akiket lerajtoltam (Yaka és Attila) azok visszaelőztek, és jött a nagy semmi. És ez a magányosság nem tett jót, mert böngészgettem az adatokat, és ez figyelmetlenséget okozott, hiszen ez az autó borzasztó sétálós (nálam legalábbis), így kétszer is lementem a fűre nagy tempónál. A második esetben a célegyenes faláig sodródtam vissza, meg is pörögtem, meg valami törött is. Elmentem a 23. körig, ha jól emlékszem, és bementem az előre tervezett kiállásra. Kimatekoltam az üzemanyagot menet közben, de ..... Na a box.
    Itt nem értem mi volt. Hozzáteszem, én úgy állítottam be a spottert, hogy a verseny alatt ne mondja a köridőket. Hogy emiatt-e, nem tudom, de a boxban leperegtek a másodpercek, kerékcsere, tankolás, javítás!!!, aztán megállt az óra.... és semmi. Most akkor mehetek, vagy mi van? Hát elindultam...
    A hideg gumikon sikerült egyszer olyan helyen megforognom, ahol a gyakorláson egyszer sem. Szóval dobáltam el az időt. Próbáltam összeszedni magam, és beérni Zelfel urat... Már nagyon közel voltam, mire a jobb első gumi olyan hirtelen vesztett tapadást két kör alatt, hogy csak lestem. Le is maradtam, és csak néztem, hogy addig, amíg a többi gumi 60-70%-on van, addig a jobb első hogy a bánatba lett 40%. Mire vége lett a versenynek a jobb első 32% volt, a többi meg 50% felett. Ez még mindig nem világos. Ezután Tamás valamit elrontott, így tudtam "megelőzni" és az utolsó 2 körre felértem Tóth Janira, de már nem volt elég kör vissza, na meg a BENZIN elfogyott 1 km-rel a cél előtt..... Szóval nem lett jó a matek sem. Ott álltam a célegyenesben kb. 200 m-rel a cél előtt. Mögöttem jött Tamás. Levette a szitut, aztán betolt a célba. Köszönet érte.
    Ennyi a sztori. Ennél többet nem lehet elrontani egy versenyen. Vagyis hát el lehet. De nekem ez is sok volt.

    Szóval, a felmerült kérdések: Nektek is ennyire rohadtul sétál ez a kocsi jobbra-balra? Vagy mi nincs nálam jól beállítva? (Első toe érték -10 volt.) A boxban meg nem jeleznek sehogy sem, ha ki lehet menni?

  24. #49
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Persze, sokaknak ez miatt nem tetszett. Szerintem setuppal úgy ahogy kiküszöbölhető, utána kevésbé veszed észre

  25. #50
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése

    Szóval, a felmerült kérdések: Nektek is ennyire rohadtul sétál ez a kocsi jobbra-balra? Vagy mi nincs nálam jól beállítva? (Első toe érték -10 volt.) A boxban meg nem jeleznek sehogy sem, ha ki lehet menni?
    Nekem is sétál az egyenesben oda kell rá figyelni, ha az ember unalmasan köröz akkor benne van jártam már így, most nem volt időm erre szerencsére.... (na akkor te pont a példa vagy arra amit gondoltam, hogy egyedül fél-egész távot nyomni úgy hogy pozíció se nagyon múlik rajta, úgy nagyon sok 90 perc még 60-40 is )
    Lehet, hogy ezen az imbolygáson lehet állítani setuppal, az összetartás kéne segítsen és az állítható....lehet érdemes lenne kicsit bogarászni a setupba, én az elején beállítottam egy verziót (hátsó stab puhább, gumi nyomás kevesebb, meg még valamit) aztán azóta ezekhez nem nyúltam, csak a szárnyat és benzint variáltam.
    Jobb első gumi az nálam is jobban lenyalódott mint a két hátsó, bár nálam van indok rá a fékerő úgy van beállítva, hogy néha elblokkol a belső oldali első kerék kanyarbejáraton, így most a jobb kapott többet...ööö lehet ezen is érdemes lenne állítanom?!
    Box meg csak egyetérteni tudok, már nekem maga a menüje se volt logikus (miért nem lehet bentről a verseny előtt nem csak a benzint hanem gumikat, szárnyat stb-t beállítani, miért van rá külön menü? ), a másik, hogy én alig találtam meg/láttam meg hova kell állnom, pedig előtte próbálgattam a boxot persze ez akkor se volt jobb, szóval általánosságba nem látszik jól.....az meg a másik mennek a mp-k ki van írva mi mennyi idő de semmi nem jelzi hogy kész vannak, így csak találomra leléptem a kuplungról aztán elengedett :O
    Üzemanyaggal meg óvatosan, én múltkor a gyári "app-pal" beszívattam magam, most már felraktam egyet ez tizedre számol, ez alapján ki bírtam számolni, csak hát a körszám miatt necces volt így tankoltam is picit...de mint látjuk spórolva elég lehetett volna 100 liter
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •